atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu LELB arhibīskaps Jānis Vanags un RKB Latvijā priesteris Zbigņevs Stankevičs raidījumā „100.pants”
vienkāršais gunča
Iesūtīts: 2009.04.15 12:50:07
Šovakar, 15. aprīlī, plkst. 20:00 raidījuma „100.pants” studijā viesosies Latvijas Luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un Romas katoļu baznīcas Latvijā priesteris Zbigņevs Stankevičs
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 13:23:19
Bet tagad pie lietas. Vispirms par nebibliskumu. Tas ir pliks apgalvojums,kuru nav vērts pat iztirzāt. Tik pat labi es varu apgalvot, ka LELB mācība ir nebibliska. Kā Jehovas liecinieku un Mormoņu mācība, tā arī LELB mācībair nebibliska. VAi tev palika labāk?

Nu apgalvo... man ta kas

Tavs skaidrojums par pasaules organizācijas modeļiem ir visai juceklisks un pretrunīgs. Tu esi sajuacis vairākas lietas. Ticības apliecības un, teiksim, satversmes tev ir viss vienā čupā.

Manupraat tev taas ir vienaa chupaa, man tas ir divas pilniigi dazhaadas lietas!

Atrašanās PLF nozīmē to, ka LELB ir Altāra sadraudzības attiecībās ar šo organizāciju.

Nuvo saakaaas... Pac mani apsuudzi ka es visu vienaa chupaa metu, un tuuliit no starpvalstiskiem liigumiem paarej pie teologjiskaam zajavaam, it kaa tieshi shie liigumi buutu teologjija!

Tieshi tas ko es saku! Tev papiirs ir TA

Es shito visu argumentaacijas kjeedi jau no Ilaara dzirdeeju, neko jaunu tu taa arii nepateici!

Tava interpretaacija par papiiriem nav nedz man nedz Dievam nedz Bazniicai saistosha!

Kaa jau agraak teicu, tu vari brekt cik gribi ka Meeness ir no Zalja siera, tas realitaati nemaina! KLB reality check probleema! Nespeeja atshkjirt savus pienjeemumus no realitaates faktiem!

Liidz ar to tu PATS savaa shajaa postaa apliecini ka KLB IR veidota peec pasaules organizaaciju principa... juusu attieciibaas dominee tieshi shaadi papiiri, juus tiem pieshkjirat teologjisku noziimi, sadarbiibas liigumus tu interpretee kaa TA... tu samet vienaa chupaa liigumus un satversmes ar TA!
Sorry... bet ja pats neizdzeesiisi savu postu, tad ikvienam lasiitaajam buus redzams, ka man tomeer ir taisniiba... KLB teologjija ir liigumu teologija, KLB struktuura ir pasaules organizaaciju struktuura... KLB TA ir papiiri

Paldies, ka manaa vietaa taa teikt "made my point" Un veelreiz apliecinaaji... ka esmu pareizi izpratis KLB maaciibu un pareizi no taas norobezhojos kaa no nebibliskas cilveeku izgudrotas varas struktuuras, kur naudinja arii ir arguments, lai noskjirtos

Taatad jau 2i lieli KLB darbonji apliecina vienu un to pashu! Taakaa piedod... bet juus pashi sho lieciibu nododat... mana Sirdsapzinja ir Dieva Vaarda saistiita, es te staavu un citaadi nevaru... un pat ja LELB sabruktu... shaadaa KLB es neietu!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 13:37:30
Mulders

Tagad par šo: Tāpat Rakstu vietas, kas atteicināmas uz indivīdiem, tiek attiecinātas uz veselām draudzēm un baznīcām!
Tas ir Romieshu 16 nodaljas panta attiecinaashana uz draudzeem. Pants runaa par indiviidiem, KLB to intepretee kaa attiecoshos uz veselaam draudzeem un bazniicaam... taatad kaarteejaa nebibliskaa maaciiba! Laigan nevar nevienu pashu gadiijumu Rakstos paraadiit, kur notiek noshkjirshanaas un exkomunikaacija draudzhu liimenii nevis indiviidu liimenii!


