atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dziedināšanas dievkalpojumi!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.04.26 19:57:23
Ko Jūs domājiet par dziedināšanas dievkalpojumiem! Ja cilvēks, kurš ir nožēlojis savus grēkus, kopā ar mācītāju lūdzas Jēzus Kristus Vārdā un pēkšņi nogāžas no kājām, pamostas un ir dziedināts - vai tas ir pieņemami un sakrīt ar Sv.Rakstiem? Kā ir?
Cik zinu arī luterāņiem ir dziedināšanas dievkalpojumi, piemēram, Kuldīgā, bet nekad neesmu bijis- kā tas notiek? Vai kādi cilvēki ir saņēmuši dziedināšanu?!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.25 16:31:51
Mulders
Ibitiitamatos... kaadai ir jaabuut neticiibai, lai prasiitu veel kaadu briinumu! Ar ko tad tu no Ctulhu atshkjiries?
Tu mani pielīdzini ateistam, tādēl, ka es ticu pārdabiskajam?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.25 16:41:15
Tu mani pielīdzini ateistam, tādēl, ka es ticu pārdabiskajam?

Nee... es tavu neticiibu pieliidzinu Ctulhu neticiibai tajaa, ka tu netici dabiskajam... kaa Dieva normaalai funkcioneeshanai shajaa pasaulee, bet meklee paardabisko.
Дона Маргарита
# Iesūtīts: 2009.05.25 20:12:12
masiks [212.93.96.72]
wow, redz, ka Briinumam taisniiba. Tomass ar baidiijaas, ka sieva vinju pametiis, kad vinjam izkritiis mati
Artis
# Iesūtīts: 2009.05.25 22:09:05
Dona Margarita, kas ir hariks?

P.S. tu esi atbraukusi no austrumu draudzīgā kaimiņa?
bitukas
# Iesūtīts: 2009.05.25 22:20:31
Interesanti kā var IEROBEŽOT Dievu, vienalga ar neticību vai ar ko citu, jebšu kāds domā, ka Dievs nav suverēns. Un arguments, ka krīze ir iespēja Dievam jo brīnišķīgāk izpausties....... Varbūt iesim bomžot, tad vēl brinumaināk Dieva spēks parādīsies mūsu nespēkā
danar
# Iesūtīts: 2009.05.26 11:14:55
Vai kāds ir dzirdējis gadījumu,kad cilveks izdziedinats no cukura diabēta(1.tipa,kad insulīns katru dienu jāšpricē)?Jo uz tadiem dzied.dievkalp.noteikti iet arī diab.slimnieki.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 13:09:15
Ctulhu, te jau taa shaize... ka shie hariku dziedinaatie ljautinji ne tikai ir ticiigi, bet aarkaartiigi kautriigi, jo sleepj savas slimiibas veestures un reportus... Tas tach buutu gan mediciiniski gan ticiibas zinjaa ljoti noderiigi, ja shie cilveeki publiceetu savu slimiibas veesturi ar vinju aarsta atzinumu galaa - jaa izaarsteejas no diabeeta. Jaa izaarsteejaas no veezha stadijaa X! Jaa tika dziedinaats kurlums, aklums! Nu tobish... mums uz sejas buutu oficaalaas mediciinas formaals papiirs, kur ieejaa ir slims cilveeks, bet izejaa ir vesels cilveeks!

A to to kas mums uz doto momentu ir - ieeja slims, izejaa slims, vai ieejaa vesels, izejaa vesels Nu un beediigaakos gadiijumos, ieejaa vesels, izejaa slims!

Kaa jau teicu, un taa ir mana, kaa Kristiesha lieciiba. Mans Dievs 100% paliidz zobusaapeem... daavaajot patieshaam labus dziedniekus - zobaarstus! Pietam, pat neticiigajam Ctulhu shie Dieva daavaatie zobaarsti speej paliidzeet, pat ja vinji pashi noliedz Dievu!

Luuk kaads ir Mans Dievs... vinjsh ne tikai aarstee un dziedina neticiigos, vinjsh arii izmanto neticiigos, lai dziedinaatu ticiigos

Ij esmu paarliecinaats, ka pret shaadu Dievu pat Ctulhu neiebilst... Shkjiet, ka sheit vieniigie, kas iebilst pret shaadu Dievu, ir tie, kas sevi sauc par uuber-ticiigajiem, un muus apsuudz neticiibaa un Dieva ierobezhoshanaa!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:10:56
vienkārši dažas liecības
http://cianasmeita.lv/video-witness-lv/
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:12:02
http://spektrs.com/index.php?t=inner§ion=5&release=11
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:17:44
LittleWonder... Nu?

Aizej uz jebkuru Slimniicas regjistratuuru un tur tu dabuusi DAAAUDZ vairaak lieciibas par dziedinaashanu + arii dokumentaalus apsitprinaajumus!

