atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem ...piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara ?
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2009.03.26 09:22:40
Lūk. 23:
33 Un, kad tie nonāca tai vietā, ko sauc par pieres vietu, tad tie tur sita krustā Viņu un tos ļaundarus, vienu pa labo un otru pa kreiso roku.
34 Bet Jēzus sacīja: "Tēvs, piedod tiem, jo tie nezina, ko tie dara."

Jautājums tāds - kuri tad ir tie, kas zin to, ko tie dara?
Kad cilvēks ZIN, ko viņš dara?
Vai vispār kāds zin, ko dara?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 15:06:20
a_masiks Vai Tu atzīsti esam - savā realitātē garu eksistenci īstenībā, jeb vai atzīsti garu eksistenci dažu būtņu realitātēs - kā aplamu iedomu - Halucināciju ?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 15:10:36
a_masiks Tātad saskaņā ar Tavu uzskatu sistēmu no Tavas realitātes - tās būtnes, kuras uzskata ka eksistē gari - ir ar Halucinācijām ?

Saskaņā ar šo definīciju:
Halucinācija ir aplama iedoma, kas neesošas lietas iztulko par īstenībā pastāvošām.

Man rodas jautājums - kā tu uzskati savā realitātē - vai neesošas lietas neeksistē vai eksistē īstenībā ?
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 15:35:24
a_masiks Nu elementāri - ja lieta sāk eksistēt - viņa pārstāj būt neeksistējoša. Nu un laikam jau arī pretēji.

Tātad lietas - kuras sāk eksistēt pirms savas eksistences sākuma pirms tam arī eksistēja ?
Tad visi tie gari - kuri neesošas lietas uzksata par esošām tomēr - nav pieskaitāmi pie tādiem kuriem ir samadzeņu traucējumi - bet ir īpaši, kuriem piemīt spēja uztvert nesošas lietas, kuras vel nav sākušas eksistēt - no sērijas, tas kas šodien ir halucinacija - rīt būs īstenība. Protams - ne visas halucinācijas rīt īstenosies - ir jāspēj orientēties vēl neesošās lietās - pirms tās ir sākušas eksistēt.

Protams rakstītais ir jāuztver saskaņā ar manu halucinācijas definīciju.
Halucinācija ir aplama iedoma, kas neesošas lietas iztulko par īstenībā pastāvošām.

Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 15:44:52
a_masiks Uzskatīšana notiek pēc uztveršanas - ja nav neesošu lietu uztveršana - tad nevar būt arī uzskatīšana, protams uzskatīt nav tas pats kas uztvert !
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.26 16:15:05
a_masiks Ko Tu gribi pateikt ?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.26 18:03:39
a_masiksTad jau sanāk - ka tie kas paredz nākotni ir ar halucinācijām - paredz vēl neesošās lietas - precīzāk pareģi !
No šejienes - svētajos rakstos rakstīts neejiet pie pareģotājiem - jo tie ir ar halucinācijām
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.26 19:31:24
EzītisMiglā Paliek jautājums - kurš tiešām ZIN? Kad cilvēks zin?
Ar ko Ctulhu sliktāks par romiešu kareivjiem?

Jā zināt zin tik Dievs .Man domāt ka Ctulhu vienkārši nav nācies dzirdēt vienkāršu labās vēsts pasludinājumu.Teikšu ,ja Dievs mani nebūtu svaidījis ar Svēto Garu ,tad tad man ar nebūtu vajadzīgs tāds Dievs ,dēļ kura jādzird uzbraucieni un jānoskatās pretrunīgās diskusijas kur viens otru censas pieķesrt šķībos izteikumos.Dievs mūs ir ,kurus ir,ietērpis Kristū lai mēs pāri sataniskiem apmelojumiem varētu ieraudzīt Kristus Gaismu un pārākumu.Mūsu nezināšanu un mazspēcību uzticot Gādīgajam ,Taisnajam ,Žēlīgajam Debesu Tēvam.
Raksti saka ka lai stigājot garā tad miesaskārību varēsim savaldīt.Jā kur tad lai dabū to garu ? Jēzus saka :....citkārt vairāk Debesu Tēvs dos Svēto garu tiem kas viņu lūdz.Lūdziet...taps dots,klauvvējiet.....atvērs.
incognito
# Iesūtīts: 2009.03.27 11:01:17
a_masika realitātē vienkārši nav tādas lietas kā gara, nākotnes paredzēšanas un tamlīdzīgi, atšķirībā no citu cilvēku realitātes. Manuprāt tas padara šo realitāti ne pārāk interesantu.
incognito
# Labojis incognito: 2009.03.27 11:38:59
a_masiks
Katra Būne Konstruē Savu Realitāti un tas, ka Tavā Realitātē nav rozā vienradžu, zobu laumiņu vai Kondrālo Nāpšļu, nebūt nenozīmē, ka tādu nav Citās Realitātēs.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.27 12:36:50
a_masiks Vai Tavā realitātē eksistē kvarki, tahioni, spoki ?
Kāds ir Tavs personīgais viedoklis par Internacionālajiem spoku medniekiem un to aktivitātēm Latvijā ?
Aiko_Saule
# Labojis Aiko_Saule: 2009.03.27 12:40:36
a_masiks Tu esi pārliecināts, ka tas, ko "katra būtne sev konstruē" - tas saucas realitāte ?

