atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu LELB arhibīskaps Jānis Vanags un RKB Latvijā priesteris Zbigņevs Stankevičs raidījumā „100.pants”
vienkāršais gunča
Iesūtīts: 2009.04.15 12:50:07
Šovakar, 15. aprīlī, plkst. 20:00 raidījuma „100.pants” studijā viesosies Latvijas Luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags un Romas katoļu baznīcas Latvijā priesteris Zbigņevs Stankevičs
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:39:02
Ctulhu

Par kristīšnas mērķi.Ir teikts: pareizi māca Evaņģēliju un pareizi paŗvalda sakramentus. Pārliecība nāk no Dieva pavēls: kas tic un top kristīts, tas taps svēts.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 16:43:50
Mulders

Lūk, dzīvot pastāvīgā dezodorantu atmosfērā arī nozīmē atrasties vienā organizācijā, kā PLF. Bet zini, ar laiku jau pierod, kad pat ***** smaka sāk šķist par frišu gaisu.

Kristietība? Pagānisms un Jūdaisms ir minoritāte nu jau! Kāpēc tad tu domā ka no kristiešiem Islāma pasaule vairās un viņus vajā un izdzen, bet Mekā vispār neielaiž. - šis tavs piemērs drīzāk apstiprina manu argumentu, jo tie visi nošķiršanās gadījumi.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 16:52:03
Lūk, dzīvot pastāvīgā dezodorantu atmosfērā arī nozīmē atrasties vienā organizācijā, kā PLF. Bet zini, ar laiku jau pierod, kad pat ***** smaka sāk šķist par frišu gaisu.

Tu to sakI!

šis tavs piemērs drīzāk apstiprina manu argumentu, jo tie visi nošķiršanās gadījumi.

Nu man nekādu iebilžu ja visādi pagāni, jūdi un islāmisti nošķirās no Baznīcas un bēg no turienes, kur Baznīca nāk un Kristus aplaupa stipro namturi un atņem viņa bruņas uz kurām tas paļāvās!

Tāda ir Kristus daba... viņš ienāk tur kur ir vieni vienīgi sūdi un tuxnešus dara par zaļām ganībām, bedrainus ceļus par taisnu šoseju, piesmirdušu gaisu par svaigu gaisu! Kristus Vārds un Sakramenti tīra... un Velns un Sūdi bēg, nevis bēg tie, kuri sevi sauc par Dieva bērniem... Viss ir mums nodots... tad kāpēc tu uzvedies nevis kā saimnieks, bet kā žurka??? Labs saimnieks nāk un runā... un iet savā īpašumā neprasīdams un saka savu vārdu... ja kalps klausīs, tad būs labi, bet ja kalps sacelsies pret Patiesību... tad reiz nāks pats Patiesības Ķēniņš...

Tu tiešām domā, ka bēgot no mēsliem tu imitē Kristu, kurš dara tieši otrādi... iet un nobalsinātos kapus dara par dzīviem cilvēkiem. Miroņus augšām ceļ, kuri jau sākuši bojāties, un kaulus ar miesu apaudzē ar vienu Dieva Vārdu vien!

Tava uzvedība ne pārāk liecina, ka jūs kaut par kapeiku ticētu paša Dieva Vārdam... Kā stāv rakstīts - " izrādīdami ārēju svētbijību, bet tās spēku noliegdami; un no tādiem izvairies. "

Tu netici Dieva Vaarda speekam... un netici, ka LELB klaatesamiiba par lieciibu PLFam var vai nu glaabt kas glaabjams, vai buut kaa gaisma aklajiem, kas saka, ka vinji redz... un buut kaa lieciiba pret vinjiem, ja vinji neatgriezhas!
Bet tu spried kaa pasaules cilveeks... domaadams, ka pasaules viedokis var kaut kaa Dieva Vaardu samaitaat!

