atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Desmitā tiesa
normundo
Iesūtīts: 2009.04.20 08:53:35
Palasīju te iepriekš rakstīto, bet neatradu atbildes uz manī radušamies jautājumiem par 10 tiesas apmēriem. Saprotu, ka var dot arī vairāk un tajā nav nekā nosodāma, bet tomēr. Kā aprēķina un no kādiem tad ienākumiem tā 10 tiesa ir jādod.
No algas būtu it kā viss skaidrs, bet kā ir gadījumos, ja kaut ko pārdod.
Teiksim nopirku auto par 1000Ls, pēc mēneša kaut kāda iemesla dēļ steidzami savajadzējās nauda(piem., ārsta pakalpojumiem) un auto tika pārdots par 800Ls. Ienākums ir 800Ls, peļņa ir -200Ls. Vai 10 diesa jāmaksā no 800Ls, kas ir 80Ls?
Kā ir, ja cilvēks ir uzņēmējs? Viņš, piemēram, ir stapnieks kaut kādos darījumos, nopērk preci, pakalpoju par 100Ls un pārdod par 105Ls. Vai atkal 10 tiesa ir jāmaksā no visa ienākuma 105Ls, kas ir 10,5Ls? Bet tādā gadījumā biznes ātri aizies uz grunti. Varbūt tomēr ir jāmakasā no 5Ls, kas ir uzcenojums? Te es abstrahējos no nodokļiem, citiem izdevumiem, kas būtu iekļaujami uzcenojumā. Vai šādā gadījumā uzcenojumā būtu jāiekļauj arī 10 tiesa?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2009.04.20 18:18:53

normundo
Pilnīgi piekrītu tavam teiktajam. Bet es vēl neesmu nonācis līdz šādam līmenim un ar kaut ko tomēr ir jāsāk. Domāju un ļoti ceru, ka pienāks laiks kad būšu gatavs uz daudz ko vairāk.

Mani ienākumi nav ļoti lieli, pamatā alga valsts darbā, kuru nu jūtami apcirps , un bērnu nauda. Tad nu no tiem mierīgu prātu jau daudzus gadus (nezinu, kādus 8 - kopš mans mācītājs paskaidroja par 1/10) automātiski atlieku to, kas 1/10. Baznīcā dievkalpojumos ziedojums jau ārpus tā. Ja iznāk, kādiem nabagiem mazliet palīdzu (bet tam ar desmito vairs nav nekāda sakara) vai ziedoju kādam speciālam mērķim, labdarības akcijai.
Vienu varu teikt, sākumā nav tik viegli nolikt 1/10, bet drīz vien tas kļūst tik pašsaprotami un dabiski, pilnīgā mierā, pat daudz pat neaizdomājoties. Un par to atgriezenisko saiti - jā, ticu, ka katram Dievs dod tik, cik tam ir vajadzīgs! Man pietiek iztikšanai un kādiem labiem darbiem, nekas daudz pāri nepaliek, bet tam, kas sirdij par ieguvumu, sanāk - piem., svētceļojumiem, grāmatām, kaut vai pa retam no Rīgas aizbraukt uz savu sirds baznīcu Liepājā, vecākus materiāli atbalstīt utt. Ir bijušas reizes, kad tiešām brīnos - kā vispār visam pietiek?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.04.20 19:22:51
normundo

Kā tad saprast šos Jēzus vārdus?
Nedomājiet, ka Es esmu atnācis atmest bauslību vai praviešus. Es neesmu nācis tos atmest, bet piepildīt.


Nu tieši tā arī saproti - Jēzus ir atnācis bauslību piepildīt! mēs nevaram bauslību piepildīt, to varēja tikai Jēzus, jo Viņš nebija pakļauts iedzimtajam grēkam. Viņš to izdarīja mūsu vietā. Tā sakot, vietnieciskais upuris.

Klau, a ko Tev mācīja iesvētes mācībās? Es te vispār skatos forumā ir daudz jaunu dedzīgu kristiešu, kuri nav sapratuši pašu galveno - Kristus ir izcietis sodu mūsu vietā un līdz ar to atbrīvojis mūs no bauslības saitēm. Līdz ar to bauslība un vispār visa Vecā Derība mums vairs nav saistoša. Neviens kristietis vairs netaps tiesāts pēc bauslības, bet gan pēc žēlastības. Līdz ar to kristiešiem bauslība nav jāpilda!