Nu varbūt būtne neko nekonstruē - vienkārši tai tiek dotas spējas - redzēt daļu no JHVH - latviski redzēt daļu no visa KAS ir un ieprogarammēta ar konkrētām domām - kuras nosaka izvēli ! Mēs esam bioroboti "Saskaņā ar Likteņa teoriju". .... un šo daļu, kuru būtnes gars ar maņu orgāniem uztver - ir gara realitāte, ārpus tās ir īstenība - kuru eksistē un kuru nevar uztvert - tāpēc zinātnieki - izveido mikroskopus - un teleskopus - lai redzētu mikropasauli un makropasauli.


Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.27 13:15:53
a_masiksAr realitāti, tb- esību, tam gan nav nekāda sakara. Da ij esību nedz es, nedz Aiko, nedz incognito nespēj prihvatizēt, lai kā to gribētu un censtos.

Latvijā politiķi privatizē Latviju - bet īstenībā JHVH iedod katram tik cik JHVH savā visvarenībā grib. No sērijas - tu vari redzēt tik cik vari redzēt - dzirdēt to ko vari dzirdēt. Un katrs savā realitātē - rīkojas saskaņā ar to kas viņa ir - atklāts. Un Tiem kuriem ir JHVH atklājies viņu realitātēs - tiem JHVH eksistē un JHVH viņus vada visā īstenībā un viņi dzird JHVH balsi - precīzāk JHVH atklāj savus nodomus pakāpeniski - proporcionāli attīstībai - un tas, kurš ir vēl mazāk attīstījies - tas nav ne ar ko sliktāks ar to kas ir vairāk attīstījies - jo pienāks laiks - kad visi būs attīstījušies. Tie kas ir attīstījušies - neiet iznīcināt neattīstījušos - jo tie zina, ka reiz viņi arī bija neattīstījušies - un ja viņus tad būtu iznīcinājuši attīstītie, tad tagad paši nebūtu attīstītie. Attīstītie iet palīgā neattīstītiem, kuri vēl dzīvo ilūzijās un maldos - un cenšas pestīt tos - atklādami īstenību tādu - kāda tā ir - nemelojot. 2+2=4

ko tu saproti ar "manā realitātē"? Tas domāts - "manās iedomās"?