Savukaart ja LELB atstaas Dieva Vaardu, pats Dievs atstaas LELB... Bet kaameer 7dienaa es dzirdu kaut vienaa LELB draudzee Dieva Vaardu un Sakramentus... tikmeer tur ir Dievs pilniigi... un Gideona 300 viiri ir gana pietiekama armija Dievam... Elijas 7000 ticiigie ir gana pietiekams daudzums... 12 Kristus maaceklji ir pietiekoshi, lai izmainiitu miljonus un uzvareetu tuukstoshus!

Dievam pietika ar vienu Luteru lai daudzmiljonu RKB uz ausiim noliktu!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:08:15
Mulders

Nu man nekādu iebilžu ja visādi pagāni, jūdi un islāmisti nošķirās no Baznīcas un bēg no turienes, kur Baznīca nāk un Kristus aplaupa stipro namturi un atņem viņa bruņas uz kurām tas paļāvās!

Sabiedrība vēl pavisam nesen tā arī dzīvoja. Bet mums ir nedaudz citāda izpratne par kristīgo misiju pasaulē. Es turos pie tās, kas ir Apd. 1:8: "Bet jūs būsiet liecinieki.. līdz pasaules galam." Bet uguns un zobens Evaņģēlija vēstij ir itki kaitējis. Mana pazemība ir nevis bailība vai gļēvulība, kā tavi vārdi liek domāt, bet miers. Es lsudinu Evaņģēliju vienam, otram, trešam, bet izdošanās nāk no tā KUnga, nevis no manas skraidīšanas vai zobena vicināšanas. Es tieši paļaujos uz dievavārdu un mazāk paļaujos uz saviem spēkiem. Paldies Dievam, Tas Kungs ir svētījis manas pūles. Viņam es vairāk ticu nekā tavām apsūdzībām. Redzi, LELB klātesamība ir sabiedrību drīzāk sašķēlusi, radījusi nemieru un neizpratni. Vai tā ir baznīcas sūtība pasaulē. Mums bija laba misija - mūsu Luterānis. Ceru, ka tas drīz vien spēs atjaunot savu misiju.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:10:45
Uldis, interesanti... ka uz sevi tu attiecini mieru un Vaarda Sludinaashanu, bet manaa textaa saskati tik zobenu un varu! Diez kaapeec?

Tava paljaaviiba uz Dieva vaardu ir tikai taada... gaisaa pakaarta... jo tu apsuudzi tos, kas tieshi taapat kaa tu uz to paljaujas un iet un to runaa un sludina vilku baraa, tos tu apsuudzi sadarbibiaa ar vilkiem!

Sorry... nav nekaada prasme sludinaat Dieva Vaardu naiviem beerniem... Tachu tavas paniskaas bailes no taa, ka viens gejpraidists pie altaara var kaut kaa Kristu no Bazniicas izdziit liecina par to tavu paljaaviibu uz Dieva Vaardu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:13:14
Redzi, LELB klātesamība ir sabiedrību drīzāk sašķēlusi, radījusi nemieru un neizpratni.

Vaardi kuri veel skaidraak kaa nekad atklaaj tavas veelmes... tavu apsuudziibu... "Ja nebuutu LELB tad sabiedrriibaa nebuutu shkjelshanaas un DeFacto staastiitu kaads skaists laiks laukaa, pavasris atnaacis un putninji chivina" bet tagad, kad maita LELB existee, tad sabiedriibaa ir nemiers, shkjelshanaas un dusmas!
Ai Uldi, tu pat aptvert nevari cik tu daudz ar shiem vaardiem pateici...

Vai tā ir baznīcas sūtība pasaulē. Mums bija laba misija - mūsu Luterānis. Ceru, ka tas drīz vien spēs atjaunot savu misiju.

