atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas ir Svētā Gara zaimošana?
Ingars
Iesūtīts: 2009.03.17 10:58:53
Mat. 12:32 Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots; bet, kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz nākošā mūžā.


Lūk. 12:10 Un katram, kas teiks ko pret Cilvēka Dēlu, tam to piedos. Bet tam, kas zaimos Svēto Garu, to nepiedos.

-----------------
Kristiešu tēma. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Mods-1: 2009.03.22 18:14:53
Mulders
Viss ir labi, bet Tavi paziņojumi, ka Tu lasi Dieva Vārdu tā kā Tas stāv rakstīts, jo Dievs, lūk, Pats devis cilvēkam tadu instrumentu kā rakstītais vārds, ir bleķis, jo tāpat kā automašīnā starp stūri un sēdekli ir blīve, tāpat starp to, ko Bībelē redz Tavas acis un ko redz smadzenes, ir vēl vairāki filtri Tevī, kurus ir iespējams ietekmēt gan no iekšienes, gan ārpasaules.
___________________________
Šī jau ir cita tēma, ja ir vēlēšanās par to runāt, sāciet citu diskusiju. Mod.
Modam Ineta [159.148.230.13]
# Labojis Mods-1: 2009.03.22 22:19:48
Lūk te mēs arī redzam to, kas šeit notiek... Bībelē tēma nav, bet tā ir kaut kur kaut kādā sirdī? Un tas nekas, ka tā nav Dieva Vārdā... tā vienalga ir tāda pati autoritāte vai pat lielāka autoritāte, jo var atcelt vai apiet Dieva Vārdu, kā šim Dieva Vārdam!

Nu izlaidu caur sirdi, neko tur neatradu... Ko nu?
Teixi, ka sirds nepareiza... nu tieši tas ko es saku... jālaiž caur pareizo sirdi, caur pareizi izdresētu sirdi - ieteicams tādu sirdi, kuru šie harizmāti ir jau apstrādājuši ar saviem paņēmieniem, tad ne tikai Sv. Gars un Dēmoni kur vaig kur nevaig rēgosies, bet arī Troļļus un Vilkačus redzēsiet!


Vai jums ir pieņemaim tik netaktiska gānīšanās ar Dieva vārdu uz lūpām?

____________________________
Izteiksmes veids nav sevišķi taktisks, tomēr nekas principiāli nepareizs pateikts nav. Tomēr šī blakustēma sevi ir izsmēlusi, lūdzu, atgriezieties pie sākotnējās tēmas vai klusējiet.

Nereģistrētajam lietotājam Inetai turpretī izteikts brīdinājums par rupjību. Lūdzu, izlasiet foruma noteikumus.
Moderators.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.23 01:34:53
Aivars Lapšāns

Es tikai pastāstu par mācītāju homoseksuālistu , kurš vēlāk Dieva piemeklēts aiziet bojā narkomānu pritonā. Tas nav man nekāds brālis un nebūs.

Bet ne jau tev tādu spriedumu būs izdarīt, kurš ir un kurš nav zaimojis Svēto Garu. Tev ir teikts lūgt par tādiem, kā šis mācītājs

Par Piedošanu Nepiedošanu. Nav jau teikts , ka nepiedošana darbojas kā uzreiz iznīcināšana , ka tikai apokalipses dienā. Tagad Dievs pat sevišķi ļaunu lietu darītāju vispirms ,,nogr
ūž zeme,,. Ja tad viņš nesaprot , tad arī viņa stāvoklis kļūst arvien smagāks , līdz aiziet bojā. Piemēru ir pilns. Visu mūs acu priekšā tas notiek ar dažiem .....Es arī saprotu kādēl mēs tā satraucamies par Šo tēmu - ja būsim vienaldzīgi par šo Dieva brīdinājumu, tad arī rausim visus uz elli un kalposim ragainim. Es labāk pieņemu to par pašsaprotamu, ka Svētā Gara zaimošana ir stāšanās pretim svētajiem utt... ko jau rakstīju ..., kā to , ka šis Bībeles teksts nav nekas. To jau Tu arī izdarīji , neko nepaskaidrodams , ko tad tas īsti nozīmē? Un arī nepaskaidrosi, jo Tev kaut kas gauži grauž visā šajā tēmā. Un kas , to redzu...


