atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dziedināšanas dievkalpojumi!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.04.26 19:57:23
Ko Jūs domājiet par dziedināšanas dievkalpojumiem! Ja cilvēks, kurš ir nožēlojis savus grēkus, kopā ar mācītāju lūdzas Jēzus Kristus Vārdā un pēkšņi nogāžas no kājām, pamostas un ir dziedināts - vai tas ir pieņemami un sakrīt ar Sv.Rakstiem? Kā ir?
Cik zinu arī luterāņiem ir dziedināšanas dievkalpojumi, piemēram, Kuldīgā, bet nekad neesmu bijis- kā tas notiek? Vai kādi cilvēki ir saņēmuši dziedināšanu?!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.04.26 19:57:55
Jūsu domas!? Gribētu zināt arī kāda mācītāja viedokli!
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.04.26 20:06:23
Man vesels garadarbs par ieksheejo dziedinaashnau sarakstiits, tur bija arii par dziedinaashansa dievkalpojumiem. Nu tadaa veida,a ka shie dievkalpojumi tiek praktizeti PV - tas ir galiigi garaam. Psihologjisks terors...eiforiska shkjietama izdziedinaashanaas un vyss. nav redzeets neviens aklais, kursh buutu saacis redzet vai kurlais, kursh buutu saacis dzirdeet peec shaada masveida pasaakuma.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.26 20:20:04
Šie dievkalpojumi labi izdziedina hipohondriķus!
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.26 20:43:45
No Dieva būtņu pieskaršanās cilvēks paliek bez spēka.Lasīsim par to Daniēla Grāmatas 10.nodaļā.To ka Dievs mūsdienās arī dziedina un atbild uz lūgumiem tapt dziedinātam ir ne viena vien liecība dzirdēta.Dievs Svētajā garā ir devis citiem d`avanas dziedināt ,par ko Apustulis Pāvils raksta savās vēstulēs.
Un visiem kristiešiem(kuri Jēzu Kristu ir pieņemuši par savu Glābēju un pestītāju) ir davis būt par Svētiem Kēnišķiem prieteriem kuri var kalpot Vissvētākā vietā,tādejādi arī aizlūdzot ,caur ko(lūgšanu) Dievs tur savā svētajā saitē lai varētu izvilkt mūs ārā .
чудо
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:08:17
jautājums ir tāds - vai Dievam cilvēks labāk patīk izdziedināts vai slims?
Papucs
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:14:51
Labāk nelielas grupas lūgšana par dziedināšanu. Tikai bez visādiem harizmātiskiem pekstiņiem.
Esmu piedalījies. Uzlikām rokas un lūdzām. Pēc otrās reizes meitenei sadzija lauzts mugurkauls. Un nebija nekādu mēļu un raustīšanās. Klusi un mierīgi.
чудо
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:17:00
Papucs
mēs Albertos arī aizlūdzam cits par citu, bet neērti teikt par savām problēmām
xxx?? [87.110.231.47]
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:19:42
A kas ir Alberti?
чудо
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:20:57
Svētā Alberta katoļu draudze, bet bija domāta lūgšanu grupiņa, kāda varētu būt jebkurā cita draudzē!
xxx?? [87.110.231.47]
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:25:53
Paldies. Biju dzirdējis baumu līmenī, ka LELB darbojas kāda Alberta brālībā par ko gan neko vairāk nezinu, tāpēc nodomāju uzjautāt varbūt ir kāda saistība.