Nebiju cereejis, ka tik aatri tas Gars atklaasies Te nu tas ir... visaa savaa kraashnjumaa! Apsuudzeetaaja Gars, kas sludina sevi!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:18:21
Mulders

Toreiz, kad Aleksandaram vajadzēja izšķirties: ar vai prom no LELB, es dzirdēju no viņa līdzīgus argumentus, kādus tu tagad saki. Ir pagājuši gadi. Ko viņš ir panācis? Viņa piekritējus skaits rūk. Patiesībā LELB ir izveidojušies vismaz divi nogrupējumi: baznīca baznīcā. Man, protams, ir simpātisks Aleksandrs (es domāju - tīcībā). Bet ko viņš ir panācis ar savu cīnīšanos. Tieši pretējo. Pumpurus ir skārusi pavasara salna.

Ir jau labi atsaukties uz kaut kādiem vēstures notikumiem un interpretēt tos tā, kā tev patīk. Bet nevajaga jau tik tālu skatīties, lai saprastu notiekošo.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:22:45
Vai tā ir baznīcas sūtība pasaulē.

Nee... bet taas ir Kristus pasha paredzeetaas konsekvences, kur Kristus ieradaas, tur radaas nemiers, shkjelshanaas... liidz pat puulja saucienam "Sit Vinju Krustaa"!
Vai aceries kaa Paavilu apsuudzeeja - Arii sheit ieradushies tie, kas visur rada shkjelshanos un nemierus!

Bet, tos neatraduši, viņi Jazonu un dažus brāļus vilka pilsētas valdes priekšā, kliegdami: "Tie, kas visā pasaulē rada nemieru, atnākuši arī šeit; tos Jazons uzņēmis; un tie visi rīkojas pret ķeizara pavēlēm, sacīdami, ka cits ir Ķēniņš - Jēzus."

Tad nu atbildi pats - vai taa ir Bazniicas misija!

Paarfraazeejot tevi... Redzi Paavila un Siilas klaatesamiiba ir driizaak sabiedriibu shkjeelusi un radiijusi nemieru un neizpratni, vai taa ir Bazniicas suutiiba?
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:23:27
Mulders

Melanhtonam bija taisnība: neko nav iespējams pateikt tā, lai to nepārprastu. Neko es neapsūdzu. Es arī neesmu pret LELB, kā jau to iepriekš minēju. Es nelieku = zīmi starp LELB un tās galvu.

Es arī sev neceļu asit. Tu mani apsūdzēji, ka neticu Dieva vārda spēkam, tāpēc norādīju uz misiju, kas bija samērā veiksmīga.
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.04.23 17:27:02
Uldis
Bet ko viņš ir panācis ar savu cīnīšanos. Tieši pretējo. Pumpurus ir skārusi pavasara salna.
ak nu jā, bet tos cilvēkus, kuri caur viņa kalpošanu ir kļuvuši ticīgi, tos "sīkumus" neskaitīsim, jo redz "" revolūcija" nav panākta.
I nepieklājīgi, i dumji lasīt ko tādu no cilvēka jūsu vecumā.

Jūs takš viens otram blusas atradīsiet un nomocīsiet līdz nāvei. Arvien vairāk izskatās, ka jūs vieno ārējs pretinieks, citādi jūs nebūtu noformējušies.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:27:49
Mulders

Ko Pāvisl saka par tiem, kas nepieņem liecību: nokratiet savus pīšļus no kājām par zīmi un pametiet to namu.

Satraukumu sabiedrībā jau neradīja Evaņģēlija sludināšana, bet gan pusslepenas sarunas starp Pujātu un Vanagu, kas rezultējās baumās par iespējamo luterāņu un romiešu saplūšanu. Kur tu te redzi Evaņģēliju.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:35:04
Satraukumu sabiedrībā jau neradīja Evaņģēlija sludināšana, bet gan pusslepenas sarunas starp Pujātu un Vanagu, kas rezultējās baumās par iespējamo luterāņu un romiešu saplūšanu. Kur tu te redzi Evaņģēliju.

Kaa tu pats teici, neko nevar pateikt, lai to nepaarprastu! Jociigi, no oponentiem tu prasi lidizcietiibu un piedoshanu saviem nedaljotiem, bet saviem pretiniekiem tu to nepiedaavaa!
A juus dikti publiskojat sabiedriiba savas un Viskonsiinas peripeetijas, savu virtuves saturu? Atkal... kaut kaada taada vienpuseeja prasiibas un uzstaadiijumi!

