atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Interpretācija
Mulders
Iesūtīts: 2009.03.22 18:46:59
Papucs teica

Viss ir labi, bet Tavi paziņojumi, ka Tu lasi Dieva Vārdu tā kā Tas stāv rakstīts, jo Dievs, lūk, Pats devis cilvēkam tadu instrumentu kā rakstītais vārds, ir bleķis, jo tāpat kā automašīnā starp stūri un sēdekli ir blīve, tāpat starp to, ko Bībelē redz Tavas acis un ko redz smadzenes, ir vēl vairāki filtri Tevī, kurus ir iespējams ietekmēt gan no iekšienes, gan ārpasaules.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
jenocs
# Iesūtīts: 2009.03.24 18:00:47
Papucs
veciit,2000 gadu pieredzie taads suuds vien ir iepretim skaidriibai,kas ir Sveetajos rakstos.farizeejiem pieredze bij kudish lielaaka par 2000 gadiem,diemzheel ar visu savu pieredzi Jeezu neatrada.Paavils saka,ka celibaats ir deemonu maaciiba,bet reku dazhi ar visu savu2000 gadu pierdezi nespeej to saprast.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.03.24 18:59:48
jenocs
Paavils saka,ka celibaats ir deemonu maaciiba - hmm..., es zinu rakstu vietu, kur Pāvils saka tieši otrādi.

danar
Es jau tikai simboliski pajautāju, lai pievērstu Tavu uzmanību, ka apgalvojums Ja,tā arī uztveru ka rakstīts lielā daļā gadījumu ir ne visai patiess. Mēs varētu kopīgi palasīt Bībeli, un viedokļi par uzrakstīto atšķirtos, lai gan arī man gribetos apgalvot, ka tā arī uztveru, kā rakstīts .
Grēciniece
# Iesūtīts: 2009.03.24 19:27:06
Kristus ir akceptējis celibāta aicinājumu - Rakstu vieta par "bezdzimuma cilvēkiem".
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.26 20:05:26
Kristus ir akceptējis celibāta aicinājumu - Rakstu vieta par "bezdzimuma cilvēkiem".
Ja tikai tas nav aizliegums doties laulībās.
Jo ir bezdzimuma cilvēki, kas tādi no mātes miesām. Un ir bezdzimuma cilvēki, ko citi padarījuši par tādiem. Un ir bezdzimuma cilvēki, kas paši sevi padarījuši par tādiem Debesu valstības dēļ. Kas to spēj saprast, lai saprot."
(Mat. 19:12)
Gars skaidri saka, ka vēlākos laikos daži atkritīs no ticības, pieķerdamies maldu gariem un dēmonu mācībām,padodamies melkuļu liekulīgajiem vārdiem, kam pašu sirdsapziņa ar kauna zīmi iededzināta. Tie aizliedz doties laulībā, pavēl atturēties no barības vielām, ko Dievs ir radījis, lai ticīgie un patiesības atzinēji saņemtu tās ar pateicību. ( 1. Tim. 4)
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 1713