Reizēm gan mēdz sacīt., ka baušļi mums noder kā ētiska mēraukla morāles normām. Es saku, ka tas ir pilnīgi garām - baušļi ir vien tam, lai mēs atzītu, ka esam grēcinieku un ka mum vajadzīgs Kristus! Bet dzīvot ir jādzīvo pēc jaunā baušļa - mīli Dievu no visas savas sirds, dvēseles, prāta un spēka un savu tuvāko kā sevi pašu! Tas ir jaunais bauslis, paša Jēzus dots. Kādēļ gan man vēl jāķeras pie kaut kādām vecām parpalām, ja man ir jaunas drēbes?

Lai tad tuvākmīlestība ir Tava mēraukla ziedošanai un būs lieliski!
Gnostikis
# Iesūtīts: 2009.04.20 19:28:53
„Ikviens lai dara, kā tas savā sirdī apņēmies, ne smagu sirdi vai piespiests; jo priecīgu devēju Dievs mīl” - 2.Kor 9:7.

Tātad, obligāta desmitā tiesa pastāv tikai jūdaismā, savukārt kristietībā jādod tik, cik pats gribi dot un „cik bijis iespējams atlicināt” - 1. Kor 16:2, bet - ja negribi, tad labāk nedod nemaz, lai nekaitinātu Dievu. Viņam jau nav vajadzīga Tava nauda - Viņš vērtēs Tavu vēlmi palīdzēt saviem tuvākajiem.
danar
# Iesūtīts: 2009.04.20 20:55:04
Mulders
Ko tu gribi darīt?Priecājies,tev plašs paziņu loks

normundo
# Labojis normundo: 2009.04.21 09:46:01
Jānis Kalniņš
Kur rakstos ir teikts par šo: un līdz ar to atbrīvojis mūs no bauslības saitēm??? Vispār kur JD ir teikts, ka VD ir neaktuāla?

Esmu pilnīgā putrā. Viens mācītājs saka vienu, otrs otru. Nesen runāju ar Jāni Vanagu un viņa paustais bija līdzīgs tavējam par to ka bašļi ir jāatmet un ka tagad pastāv tikai viens: mīli Dievu no visas savas sirds, dvēseles, prāta un spēka un savu tuvāko kā sevi pašu.
Savukārt šito svētdien pie mums bija mācītājs no Mārtiņa draudzes Rīgā, Slokas ielā, kas tieši pretēji runāja, ka baušļi ir saistoši un tie jāievēro un jālieto par pamatu.

Tagad nesaprotu, kuru klausīt, kuru nē, jo nav vienota viedokļa.

Gribas darīt kā pareizi, bet kā lai zina, kā ir pareizi, ja nevar to precīzi noskaidrot.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.21 10:03:04
normundo
"mīli Dievu no visas savas sirds, dvēseles, prāta un spēka un savu tuvāko kā sevi pašu." ir pareizi, jo tajā ir visi pārējie baušļi. Ja cilvēks mīl savu tuvāko, viņš to cienīs, neapzags, nenokaus, neapmelos, ...
Taču - kā var piespiest sevi mīlēt? Var piespiest sevi nezagt, neslepkavot, nemelot - un tad tā nemelošana ne vienmēr izdodās.
Ja izdodas pildīt Mīlestības bausli, tad pārējie izpildās automātiski. Tāpēc ir pareizi teikt, ka vairāk nekā nevajaga. Un vieblaicīgi pareizi ir arī teikt, ka baušļi ir saistoši.

