atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas ir Svētā Gara zaimošana?
Ingars
Iesūtīts: 2009.03.17 10:58:53
Mat. 12:32 Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots; bet, kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz nākošā mūžā.


Lūk. 12:10 Un katram, kas teiks ko pret Cilvēka Dēlu, tam to piedos. Bet tam, kas zaimos Svēto Garu, to nepiedos.

-----------------
Kristiešu tēma. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 19:21:13
Mod.

Lūdzu, paskaidrojiet, kā vispār iespējams sarunāties, ja nedrīkst pat precīzi citēt kāda domu sava viedokļa ilustrācijai. Tas ir vispārlietots/maksimāli godīgs paņēmiens vispār forumos, lai izvairītos no neprecizitātēm.
Vai es kaut kur sagrozīju kaut ko? Tas, ko izdzēsāt, bija labs piemērs un tieši par tēmu, kāpēc saruna būtu pēkšņi pārceļama uz epastu? Tas bija Muldera paša viedoklis, kāpēc par viņa izteikumiem aizrādījums tiek man?



-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.27 20:19:09
Ingars

Nupat, burtiski pirms 5 min atradu i-netā, nu tieši priekš tevis:

Svētā Gara zaimošana
... Ja cilvēks sāk tiesāt Dieva darbus un uzskatīt tos par ĻAUNUMU, tos vajāt un apmelot, piedēvējot tos ļaunajiem gariem, tad šāda rīcība var tikt klasificēta kā Svētā Gara zaimošana.
... Ja cilvēks netic privātām un pravietiskām atklāsmēm un nepievērš tām uzmanību, tā ir viena lieta. Tas nav nāvīgs grēks, jo viņi NESPRIEŽ par šo lietu. Nāvīgs grēks sākas tad, ja cilvēks ar nodomu dēvē par ļaunu to, kas ir svēts un vajā Dieva žēlsirdīgos darbus. Svētais Pāvils tādus dēvēja par „Theomakhi” – Dieva apkarotājiem.

http://www.tlig.lv/content/view/106/82/

Un gluži lieliskā veidā atradu šeit pat apstiprinājumu arī Valtortai un Medžugorjei! Tā tas noetiek, kā redzi - visi Dieva bērni liecina viens par otru un cits citu apstiprina!
(atgādinu, ka Vassula nu reiz ir arī luterāņu akceptēta atklāsme, tā ka...)
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.27 20:19:28
-Jona-

Vai tu lūdzu varētu kaut vienu, vienu vienīgu lietu pārcitēt, kuru Jēzus mācīja pretrunā ar Veco Derību, vismaz vienu ?


Par Sv.Gara zaimošanu
nu ja vienā vārdā - Sv. Gara zaimošana ir no mums iznākošais ļaunums . Jebkurā izpausmes formā, gan vārdos gan darbos. Un ja no tā neatgriezīsies, tad pazudis vienlīdz kā kistietis, tā nekristietis. Ja noliegs tikai Dēlu, bet dzīvos saskaņā ar gara iedvesmām/sirdsapziņu, tad Dievs nebūs zaimots, jo šī noliegšana būs bijusi vien ārēja. Virspusēja, nevis dziļākajā būtībā.


Jona, Jona, pieņemu, ka tu esi kristīta un iesvētīta, tātad izgājusi iesvētes mācību. Bet, lai Mods man piedod - tev nav izpratnes par Svētajiem rakstie un tu putrojies. Vai zini, kāpēc tev tā ir? Man arī ir tāpati problēma ne vienreiz vien uzbrukusi - skaidrot un interpretēt Rakstus savas izpratnes gaismā. Bet patiesībā ir jādara otrādi - sava atziņa jābalsta Rakstos un savas atklāsmes jāinterpretē Rakstu gaismā.

Un vēl kas - ja jau kā tu saki Jēzus mācīja ko jaunu un pilnīgāku par vecās derības mācību, tad tas par Svētā Gara zaimošanu ir paša Jēzus vārdi. Vai tagad tu gribi sacīt, ka tu nu būsi atklājusi ko pilnīgāku? Un ja tu padari Dieva vārdu par kaut kādu tintes traipu, kuru katrs var interpretēt pa savam, tad jau kā tu vari būt droša par savu pestīšanu?