Tava realitāte sastāv no kaut kāda visa Kas ir sektora. Tu šajā sektorā dzīvo un rosies - un esi. Ja pārtulko Kas ir - tad iegūst JHVH - to kas atklājās Mozum un kurš deva 10 baušļus.
Mozus ejot pie tautas - lejā no kalna - prasīja vārdu - vārds ir JHVH - ortodoksālie jūdi - šo vārdu aiz pārmērīgas cieņas aizvietoja ar izdomājumu - vārdu Dievs un izdomājumu vārdu kombināciju Tas Kungs - no šejienes a_masikam ir taisnība - Dievs neeksistē - bet eksistē JHVH - latviski Kas ir. Daudzi šo īstenību nezina - un tic Dievam - kam nav seguma. Tuvāk īstenībai ir tie, kas atzīst Jēzu - jo Jēzus ir visa Kas ir dēls un Jēzum ir Tēvs. Jēzus saka - kas mani ir redzējis - tas ir redzējis manu Tēvu - jo viss Kas ir - ir viens. Šajā vienā mēs dzīvojam un rosāmies un esam - katrs esam ši visa kas ir kaut kādā apgabalā. Viss kas ir sastāv no visa kas ir. Es esmu pieņēmis - ka sastāv no parādībām. Šeit visas parādības - lai kādas arī nebūtu - tās eksistē. Parādības iedalu - divās daļās - īstās un neīstās īstenībā. Kas ir veido īstenību - katra būtne dzīvo starp bezgalīgi daudz parādībām - Tavs gars spēj uztvert domas - kuras ir nemolekulāras un Tavs gars spēj uztvert molekulārus priekšmetus. Visu ko Tavs gars spēj uztvert - veido Tavu realitāti - un tu dzīvo šajā realitātē. Šī realitāte priekš Tevis ir īsta. Tava realitāte nav Tavas iedomas - tu manuprāt nedzīvo savās iedomās - bet dzīvo ar visām tām parādībām, kuras Tev ir - kuras spēj uztvert. Iedomas ir tad - kad no tām parādībām, kuras Tev ir Tavā realitātē - tu izveido jaunas parādības, kas ir konstruktīvs process. Jautājums ir vai Tavs konstruktīvais process - ness īstenībā civilizācijai labumu vai nāvi. To vai katras būtnes gara konstruktīvais process nes nāvi civilizācijai vai dzīvību - var uzzināt iepazīstoties ar visa Kas ir dotajiem - baušļiem. JHVH - atklāj likumus pēc kuriem dzīvot - īstenībā. Ja civilizācija izvēlēsies dzīvot harmonijā ar 10 baušļiem - tad piepildīsies teiktais - tu dzīvosi tā, ka Tev nebūs zagt, jo Tev pietiks. Baušļi nosaka mērķi - JHVH valstība - lai tajā ieietu mums jākļūst svētiem - tādi, kas redz īstenību tādu kāda tā ir - un ir tāda, ka Kas ir eksistē ! Kas ir ir JHVH un kas šo vārdu zina - tie var pie šī vārda meklēt glābiņu - no ciešanām un mokām - protams ne visiem vajadzīgs glābiņš, kuri dzīvo iluzorās realitātēs.


Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.27 13:18:52
a_masiks incognito- Katra Būne Konstruē Savu Realitāti un tas, ka Tavā Realitātē nav rozā vienradžu....
Aiko_Saule- Nu varbūt būtne neko nekonstruē - vienkārši tai tiek dotas spējas.....

incognito - izteica apgalvojumu no brībās gribas teorijas - es izteicu spriedumu no likteņa teorijas - teoriju ietvarā abi runā pareizi.
Likteņa teorija un brīvās gribas teorija ir komplimentāras - viena otru palildinošas.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.27 14:35:44
a_masiks Nu redzi - eksistē tādi gari - kuriem viņu realitātēs JHVH ir atklājis - ka viņiem ir brīvā griba un tādi dzīvo saskaņā ar brīvās gribas teoriju - jo citas teorijas tādiem vienkārši nav - līdz ar to tie, kuri atrodas īstenībā - nedrīkst teikt, ka brīvā griba nav. Protams ir tādas būtnes - kurām JHVH viņu realitātēs ir atklājis - likteņa teoriju - piemēram Kalvinam un viņa sekotājiem - un līdz ar to nevar teikt, ka likteņa nav. Parādība liktenis un parādība brīvā griba - eksistē būtņu realitātēs - un JHVH katram ir iedevis - to ko ir iedevis. Tiem, izredzētajiem, kuriem ir atklāta brīvās gribas teorija - tiem ir jāpiedzīvo tiesa - jo ja nebūsi izvēlējies pareizi - tu tiksi tiesāts un tā arī tiem tā būs - tiem, ir tiesa un vainīgie utt. Tiem ir labais un ļaunais - par ļauniem darbiem elle par labiem darbiem JHVH valstība. Tiem kuriem ir liktenis - tiem kā saki autors ir JHVH. Liepājā - ir Ēbrejiem piemineklis uz kura ir uzraksts - Dievs, ja Tu mūs izglābsi - tad mēs būsim glābti. `Turpinot - Kādā krāsā Tu piešķirsi mums acu zīlītes - tādā krāsā tās būs, kādi būs āre`jie apstākļi - tādi tie būs un kādas domas iesūtīsi manā realitātē - tādas man būs - un visu ko es izvēlēšos - būs kā Tu gribi - jo es esmu daļa no visa Kas ir - un ja jau daļa - tad svēts - un no šejienes Hitlers nebija vainīgs - jo viņš bija marionete - tiem, kas izdomāja Eiropā uzrīkot, karu, jo Amerikā bija ekonomiskā krīze. Biezie iedeva naudu Hitleram - tas sāka bruņoties - un loģiskas sekas ir uzbrukt kādam. Tad kad Amerikāņi redzēja ka Hitlers var sākt apdarudēt pašus - tad iedeva Krieviem katjušas un nolika Hitleru pie vietas. Viss ir vienkārši