Balss
# Iesūtīts: 2009.04.21 10:04:11
normundo
Tu būsu pārpratis. Nekad mūžā neviens mācītājs tev nevarēja teikt, ka baušļi ir jāatmet, jo to ir arī teicis Jēzus, ka viņš ir nācis bauslību ne atmest, bet piepildīt - tātad ne pēc burta, bet pēc būtības, pēc patisā satura.
Fakts, ka mēs to 100% nespējam (vienīgais, kurš to spēja un pilnībā piepildīja) bija Kristus, nenozīmē, ka baušļi vairs nav mūsu orientieris, ceļa stabiņi mūsu ceļojumā pie Dieva.
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.21 10:04:48
EzītisMiglā
Pieks par Tevi!
normundo
# Labojis normundo: 2009.04.21 10:14:53
Balss
Nu rekur augstāk raksta Jānis Kalniņš, ka: līdz ar to atbrīvojis mūs no bauslības saitēm.
Pēc profila viņš ir palīgmācītājs.

Un runājot ar Jāni Vanagu, bija runa par to, kam tieši kas tiek teikts Bībelē. Tad es minēju, ka baušļi tika rakstīti Jūdiem. tad saruna nonāca līdz tam, ka baušļi tagad nav spēkā, ka tagad ir šis viens bauslis par mīlestību pret Dievu un tuvāko. Tie bija viņa vārdi.
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.21 10:15:26
a_masiks
Bet Dievu Šiklbgrūbers nemīlēja... Jo pēc Dieva standarta - tavs tuvākais ir ikviens, kam tu vari palīdzēt.
Balss
# Iesūtīts: 2009.04.21 10:16:23
normundo
Tu esi pārpratis.Lūdz, lai paskaidro tuvāk, KO tas nozīmē. Viņš pēc būtības ir mācītājs, lai gan formāli vēl ne.
normundo
# Labojis normundo: 2009.04.21 10:19:47
Balss
Nu kā pārprati, rekur viņa vārdi turpinājumā:
Līdz ar to bauslība un vispār visa Vecā Derība mums vairs nav saistoša. Neviens kristietis vairs netaps tiesāts pēc bauslības, bet gan pēc žēlastības. Līdz ar to kristiešiem bauslība nav jāpilda!

Kā te var kaut ko pārprast?
Palasi pēdējo Jāņa Kalniņa komentāru. Es to neesmu izdomājis.
Jānis Kalniņš
# Labojis Jānis Kalniņš: 2009.04.21 12:58:13
Balss

man ir ļoti skumji, bet es ļoti labi zinu to, ka diemžēl daudzi mācītāji arī nav aptvēruši Evaņģēliju un turpina mācīt bauslību; tā ir vieglāk uzkundzēties cilvēkiem, mācot aplamības. Ne jau velti Jēzus teica: "Vai jums, rakstu mācītāji, jo jūs sasienat lielas nastas, bet paši ne pirkstiņu nepakustiniet, lai tās nestu". (citāts no atmiņas, atvainojos par iespējamo neprecizitāti.)

normundo

Bet atrisini šo problēmu ļoti vienkārši - seko arhibīskapa teiktajam. Viņam pieder gala vārds mūsu baznīcā un ja tas saskan ar vēl kādiem, tad tos, kuri māca pretēji, neklausi. Arī Mārtiņa baznīcas mācītāju, tā arī pasaki viņam tieši: Brāl`, ej un iemanto Evaņģēliju beidzot!

Bet noskaidrot, kā ir pareizi, ir ļoti vienkārši. Es redzu, ka Tev sirds deg par ticību un tu gribi atrast patiesību. Seko Evaņģēlija padomam: Ja kādam trūkst gudrības, lai tas to lūdz no Dieva! Un tad lasi Rakstus.
danar
# Iesūtīts: 2009.04.21 13:43:18
Jānis Kalniņš
Vai tad pirms kļust par mācītaju neviens neparbauda ir vai nav aptvēris Evangeliju?
normundo
# Labojis normundo: 2009.04.21 14:17:58
Jānis Kalniņš

Vai vari minēt vietas rakstos no kurām izriet šie secinājumi?
Līdz ar to bauslība un vispār visa Vecā Derība mums vairs nav saistoša. Neviens kristietis vairs netaps tiesāts pēc bauslības, bet gan pēc žēlastības. Līdz ar to kristiešiem bauslība nav jāpilda!
Gribu pārliecināties, bet šobrīd pašam neizdodas to atrast. Jo man vienalga, kas(vai tas ir arhibīskaps, vai prezidents, vai kāds miljonārs) un ko saka, jo vienīgās autoritātes šai jautājumā ir Dievs, Jēzus un Svētais Gars. Tādēļ labprāt pārliecinātos ar attiecīgām vietām rakstos.