Rakstu vieta, par kuru te tiek runāts, ir šī: "Es lieku jums pie sirds, brāļi, ņemiet vērā tos, kas rada šķelšanos un pretestību tai mācībai, ko esat mācījušies: vairieties no viņiem! Tādi cilvēki nekalpo mūsu Kungam Kristum, bet savam vēderam un ar saviem saldajiem vārdiem un skaistajām runām pieviļ vientiesīgo sirdis." (Rom. 16:17-18) Kā redzi, drīzāk jau tevis paustā izpratne nav bibliska. Irādās, ka tavos ticības priekštatos eksistē divas vienības jeb divējāda pieeja: ticību apliecinošā baznīca jeb draudze un ticību apliecinošais indivīds. Kas tad ir baznīca? Vai ne atsevišķu ticīgo kopība, kurā "pareizi māca Evaņģēliju un pareizi pārvalda sakramentus"? Tavā izpratnē baznīca ir viena lieta, bet indivīds ir kaut kas cits. Protams, šie panti runā par indivīdiem. Taču šo pantu nozīme ir tāda, ka ir nepieciešams rūpēties par to, lai draudzēs tiktu rūpīgi mācīts un sludināts Evaņģēlijs. Bet draudzē var atrasties arī viltusliecinieki, kas pretojas Evaņģēlijam. Vēl vairāk, kas ar viltīgiem vārdiem grib pazudināt svētos. NO tādiem ir jāvairās. Šī nav vienīgā vieta Rasktos, kas pauž šādu ideju. Turklāt arī mana pieredze kā mācītājam ir pierādījusi, ka tur, kur Kristus nav mīlēts, tur ir ķildas, nesaprašanās un šķelšanās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 13:43:33
Protams, šie panti runā par indivīdiem. Taču šo pantu nozīme ir tāda, ka ir nepieciešams rūpēties par to, lai draudzēs tiktu rūpīgi mācīts un sludināts Evaņģēlijs.

Nee sho pantu noziime, ir, ka ir jaanoshkjiraas no tiem, kas ir jaapieskata maldu maaciibu sludinaataaji... Nevajag man staastiit vaardu noziimi, kura ir uzrakstiita. Jeb tu uzskati, ka tu labaak proti textu skaidrot, kaa Sv. Gars pats? Tur ir rakstiits, ka jaaviaraas un jaatur aciis tie, kas materiaalu labumu, eertiibas un naudas deelj rada shkjelshanos, noveershas no tiiraas maaciibas... No taadiem vairaamies

Bet draudzē var atrasties arī viltusliecinieki, kas pretojas Evaņģēlijam. Vēl vairāk, kas ar viltīgiem vārdiem grib pazudināt svētos. NO tādiem ir jāvairās.
Jaa bet juus vairaaties arii no tiem, kas sludina tiiru Evangjeeliju un Sakramentus pareizi paarvalda, jo tev sho laiciigs papiirs, sho TA viss vieni kaaposti!

ltusliecinieki, kas pretojas Evaņģēlijam. Vēl vairāk, kas ar viltīgiem vārdiem grib pazudināt svētos. NO tādiem ir jāvairās. Šī nav vienīgā vieta Rasktos, kas pauž šādu ideju. Turklāt arī mana pieredze kā mācītājam ir pierādījusi, ka tur, kur Kristus nav mīlēts, tur ir ķildas, nesaprašanās un šķelšanās.

Tieshi taa Sheit tu pareizi runaa! Bet tie, kas taadas rada... visadi DeFacto un tie, kas vinjiem piekriit, no tiem vairaamies
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 14:05:19
Mulders
Tas, ko tu sauci par papīriņiem, ir līgumi, draugs, līgumi, kas ir saistoši visām tajā iesasitītajām pusēm. Un tā nav teoloģija. Teoloģija ir Rakstu pētniecība. Ja tu uzskati, ka tie ir tikai papīriņi, tad kāpēc LELB ir noslēgusi līgumu ar valsti? Kāpēc ATA draduzēm katru gadu ir jāpārreģisterējas? Vai tad ne tāpēc, ka LELB ir uzspiedusi mums šādu "papīriņu"? Tieši PFL ir uzspiedusi saviem papīriņiem" teoloģisku zīmogu. Tāpēc mēs arī vairāmies no PFL - lai uz mums nevarētu iedaroties šīs teoloģiskās implikācijas. Nelaime jau ir tā, MUlder, ka šiem "papīriņiem" ir juridiski saistošs spēks.