Jēzus gan teica savādāk - kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz nākošā mūžā .
Tur viss ir skaidri pateikts - tas ir grēks, kuru nepiedod. Un ir pilnīgi loģiski satraukties par to, kas nozīmē neatgriezenisku pazušanu.

Bībelē Tu šo tēmu neatradīsi un Tu to arī neesi uzrakstījis. Pārlasi. Šī tēma ir jālaiž caur sirdi. Tikai tad viņa atveras. Tu te vienkārši mani nomelno , neko nepateikdams. Es neko tādu neesmu ne rakstījis , ne pat zemtekstā domājis.

Tev nepatiks sekojošie vārdi un tomēr varbūt izlasi - ja bībelē par kādu tēmu, kas attiecas uz kristietību nevar atrast, tad tas noteikti nenāk no Dieva. Sirds arī nav nekāds rādītājs, jo cilvēka sirds ir samaitāta no mazām dienām. Es necenšos tevi nomelnot, bet gan palīdzēt.

Tev tāds kā augstākstāvošas , personas skatījums, kurš ir iemācījies klasē kā traktors jāvada , bet kad ierauj puskaci , tad bēdz no tā traktora pa gabalu.
Man šķiet Ingar , ka Tu te jau reiz palaidi retoriku, tā kā man ar Tevi nav ko daudz runāt. Nekas jau Tevī nav mainījies.
Varu tikai ieteikt padomāt - Kādā spēkā iet no augšas atdzimuši kristieši, kas viņiem kavē kalpot, ko neticīgam nozīmē Svētais Gars , vai ticīgais redz Svēto garu , kāpēc zaimo tieši Svēto Garu , kāpēc ne Kristu , vai Tēvu , kas ir trīsvieņība , ja to zaimo, kas ir zaimošana , vai zaimošana ir arī kāda cita darbība , kā izpaužas zaimošana....


Patiesībā tieši tu pats uzvedies, kā augstāk stāvoša persona. Ja tava atklāsme nav saskaņā ar Dieva vārdu, vēl vairāk - ja tu to cel pāri pār Dieva vārdu, tad tā atklāsme nenāk no Dieva

-Jona-

Vai Jēzus nepildīja šos pašus Rakstus tā, ka burta kalpi farizeji spiedza no niknuma, jo nekādi nevarēja saprast un atšķirt, ka Dēls nevis novēršas ,bet arvien ved mūs dziļumā šais pašos Rakstos..? Un reiz nu Rakstos apsolītas nākamās lietas , tad tās jau pēc definīcijas nevar būt iekļautas pašos Rakstos, bet gan tālāk dotajā Vārdā.

Tavai ticībai ir jēga tikai tad, ja tā balstās Dieva vārdā. Jā - Jēzus mūs ved pretī aizvien dziļākai izpratnei, taču tavas idejas ved projām no Rakstiem. Un nevar būt tā, ka nākamās lietas ir pretrunā ar Rakstiem, bet gan tās balstās Rakstos. Stāv rakstīts

18 Es apliecinu katram, kas dzird šās grāmatas pravietojuma vārdus: ja kas tiem ko pieliek, tam Dievs uzliks tās mocības, par kurām rakstīts šinī grāmatā.
19 Ja kas ko atņem no šīs grāmatas pravietojuma vārdiem, tam Dievs atņems viņa daļu pie dzīvības koka un pie svētās pilsētas, par ko rakstīts šinī grāmatā.

Un tas attiecas ne tikai uz atklāsmes grāmatu, bet uz visiem Svētajiem Rakstiem - vai tu Jona gribi uzņemties lāstu? Un kā tu vari teikt, ka nākamo lietu definīcijas nevar būt iekļautas rakstos - kā tad mēs pratīsim atšķirt to, kas nāk no Dieva un kas no Velna? Tikai pārbaudot pēc rakstiem. Visas nākamās lietas ir minētas, pravietotas un aprakstītas Svētajos Rakstos. Un neviena vēsts, neviena cita atklāsme vairs nepateiks neko vairāk, kas jau bībelē nebūtu iekļauts - pestīšanas ceļš mums ir atklāts, pestīšanas plāns ir piepildīts - ko vēl tev vajag?

rainars

kaut kur ar ir rakstīts ka burts nokauj ,bet gars dara dzīvus.