Jau iepriekš pateicos!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.21 15:21:01
normundo, izlasi veestuli Kolosieshiem... Izlasi Veestuli Galatieshiem... taa iipashi runaa par VD Bausliibas noziimi, lomu un taas darbiibas robezhaam!

Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.04.21 16:13:26
normundo

Vēl lasi vēstuli Ebrejiem 8, 9 un tālākās nodaļas.
normundo
# Iesūtīts: 2009.04.21 16:42:26
Labi, palasīšu. Paldies!
normundo
# Iesūtīts: 2009.04.22 09:25:15
Jānis Kalniņš

Reku teksts no vestules Ebrejiem 10. nodaļas:
26 Jo, ja mēs pēc patiesības atziņas saņemšanas tīši grēkojam, tad neatliek vairs upuris par grēkiem,
27 bet gan briesmīga tiesas gaidīšana un uguns karstums, kas aprīs pretiniekus.
28 Kas pārkāpis Mozus bauslību, tas mirst bez žēlošanas, diviem vai trīs lieciniekiem liecinot.
29 Cik gan smagāku sodu, jūs domājat, pelnīs tas, kas Dieva Dēlu minis kājām un derības asinis, ar ko viņš svētīts, turējis par nesvētām un žēlastības Garu nievājis.

Pēc šī spriežot nav bauslība atmesta un tie ir pilnībā jāievēro. Tavi komentāri?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.22 10:36:02
normundo... Pats uzprasiijies!

Rom 3:
20 Jo ar bauslības darbiem neviens cilvēks nevar kļūt taisnots Viņa priekšā. Jo bauslība dod - grēka atziņu.
21 Bet tagad neatkarīgi no bauslības atklājusies Dieva taisnība, ko jau apliecina bauslība un pravieši.
22 Šī Dieva taisnība dota ticībā uz Jēzu Kristu visiem, kas tic. Jo tur nav nekādas starpības;
23 jo visi ir grēkojuši, un visiem trūkst dievišķās godības.
24 Bet Dievs Savā žēlastībā tos taisno bez nopelna, sagādājis tiem pestīšanu Jēzū Kristū.

Rom 8:
1 Tad nu tiem, kas ir Kristū Jēzū, vairs nav nekādas pazudināšanas.
2 Jo dzīvības Gara bauslība Kristū Jēzū tevi ir atsvabinājusi no grēka un nāves bauslības.
3 Jo, ko bauslība nespēja, nevarīga būdama mūsu miesas dēļ, to ir darījis Dievs: sūtīdams Savu paša Dēlu grēcīgās miesas veidā un grēka dēļ, Viņš grēku, kas bija miesā, pazudinājis uz nāvi,
4 lai bauslības taisnība tiktu piepildīta mūsos, kas nedzīvojam vairs miesai, bet Garam.

1 Kor 9:
20 Jūdiem esmu tapis kā jūds, lai mantotu jūdus; tiem, kas zem bauslības, esmu tapis kā tāds, kas stāv zem bauslības, pats nebūdams zem bauslības, lai mantotu tos, kas stāv zem bauslības.
21 Tiem, kas bez bauslības, esmu tapis kā tāds, kas bez bauslības, kaut patiesībā nebūdams bez Dieva bauslības, bet stāvēdams Kristus bauslībā, lai mantotu tos, kas bez bauslības.

Gal:
3 nodalja (vispaar visa, bet es tevt taa izcelshu, shob bilde ziimeetos)

2 To vien vēlos no jums dabūt zināt: vai jūs Garu esat saņēmuši ar bauslības darbiem vai ar ticības sludināšanu?
5 Vai tad nu Tas, kas jums sniedz Garu un jūsos dara brīnumus, to dara ar bauslības darbiem vai ar ticības sludināšanu?

9 Tātad tie, kas tic, tiek svētīti līdz ar ticīgo Ābrahāmu.
10 Proti, visi, kas dzīvo bauslības darbos, ir zem lāsta; jo ir rakstīts: nolādēts ir ikkatrs, kas netur un nedara visu to, kas ir rakstīts bauslības grāmatā. -
11 Bet ir skaidrs, ka ar bauslību neviens netop taisnots Dieva priekšā , jo "ticībā taisnais dzīvos".
12 Bauslībai nav daļas ar ticību , bet "kas to ir turējis, tam tā dod dzīvību".