Karu izraisītāji nepazīst JHVH - tāpēc karo, jo tie kas pazīst tie nekaro - īstos kristiešus lauvām izbaroja - tie nekaroja, bet sludināja ar savu nāvi, tāpat kā Jēzus. Ja nogalināsi vienu kristieti - 10 kļūs ticīgi - šeit nogalināšanas metode neder - ko izmanto ļaunais gars. Ļaunais gars ir nespēcīgs pret tiem, kam nav bail no nāves - un zina ka augšām celsies līdz ar Jēzu. Ļaunais gars - kura liktenis ir - nesaprast notiekošo - esam mēs, kad neesam attīstījušies - kad attīstās - tad neesam vairs ļauni un esam svēti - beidzot esam iemācījušies dzīvot harmonijā ar visu Kas ir. Liktenis - Tev nebūs zagt, Tev nebūs nepatiesu liecību dot pret savu tuvāko utt. Lūk mūsu liktenis - uz ko JHVH mūs ved - uz savu valstību !
incognito
# Iesūtīts: 2009.03.27 14:36:18
Ctulhu
Ja vinji tajaas citaas realitaatees eksistee, tad tajaas realitaatees vajadzeetu vareet ieguut prieksj mums jaunu zinaatnisko informaaciju, kuru satur sjiis buutnes vai objekti.

Tajās realitātēs arī var iegūt jaunu informāciju, lai arī varbūt ne zinātnisko. Nu labi, a_Masikam taisnība, tās nav jāsauc realitātes, bet, Kristofera vārdiem runājot - percepcijas. Bet jāsaprot kopā ar veco Einšteinu, ka par realitāti, kas nav atkarīga no novērotāja, runāt vispār nav vērts. Realitāti mēs uztveram tikai caur percepcijām.
Tā ka, ja Aiko_Saule saka, ka viņam viņa percepcijā ir Dievs JHWH, bet a_Masiks saka, ka viņam nav, mēs nevaram no tā veikt nekādus spriedumus par realitāti.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 14:37:42
EzītisMiglā
Ar ko Ctulhu sliktāks par romiešu kareivjiem?
... Tu visu dari pēc labākiem nodomiem, tāpat kā romiešu kareivji.
Tad kāpēc viņiem piedot, bet tev nepiedot?


Kāpēc tad tev nepiedot?? Manuprāt, noteikti piedos, arī Ctulhu un arī citiem piedos, jo (nu vismaz es) jūsos nejūtu ne mazāko ļaunumu.

kurš tiešām ZIN? Kad cilvēks zin?