Kas attiecas par tiem, kas gribēs izvērtēt mūsu strīdu, varu teikt, ka saprātīgs cilvēks sapratīs, par ko es runāju un atzīs, ka tavi argumenti ir jucekliski un neatbilst pateisībai. Bet ja tomēr nesapratīs - tad es tur nekā nevaru darīt.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 14:17:50
Tas, ko tu sauci par papīriņiem, ir līgumi, draugs, līgumi, kas ir saistoši visām tajā iesasitītajām pusēm.

Bet tie nav TA Tur ir taa juusu KLB probleema... dziivodami pasaulee, juus nespeejat saprast, ka Dievam un Bazniicai (taa kas Una Sancta) pasaules liigumi nav teologjiski saistoshi. Kaa kaartiibas jautaajums jaa... kaa freimworks, darbam shajaa pasaulee - jaa! Bet ar Dievu vieniigais mani saistoshais liigums ir tas, kuru Kristus ir sleedzis Vakareedienaa un Kristiibaa... Tas ir tas liigums, kas Bazniicai un Dievam ir saistoshs!
Tikmeer kaameer tu pasaules liigumus pieliidzinaasi TA, tikmeer kaameer tu horizontaalas cilveeku attieciibas ekvivaleesi ar vertikaalaam attieciibaam starp Dievu un Bazniicu, tu nekad nespeesi sparast Bazniicas iisto noziimi un jeegu. Kaa jau agraak teicu - taalaak par Paavestieshiem neesat tikushi, domaadami, ka Bazniicu veido liigumi, cilveeki, hierarhiskas struktuuras un ka tinte uz papiira ir tas, kas Bazniicu satur! Tev kaa maaciitaajam tomeer vajadzeeja vairaak zinaat, bet laikam jau vara patieshaam sabojaa! Bet absoluuta vara sabojaa absoluuti!

Ja tu uzskati, ka tie ir tikai papīriņi, tad kāpēc LELB ir noslēgusi līgumu ar valsti?
Taada kaartiiba Valstii! Tas nebuut nenoziimeek ka LELB TA = LR Satversme!

Kāpēc ATA draduzēm katru gadu ir jāpārreģisterējas?
Taapeec ka taads ir likum shajaa Valstii! Un arii juusu Regjistraacija diez vai ir TA!

Vai tad ne tāpēc, ka LELB ir uzspiedusi mums šādu "papīriņu"?
Nee LELB latvijaa nav Likumdoshanas varas pagaidaam, shajaa valstii Bazniica un Valsts ir shkjirtas!

Tieši PFL ir uzspiedusi saviem papīriņiem" teoloģisku zīmogu.
Un KLB to uzskata par savai teologjijai saistoshu!
Kaa jau teicu - tu vari uzrakstiit sev uz pieres - "Kastrolis" baidos, ka tamdeelj neviens tevii pelmenjus vienalga nevarees vaariit. Tieshi taapat PLF var kaut visu pasauli aprakstiit, tas nemainiis ne vienu kripatinju realitaates... iznjemot to cilveeku galvaas, kuri nespeej realitaati atshkjirt no savas galvas un iedomu satura - bet taa jau ir kliiniska situaacija, saucaas shizofreenija!

Tāpēc mēs arī vairāmies no PFL - lai uz mums nevarētu iedaroties šīs teoloģiskās implikācijas.
Nabadzinji! Ja velns grib lai KLB iet pa kreisi, pietiek pa labi uzlikt ziimiiti "Sheit tikai PLF var iet, un ikviens, kas ies pa labi tiks uzskatiits par heterodoxu kjeceri" Nabaga juus... cik viegli juus var dancinaat... ar ziimogiem uz papiiriem! Nav briinums, ka juusu organizaacija sashkjeljaas pat savu 10gadi laagaa nesasniegusi!