чудо
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:27:21
xxx?? [87.110.231.47]
baumu līmenī, ka LELB darbojas kāda Alberta brālībā

varbūt tāda arī ir, bet es ar to neesmu sasitīts
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:40:41
чудо
nedomaaju, ka vajadzetu par tavu iisto probleemu runat publiski.
xxx?? [87.110.231.47]
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:44:11
rainars Kristum pieskārās daudzi un arī Kristus pieskārās daudziem, bet ne visi krita zemē pie dziedināšanām. Zemē krišanai visdrīzāk nav sakara ar Dieva pieskārienu. Dievs mums pieskaras ik reizi Kristībā un Svētajā Sakramentā, bet neesmu redzējis ka kāds kristu zemē. Visbiežāk krišana novērojama pie tiem kas noliedz Kristības un Svēto Sakramentu (varbūt ne atklāti). Tiem tad nākas Dieva pieskāriena piedzīvojumu meklēt kur citur, savās emocijās, krišanā zemē u.t.t. Man ir daži paziņas kas ir krituši zemē, runājuši mēlēs u.t.t. Un savā laikā to dedzīgi, līdz pat putām uz lūpām to aizstāvē`juši. Tagad viņi ir pārliecināti luterāņi un par to visu ir viņiem ir savs stāsts ... Piedod, bet lielākoties es to uzskatu par māžošanos, lai gan iespējams, ka kādreiz Dievs var darboties arī tā.
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:46:34
xxx?? [87.110.231.47]
nu, juteejiem jau taa maazhoshanaas vajadziiga un Dievs jau visaadi var darboties, bet kad aareejas izpausmes tiek verteetas augstaak par Dieva Vaardu, tad ar to draudzi un dziedinaashanaam kaut kas noteikti nav kartiibaa.
xxx?? [87.110.231.47]
# Iesūtīts: 2009.04.26 21:56:45
Mani arī bieži māc šaubas par šo dziedināšanu patiesumu. Redz vairāki gan ir apliecinājuši, ka ir tikuši dziedināti, tomēr nepaiet ilgs laiks, kad slimība ir atpakaļ. ļoti līdzīgi kā pie t.s. tantiņām. Atvainojos ja tas tā nav. Tā ir mana pieredze.
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.04.26 22:53:02
Nekad pat iedomājies neesmu rīkot dziedināšanas dievkalpojumu , bet ja nu kāds grib, lūdzu, taisnā ceļā uz slimnīcu kapelām. Lūk jums mācītāja, tiesa, ne luterāņu, viedoklis!
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.27 09:35:52
Dziedināsana kalpo ar kā evanģēlijs,lai izdziedinātie taptu par Jesus mācekļiem un sekotājiem kā mums māca evanģēliji.
Nezin jau kas ir bijuši tie kopā ap simtdivdesmit man domāt izdziedinātie.Te der padomāt vai tie kas ir bijuši izdziedināti seko Jesus vai turpina grēkot.Vai kā tikai viens no desmit spitālīgiem atnāk un pasaka Jesus paldies.
Padomāsim arī ka cilvēks kurš uzņemās lūgt par dziedināšanu nevar uzņemties atbildību par dziedināšanu ,jo pats lūdz.neviens pats par sevi nedziedina.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.27 11:27:26
rainars, ja mēs paskatamies Bibliskās dziedināšanas, tad tur novērojam - idzimtas slīmības, iedzimts aklums, psihiskas totālas novirzes... Tās visas ir pietiekoši smagas slimības, kurām vajadzētu būt gan ārstu uzskaitēs, gan, pēc tam, attiecīgo ārstu reportos, ka ir notikusi dziedināšana!
Cik zinu, tad visi šie dziedinātie ārkārtīgi labi slēpj un liecina par savu dziedināšanu VIENĪGI citiem tādiem pašiem un NEKAD savam ārstējošajam ārstam.
Vai arī Ārsti ir sazvērējušies nekad un nekur nestāstīt, ka viņu no dzimšanas aklais pacients ir tapis redzīgs pēc šāda dievkalpojuma!

Kā to izskaidrosi!