Farizeji un sauduķeji ar zinaja rakstus,to starp arī Sauls, līdz Jēzus pārdabiski viņam paradījās.


Tu šo rakstu vietu lieto nepareizā kontekstā. Tā parasti to dara cilvēki, kuri cenšas attaistnot to, ka viņu mācība un prakse ir pretrunā ar rakstiem, tad parasti saka - Svētais Gars man rāda nākamās lietas, burts nokauj, bet gars dara dzīvu. Bet tad tādam cilvēkam var atbildēt, ka caur rakstiem runā Svētais Gars, jo Dieva vārds ir dzīvs un spēcīgs Bet tajā rakstu vietā ir runa par to, ka bauslība ir tas burts, kas nokauj, jo mēs nespējam to piepildīt, bet Gars dara mūs dzīvus (atdzimšana ūdenī un Garā) Jēzus Kristus žēlastības dēļ

atcerēsimies, ka Svētais Gars nerunā pats no Sevis, bet trīsvienīgais Dievs ir viens vesels. Visas šīs lietas, ko Dievs mums ir atklājis, tas viss ir Dieva vārds, negrozāms un nemaināms, Dievs nekad nemainīs to, ko Viņš pasludinājis par nemainīgu, tāpēc ir noraidāmi visi pretenciozie sludinātāji, kas nāk itkā Dieva vārdā, bet sludina aplamas mācības

turklāt Aivar stāv rakstīts, ka Tā gudrība, kas nāk no augšienes, vispirms ir šķīsta, tad miermīlīga, lēnīga, paklausīga, pilna žēlastības un labu augļu, taisnīga, bez liekulības. Bet tava gudrība ir bez žēlastības, tiesājoša, pat ļauna un agresīva. Neviens nobriedis, pilns Svētā Gara kristietis nedraudēs tiem, kas viņu zaimo, bet tieši otrādi - parādīs vēl jo lielāku mīlestību un pazemību, ar sirds degsmi vēlēsies šos cilvēkus izglābt un mīlēt. Bet tu dod virsū neatšķaidītu bauslību bez evaņģēlija - Svētais Gars tā nekad nedara. Bet vai nezini, ka tiesa ir bez žēlastības tam, kas neparāda žēlastību?
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.23 10:39:57
Vai mums neliekas ka tas ko Ingars piemin attiecas uz mums visiem un visi grēkojam šajā jautājumā
stāv rakstīts, ka Tā gudrība, kas nāk no augšienes, vispirms ir šķīsta, tad miermīlīga, lēnīga, paklausīga, pilna žēlastības un labu augļu, taisnīga, bez liekulības. Bet tava gudrība ir bez žēlastības, tiesājoša, pat ļauna un agresīva. Neviens nobriedis, pilns Svētā Gara kristietis nedraudēs tiem, kas viņu zaimo, bet tieši otrādi - parādīs vēl jo lielāku mīlestību un pazemību, ar sirds degsmi vēlēsies šos cilvēkus izglābt un mīlēt. Bet tu dod virsū neatšķaidītu bauslību bez evaņģēlija - Svētais Gars tā nekad nedara. Bet vai nezini, ka tiesa ir bez žēlastības tam, kas neparāda žēlastību?

