atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas ir Illuminati un Masoni?
Ingars
Iesūtīts: 2009.05.07 17:56:46
Iespējams, ka šīm organizācijām ir cieša saistība ar to, kas rakstīts atklāsmes grāmatā. Varat smieties un saukt mani par trako, kurš visur saskata sazvērsetības teorijas, taču pārāk daudz sakritību, lai tā nebūtu patiesība, ka zvērs simbolizē sekulāro varu ne tikai vispārīgā nozīmē, bet gan, ka eksistē tādas slepenas organizācijas, kuru locekļi ir visas pasaules sabiedrības krējums un nav tālu tas laiks, kad kaut kādā veidā parādīsies tas, kas bībelē simbolizēts ar zvēra zīmogu 666 - cilvēki kuri pakļausies Illuminatiem un Masoniem
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.13 16:16:16
Onu, man ir aizdomas ka cilvju atminja kaut kaa savaadaak organizeeta... hotja... hvz... Zin ja kaads uzmargos biologjisko immortaalistiku, tad ne par ko vairs nebriiniishos! Laigan atziishu... kudii inchiigaak man shkjiet reaali apzinjas fenomens kaa taads nekaa tehnologjijas kaa kjermeni uztureet ilgstoshi!
es, es un atkal es [78.84.3.11]
# Iesūtīts: 2009.06.07 19:44:33
fufelis(ne jau ideja, bet rakstītais) kaut vai tāpēc ka bībelē nozīmi piešķir skaitlim 667...vēstures gaitā tas tikai pārmainījies.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.06.07 19:52:40
Par immortalistiku runājot - diskutēt par šo tēmu ar ateistu ir bezjēdzīga nodarbe, jo viņam nav tā atziņa, kas nāk no Dieva. Neviens cilvēks nevar pierādīt, ka immortalistika ir neiespējama, taču kristieši zina to, jo Dievs, Kurš zin visas lietas, Kurš spēj pierādīt Savu taisnību, ir atklājis, ka grēcīgam cilvēkam nav iespējams mūžīgi dzīvot, Dievs ir parūpējies par to, lai immortalistika nebūtu iespējama, taču empīriski mēs par to varēsim pārliecināties tikai Jēzus Kristus otrajā atnākšanā, kad visas lietas taps atklātas un tad būs redzams, ka tā arī ateistiem neizdevās tā lieta ar to nemirstību, bet ne tikai - mēs arī redzēsim un sapratīsim KĀPĒC tas nav iespējams neticīgam dzīvot mūžīgi. Un pat ja tomēr kaut ko izdotos uzmeistarot - neviens neticīgais tāpat nepārdzīvos tiesas dienu
bitch
# Iesūtīts: 2009.06.08 05:12:41
Ingars
A Tev īsāki teikumi nu nekādi nesanāk? cik pakāpēs Tev tur ir palīgteikumi?

Mulders
mjā, mani arī vairāk saista apziņa. gribētos papētīt, vai ir iespējams smadzenēs kompi uzprogrammēt. pa priekšu tik jāapgūst datoru paši, paši pamati un tad jāveic pāreja uz tālāku programmēšanu.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.06.08 10:48:12
bitch, datorapzinja ir kaa beegoshais horiznots jau kopsh 20gadsimta vidus...

shkjiet, ka nupat nupat buus... un tad saprot, ka nekaa nav...

Nekur iipashi AI nav pavirziijies! Jo ar programmeeshanu ir taada lieta, nevar uzprogrammeet to, ko nesaproti! Tachu liidziigi kaa ar perpetuma mobile, no meegjinaajumiem radiit neiespeejamo ir radushaas shaadas taadas labas lietas, kas gan ir mazaakas savos izmeeros, bet gana interesantas un deriigas tepat... piezmeetaa mirstiigo pasaulee!

bet taa kaa neviens nav iisti apjeedzis kas Apzinja ir un nav sapratis kaa to iztulkot "algoritmizeejamaa" veidaa... tad taas uzprogarmmeesahna pagaidaam nav saskataama!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.06.08 10:51:16
Mulders
Nu, ir tur Tjūringa tests izdomāts. Principā, varētu būt derīgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.08 10:52:39
Ctulhu, Ingarsa arguments ir taads, ka, ja buutu pieejama immortaalistika kaa aspiriins, tad pasaulee rastos daudz liela posta... Iedomaajies, ja Nacisti un Staljins buutu nemirstiigi ar visu savu armiju... Ko liidz ka aushvicee tu esi nemirstiigs, vienalga tevi var nomociit un mociit un iznjirgaat muuzhiigi!