13 Kristus ir mūs atpircis no bauslības lāsta, mūsu labā kļūdams par lāstu, jo ir rakstīts: nolādēts ir ikkatrs, kas karājas pie koka, -
14 lai Ābrahāma svētība nāktu pār pagāniem Kristū Jēzū, tā ka ticībā mēs saņemam Gara apsolījumu.

19 Kāpēc tad ir dota bauslība? Pārkāpumu dēļ tā ir klāt pielikta - līdz nāktu dzimums, kam ir dots apsolījums, - eņģeļu dota tā, ar starpnieka roku uzrakstīta. ieveero bausliibas meerkji

24 Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti.
25 Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums. Shie panti svariigi, tie paraada bausliibas darbiibas laiku - liidz Kristum. Bet kad ticiiba ir naakusi, tad bausliiba zaudee savu speeku

Un lai tu neteiktu, ka te iet runa par ceremoniālo bauslību, bet par dekalogu, lasi 17 pantu

17 Bet es saku to: Dieva jau sen spēkā nākušo gribas izpausmi neatceļ bauslība, kas dota četri simti trīsdesmit gadus vēlāk. Tā nevar iznīcināt apsolījumu.

Tāpat lasi tālāk arī 4 u.c. nodaļas... kur VD bauslība tiek salīdzināta ar Hagarti un verdzību, bet JD tiek salīdzināta ar Sāru - Debesu Jeruzālemi un brīvību! Kāmēr tu esi zem VD bauslības, tu esi verdzības kalpībā... tu dari labu nevis tāpēc, ka tu esi labs, bet tāpēc, ka tev mutē ir laužņi ielikti... tā ir nāves un baiļu bauslība, kura saka - Ja darīsi tā, tad būs tā, ja tā nedarīsi, tad būs šitā! Tā ir pavlova suņu dresūra - pātaga, kas izstrādā nosacījuma refleksus, bet nemaina tavu grēcīgo dabu, tieši otrādi - to izaicina un izceļ grēku virspusē, bet to neārstē... to tā nespēj mūsu miesas dēļ (Rom 8)
Tas, ka tu iemācies pildīt kādus baušļus pierāda tikai to, ka Lāci var iemācīt ar moci braukt, bet viņš tāpēc par cilvēku netop. Savukārt... ja tu tapsi cilvēks (Kristū) tad braukt ar moci tevi nebūs jāmāca, tu to pratīsi tāpēc, ka esi cilvēks, nevis tāpēc, ka tevi sit bauslības pātaga!

Kol 2:
14 Viņš izdeldējis pret mums vērsto parādu rakstu ar visām tā prasībām un paņēmis to no mūsu vidus, pienaglodams pie krusta.

Efez 2:
14 Jo Viņš ir mūsu miers: Viņš abus darījis par vienu un noārdījis starpsienu, kas mūs šķīra, proti, ienaidu,
15 atceldams pats Savā miesā bauslību ar viņas daudzajiem priekšrakstiem , lai Sevī abus pārradītu par vienu jaunu cilvēku un nodibinātu mieru,
16 lai, nonāvējot ienaidu pie krusta, salīdzinātu vienā miesā gan vienus, gan otrus ar Dievu.