Un visbeidzot - atvieglošu tev uzdevumu un pateikšu priekšā - Jēzus nekad nemācīja neko tādu, kas būtu pretrunā ar veco derību, neko tādu, kas nebalstītos uz vecās derības pravietojumiem. Bet farizeji, kas cēlušies no Makabejiem, bij Dieva baušļiem pielikuši klātu vēl savus noteikumus, lūk par ko ir runa. Un katru reizi, kad šķietami Jēzus rīcība un mācība bij pretrunā ar vecās derības bauslību, tad Viņš gan uzreizi prata parādīt kur tad vecajā derībā tomēr ir gan tas pamatots, ko Viņš dara un māca. Runa te ir vienīgi par to, kā kurš interpretē vecās derības Svētos Rakstus - Jēzus, farizeji, rakstu mācītāji un saduķēji, katri no viņiem interpretēja rakstus savādāk, taču tikai Jēzus to darīja absolūti pareizi un nekļūdīgi

Par to ko tu atradi internetā - viss pareizi, bet bībelē ir sacīts, lai sargāmies no maldu mācībām un viltus praviešiem. Ja kāda atklāsme ir acīmredzami pretrunā ar rakstiem, tad ne tikai drīkstam, bet tas ir mūsu pienākums to tūdaļ noraidīt kā sātanisku herēzi
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.27 20:29:16
Ingars

Izlasi vispirms visu linku, nenožēlosi. Un, ja vēl tagad vēlies noraidīt Vassulu, tad tev nāksies noraidīt arī visas citas atklāsmes, ko savukārt apstiprina viņa, un vēl luterāņu mācītājus arī (un, mandomāt, J.Rubenis nu gan ir izgājis iesvētes mācību).


pie viena - ko tu domā par platā ceļa reklamēšanu? Ir pretruna ar Rakstiem, nav?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.27 20:35:01
-Jona-
Paga, paga, paga, es pagaidām vēl nebiju izteicis viedokli par Vassulu, nedz par Medžjugorjē
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 20:40:15
Ingars

Nu , tavs pēdējais teikums..? kur tu viltus praviešus nez kapēc pieminēji..?
Bet es jau tevi nesteidzinu, izlasi visu mierīgā garā.
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.27 20:40:53
-Jona-
Pārlasīju tā gan virspusēji, taču sapratu, ka tas tiešām ir no Dieva un lieku tev pie sirds - par Svētā Gara zaimošanu tur rakstīts tā, kā arī es te centos tev un Aivaram paskaidrot, kas ir un kas nav Svētā Gara zaimošana

Un vai es to par tiem viltus praviešiem konkrēti uz Vassulu attiecināju?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 20:48:19
Ingars

Nu bet es ko, vai ko citu teikusi esmu??? Pat pati pārsteigta biju, cik ļoti sakrīt ar to, ko jau teicu šajā tēmā un kas teikts te:

"... Dvēsele, kas bez kavēšanās atzīst savu nepareizo rīcību, ar nožēlas palīdzību sasniedz pestīšanu, jo vienīgais grēks, ko nevar piedot, ir tas, kurš nav nožēlots."
http://www.tlig.lv/content/view/106/82/

Nu nestrīdēsimies, man taču prieks, ka nenoraidīji. Labāk izlasām visu un tad varēsim parunāt kārtīgi. Es ar vēl tikai iesākumā esmu.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.27 20:51:01
Ingars

Vēl arī šeit:

http://www.tlig.lv/content/view/102/82/

un šeit:

http://www.tlig.lv/content/view/329/119/ (šos linkus biju jau lasījusi agrāk)
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.27 20:52:36
-Jona-

Tu teici (vai varbūt es pārpratu), ka Svētā Gara zaimošanu var nožēlot un atgriezties, bet Jēzus pavisam skaidri pateica, ka piedošanas nav tiem, kas zaimo Garu - lūk par to arī es cepos un tikai par to
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 20:55:35
Ingars

Jā, ja patiesi un no sirds nožēlo, var atgriezties no visa! Nu redzi, šeit taču skaidri:

"... Dvēsele, kas bez kavēšanās atzīst savu nepareizo rīcību, ar nožēlas palīdzību sasniedz pestīšanu, jo vienīgais grēks, ko nevar piedot, ir tas, kurš nav nožēlots."

Ja vien nav aizdevies tik tālu grēka baigajā novadā , ka...
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.27 21:23:59
-Jona-
Bet tas neattiecas uz Svētā Gara zaimošanu, jo Jēzus sacīja, ka ikviens cits grēks taps piedots, bet Svētā Gara zaimotāji nemūžam nedabū piedošanu, tātad skaidrs, k Jēzus te nošķir šo grēku atsevišķi, jo viņš īpaši pieminēja to, ka visi citi grēki var tapt piedoti, lai uzsvērtu, ka Svētā Gara zaimošana nekad netiek piedota, ka no tā nekad neviens neatgriežas, tāpēc mums jābūt uzmanīgiem ar šādiem spriedumiem - nosaukt vienu vai otru cilvēku par Svētā Gara zaimotāju