Nelaime jau ir tā, MUlder, ka šiem "papīriņiem" ir juridiski saistošs spēks.
Oi nevaru, nokritiishu tuuliit... un staavees Uldis Dieva priekshaa... un tiks tiesaats peec LR un Amerikas likumiem

Kas attiecas par tiem, kas gribēs izvērtēt mūsu strīdu, varu teikt, ka saprātīgs cilvēks sapratīs, par ko es runāju un atzīs, ka tavi argumenti ir jucekliski un neatbilst pateisībai.
Baidos, ka ne tev un ne man ir taa prerogatiiva defineet cilveeku sapraatiigumu...

Bet ja tomēr nesapratīs - tad es tur nekā nevaru darīt.
Nevari gan! Tas arii juusus tracina!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 14:31:19
Mulders

Jeb tu uzskati, ka tu labaak proti textu skaidrot, kaa Sv. Gars pats? - vai tu esi Sv. Gars? Par materiālajiem labumiem te gan netiek runāts, draugs. Bet mācība: "kas rada šķelšanos un pretestību tai mācībai, ko esat mācījušies: vairieties no viņiem!"

Bet te ir kaut kas interesants: "Tieshi taa Sheit tu pareizi runaa! Bet tie, kas taadas rada... visadi DeFacto un tie, kas vinjiem piekriit, no tiem vairaamies " - čego i trebovalos dokazaķ. Te gan, jāatzīst, ir mēģinājums sapludināt garīgo ar laicīgo. Tātad, visa tava aizvainojošo argumentāciju gūzma,lai pārliecinātu kādu, ka 100. pants ir nelieši. Visi ir muļķi, un neviens neko nesaprot. Tāpēc bija jāpierāda,ka arī KLB ir nelieši. Tik daudz pūļu apšaubāmiem mērķiem.

Cilvēku motivācijas bieži vien ir ļoti grūti atkāt. Bet, ja tos apzināti grib slēpt, tad jo vēl grūtāk. Tomēr ir viens veids, kā mēs varam atklāt patiesos motīvus. Kristus saka: "pēc viņu augļiem jūs tos pazīsiet". Tāpat arī: "Gars izdibina visas lietas". Vanaga augļi ir redzami un zināmi. Tāpēc sabiedrība ir uztraukusies. Un pamatoti.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 14:36:36
vai tu esi Sv. Gars? Par materiālajiem labumiem te gan netiek runāts, draugs. Bet mācība: "kas rada šķelšanos un pretestību tai mācībai, ko esat mācījušies: vairieties no viņiem!"

Es nee, bet sho vaardu autors gan! Taapeec es laabaak skatos kas staav rakstiits, nekaa tas ko saka kaads kas rada pretestiibu tai maacibai, ko esmu maaciijies!
Veel jau dereetu noskaidrot to maaciibu, kas tiek domaata "ko esat maaciijushies" un man ir pamatotas aizdomas, ka tas nav tas, ko KLB sludina

Tātad, visa tava aizvainojošo argumentāciju gūzma,lai pārliecinātu kādu, ka 100. pants ir nelieši. Visi ir muļķi, un neviens neko nesaprot. Tāpēc bija jāpierāda,ka arī KLB ir nelieši. Tik daudz pūļu apšaubāmiem mērķiem.

Un atkal KLB telepaatijas Sv. Gara daavana darbiibaa - viss skaidrs par meerkjiem, motiiviem un sleeptajaam sazveerestiibas teorijaam. Nu kursh pret to var ko iebilst... kaa jau teicu, ja neatshkjiram to ko izdomaajam no taa kas ir, tad tavas realitaates ierobezhojums ir tikai tava izteele... par kuru, piebildiishu, neviens nav atbildiigs un tavas izteeles auglji nevienam nav saistoshi!

Cilvēku motivācijas bieži vien ir ļoti grūti atkāt.
Juuseejie to izdara uz skaitli 3 pat cilveeku nepaziistot, peec paaris textiem! Un tad iid, ka to pashu ar jums dara!

Tomēr ir viens veids, kā mēs varam atklāt patiesos motīvus. Kristus saka: "pēc viņu augļiem jūs tos pazīsiet". Tāpat arī: "Gars izdibina visas lietas". Vanaga augļi ir redzami un zināmi. Tāpēc sabiedrība ir uztraukusies. Un pamatoti.
Tieshi taa... Taapeec kaadai organizaacijai, kura pati sevi nevar satureet ne 10 gadus vienotu, diez vai buutu jaaplaataas un citiem jaamaaca vienotiiba un par augljiem jaarunaa. Luuk kad juus 100-200 gadus produceesiet labus augljus, tad arii skatiisimies!