Taapeec naave ir buutiibaa galeejais un vieniigais efektiivais veids, kaa ierobezhot augoshu ljaunumu... kursh apnjem apgriezienus. Nacistus un Staljinistus var aptureet tikai burtiski vinjus iedzenot zemee...

Taapeec - ljaunam cilveekam radiit pieejamu immortaalistiku buutu dot cilveekiem milziigu postu! Jo kaa tad tu ierobezhosi ljaunos... ja vinji buus nemirstiigi?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.06.08 10:54:53
EM, Tjuuringa tests jau ir diskrediteets deelj taa, ka tas testee tikai aareejaas izpausmes... un principaa vinjsh dod paaraak daudz false negative! Neviens beerns nevar iziet tuuringa testu, videejs traktorists neizies tuuringa testu... kurpretii specializeetas expertsisteemas to var iziet!

Apzinja ir bik kas vairaak kaa "proper behaviour"!

Veel vairaak... nevienam nav pat nojeegas kaa algoritmizeet taadas leitas, ko mees paardziivojam subjektiivi... Viens ir aprakstiit sarkanu kraasu formaali, pavisam kas cits ir SAJUST sarkano kraasu un redzeet kaada taa ir. Viens ir formaali aprakstiit saapes, pavisam kas cits ir taas sajust... KAA to algoritmizeet... pat nojeegas nav!

NU un Apzinjas radoshaas speejas... pilnigs tabula rasa shai vietaa!

Bet jaa... nekaa labaaka par Tuuringa Testu nav... un tas ir slikts. Kas veelreiz paraada cik maz mees zinaam par Apzinju, par vieniigo fenomenu kas KATRAM ir pieejams izpeetei Vai nav fenomenaali, ka mees vairaak zinaam par Big Bang, nekaa pashi par savu Apzinju!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.06.08 10:58:42
Ctulhu
2. Nekā, ellē samet, lai mocītu. Pašu Būtni nekādi nevar iznīcināt, jo tā ir mūžīga.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.06.08 12:03:52
Ctulhu
Immortālistika pēc Muldera sanāk nevajadzīga, jo Būtne jau ir nemirstīga, un nekas to nespēj iznīcināt, pat Dievs!
Sanita [87.110.246.147]
# Iesūtīts: 2009.07.15 20:41:42
Man liekas, ka cilvekiem vienkārši ir nepareizs priekšstats par illuminati! Tie bija un , iespejams, ir joprojām izglītotu cilveku loks, kas tajā laikā pievērsās zinātnes attīstībai, pretēji tam, kā gribeja baznīca. Vistipiskakais piemērs ir par to, ka zeme griežas ap sauli, nevis ir visuma centrs(baznīcas sākotnējā ideja)!
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.20 21:54:54
Un kur gan rodas ļaudis, kuri tiešām tic tām murgainajām sazvērestību teorijām par iluminatiem un masoniem?
incognito
# Iesūtīts: 2009.07.20 21:58:21
vilks
Tu netici???
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.20 22:01:56
incognito
manuprāt sazvērestību teorijas visas pārāk vienkāršoti tiecas izskaidrot pasaules problēmas, noveļot atbildību no katra indivīda pleciem. Tipa, `ko nu es, to jau visu tie ļaunie ...` trīspunktu vietā ieliec attiecīgo epitetu. Tas ir pārāk vienkārši, lai būtu ticami...pasaule ir daudz sarežģītāka.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.07.20 22:14:40
vilks
Tici man - tieši tāpēc, ka mēs katrs esam atbildīgi par visu kas notiek, jo visi kopā arī veidojam un radam sekas, tieši tāpēc ka esam bieži vien kā stulbs aitu bars, kas dzenas pakaļ spīdošiem niekiem - lūk šie divi faktori:
1) cilvēku masas izraisa dažādus efektus
2) ar cilvēkiem var manipulēt, tik jāatrod katrai indivīdu kategorijai piemērotas metodes

Pārāk daudz sakritību, pārāk konsekventi un pragmatiski veidojas pasaules vēsture, arī Latvijā no augšas tiek dotas tik absurdas pavēles, kas mērķtiecīgi vienu pēc otras sagrauj tautsaimniecības jomas, veselības un izglītības sistēmu - tas viss ir mērķtiecīgas darbības rezultāts un izvēles brīvība ir tikai ilūzija. Vienīgie brīvie ir kristieši un jo vairāk kāds pieķeras Dievam, mazāk pasaulei, jo neatkarīgāks tas cilvēks kļūst no Pasaules Varas