Un to ko tev lika Jaanis lasiit
Izlasi tak Ebreju veestuli, neteiksi ka taa ir pati sev pretiim!
Ebr 8:
7 Jo, ja pirmā būtu bijusi bez trūkuma, tad nemeklētu vietu otrai.
8 Jo, tos norādams, Viņš saka: redzi, nāk dienas, Tas Kungs saka, kad Es celšu jaunu derību ar Israēla namu un ar Jūdas namu,
9 ne pēc tās derības parauga, ko Es esmu cēlis viņu tēviem tai dienā, kad Es viņu rokas satvēru, lai viņus izvestu no Ēģiptes zemes, jo viņi paši nav palikuši Manā derībā, un Es esmu viņus pametis, saka Tas Kungs.
10 Šī ir tā derība, ko Es celšu Israēla namam pēc šīm dienām, saka Tas Kungs, Es likšu Savus baušļus viņu prātā un tos rakstīšu viņu sirdīs un būšu viņiem par Dievu, un viņi Man būs par tautu.
11 Un viņi nemācīs katrs savu tuvāko un brālis brāli, sacīdami: atzīsti To Kungu, - jo visi Mani pazīs no mazā līdz lielajam viņu starpā.
12 Jo Es būšu žēlīgs viņu netaisnībām un viņu grēkus vairs nepieminēšu. -
13 Sacīdams "jauns", Viņš pirmo ir atzinis par vecu. Bet, kas kļūst vecs un noveco, tas ir tuvu iznīkšanai.

Tas ir citaats no shkjiet Jeremijas graamatas!

Un tagad izlasi kaada ir Pirmaa deriiba!

2 Moz 34:
27 Un Tas Kungs sacīja uz Mozu: "Uzraksti šos vārdus, jo pēc šiem vārdiem Es esmu slēdzis derību ar tevi un ar Israēlu."
28 Un viņš tur bija pie Tā Kunga četrdesmit dienas un četrdesmit naktis; maizi viņš neēda un ūdeni nedzēra. Un Viņš uzrakstīja uz akmens plāksnēm derības vārdus, desmit vārdus.

Vai redzi... pirmaa deriiba ir veidota uz dekaloga baazes!
Bet sheit Jeremija pravieto un Ebreju veestules autors atgaadina!

Shii vecaa deriiba nav bez truukuma, jo tad nebuutu jauna deriiba. Bet shii jaunaa deriiba ir NE PEEC VECAAS PARAUGA. Taatad Otra Deriiba nav vairs bausliibas un dekaloga deriiba, bet kaut kas pilniigi atshkjiriigs!


Taa rakstu vieta, ko tu pats citeeji paraada kontrastu...
Ja peec vecaas deriibas paarkaapuma cilveeks tika FIZISKI nogalinaats... Tad, taa raksta autors, noniecinot un minot kaajaam Jauno Deriibu, kas ir Kristus asiniis slaciita, cilveeks iemanto muuzhiigod ziiviibu. VD ir tikai noraade... eena uz to kas buus Jaunajaa Deriibaa!

Ja tu sevi pakljauj vecajai Deriibai, tad tev ir jaapilda taas visas noraades... no a-z, jo ja tu to nedari, tad tu esi zem laasta... jo tikai izpildot visu VD tu vari iemantot dziiviibu, jo tai nav nekaa kopiiga ar ticiibu, taa ir riiciibas deriiba.
Bet mums... Jaunaas Deriibas daliibniekiem ir dota jauna deriiba... Jeezuu Kristuu... zheelastiibas deriiba, piedoshanas deriiba... kur Dievs apsola mums piedot muusu greekus... shai deriibai ir saistiiba ar ticiibu...
Un Dievs apsola, ja mees paliekam vinjaa, mees buusim briivi... Padomaa - briivi no kaa... Protams, ka no greeka varas. Un tad... VD izpidliishana buus kaa auglis, nevis kaa kaut kaads puulju rezultaats!

Tevis citeetaa rakstu vieta nepasaka, ka VD ir jaapilda, taa tikai paraada to, ka ja jau VD nepildot cilveeks tika sodiits, tad JD nepildiishanas sods ir muuzhiigs!
Taapat kaa VD, ja cilveeks paarkaapa VD priekshrakstus, vinjsh tika sodiits... taa arii paarkaapjot JD "priekshrakstus" cilveeks iet bojaa. Tikai otraa ir ticiibas deriiba... tici un tu dziivosi! Taatad taas parkaapshana ir neticiiba... Teixim... ja tu savu dziiviibas ceriibu liec uz VD, kura nedod dziiviibu no zheelastiibas, bet no darbiem... Tachu tieshi taads ir VD uzdevums, paraadiit, ka ar darbiem tu nevari buut taisns... taa ir paataga... spogulis... kas tevi dzen pie Kristus, kuraa ir dziiviiba un taisniiba!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 116 , pavisam kopa bijuši: 35412