atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Cieņa un mīlestība - vārdi un darbi
Ilārs Plūme
Iesūtīts: 2007.05.07 08:46:11
Pāvil, esmu diezgan daudz no Jums dzirdējis par tādām lietām, kā cieņa un mīlestība, bet man ir radušās šaubas par to, cik nopietni pret to attiecas Jūsu draudzes locekļi.

Pagājušajā nedēļā Jūsu draudzes locekle, kas strādā Ķekavas pagasta dzimtsarakstu nodaļā, pildot savus darba pienākumus, izprašņāja mūsus draudzes locekli par viņas reliģiskajiem uzskatiem un klāstīja tai, ka KLB neticot Trīsvienībai, KLB neesot nedz Svētā Gara, nedz kādas citas svētības utt.

Domāju, ka tas ir rupjš cilvēktiesību pārkāpums. Tā kā tas notiek atkārtoti, šodien iešu šo jautājumu pārrunāt ar Ķekavas domes priekšēdētāju.

Bet, Pāvil, vai Jums nešķiet, ka tas ir smags pārkāpums arī no baznīcas puses? Manuprāt, tas izklausās pēc Dieva zaimošanas. No kurienes šai kundzei radušies šādi uzskati? Vai Jūs runājat ar saviem draudzes locekļiem par šādām lietām?

Domāju, ka šie jautājumi par attiecībām baznīcu starpā ir nelielas diskusijas vērti.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.05.16 09:50:21
Uldis, tāpēc ir pamatots jautājums: kā šī sieviete, kas nepieder pie draudzes, ar kristietību nav saistīta un nav ar teoloģisku izglītību, tomēr zina kā, kad un kur lietot šo vārdu?
Es jums reiz atbildēju, bet jūs to pilnīgi un galīgi ignorējat. Aizejiet uz kaut vai J. Rozes grāmatnīcu un tur parasti ir tāda nodaļa kas saucās "Ezotērika". Tur ir pa pilnam grāmatiņu no visādiem Delperiem u.c. darboņiem, kur var labi iepazīties ar jēdzienu "trīsvienība". Un nav par sevi paarliecinaataaku buutnju kaa maajsaimnieces kas salasiijushaas paaris broshuurinjas miixtos vaakos par to kaa puceet auras, taisnot karmu, tiiriit chakras un buut par "dieva beerniem"! Izejeit uz graamatu galdiem, tur par "triisvieniibu" vairaak infas nekaa par kulinaariju! Ja veel taads personaazhs ir kaada Pokainju kluba daliibniece un pasarg dies shii veel ir bijusi Indijaa, tad ir 100% garanteets vinjas pilniigaa paarlieciiba, ka vinja visu par kristietiibu un taas doktriinaam zin.
Kaa arii... muusdienaas cilveeki ir LJOTI izgliitoti par jeedzienu triisvieniiba, jo visi ir lasiijushi vai skatiijushies Da Vinchi kodu! Harizmaati ir dariijushi savu lai visaadus ezoteerikjus izgliitotu par Sveeto Garu etc. etc. etc.
Juus kaut kaa projiceejat savas iedomas par to kaa konkreetaa kundziite ir tikusi pie shaadu jeedzienu lietoshanas, un sev veelamo (kas legjitimizeetu juusu personiigo attiexmi pret LELB) scenaariju ziimeejat par iisteniibu, nejemot veeraa to, ka Pāvils konkreeti paskaidroja, ka vinjam nav nekaada sakara ar sho kundziiti un taas "teologjisko" izgliitiibu. Bet muusdienaas ikviena maajsaimniece uzskata sevi par kompetentu religjijaa, politikaa un seksaa! Taakaa nevajag savas iedomas uzreiz par realitaati ziimeet, ir miljoniem veidu kaa cilveeks var sagraabstiities visaadu sviestu, shodien visaadi dianeetikas seminaari ir pieejami katram, visaadas liiderisma akadeemijas, gariiguma kursi etc. Sektas, grupeejumi un maajsaimniechu gariiguma celshanas klubi ir vairaak kaa filateelistu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:09:16
Balss, viens ir kad viens I. Plūme nodarbojas ar telepātiju, bet es, godīgi sakot, vēl neesmu saticis netā nevienu KLB locekli, kas nemēģinātu pretendēt uz telepāta lomu. Redzu arī Uldis īstena Delf Orākula stilā izzīlē kā nabaga neizglītotā kundzīte ir no LELB puses "izkompostrēta" un "sapgorgrammēta" kā asinssuns, ko palaist virsū KLB.
Aicinājums KLB adeptiem - beidziet reiz spriest par motīviem, slēptajām domām, sirds stāvokļiem un visu to, ko jūs neredzat, jo tā jūs tikai parādāt kas ir jūsos pašos, jūs vēlamo uzdodat par esošo un tad mums - parastajiem lajiem no tautas, ir jāsmejās! Protams, kljuudiities var katrs un tas ir normaali, probleema ir taada, ka juus jau negribat atziit, ka esat kljuudiijushies un meegjinat padariit oponentu par muljkji... tas nemaz nav kristiigi.
Juus vaardos sakaat kaa juus gatavi atziit savas kljuudas, bet kad jums uz taam noraadaat, tad saakat kachaat pravas - a juus pirmie atziistieties... Kamdeelj jums svariigi kursh pirmais greekus nozheelos... vai juus gribat cilveekiem vai Dievam izpatikt?
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:17:07
Mulders
Tu jau nu tāds riktīgs lajs laikam vis neesi - pārāk gudrs teoloģijā!
Bet arī mani tas izbrīna, ka vislielāko šūmēšanos šeit, LELB lapā, visu laiku izraisa tieši KLB-ieši. Ja nu viņi vēl gribētu draudzīgi paspēlēties mūsu smilšu kastītē, Ok, bet viņi sāk bļaustīties un mētāties ar smiltīm...
Viņiem taču ir pašiem sava smilšu kastīte! Ja negrib godīgi uzvesties, lai taču iet uz savām mājām... (Nu gan es noraušos, vai ne? Ar smago artilēriju!)
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:33:28
Balss,