Pagaidaam izklausaas, ka tas ko tu apgalvo ir, ka Gailjezeraa dziedinaashana ir kaut kaada paaraaka par Stradinjos ieguutu dziedinaashanu! Pietam uzraadot 5-6 dziedinaatos... un neuzraadot, failures

Kaads % ir dziedinaashanas tavos dievkalpojumos... Un salidizinaasim sho % ar Slimniicaas dziedinaatajiem? Un tad paskatiisimies, kursh vairaak pagjeer uz miilosha un varena Dieva %



Shkjiet... taa IR kaut kaada hariku iipasha seerga, nespeeja ticeet, ka Dievs 99.999999% darbojas caur tik necilaam iestaadeem kaa polikliinikas, slimniicas etc. Vinjiem shodienas 21 gadsimta mediciina nav nekaada Ziime, bet kad kaads cilveeks (arii paldies Dievam) bez shiim iestaadeem dziedinaas no kaadas briesmiigas kaites, tad tas ir KAUT KAS!

Tas ir... ja kaads izdziivo lecot ar izpleetni, tas ir fignja... a ja kaads izdziivo lecot bez izpleetnja... tas ir Dieva baigaa Manifestaaciaj! Taapeec... tu esi mazticiigs, ja leekaa ar izpleetni Tie kas nositaas, tos jau shaados saitos neparaada!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:23:12
Ja pie cilvēkiem ir noticis brīnums, jebkurš, ne jau tikai dziedināšana, tad tu gribi teikt, ka ar Dievu tam nav nekāda sakara? Jo Dievs neko pārdabisku nedara?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 14:29:27
Ja pie cilvēkiem ir noticis brīnums, jebkurš, ne jau tikai dziedināšana, tad tu gribi teikt, ka ar Dievu tam nav nekāda sakara? Jo Dievs neko pārdabisku nedara?

Nee tas ko es gribu teikt ir tas, ka Dievam ir sakars ar VISU labo, kas notiek ar cilveekiem, neatkariigi kaadaa formaa tas notiek. Vai tas notiek caur mums zinaamiem likumiem, vai caur mums nezinaamiem (tos kurus tu sauc par Briinumiem) tomeer ar Dievu pilniigaa saskanjaa esoshiem likumiem!
Es vienus no otriem nenodalu... man zobaarsts dziedinaashana ir taads pats Dieva darbs kaa tevis uzskaitiitaas tajaa lapaa aprakstiitaas dziedinaashanas...
Tikai par zobaarstu man ir mediciinisks ieraksts, kas var paarliecinaat arii neticiigos, pat ja es vispaar neko neliecinu. Savukaart hariku dziedinaatie cilveeki savaa milziigajaa kautriibaa baidaas gan citiem aarstiem, gan skeptikjiem apluukot vinju slimiibas veesturi... lai noskaidrotu
a) Vai tieshaam vinjiem BIJ slimiiba, no kuras vinji ir dziedinaajushies
b) Vai tieshaam dziedinaashana ir objektiivi konstateeta, ja slimiiba patieshaam ir bijusi!
c) Vai dziedinaashana, ja taada ir bijusi, nav bijis normaals paredzams tradicionaalaas dziednieciibas veixmiigs gadiijums! Paaraak maz par cilveeka kjermeni zinaam, un tas pats placebo efekts, raada kaa cilveeka personiigaa pozitiivaa attiexme stipri vien palielina terapijas efektivitaati - liidz pat pilniigai izaarsteeshanai!

Zobaarsta gadiijumaa tas piepildaas, un mana dziedinaashana patieshaam var buut lieciiba neticiigo pasaulee... Tevis deklareetaas dziedinaashanas citiem neticiigajiem maz ko paliidz, savukaart ticiigajiem tas arii paleik tikai ticiibas jautaajums...

Dievs pats aicina nesleept sveci zem puura, pilseetu kas spiid, to likt kalnaa!

Tobish, ir labi, ja shaadas dziedinaashanas tavu ticiibu stiprina... nu man personiigi tas ir NU UN TAD? Mana ticiiba nav atkariiga un nemainaas no taa, vai Dievs te katru dienu paarkaaptu ikdienas zinaamos likumus, jeb nevienas ziimes nebuutu tuvaako 10 000 gadu laikaa... Es Jaanim Kristiitaajam ticu arii tad, ja vinjsh nevienu ziimi nav dariijis!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.26 14:34:58
neiet runa par ticību, kas nāk no brīnumu redzēšanas.Vai arī lūgšana pēc brīnuma, jeb brīnuma gaidīšana, lai noticētu Dievam. Paldies Dievam par ārstiem, bet Dievs ir brīnumdarošs un vēl jo projām dziedina un atbrīvo cilvēkus, un nav nekā aplama un nosodāma iekš tā, ka mēs lūdzam no Dieva dziedināšanu.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 14:37:28
Paldies Dievam par ārstiem, bet Dievs ir brīnumdarošs un vēl jo projām dziedina un atbrīvo cilvēkus, un nav nekā aplama un nosodāma iekš tā, ka mēs lūdzam no Dieva dziedināšanu.