Pietam... eee... Budistiem auglji ir labaaki nekaa KLB Bet es saprotu, ka juus jau pavisam driiz atveersiet daudz zupas virtuves un diakonijas centrus... tas labi, jo kaut kaa tie auglji neraadaas pasaulee... vieniigie auglji ko no KLB dzird ir zaakaashanaas, nomelnoshana un ljauns prieks par citu kaut kaadaam neizdariibaam... tai skaitaa, visai atklaata neapmierinaatiiba ar Valsts kaartiibu attieciibaa uz religijaam!

Visi KLB auglji ierakstaami vienaa vaardaa - "Shkelshanaas"
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 14:50:11
Mulders
Tu esi demagogs. Ne jau Dievam un baznīcai tie ir saistoši, bet gan cilvēkiem un organizācijām savās starpā. PLF ir šie papīriņi teoloģiski saistoši. Tur jau tas suns ir aprakts.

Patieso Dieva Baznīcu, kas ir Kristus miesa, neveido līgumi un heirarhiskas struktūras, kādas ir atrodamas LELB-ā. Vai tad LELB nav satversme? Un vai Ilārs netika atcelts no mācītāja amata, pamatojoties tieši LELB Satversmes punktos? Baznīcu veido Dieva vārds,kas mums, ticīgajiem, dāvāts Evaņģēlijā un sakramentos.

Un KLB to uzskata par savai teologjijai saistoshu! - tu gribi teikt,ja atbruaks kāds no PLF un gribēs komunicēt Biķeru draudzē, tad mēs par to būsim teoloģiski atbildīgi? Tiešām nesmīdini.

Tas arii juusus tracina! - mani tas netracina absolūti it nemaz.

Vispār interesanti: vieni dokumenti tev ir papīriņi, bet citi - valsts kārtība. Divkosīgs tu esi, vecīt.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 15:09:28
Uldis, tu tiiri pareizi runaa... sakot kas ir bazniica!

Jautaajums, vai tu apzinies arii implikaacijas ko tas noziime!

Ja Bazniicu neveido Papiiri... tad logjiski tas noziimee, ka nekaadi papiiri nevar izmainit objektiivu staavokli... Tas ir ja Bikjeru bazniicaa sludina Vaardu un Sakramentus paarvalda, tad nekaadi papiiri LELBaa nevar to izmainiit... Vai nu Bazniica tur ir un ir taapeec, ka Vaards un Sakramenti tur ir, vai Bazniicas tur nav bijis arii pirms papiiru parakstiishanas! Vienkaarshi... Liidz ar papiiriem ar Bazniicu ir maz sakara!

Savukaart papiiram ir noziime tur kur Papiiri ir tieshaam pamats uz ko tiek taisiits dazhaadas lietas - piemeeram Valsts Likumdoshana!

Taapeec Prezidenta parakstiits papiirs var buut saistsohs valsts pilsonjiem, bet tas nav saistsohss citu valstu pilsonjiem kaa arii Dieva valstiibai!

Savukaart ja tu ekvivalee bazniicu ar Bazniicu, tad tu esi trubaa...

Teologjijaa vieniigais par ko varam runaat kaa Bazniicu "redzamu padaroshu" ir TA! Bet tas ir papiirs nevis papiira deelj, bet vienkaarshi taa ir pierakstiita mutes lieciiba, kas izsaka tieshi ticiibu... tieshi to, kas attiecas uz Dieva Valstiibu!

Luuk ja LELB izmainiitu TA, pierakstot, ka mees apleicinaam PLF TA add-onus, tad Mulders uztrauksies un norobezhosies no taadas TA!