Mulders saka ka neesot aicinats šeit miermīlīgi uzvesties .Ko lai dara ka nav gadījies cilvēkam saprast kas Rakstos par to teikts .Piemēram Gal.6:1 Brāļi, ja arī kāds cilvēks ir pienākts kādā pārkāpumā, tad jūs, kas esat garīgi, atgrieziet tādu uz pareiza ceļa ar lēnprātīgu garu, un lūkojies pats uz sevi, ka arī tu nekrīti kārdināšanā.
2 Nesiet cits cita nastas, tā jūs piepildīsit Kristus likumu.
3 Jo, ja kāds domā, ka viņš kas esot, nebūdams nekas, tas pieviļ pats sevi.
4 Bet ikviens lai pārbauda pats savus darbus, tad viņam pašam būs prieks un viņš nelielīsies citu priekšā.
5 Jo ikkatram jānes sava paša nasta.
6 Bet tas, kas mācās to vārdu, lai dalās visās labās lietās ar to, kas viņu māca.
7 Nepievilieties, Dievs neļaujas apsmieties! Jo, ko cilvēks sēj, to viņš arī pļaus.
8 Proti, kas sēj savā miesā, tas pļaus no miesas pazušanu, bet, kas sēj Garā, tas pļaus no Gara mūžīgo dzīvību.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.23 10:50:24
Mulders saka ka neesot aicinats šeit miermīlīgi uzvesties .Ko lai dara ka nav gadījies cilvēkam saprast kas Rakstos par to teikts .Piemēram Gal.6:1 Brāļi, ja arī kāds cilvēks ir pienākts kādā pārkāpumā, tad jūs, kas esat garīgi, atgrieziet tādu uz pareiza ceļa ar lēnprātīgu garu, un lūkojies pats uz sevi, ka arī tu nekrīti kārdināšanā.

A varbūt Mulders ir citas Rakstu vietas lasījis... piemēram:

2 pasludini Dieva vārdus, uzstājies laikā, nelaikā, norāj, brīdini, paskubini ar visu pacietību un mācību.
3 Jo nāks laiks, kad viņi nepanesīs veselīgo mācību, bet uzkraus sev mācītājus pēc pašu iegribām, kā nu ausis niez,
4 un novērsīs ausis no patiesības, bet piegriezīsies pasakām.

rainars
# Iesūtīts: 2009.03.23 10:54:05
paskubini ar visu pacietību un mācību.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.23 10:58:21
rainars, un kā tev šķiet... lai mēnešiem ilgi visu laiku atkārtotu vienu un to pašu - tam nevajag pacietību! Nepacietīgais jau sen būtu atmetis šitam visam ar roku...
Un mācību arī es lietoju - man citas mācības nav, kā vien tā, kas no Apustuļiem nodota - Raksti! Tos arī atgādinu un sludinu vietā un nevietā... Bet man atbild ar kaut kādām izrautām frāzēm, cenšoties pierādīt ka Raksti māca paši sevi noraidīt un klausīties savā sirdsbalsī, par kuru tie paši Raksti saka, ka cilvēka sirds ir lokana un viltīga, bet mēle ir elles aizdedzināta!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.23 10:59:28
Ingars

Nu bet nav Dieva Vārds nekāda iezārkota Saulcerīte! Radītājam vispār nekas nekur nestāv uz vietas, viss ir nemitīgā kustībā un attīstībā uz augšu . Ja tu bažījies, kā tad atšķirsim Kunga iedvesmas no velna čukstiem, nu, piedod - kristietim ar pieklājīgu stāžu šim Vārdam jau jābūt pienācīgi uzņemtam, šim Vārdam (jeb Jēzum) jau jābūt mūsos! Priekš tam tad Sakramneti un lūgšanas, tukši rituāli vai?
Ja Viņš nav jūtams sevī arvien arvien vairāk, arvien tuvāks un saprotamāks, ja darbiem tā pati puvuma smaka kas neticības periodā, nu tad laikam taču kaut kur buksē pats kristietis..?

56 Liekuļi, par zemes un debess izskatu jūs protat spriest, kāpēc jūs neprotat spriest par šo laikmetu?
57 Un kāpēc jūs paši no sevis neizšķirat, kas ir taisnība?
/Lk.12/

Bet ja tomēr nejūties vēl stiprs ticībā, tad mans padoms - uzklausi pēc iespējas svētāku cilvēku liecības, kuri visu saņem tieši no paša Kunga, tie ir pirmie, kuriem vērts uzticēties.


pestīšanas ceļš mums ir atklāts, pestīšanas plāns ir piepildīts - ko vēl tev vajag?

Man ko vajag? Man vairs nav lielu dižu neskaidrību, tikai viena maza problēmiņa - izpildīt to visu praksē. Te gan daudzi kuriem it kā pietiekot ar Rakstos jau atklāto, jautā un jautā, putrojas un putrojas... gadiem...
danar
# Labojis danar: 2009.03.23 11:23:50
Jona,tad tu tomērt paliec pie tā,ka Raksti ir nepilnīgi,ja?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.23 11:26:40
Nu bet nav Dieva Vārds nekāda iezārkota Saulcerīte!
Kurš to teica?