Es Jums piedāvāju ļoti izdevīgu darījumu, bet Jūs atkal asakāties. Beigu beigās nav taču tik svarīgi cik daudz un kurš, un pie kā ir vainīgs - vienkārši atzīstieties un viss. Ticiet man - Jums kļūs vieglāk! Patiešām! Kādēļ nest tādu smagumu uz savas sirds.

Ir jauka saulaina diena, bet Jūsu dvēselē nemiers, mokas, bailes, ka atmaskos utt. Kādēļ mocīties? Kādēļ ciest? Atzīsieties un viss atkal būs labi. Ticiet man! Ja trūkst dūšas, iedvesmai varat izlasīt Bitāna kunga rakstu par grēksūdzi.

Nebūdama teologs un nepazīdama KLB, Jūs tomētr esat daudz par to runājusi. Kur daudz vārdu, tur neiztiek bez grēka, īpaši ja runā cilvēks no malas. To māca Salamans un arī Pāvils atkārto. Tad nu nepārprotami ir skaidrs, ka esat grēkojusi. Kādēļ liegties?

Nebūdama juriste, bet tikai cilvēks no malas, Jūs esat vienaicīgi un ar vienādu dedzību uzņēmusies Pāvila aizstāvības un Ilāra Plūmes apsūdzētāja lomu. Tā nu Jūs eat uzņēmusies pienākumus, kurus veikt neesat aicināta, un, būdama tikai cilvēks no malas, Jūs neapšaubāmi esat izdraījusi vairākas kļūdas un sarunājusi aplamības, īpaši nepamatoti apsūdzot, jau tā kompleksu mocīto, Ilāru Plūmi.

Redziet, Balss, cik liels un smags ir Jūsu pārkāpumu saraksts! Vai man turpināt? Nē, Balss, es vairs nespēju. Es ar savām, Muldera minētajām spējām, redzu un nojaušu, cik ļoti smagi Jums ir jau tagad. Balss, ticiet man - nemokat sevi, es vēlu Jums tikai labu! Atzīstieties, un viss atkal būs labi.

Dvēsles mieru vēlošais, Ilārs Plūme.
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:39:53
O!Jā Ilara Plūmes teksts pret Balsi bija labs un pat asprātīgs.
Balss
pirmkārt, neviens nesaka ka esi Noasveidīgais, bet tu izmantoji viņu citējot(vai kļūdos)
Otrkārt, kā vienkārš lajs varzināt kas ir "pace"?