Kaameer LELB sevi saista ar LTA bez add-oniem, un neuzspiezh saviem bazniiceeniem citas TA vai izmainiitas LTA, tikmeer manis peec tur vinji var parakstiit sadarbiibas papiirus da kaut ar Marsieshiem!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:11:40
Mulders
Tev ir pamatotas aizdomas?! Nu, tad pamato tos arī man!

kaa jau teicu, ja neatshkjiram to ko izdomaajam no taa kas ir, tad tavas realitaates ierobezhojums ir tikai tava izteele
- ir teikts: no tavas mutes vārdiem tu tiksi tiesāts. Kā tu runā, tā arī mēs domājam. Izsakies skaidrāk, lai mēs tevi saprastu pareizi!

Neliegšos, ka mums arī nebūtu problēmas. Ja es to noraidītu, tad es būtu tāds pats liekulis, kā tu. Nav viegli kristietim šajā pasaulē.

Domāju, ka jābeidz. Noslēgumā gribu tev pateikt, ka es jau neesmu pret LELB, kā tu to gribi visiem iepotēt. Es centos darīt zināmu tikai savu viedokli, ka LELB galva ir uzņēmusi visai skaidru virzienu uz luterisma izšķīdināšanu romismā. Kas var viņam to traucēt? Vienīgi laiks. Atgādināšu, ka luterisms ienāca musu zemē ar evaņģēlisku sludināšanu. Ticīgie ieraudzīja Jēzu Kristu. Un tagad to latviešiem grib atņemt. Luterāņi un katoļi zina viens otra mācību ļoti labi. Nekas tur nav apslēpts,kas būtu jāatklāj no jauna. Ja kāds grib apgalvot pretējo, tad tā ir miglas pušana tautas acīs. Tāpēc ir šis 100. pants, lai tā nenotiktu. Mulderam ir vienalga,kas notiek ar luterismu Latvijā. Sekulāram raidījumam izrādījās, ka nē.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:18:44
Mulders
Paldies par tavu pzitīvo novērtējumu. Citādi citi domās, ka es nezinu, kas veido baznīcu.

Vai tu tiešā nesaproti, ka es nešaubos par to, ask tiek sludināts Biķeru baznīcā. Es runāju par to, ko darībs Biķeru draudze, kad kāds no PLF praktizējošs homoseksuāls pastors gribēs baudīt vakarēdienu kopā ar jums. Vēlreiz jautāju, kāpēc jūs izlsēdzāt no mācītāja amata Santu, bet tajā pašā laikā esat altāra sadraudzībā ar PFL?

Savukaart ja tu ekvivalee bazniicu ar Bazniicu, tad tu esi trubaa...
- nesapratu tavu domu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:30:12
ir teikts: no tavas mutes vārdiem tu tiksi tiesāts. Kā tu runā, tā arī mēs domājam. Izsakies skaidrāk, lai mēs tevi saprastu pareizi!

Baidos, ka domaa tu taa kaa tu gribi Kaa jau teicu, neesmu atbildiigs par to ko tu domaa... Ja ko nesaproti, vari paarjautaat! Meegjinaashu paarfraazeet.
Varu pateikt veelreiz - tas kas tev liekas, ne vienmeer attelo objektiivo realitaati! Kaameer tu nenoshkjir savas iedomas no realitaates tev buus gruuti komuniceet!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:33:10
Mulders

Luuk ja LELB izmainiitu TA, pierakstot, ka mees apleicinaam PLF TA add-onus, tad Mulders uztrauksies un norobezhosies no taadas TA! - Nu tad mudini LELB izstāties no PFL!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:34:40
Es runāju par to, ko darībs Biķeru draudze, kad kāds no PLF praktizējošs homoseksuāls pastors gribēs baudīt vakarēdienu kopā ar jums.

Pasuutiis vinju 3 maajas taalaak - sho jautaajumu expliciiti esmu izrunaajis ar maaciitaaju! Par to nav nekaadu shaubu... Un domaa, ka tieshaam nav taadi kas gribeetu kaapt kancelee kur pagadaas? Tas ir viens no maaciitaaja uzdevumiem, pasargaat kanceli un altaari no maldu maaciibaam... Ja maaciitaajs apzinaati to ljautu, es ietu protesteet!