Radītājam vispār nekas nekur nestāv uz vietas, viss ir nemitīgā kustībā un attīstībā uz augšu .
Mēs par vienu un to pašu Dievu runājam?
Es pazīstu šo Dievu

Ebr 13:8 Jēzus Kristus vakar un šodien tas pats un mūžīgi.

Jēk 1:17 Katrs labs devums un katra pilnīga dāvana nāk no augšienes, no gaismas Tēva, pie kura nav ne pārmaiņas, ne pārgrozības ēnas.

Jūd 3 Mīļie, tā kā man ļoti rūpēja jums rakstīt par mūsu kopējo pestīšanu, tad sirds mani spieda jūs pamācīt šinī rakstā turpināt cīņu par to ticību, kas svētiem reiz par visām reizēm uzticēta. (Jaunais Tulkojums)

Ja tu bažījies, kā tad atšķirsim Kunga iedvesmas no velna čukstiem, nu, piedod - kristietim ar pieklājīgu stāžu šim Vārdam jau jābūt pienācīgi uzņemtam, šim Vārdam (jeb Jēzum) jau jābūt mūsos!

Tad jau Vēsture nepazītu nevienu atkritēju, kas būtu mazliet pieredzējis ticībā... Taču Vēsture ir pilna ar vīriem, kas gan ir bijuši lieli un tomēr vēlāk atkrituši. Te uz sitienu prātā nāk Origēns... Nu un vesels lērums visādu pāvestu, bīskapu u.c. fruktu, kuri tak dienu no dienas gan sludina, gan lūdz, gan Rakstus lasa un tomēr... atkrīt, jo sāk sludināt katrs savu mācību... Ārijs... bij taču Presbiters... domā kurš katrs zaļknābis par Presbiteru tika iecelts?

Nē... Rakstu Kanons ir un būs nemainīgs un tas ir šī mēraukla ar kuru tiek mērīts ikviens, jauns vai vecs, pieredzējis un nepieredzējis... gudrs vai muļķis...

Ja Viņš nav jūtams sevī arvien arvien vairāk, arvien tuvāks un saprotamāks, ja darbiem tā pati puvuma smaka kas neticības periodā, nu tad laikam taču kaut kur buksē pats kristietis..?

Un tavas patiesības mērs kļūst tavas pašas sajūtas... Tieši tas par ko es te visu laiku runāju un pret ko Luters īpaši iestājās - pret cilvēka paša sajūsmu un sajūtām... Kuras atkarīgas no tā, ko no rīta ēdis un ar kuru kāju no gultas izkāpis. Ja tiešām Dieva tuvumu tu šādi mēri, tad es saprotu, kad tu saki - tavs Dievs ir tavs EGO!

56 Liekuļi, par zemes un debess izskatu jūs protat spriest, kāpēc jūs neprotat spriest par šo laikmetu?
57 Un kāpēc jūs paši no sevis neizšķirat, kas ir taisnība?


Un kāda ir atblde uz šiem jautājumiem!

Rom 3: Jo Dievs ir patiess, bet ikviens cilvēks melkulis, gluži kā ir rakstīts: lai Tev būtu taisnība Tavos vārdos un Tu uzvarētu, kad ar Tevi iet tiesā. Gluži, kā ir rakstīts: nav neviena taisna, it neviena. Nav neviena, kas saprot, neviena, kas meklē Dievu. Visi ir novirzījušies, visi kopā kļuvuši nelietīgi. Nav neviena, kas dara labu, it neviena.

Lūk arī atbilde, kāpēc cilvēks nevar pats no sevis patiesību izšķirt! Bet ja tu vari, tad jau tu esi Svētā!


Bet ja tomēr nejūties vēl stiprs ticībā, tad mans padoms - uzklausi pēc iespējas svētāku cilvēku liecības, kuri visu saņem tieši no paša Kunga, tie ir pirmie, kuriem vērts uzticēties.