Un... jautājums... ar kādu Vārdu Kašpirovskis dziedināja? Dieva Vārda tur nebij ne kripatiņas, tomēr uz skatuves kāpa vesels lērums ļautiņu un liecināja tāpat kā pie JP, ka šie esot dziedināti... Un tā dziedniecība no sērijas - sāpēja mugura, nu vairs nesāp! Kā jau teicu - hipohondriķus un psihosomatiskās slimības šitie frukti dziedina. Bet reālas slimības... ne visai... iesnas tāpat visiem ir 7 dienas jāiznēsā

Ar kādu Garu dziedina Šamaņi? JO efekti tieši tādi paši - pietam arī "runāšana mēlēs" un "notriekts garā" arī pie viņiem ir novērojams!
Ingars
# Iesūtīts: 2009.04.27 13:22:36
rainars
tāpēc vienmēr jāpiebilst, ka NEKAD tas nav viennozīmīgi, ka Jēzus dziedinās, ka Jēzus darīs ārēji redzamu pārdabisku brīnumu. To arī pārmet labklājības teoloģijas sludinātājiem - ne jau, ka viņi sludina Jēzu, kā dziedinātāju, kā kristītāju Svētajā Garā ar visādām manifestācijām, bet gan par to, ka šīs lietas, kas ir tikai blakus parādības, pasniedz kā viennozīmīgas visos gadījumos, kā obligātu dzīvas draudzes pazīmi.

Ne miesas dziedināšana, ne mēlēs runāšana, ne krišana gar zemi nav ne tuvu tik spēcīga Dieva klātbūtnes manifestācija, kā kristība, vakarēdiens un absolūcija, kā vienkārša lūgšana dzimtajā valodā, kā Dieva Vārda lasīšana, klausīšanās un mācīšanās, kā kalpošana savam tuvākajam, draugam vai ienaidniekam mīlestībā. tātad pēdējās lietas ir galvenās, kas ir dzīvas draudzes pazīmes, galvenās un vislielākās, visefektīvākās Dieva pārdabiskās klātbūtnes apliecinātājas, bet augšminētās (zīmes un brīnumi) ir tikai un vienīgi kā piemetamā tiesa, līdzejošas un pavadošas, neviennozīmīgi klātesošas. Ja kādā draudzē šīs prioritātes tiek samainītas vietām, tad tāda draudze ātri vien ieiet ārišķīgā lepnībā, virspusējībā, seklā sentimentā.

Ja varētu salīdzināt ar barības piramīdu, tad apakšējā galā būs sakramenti, Svētie raksti, kalpošana mīlestībā, lūgšana - tā būs miltu ēdieni, augļi un dārzeņi, piena produkti, bet zīmes, brīnumi, mēlēs runāšana, miesas dziedināšanas, krišana gar zemi, svētie smiekli utt. ir saldumi, kas noteiktās devās ir vajadzīgi, bet pārdozējot var rasties veselības problēmas.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.04.27 22:46:35
Ingars

Nu, lielā mērā var piekrist visam tevis rakstītajam. Tomēr es nu tā pilnīgi nenoliegtu zīmju nozīmi, galu galā pie Marka laikam ir tā rakstīts: "Bet šīz zīmes ticīgiem ies līdzi..."

Bet skumji ir tas, ka daži grupējumi padara savu ticību atkarīgu no šīm zīmēm un tad nu dzenas pēc tām. Un skumji ir arī tas, ka daždien cilvēkiem, kuri meklē pie Dieva palīdzību slimībās, sāk skaidrot - nu zini, tev pacietīgi jānes sava slimība, jājautā Dievam, vai šis grib, ka tu tiec dziedināts utt. tā vietā, lai aizlūgtu un stiprinātu ticībā!

Es esmu pilnīgi pārliecināts, ka Dieva griba ir, lai visi cilvēki būtu veseli un panākumiem bagāti kristieši. Vismaz Bībelē es nekur neesmu atradis kaut ko savādāku. Cita lieta ir tā, ka cilvēki dažkārt netika dziedināti savas neticības dēļ. To es vienmēr mācu iesvētāmajiem, runājot par lūgšanu - lūgšana jau neko nemaina Dieva gribā, bet gan maina cilvēku pašu un paceļ viņu dievišķajos augstunos, lai vinš būtu spējīgs saņemt to, ko Tēvs sen jau nolicis priekš viņa. Slimības, tāpat kā nāves pirmcēlonis ir grēks, tādēļ vispirms jau jāsāk cīņa ar grēku, nevis ar kādiem baciļiem vai vēl sazin ko!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 10965