Vēlreiz jautāju, kāpēc jūs izlsēdzāt no mācītāja amata Santu, bet tajā pašā laikā esat altāra sadraudzībā ar PFL?
Atkal... tu atkal... no papiira implicee to, ko tas neimplicee... Tu atkal no papiira izziid to, ka kaads ljaus kaapt kanceleem maldu maaciitaajam... Arii Santam neljaus un jebkuram citam neljaus, neatkariigi, ko vinjsh ir vai nav parakstiijis vai apgalvo kaut kur uz ielas stuura vai savos saitos! Kaa jau teicu, ne jau juus vieniigie domaa, ka ja pateiks "Es esmu ziepju burbulis" tad uz vinju gravitaacija paarstaas darboties! Lai tak vinji domaa ko grib... nevienu maldu maaciiataju Bikjeru kancelee nelaidiis!

nesapratu tavu domu. - Ieveero lielo un mazo "b" burtu... bazniica = bazniica kaa juridiska organizacija, Bazniica - avis, kas dzird Kristus balsi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:36:17
Nu tad mudini LELB izstāties no PFL!

Tak TA nav izmainiita Tad man ko mudinaat LELB arii no Latvijas iet prom, jo tach pats teici tai ir papiiri un liigumi ar Valsti... Tak tie nav nekaadaa zinjaa TA addoni!

Mana attiexme pret PLF nenosaka to vai es varu vai nevaru sanjemt vakareedienu Bikjeros! Jo tas viens otru nesaista... pat ja kaut visa LELB un PLF sienas buutu norakstiitas ar "mees esam altaara sadraudzibiaa vieni ar otriem"...

Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:38:43
Mulders
tas kas tev liekas, ne vienmeer attelo objektiivo realitaati! Kaameer tu nenoshkjir savas iedomas no realitaates tev buus gruuti komuniceet! - Objektīvā realitāte ir tāda, MUlder, ka ir divas iespējas: ja no PFL ierodas homoseksuālismu praktizējošs pastors, tad jums būs jādalās Sv. Vakarēdiena baudīšanā ar šo cilvēku. KLB - nebūs. Ja Biķeru draudze turēsies pie savas ticības apliecības un nekomunicēs ar šādu cilvēku, tad lidos macītājs un draudzes padome. Lūk, tā, draugs mīļais. Tā ir objektivitāte. K`aAleksandrs izlidoja no Akadēmijas, tā viņš izlidos no Biķeriem, ja spurosies. Arī tā ir objektivitāte.
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:39:35
Uldis brāl kristū! Gribu ar tevi padalīties tajā ko esi iesācis.Bija laiks kad es ar te aktīvi piedalījos diskusijā un secināju ka taisnība te ir Mūldera pusē.Viņš vienmēr par visiem labāk zin un ir informēts.Tas jau nekas ka pats nonāk pretrunā ar savu teikto (senāk).Mulderam piemīt analītiķa spējas un viņs ļoti labi spēj izanalizēt katra pateikto ,tada ir viņa profesija.Viņš turklāt ir dikutants ar pieredzi un tamdēļ grūti ar viņu pārliecināt ,jo trūkst šadas pieredzes.Zināšanas (burts) ar viņam zināms daznedazads ,grūti ko teikt par apgarotību,nevaru saprast kada tā.
Mulderam ir izdevies daudzus dikutēt gribētājus atsēdinat ta ka tiem pariet gribēsana dikutēt.Pareizi-nav ko dirnēt pie datora.Mulders iespējams ir labs un lielisks ,tikkai vēl to neapzinās un grib par katram varītēm to pieradīt .
Lūgsim Dievam Jēzus vārda lai katram mums dod apzināt cik katrs no mums viņam(Dievam) esam vērti un ka mums nevajadzētu pārcensties.Dievs jau ta pat redz mūsu sirdis.Amen.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:40:03
Mulders

Mana attiexme pret PLF nenosaka to vai es varu vai nevaru sanjemt vakareedienu Bikjeros! Jo tas viens otru nesaista
- naivais. Tur jau ir tas āķis, ka saista.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:40:04
Mulders

Mana attiexme pret PLF nenosaka to vai es varu vai nevaru sanjemt vakareedienu Bikjeros! Jo tas viens otru nesaista
- naivais. Tur jau ir tas āķis, ka saista.
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.23 15:45:54
Nepaklausība nepaklausības galā ,bez nožēlas un piedošanas.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 150 , pavisam kopa bijuši: 17167