Bet Dieva padoms būtu

Jēk 1:5 Bet, ja kādam no jums trūkst gudrības, tas lai to lūdz no Dieva, kas visiem dod devīgi un nepārmezdams, un viņam taps dots.


2 Tim 3:
14 Bet tu paliec mācībā, ko esi mācījies un par ko esi pārliecinājies; jo tu zini, kas tev to ir mācījuši,
15 un ka tu no mazām dienām zini svētos rakstus, kas spēj padarīt tevi gudru pestīšanai caur ticību Kristū Jēzū.
16 Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā,
17 lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs, sagatavots katram labam darbam.


Bet par Cilvēkiem Dieva vārds saka:

Jer 17:9 Sirds ir ļaunprātīgi lokana pret visu, tā ir viltīga. Kas to var izdibināt?

146 Psalms
3 Nepaļaujieties uz dižciltīgajiem, uz cilvēku bērniem, kas taču nevar palīdzēt!
4 Kad gars iziet no miesas, tad viņi atgriežas pīšļos, un tai pašā brīdī viņu nodomi aiziet bojā.
5 Svētīgs tas, kura palīgs ir Jēkaba Dievs un kura cerība balstās uz To Kungu, viņa Dievu,

Rom 10:
16 Bet ne visi pieņēmuši evaņģēliju, kā jau Jesaja saka: Kungs, kas ir ticējis mūsu vēstij?
17 Tātad ticība nāk no sludināšanas un sludināšana - no Kristus pavēles,

Man ko vajag? Man vairs nav lielu dižu neskaidrību , tikai viena maza problēmiņa - izpildīt to visu praksē. Te gan daudzi kuriem it kā pietiekot ar Rakstos jau atklāto, jautā un jautā, putrojas un putrojas... gadiem...
Un ko tu darīsi, ja nevarēsi to izpildīt... Ja tu pienāksi pie savas dzīves sliekšņa, un sapratīsi, ka neko no tā, ko Dievs no tevis prasa, tu neesi varējusi izpildīt?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.23 11:36:11
danar
Jona,tad tu tomērt paliec pie tā,ka Raksti ir nepilnīgi,ja?


Nē, es palieku pie tā, kas Rakstos pašos teikts:

12 Vēl daudz kas Man jums sakāms, bet jūs to tagad vēl nespējat nest.
13 Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā; jo Viņš nerunās no Sevis paša, bet runās to, ko dzirdēs, un darīs jums zināmas nākamās lietas.
14 Tas Mani cels godā, jo Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu.
15 Viss, kas Tēvam pieder, pieder Man; tāpēc Es jums sacīju, ka Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu.
/Jņ.16/


Es tātad domāju un redzu, ka arī vēl šodien daudzi nespēj nest .

Kā jau te arī vilks izteicās, Bībeles saprašanai ir līmeņi . Šie līmeņi ir vairāki un saprast burtiski tikai burtiski uzrakstīto tad nu būtu pats pirmais.
Domāt, ka Tēvs pirmklasniekam reiz iedevis Grāmatu un tad neliekas ne zinis vairs līdz pat gala eksāmeniem ir, maigi sakot, ...

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.23 11:59:38
-Jona- Jēzus šos vārdus saka pirms Vasarssvētkiem un visa turmpākā JD ir tieši šī Jēzus Kristus apsolījuma piepildīšanās!

Problēma ar līmeņiem ir tāda, ka cilvēki nespēdami pieņemt un ticēt šim vienkāršajam pirmajam līmenim, uzreiz lec kaut kur debesīs, un tad no turienes augstprātīgi noskatās uz tiem tur... lejā... kas tic Rakstiem tā kā stāv rakstīts!

Tak, ja tu neesi pirmo līmeni sapratusi, tad tas līmenis kurā tu ielec, ir čau Rasma!

Tu pati teici, ka tev vairs nav lielu neskaidrību, taču elementārus Rakstus pat saprast nevari... kaut vai tava posta Jāņa evanģēlija 16 nodaļas neizpratne... un nespēja to salikt kopā ar Vasarsvētku notikumu un visiem tālākiem notikumiem, kas redzami Jaunajā Derībā!!!

Tādējādi, ja neesi pirmo līmeni sapratusi, tad ne divi kapeiki nevar dot par tālākiem līmeņiem!