NWO - New World Order is coming - tas ir tas viens zvērs, bet otrs būs viltus baznīca, netiklā Bābele, kas pārkāps laulību ar Dievu un nodosies Pasaules ķēniņiem
incognito
# Labojis incognito: 2009.07.20 22:22:10
vilks
Labi, tas nav slikts arguments. Lai arī jocīgs tāpēc, ka tu atsakies ticēt globālajai sazvērestībai nevis tāpēc, ka būtu kādi argumenti, bet gan tāpēc, ka šī ticība varētu tikt nepareizi izmantota - lai atkratītos no atbildības.
Tomēr, novērtējot pasaules iekārtojumu, jāatzīst, ka tas ir netaisns un visai mazjēdzīgs. Milzu resursi tiek tērēti lietām, kas patiesībā cilvēkiem nav vajadzīgas, piemēram - ieroču ražošanai, tai pat laikā cilvēki cieš badu...un, mēģinot saprat, kāpēc tā ir, mēs saprotam, ka cilvēki paši to sistēmu, ko sauc par civilizēto sabiedrību, nemaz nekontrolē. Ja mēs uzdotu pasaules cilvēkiem jautājumu, vai nepieciešams izgrūst miljardus, lai izgatavotu, piemēram, jauna tipa raķeti, vairums teiktu - nē. Tomēr miljardi tiek tērēti un raķetes tiek izgatavotas.
Nu un loģisks jautājums ir - Kāpēc tā? Kurš šo procesu organizē?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.07.20 22:56:46
Protams, ir visādas koorporācijas, brālības, ordeņi, partijas un klubi, kas dažādu mērķu vārdā top veidoti un apmeklēti (dažkārt tikai izklaides nolūkos) Dažkārt ļaudis `tusējot` jeb I. Ziedoņa vārdiem `burzoties`, sabīda attiecības, kas turpinās arī biznesā un sadzīvē.
Reizēm tas rada pamatotas, citreiz nepamatotas aizdomas.
Šķiet masonu ložas arī ir piedzīvojušas dažādas `tusēšanas` stadijas.
Bet interesanti būtu uzzināt, cik daudz dokumentālu pierādījumu ir par sava laika pretrunīgā vīra, vārdā Albert Pike izteikumiem saistībā ar nepieciešamo pasaules karu organizēšanu. Ja šis to tiešām ir teicis, tad vai nu viņš tiešām bijis nopietns okultists, vai arī ir iedvesmojis kādus vēlāk uz lielām nejēdzībām.
Mirga
# Iesūtīts: 2009.07.21 11:18:57
Ingars

Jā, Ingar, ja pakļaujas naudas visvarenībai, tas ir rezultāts. Pietiek jau vienkārši ziņas palasīt.

Patiesiem Dieva bērniem mūsu vidū un jebkur vienīgā iespēja ir beidzot nošķirties no pasaules, par ko jau tik daudz ir runāts Bībelē, un kopīgi pilnīgā uzticībā ļauties veidoties par veselām šūniņām slimajā organismā, caur kurām var izpausties mīlestības Dieva dziedinošais spēks.

vilks
# Iesūtīts: 2009.07.21 12:41:41
Ingars
un kur gan tu izrauj tos perfektos kristiešus, kas ir brīvi, labestīgi, uzupurējas citu labā un nekad neko sliktu nedara atšķirībā no visiem ļaunprātīgajiem citādi ticīgajiem un neticīgajiem? Man apkārt lielākoties ir parasti cilvēki.
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.21 12:48:02
incognito
ieroči tiek ražoti, jo acīmredzot ir pietiekoši daudz ietekmīgu cilvēku, kuriem tas ir izdevīgi... + ieroču ražošana atstāj pozitīvu iespaidu uz ražotājvalsts ekonomiku, līdz ar to šī valsts kļūst vēl ietekmīgāka... Es nerunāju par to, ka ļaunuma `apburtais loks` nepastāv visā savā ļaunumā un bezjēdzībā gan lielās, gan mazās lietās. Bet es apgalvoju, ka pārāk vienkāršoti ir iztēloties, ka pasaulē ir nedaudzu cilvēku kopa kā visa ļaunuma sakne un avots. Mēs paši katrs ar savu ļaunumu, egoismu un vienaldzību ieguldām pietiekoši daudz, lai ļaunums varētu zelt, plaukt un attīstīties.
Savukārt sazvērestību teorijas man šķiet konkrēts mēģinājums atrast dažus grēkāžus,lai paši izskatītos tīri un balti (piemērs-Ingara minētie `brīvie un cēlie kristieši` kurus man dzīvē gan nav gadījies sastapt).
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 113 , pavisam kopa bijuši: 36981