Shkjelshanos neradiija nekaadas sarunas, bet gan viena otra raidiijuma meliigie apmelojumi un falsifikaacijas, kuras, par izbriinu, KLB bij pirmie kas norija un apeeda... un tagad, kad ir nostaadiiti neertaa poziicijaa, ka nemaz ar taa nebij kaa DeFacto to pasniedza, tad saakas visaadas speeliites taa vietaa lai atziitu, ka karstu zupu sastreebaat... un kas veel... turpinaat streebt!
A tur taa shaize... pie +Jaanja uz audienci netiekat vai? Pat es varu tikt, ja man kaut kaa ievajadzeetos... Tad nu sanaak... pashi sevi par dzelteneaas bulvaarpreses liimenja grupu izliekat...

Kam tieshaam ir labaak, ja LELB nebuutu, tie vienmeer priecaasies par jebko, ko vareetu paarprast un apsuudzeet +Jaani & Co, bet cilveeki kas ir maaciiti Visu paarbaudiit, kas labs, to patureet, tie tieshaam visu paarbaudiis un tad jau zinaas... kuri runaaja patiesiibu un kuri tikai reeja pakalj pasaules meliem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:37:23
Ko Pāvisl saka par tiem, kas nepieņem liecību: nokratiet savus pīšļus no kājām par zīmi un pametiet to namu.

Cik aceros, tad Paavils visur dabuuja pa kaklu, peerienus un sitienus... Tas ne paaraak izskataas, ka vinjsh taa riikotos, kaa tu saki... tjip pabaaz degunu pa durviim, sak "Kristum tici... ak neee... nu lab, es te nokratiishu piishljus, juus paliek sveiki"
Veel vairaak... vinjsh staigaadams starp pagaanu elku Dieviem veel iet un uzteic vinju Dievbijiibu, pirms saakt sludinaat... Un gaaja prom tikai tad kad ar varu izmeta... nevis kad radaas kaadas neertiibas un kaads saaka neertus jautaajumus uzdot... veel vairaak, Paavils negaaja no Aeropaaga prom tikai taapeec, ka tur noteikti bij kaadi, kam bij parakstiiti papiiri kazi ar kaadiem priesteriem no pagaanu templjiem!
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:38:21
Rausītis
Es jau nerunāju par tiem, kurus Aleksandrs ir ieguvis, sludinot Evaņģēliju. Es runāju par ideju mainīt LELB no iekšienes. Nekas no tā nav izdevies. Vai tad es atstādināju Aleksnadru no amata Akadēmijā?
Uldis
# Iesūtīts: 2009.04.23 17:40:59
Mulders

Ej labāk uz Delfiem. Tur tev īstā vieta.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.23 17:42:55
Es jau nerunāju par tiem, kurus Aleksandrs ir ieguvis, sludinot Evaņģēliju. Es runāju par ideju mainīt LELB no iekšienes. Nekas no tā nav izdevies. Vai tad es atstādināju Aleksnadru no amata Akadēmijā?

A ko bij nolikts ka 2009 gadaa viss buus izmainiits?
Es gan zinu, ka tu neieredzi Budismu, bet Budismaa pacietiiba ir liels tikums!

Ej labāk uz Delfiem. Tur tev īstā vieta.

Teic KLB darbonis no LELB tribiines LELB draudzes loceklim
rainars
# Iesūtīts: 2009.04.23 21:45:25
Vai neuzdodat dažreiz sev jautājumu:Kāpēc es te nododos neauglīgiem kašķiem , citucilvēku un kristiešu zākāšanai?
Gal.5:14 Jo visa bauslība ir vienā vārdā izpildīta, proti, tanī: tev būs savu tuvāku mīlēt kā sevi pašu. -15 Bet, ja jūs savā starpā kožaties un ēdaties, tad pielūkojiet, ka jūs cits citu neaprijat!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 30 , pavisam kopa bijuši: 11923