Nuja... un paarsvaraa vinjsh to dara caur aarstiem! Dievs vispaar ir kaartiibas Dievs un sevis iestaadiito kaartiibu vinjsh apiet tikai aarkaartes gadiijumos... un luugt, lai ikviena situaacija ir shis aarkaartes gadiijums... taa ir Dieva kaardinaashana!

Taapeec... viens ir luugt no Dieva dziedinaashanu... Pavisam kas cits ir pieprasiit FORMU kaadaa Dievam ir jaadod atbilde tavai luugshanai! Tavs texts vien saka - Paldies par aarstiem BET (man luudzu dziedinaashanu caur baltu gaismu, skaistas holivudas muuzikas pavadiibaa)!

Nu un spried pats, vai ir aplami no Dieva luugt mazliet pamainit elektrona laadinja veertiibu, jo tu taa exaamenaa ierakstiiji? Es neshaubos, ka Vinjsh to var... Tachu tu mani apsuudzi Dieva irobezhoshanaa, jo es uzskatu, ka tuvaakaa naakotnee vinjsh to nedariis! Tieshi taa iemesla deelj, ka Vinjsh ir Kaartiibas Dievs
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.26 15:05:50
nu bet kā tad ar tiem daudzajiem, kas ir tikuši dziedināti? Kāpēc tad Dievs to ir darījis, ja tie ļautiņi takšu vienkārši varēja aiziet pie daktera? Protams ir aplami pieprasīt formu kādā Dievam jāizpilda mūsu lūgums. Bet runājot par dziedināšanu, gan no bibeles textiem, gan no realas pieredzes mēs varam noprast, ka Dievs to darīja, dara un darīs. neatkarīgi no tā cik attīstīta ir mūsu medicīna un zinātne
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 15:12:37
LittleWonder, kaa staav rakstiits

Nepilniiga ir muusu atzinja, un pravietoshana, bet kad naaks pilniiba, tad tas kas nepilniigs zudiis!

Vai citaa vietaa

Mans Teevs straadaa, taapeec arii Es Straadaju!

Un jautaat, kaapeec Dievs dara labo, manupraat ir mazliet diivaini! Nu daba vinjam taada - dariit labo! Vai tev pret to ir iebildes? Man nav! Dievs daudz laba dara un Vinjsh pats vien izlemj kad un kur un kaa darboties, tachu man kaa ticiibas cilveekam, Dievs daavaa droshus apsoliijumus un droshus likumus... uz kuriem es arii buuveeju savu namu. Ja Dievam labpatiikaas dot pa virsu kaut ko, tad man nav iebildes. Tachu celt maaju nevis uz cieta pamata, ko Dievs iestaadiijis, bet ceriibaa, ka gravitaacijas likumu Dievs izdomaas pamainiit, taapeec sienas nevis no akmens, bet no papiira jaataisa... uz to es nepaljaushos gan! Arii Kristus kaadaa vietaa runaa, ka, ja celtnieks celj torni bez apreekjiniem vai vinjam pietiks naudas, tad apkaartejie smejaas, kad shis pie pusuzcelta tornja paliek tukshaa... Ticiiba nav ielaaps tavam slinkumam, neizdariibai vai nolaidiibai. Tieshi otraadi, Ticiiba papildina centiibu, praatiigumu, chaklumu, gudriibu!

Taapeec arii tev es ieteiktu... ar zobusaapeem iet nevis uz Bazniicu bet pie Zobaarsta! Jaa arii Bazniicaa var dabuut dziedinaashanu, bet tas izdziedinaato % un izdoshanaas pie zobaarsta ir daudz lielaaks!

Sho lietu daudz labaak tev paraadiis cits jautaajums - Cik cilveeki NETIEK dziedinaati Bazniicaa un cik NETIEK dziedinaati slimniicaa?

LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.26 15:22:59
Tātad, katrs Dieva dziedināts cilvēks vienkārši ir sliņķis, neizdarīgs un nolaidīgs cilvēks
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 15:26:27
Tātad, katrs Dieva dziedināts cilvēks vienkārši ir sliņķis, neizdarīgs un nolaidīgs cilvēks

Tu to saki!

Kas interesanti, pastiprini manu paarlieciibu, ka harikiem ar logjiku, galvu un texta uztveri ir kliiniskas probleemas, kam tieshaam vajadziiga dziedinaashana!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.26 15:33:18
Un pat ja tā, es nekautrēšos šo dziedināšanu lūgt no Dieva
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.26 15:50:27
Un pat ja tā, es nekautrēšos šo dziedināšanu lūgt no Dieva

Jautaajums ir vai Dievs no tevis kautreesies, kad tu noraidiisi Psihiatru, ko vinjsh pie tevis suutiis?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 52 , pavisam kopa bijuši: 2979