Balss, ai te kaut kur bija rakstīts ka LELB.lv ir domāta tikai un vienīgi LELB piederīgajiem. Uzrakstiet un manis te vairs nebūs.
ar cieņu un mīlestību
kaut..
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:42:11
Balss, lieku roku pie sirds, esmu pliks Lajs, kas ir pāris lekcijas LA noklausījies, kas ir pastaigājis uz bībeles stundaam, kas ir lasiijis graamatas par teologjiju un Bazniicas veesturi - pietam visiem pieejamaas - taas ko J. Rozes graamatniicaa var nopirkt. Ij nu man miilja un lasaama ir Sv. Raksti.
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.16 10:42:37
Ilārs Plūme
Labs ir! Jums par iepriecinājumu atzīstos itin visā! Lai zūd visi kompleksi! Lai Jums arī miers un prieks! Jo man jau tāds ir visu laiku!
Ko vēl es varu pa virsu atzīties - ka esmu Noasveidīgais, Mulders, lielais brālis, OK!!!
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:44:57
Mulder,

Lieta nebūt nav tik vienkārša un skaidra, kā te to daži cenšas pasniegt. Lai noskaidrotu lietas īstos apstākļus, vēlējos satikties ar Pāvilu un privāti zirunāt lietas, kas privāti runājamas. Pāvils atteicās tikties, bet sāka manipulēt ar daļēju informāciju, kas neatsedz nedz lietas būtību, nedz patiesos apstākļus. Ko man darīt? Jāpaklausa Balsij un jājūtas vainīgam? Uz to Jūs esat meistari - likt cilvēkam justies vainīgam. Īsta skola! Man sāk likties, ka atkal esmu nokļuvis komjauniešu sapulcē.

Mulder, tici man, es esmu grēcinieks un to atzīstu, bet kādēļ man uzņemties grēkus vai kļūdas, kamēr neesmu pārliecināts, ka esmu tos darījis? Uz ko Jūs mani spiežat? Patiešām, īsti bitānieši! Ko es te ar Jums vispār runāju? Man pietiek!

Lai Tev laba diena, Mulder! Es eju prom un vairs neparādīšos. Man ir tā iespēja, bet Tu esi nosodīts te palikt. Žēl, bet katram savs liktenis.
Balss
# Labojis Balss: 2007.05.16 10:48:15
Miļā kaut..!
Vārdiņu peace zin katrs, kas skolā mācījies angļu valodu...
Nekur nav rakstīts, ka šeit būtu ieeja tikai ar ielūgumiem, BET - ir tomēr labi svešā mājā uzvesties tā laipni un pieklājīgi, un nav par sliktu arī respektēt mājas pamatiedzīvotāju vēlmes un izpratni par lietām... Citādi situācija var atgādināt notikumus Tallinā...
P.S. Es citēju tikai un vienīgi Ilāru Plūmi...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:53:50
Ilārs Plūme, lietas ir tieši tik sarežģīta par cik sarežģītu to cilvēki padara. Nu iecērtiet kaut kur sev uz deguna vai auto priekšējā paneļa, ka pa pasauli staigā daudz stulbu cilvēku, kas infu nefiltrē, nefilrē ko runā, nefiltrē kā pateiktais ietkmē apkārtējos un cilvēku attiecības. Es saprotu jūsu zooloģisko vēlmi LELB acē meklēt skabargas, dēļus, brusas un baļķus, tak rādiet piemēru. Mēs nemākam būt labi, mēs esam hetorodoxa grēcīga un no Dieva atkritusi baznīca. Rādiet kādai ir jābūt īstenticīgiem, pazemīgiem un kristīgiem cilvēkiem. Bet pagaidām jums ar PR ir slikti... jo tas ko es redzu KLB adeptu tekstos, attieksmē un uzvedībā nav tas, ko es gribu. Tā teikt - ja tādi ir īsteni Kristus sekotāji, tad es negribu būt kristietis.
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:55:03
Ak, Balss,

Grasījos jau uz visiem laikiem pamest šo lapu, bet Jūsu atzīšanās nāca, kā svaiga vēsma, kā dzidrs ūdens malks. Paldies!



kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.16 10:57:13
Cien. Balss!
Es nevēlos palikt smieklīga un turpināt mūsu šāda veida dialogu
Nja... šaubos vai kāds grib apzināti te ko graut un demolēt tas par KLB... bet ja cilvēks no kaimiņiematnāk ar sāpi, tad viņambūtu jātēlo, ka viss ir kārtībā?!
Ilārs Plūme
# Iesūtīts: 2007.05.16 11:01:12
Pāvil,

Ja esmu Jūs kaut kā, ko gan neapzinos, nepamatoti apvainojis, tad no sirds lūdzu piedošanu. Es to domāju nopietni.