Kad ir neapstrīdami piedzīvojis savā sirdī . Nez kapēc domā, ka tās reāli aptaustāmās lietas nu ir tās ZINĀMĀS, bet patiesībā tieši otrādi. Matērija ir ļoti pat gaistoša, zinatnieku pūliņi parasti beidzas , ka nāk nākamais un apgāž visas drošās patiesības, kamēr to, ka tavs tēvs tevi mīl, tava māte, tavi bērni, taču ar cirvi neizcirtīsi, vai ne.
Kunga Klātbūtni sirdī nevar sajaukt ne ar ko, par to Viņš Pats arī gādā.
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2009.03.27 14:51:12
-Jona- Tādu apziņas procesu , kurā mēs pārdzīvojam kāda priekšmeta klātbūtni, sauc par percepciju jeb apjautu. Es percipēju pašlaik šo grāmatu manā priekšā, apjaužu tur ievietoto zīmējumu. Saskaņā ar manu atklāsmi - percepcija ir process, ar kuras palīdzību vari dzīvot savā realitātē !
Percepcija ir process - kad tiek piedzīvota realitāte, kura sastāv garam no vairākām parādībām - tāpēc man manā realitātē sanāk - ka percepcijā nevar dzīvot - dzīvot var realitātē un percepcionēt savu realitāti - piedzīvot savu realitāti. Ja man savā realitātē jāsaka, ka es dzīvoju percepcijā - tad man sanāk apmēram tāpat, kā man būtu jāsaka, ka es dzīvoju iekš dzīvoju - tāpēc šajā jautājumā manā realitātē ir savādāks uzskats nekā Kristoferam. Protams Kristofers var savā realitātē dzīvot un ticēt, ka dzīvo percepcijā - kautkādu parādību klātbūtnes piedzīvošanas procesā - katram ir savādāk - tas ir interesanti !
incognito
# Iesūtīts: 2009.03.27 16:46:04
Ctulhu
Nu nezinu.. Piemēram, šai pat forumā Lapšāna kunga rakstītais. Viņš saņem vīzijas no Dieva, sekojot tām aizsūta naudu, piemēram, uz Ķīnu un ir visai ticams, ka Ķīnā tai mirklī nauda bija visai vajadzīga. Es nebrīnīšos, ja izrādīsies, ka ja Lapšāna kungam ievajagas naudu, viņam tā arī tiek atsūtīta no līdz tam nezināmām vietām. Tālāk, viņi misionāru grupā saņem nākotnes vīzijas, kuras apstiprinās ar citu grupu vīzijām un gatavojas nākotnei; viņiem ikdienā notiek visādi brīnumi, vienvārdsakot - Lapšāna kungs acīmredzot dzīvo citā realitātē, nekā es, jo manā realitātē tādas lietas nenotiek un pat nevar notikt.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 22:31:20
a_masiks

Jēzus Klātbūtnes izjūtām seko pavisam reāli augļi , tas arī izšķir. Turklāt, draudzībai ar Kungu attīstoties, kļūstam tiesīgi Viņu arī pavisam reāli satikt/redzēt/aptaustīt pat.
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.28 06:34:18
Garīgas patiesības nevar izskaidrot ar materiālās zinātnes palīdzību, kas nozīmē, ka ateistam ar viņam pieņemamām metodēm to nevarēs pierādīt, to esmu sapratis diskusijās ar ctulhu - viņš šajās zinātnes lietās ir daudz pārāks par mani. UN pats interesantākais ir tas, ka kristīgā mācība nenoliedz zinātni, bet tieši otrādi - apstiprina un papildina to, tikai pareizi jāprot nošķirt kompetences. Bībeles mērķis nav izskaidrot lietas zinātniski un tāpēc nevajag tur meklēt to, kā tur nav. Savukārt zinātnes mērķis nav skaidrot garīgās patiesības, jo tas gluži vienkārši nav tās kompetencē. Būtībā jebkāds mēģinājums piekabināt zinātnei kādu konkrētu relģisku nostāju - vienalga vai tā būtu saentoloģija (uz zinātni balstīta kristietība) vai ateisms, nozīmē pārkāpt savas kompetences, jo zinātnei nav nekāda tieša sakara ar ticību vai neticību, Dieva eksistēšanu vai neeksistēšanu, citiem vārdiem - tā nepierāda tiešā veidā nedz Dieva eksistenci, nedz neeksistenci unt āds arī nav tās uzdevums, nedz kompetence. Zinātnes uzdevums ir skaidrot matērijas īpašības un darbības principus, nevis nodarboties ar reliģiskas dabas jautājumiem. Ar to nodarbojas teoloģija - ar Dieva pierādīšanu vai nepierādīšanu, ar ticēšanu vai neticēšanu.

Un tomēr tajā pašā laikā zinātne un teoloģija ir saistītas tādā ziņā, ka tās viena otru papildina. Zinātne skaidro matēriju un tās dabu, bet teoloģija skaidro tās jēgu un virzību. Tiklīdz kāds mēģina apmainīt vietām šīs kompetences, tā paliek muļķa lomā.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 31 , pavisam kopa bijuši: 19668