Ja cilvēks ir spējīgs atgriezties un nožēlot, ja viņu tas uztrauc, tad viņš noteikti nav zaimojis Svēto Garu
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 21:42:56
Ingars
Jēzus pavisam skaidri pateica, ka piedošanas nav tiem, kas zaimo Garu - lūk par to arī es cepos un tikai par to

Nu ka - kas zaimo ! nevis kas beiguši zaimot , nožēlojuši un atgriezušies!
Tad taciņa, protams, ka ved uz zināmo karsto jūru , gluži kā arī visiem šiem:

8 Bet bailīgajiem, neticīgajiem, apgānītājiem, slepkavām, netikļiem, burvjiem, elku kalpiem un visiem melkuļiem būs sava daļa degošā sēra uguns jūrā; tā ir otrā nāve."
/Atkl.21/

Jebkuram, kurš no ļaunuma nav gribējis atgriezties, jebkuram.

Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.27 21:49:19
-Jona-
Man sāk jau apnikt Nu labi pēdējo reizi (varbūt) pateikšu - no visiem grēkiem cilvēki var atgriezties un saņemt piedošanu, bet no Svētā Gara zaimošanas neviens neatgriežas un piedošanu nesaņem. Jebkurš cits grēks var novest pie Svētā Gara zaimošanas, ja cilvēks nomirst paliekot šajā grēkā, nenožēlojis
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 22:17:43
Ingars

tad beidzam... paturot prātā tikai vēl šo - Sauls taču vajāja Dieva svētos, gan jau ka tostarp praviešus arī.
Ingars
# Labojis Ingars: 2009.03.27 22:20:41
Bet Pāvils tiešā veidā Svēto Garu nezaimoja, kā šeit farizeji

22 Un tie rakstu mācītāji, kas bija nākuši no Jeruzālemes, sacīja: "Viņam ir Belcebuls, un Viņš izdzen ļaunos garus ar ļauno garu virsnieka palīdzību."


Principā Mods varētu arī šo tēmu slēgt, šķiet, ka viss ir izrunāts
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.27 22:26:03
Nu ej nu tu sazini...

1 Bet Sauls, vēl draudus un nāvi šņākdams pret Tā Kunga mācekļiem...
/Ap.d.9/
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.29 11:29:49
Cik ilgi kristietība pastāvēs - tik arī ilgi sekulārā vide vajās svētos. Dievs šo ir paredzējis un devis Bībelē aizstāvības runu - Tā , redziet, ir gara un ļoti īsa -,,....kas zaimo Svēto Garu , tam tas netiks piedots....,,
Ja esiet redzējuši filmu ,,Luters,, , tad tur mēs varam ,,pielaikot,, Bībeles stekstu - Kor. 1 15. 33 ,, nepievilietis, ļauna sabiedrība samaitā labus tikumus,,...Svētā Gara zaimošanas aukstākā pakāpe, kur Dieva autoritāte(Svētais Gars..Trīsvienība) ,,priekšniecībai,, nav nekas.
Sātans laiku beigās dara visu , lai mums atņemtu ,,aistāvības,, vārdus. Lai mēs nevarētu atbruņot Bībeles zagli. Bet tas viņam neizdosies. Klints ( Daniela grāmata) novelsies un sašķaidīs pēdējo iedomības un nepaklausības impēriju. Arī sekulāro garu kristiešos. Nav ko mierināt sevi ka tas neattiecas uz mums -,, Kas zaimo Svēto Garu......,, - attiecas uz katru no mums. Un vajadzētu padomāt - kas manā dzīvē ir galvenais - vai ļauna sabiedrība - vai pievienošanās svētajiem.
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.29 19:28:43
Ingars, brāl ,saki no kurienes tev tāda pārliecība.
Izlasīju diskusiju un sapratu ka zaimot būtu atteikties no pievienošanās Svetajo saimei.Sākt Svētceļnieku dzīvi un dzīties pakal tam kurs pieņem greknozelu.
Palasi lūdzu šisdienas perikopus(ceru ka pareizi uzrakstīju ).
Esi tu pats.Liekas esam ierobežoti saprašanā.Farizeji ar daudz zinaja.
Nepieķeries burtam jo tas nokauj.(2.Kor.)
Lai Dievs tevi vada Svētaja Garā ,Jēzus Vārda tavā svētceļojumā.Āmen.
maiga
# Iesūtīts: 2009.03.30 11:45:15
-Jona- parasti ja cilvēks aizdomājas tik tālu kā zaimot Svēto Garu viņš neaizdomājas tik tālu lai to nožēlotu.... piem. Apustulu darbi 5:3
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 94 , pavisam kopa bijuši: 34463