Gribēju noskaidrot lietas apstākļus personiskā sarunā ar Jums, bet tas man neizdevās. Tā nu man atliek ļaut lietām iet savu gaitu.

Atzīstu, ka tā bija kļūda, ka uzsāku šo diskusiju Jūsu forumā.

Ar cieņu! Ilārs Plūme
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.16 11:01:25
kaut..
Ir taču starpība, vai kaimiņš ienāk un saka: klau, man sāp, vai nevari man palīdzēt? Jeb viņš ar kāju atsper durvis un bļauj: tu pie visa esi vainīgs, ka man sāp!!!!!!!!!
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.16 11:02:15
Ilārs Plūme , Jūs būtu lelb.lv pametis dēļ vienas Balss?
ar cieņu un mīlestību
kaut..
kaut..
# Iesūtīts: 2007.05.16 11:05:10
Balss
no coment ,
....jo manir citas domas.
ar cieņu un mīlestību kaut..
Uldis
# Iesūtīts: 2007.05.16 11:05:58
Mulders. Tātad, tu gribi apgalvot, ka šī dzimtsarakstu nodaļas vadītāja klaiņoja par pasauli, meklēdama ezotērisko literatūru, kurā ir sagrābstījusi idejas par trīsvienību? Mulders, tas ir smieklīgi! Arī Da Vinči kods nebūt nesniedz skaidrojumu par jēdziena lietošanu vai nelietošanu. Tas ir, kā tajā filmā "Stulbs un vēl stulbāks". Bet šīs kundzes aktivitātes ir kā snaipera šāviens. Bet galvenais, Mulder, man ir zināmi fakti, bet tev nav. Netaisi mani par meli, lūdzu! Es zinu, ko un par ko es runāju. Arī Pāvila ir zināmi vis šie apstākļi. Tāpēc viņš klusē. Bet tu, neko nezinādams, tomēr runā. Tā tu vari sevi apkaunot.
lielais brālis
# Iesūtīts: 2007.05.16 11:25:19
Kundzīte līdzīgi noasveidīgam bija izvēlējusies diskreditācijas un apmelošanas ceļu - nosaukt par sektu liekas viegla metode - cilvēkiem uzreiz asociācijas par visas naudas atņemšanu utt. Tāpēc, ja tante zaudēs darbu - pate vainīga un būs labs precedents par mutes turēšanu. Protams, ja no sirds nožēlos un labosies - var jau paturēt.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.16 11:33:38
Uldis, es neapkaunoju sevi, ja spriezhu peec taas informaacijas kas man ir. Un taa ir taa, ko es sheit lasu no vieniem un no otriem. Savukaart KLB riiciiba ir ne paaraak skaista. Ja juus sheit opereejat ar puspatiesiibaam un nepilniigiem faktiem, tad kaa juus iedomaajaties cilveekus paarliecinaat par savu godpraatiibu? Vai nu plaaj valjaa visu uz paplaates visus faktus un izveiksim sheit lincha tiesu, vai kluseejat vispaar un runaajiet zem chetraam aciim.
Bet ja juus ar puspatiesibiaam, nepabeigtiem teikumiem, maajieniem un noradeem "es zinu, bet tu nezini, tamdeelj klausi mani..." naakat sheit un cerat, ka kaads juus aizstaavees un jums paliidzees, tad saku veelreiz - kaapiet zemee!
Snaiperis parasti traapa... neticu, ka ar to domaajat, ka shii kundze traapiija meerkjii... peec Paavila teiktaa un cik nu es tomeer zinu par KLB teologjiju, kundze traapiija ar precizitaati 180 graadi! Un taa ir vistieshaakaa lieciiba, ka daaminja ko apgraabstiijusi un tad kaut ko runaa.
