atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Nespeeks.
kafijaun
Iesūtīts: 2009.04.21 18:16:01
Sveiki.
Cilveekam,kas saciijis savu "Jaa" Dievam ir kur speecinaaties...
Tacju,ja nu tomeer ikdienaa un sadziiviskaas situaacijaas meedz paarnjemt nogurums,nespeeks,kas it kaa spiezh pie zemes un rada arii bailes vienkaarshi nespeet sadziivot ar citiem,sevi? Esat saskaarushies,Juusu domas?
AutorsZiņas teksts
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.04.23 21:24:19
artos
1) Vispirms, vajag labi paēst, un labi izgulēties.



Nu ar to pirmo vēl kā nebūt...kaut gan katrs saprot pa savam šo -labi paēst, bet par to gulēšanu...Zini, man tā ir baigā problēma...jau sen nēesmu labi gulējis
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.24 02:25:40
Džonijs
Ja tev veselība kārtībā un gulta līdzena... daži ļaudis esot jūtīgi uz āderēm, vajagot pārvietot gultu citā vietā.
Bet varbūt vajag vakaros neskatīties TV u.tml., bet iedzert māteres tēju un palasīt kādu labu grāmatu.
Kad cilvēcīgie apstākļi saregulēti, varbūt der par šo lietu parunāt ar Dievu? Kas tevī dziļumos sēž un traucē mieru un miegu?...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.24 10:28:39
Olita
Es domāju, visi cilvēki tiecas pēc baudas. Parasti to saņem no tām pašām varas un naudas. Augstākas "kvalitātes" baudu saņem no visāda veida radīšanas. Vēl augstāku - no mīlestības. Iespējams, ka visaugstāko - no pareizām attiecībām ar Dievu.
danar
# Iesūtīts: 2009.04.24 11:47:27
kafijaunIr bieži nācies saskarties ar vājumu un bezspēku.Un tad ir kārdinājums domāt,ka Dievs ir pametis
Lūgšana un aizlūgšanas ir laba lieta,arī draugi.Ka jau artos minēja,nomainīt vidi,arī labi.Nesakārtotas attiecības paņem spēku vai tas,ka vienkārši par daudz dari,uzņemies.Kadreiz vienkārši vajag kādus pienakumus atlikt malā un veltīt laiku tam,kas aizrauj un patīk.Neesam jau darba zirgi
Man,personīgi paņem spēku tas,ka gribu būt "perfekta",nekļūdīties,būt ar visiem un visu saskaņāNu,un tad es arī aplaužos
Var jau arī būt veselības problēmas,ka neka pavasaris.
Zaurs
# Iesūtīts: 2009.04.26 12:47:29
kafijaun
kad pārņem nespēks un nogurums, tad labākās zāles ir kārtīgi izgulēties un nekrist citiem uz nerviem. ja cilvēks pats necenšas par sevi parūpēties, viņš/a atņem dievam iespēju darīt brīnumu.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.04.26 15:47:53
Daži te jau komentēja, ka cilvēks nogurst tad. kad nedzīvo saskaņā ar sevi.
Vai cilvēks var atrasties saskaņā ar sevi vidē, kas nav harmoniska šim cilvēkam? Droši vien, ne. Paskatoties filosofiski uz šo jautājumu varam pat nonākt pie minējuma, ka nesakārtota, neharmoniska vide ir indivīda iekšējas harmonijas trūkuma indikators. Apburtais loks.
Zaurs
# Iesūtīts: 2009.04.26 17:31:54
zaurs neko daudz nezin par harmonijām un vidi un saskaņām, bet toties skaidri zin, ka izgulējies cilvēks ir saskanīgāks un sakarīgāks nekā tāds kas gaida, kad dievs viņam darīs brīnumu un pats neiet gulēt.
vienkārši Jony [78.84.116.67]
# Iesūtīts: 2009.04.27 16:45:49
Tas Pats Vo vo...grozies kā gribi, bet kā pakaļa ir aizmugurē, tā ir

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 69 , pavisam kopa bijuši: 34061