Bet var arii no otras puses paskatiities. Kundziite neizgliitota, kaads shamo "satrnneejis" (pienjemot, ka juus pareizi interpreteejat faktus) un tagad juus kluupat virsuu LELB, ka shamaa cilveekus teologjiski neizgliito. Tas ir kaa... LELB ir jaatbild par stulbeniishu izgliitoshanu, bet KLB buus tas examinators kas kontrolees LELB izgliitiibas kvalitaati! Bet interesanti, ka taadi tumsoniishi dziivo Kjekavaa, kur faktiski ir visjaudiigaakaa KLB draudze... tas jau ir tiiri tragjikomiski, ka cilveeki kas dziivo blakus KLB neko nejeedz no KLB teologjijas, tad varbuut juus slikti daraat savu izgliitoshanas darbu... Juus gribat buut tikai LELB kontroleetaaji, bet pashi neko taa vietaa nedaraat. Kundziite nav LELB locekle, taatad "briivaa zivs"... kaa tas naakaas, ka shaads briivs un teologjiski neizgliitots cilveeks dziivodams blakus KLB neko nejeedz par KLB... Un spriezhot peec juusu draudzes laja reakcijas, taa vietaa lai veiktu tiesho kristiesha pienaakumu - sludinaat un pamaaciit, shamaa panikaa skrien pie maaciitaaja, maaciitaajs skrien pie Paavila - sak, ko tu nemaaci cilveekiem par mums pareizu maaciibu.
Nu sorry, kad man kaads prasiis ko par KLB pastaastiit tur BUUS mana attiexme un mans viedoklis par KLB, pat ja tas var nesakrist ar to ko juus pashi par sevi domaajat. Es pilniigi saprotu, ka jums kaa jaunai sektai gribeetos pilniigi kontroleet jebkura veida indformaaciju un dezinformaaciju par savu draudzi, bet jums pashiem ir jaaruupeejas par patiesas un preciizas informaacijas izplatiishanu par seviim, vislabaakais buutu ar darbiem nevis ar plashu un garu runaashanu par to kaads slikts un heterodox ir LELB un ka viss sliktais par KLB naak no LELB, bet mees taadi apspiesti mums pat neljauj maurinju Kekavaa nopljaut!
A vot kur juusu kristiigaa izpratne par "atdari ljaunu ar labu" iznjemiet saviem oponentiem ierochus no rokaam, pieraadiet, ka juus ne tikai vaardos esat teologi bet arii ikdienaa, dziivee, uz ielas un attieciibaas ar tiem, ko uzskataat par saviem oponentiem.
Un citreiz, ja stiepjat kaadu saapi publiski, tad vai nu visu izliekiet faktus (nepaarkaapjot likumu) vai kluseejiet un risiniet to kaa pienaakaas. Ja juus domaajat, ka kaads neticiigais lasot shos juusu un muusu striidus kljuus ticiigs, tad atkal - kaapiet zemee! Kaadu lieciibu juus/mees dodam pasaulei par kristieshiem eedoties un kozhoties. Ja juus taadi iistenticiigie, aprimstieties pirmie... ja juus uzskataat sevi par iistenaa Evangjeelija sludinaataajiem, tad sludiniet to riiciibaa... lai ir redzams kontrasts. Skatiitaajam no malas nav nekaadas shkjirbas kursh ir pareizais evangjeelija paudeejs un pareizaas sadraudziibas veicinaataajs teorijaa, vinji redz ka tie, kas sevi sauc par kristieshiem, viens otru lamaa no panckaam aaraa...
lielais brālis
# Labojis lielais brālis: 2007.05.16 11:43:46
Mulder , tas tāds atsevišķu LELB adeptu fenomens - diskreditēt, apmelot, sagrozīt - un tad sākas skaistie "kristīgie" tekstiņi - nu , mīlīši, pagrieziet otru vaidziņu un pazemību izrādiet. Tas raksturīgs tiem, kuri reliģisku piesegu izmanto savās manipulācijās ar cilvēkiem. Pret šo reliģisko tipāžu LELB mēs noteikti iestājamies, ne pret mūsu LELB labvēļiem, jo cietēji no tādiem ir pašā LELB - mūs tas skar tikai retrospektīvā. Mulder, tu esi tipisks sektants, gan sektantiskā domāšana, gan negribi atzīt savu sektantismu, nu tieši kā noasveidīgā tēzēs.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 150 , pavisam kopa bijuši: 4963