Taču tā ir viena no pazīmēm cilvēkiem - tīri psiholoģisks komforts - paģērēt kaut kādas "Garīgas Gudrības" tad, kad nespēj saprast rēzrēķinu... un kad norāda, ka 2x2=4 nevis 5, tad tevi apsūdz burta kalpībā... jo Garīgi 2x2 ir tik cik gribi, viss atkarīgs no 2ieka vērtības
danar
# Labojis danar: 2009.03.23 12:02:22
Jona,
Labi,tad paliksim katrs pie "sava līmeņa"
Man gan liekas,ka bībele vairak runa par ticības mēru nevis saprasanas līmeniem.Bet nu,tas tads mans pirmklasnieka domu gājiens
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.23 12:13:08
danar

Ticības mērs jau tas pats saprašanas līmenis vien ir. Svētie pavisam noteikti redz tālāk un saprot vairāk par mums, jo ir pa īstam Ticīgi.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.03.23 12:40:58
Ingars
Man ļoti žēl , Ingar, nav iespējams un nav vērts laiku tērēt pierā`dit to , ko var saprast ar vienu jēgu - nostāties Jēzus pusē. Kad sapratīsi , ko tas nozīmē- sapatīsi , ko nozīmē no augšas atdzimšana, ka Bībele ir KANONiSKA , KUR TEKSTS TIEK APSLĒPTS VIENAI DAĻAI Un KĀPĒC TEKSTS TIEK APSLĒPTS. Es Tev nevaru palīdzēt. Ja vien, iesaku izveidot lūgšanu grupu , SĀKT,, DARĪT VĀRDU( Jēkaba vēstule),, UN VAI NO TAVAS KALPOŠANAS SĀKAS BAGĀTĪGA RAŽA....un tad viss tas , kas Tev liekas aizklāts - atklāsies. Visam vajadzīgs laiks.
Kāpēc neuzrakstīji - no kurienes esi un kā Tevi sauc. Domāju , ka , ja runā ,, atklātu valodu - Tu , Aivar, apmelo brāļus utt...,, , tad Ingar es gribētu zin`[at Tavu statusu uz šīs zemes. Kāpēc gan es , kā kristietis varu būt atklāts? Es esmu no Straupes EVLUT draudzes. No kurienes esi Tu. Ja nevēlies atbildēt , tad atbildi - kāpēc? Un kādēļ uzskati , ka par Svēto Garu esi spečuks....
danar
# Labojis danar: 2009.03.23 12:43:02
Jona,nu,man gan liekas ka tas nav viens un tas pats,jo saprast-ir iegut skaidrību par kaut ko,bet ticēt-paļauties uz to,kas nav varbūt pat īsti saprotams.Ticēt ka bērni tic
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.23 12:46:29
Balss
Piedodu....domā....kāpēc?!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.23 12:49:46
Aivars Lapšāns,

Tev jau daudzkārt ir atbildēts.

1. Tas ka tu kaut ko gribi zināt, vēl neuzliek citiem nekādu pienākumu
2. Sv. Gara labākais spečuks ir pats Sv. Gars... jeb nepiekritīsi. Tādējādi, ja mums uz sejas ir divi viedokļi Aivara Lapšāna viedoklis un paša Sv. Gara viedoklis viņa Rakstos, un tie atšķiras, tad kuram piesliesies tas, kurš ir Jēzus Pusē?

3. Kāpēc gan tu vari būt atklāts? Kāpēc tu to jautā Ingaram, viņš taču atšķirībā no tevis nav telepāts, un nezin tavus rīcības motīvus! Tu savukārt, šķiet, itin bieži zini citu ticīgo un neticīgo sirds domas un īxtis spēj pārbaudīt!

Bet ko darīt, ja dauzas lietas ir jau atklājušās, un kā viena no tām ir šī - "Un daudzi viltus pravieši celsies, un tie daudzus pievils. Ja tad kas jums sacīs: redzi, še ir Kristus vai tur, - tad neticiet. Jo uzstāsies viltus kristi un viltus pravieši un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai pieviltu, ja iespējams, arī izredzētos."
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.23 12:54:44
danar

Un kam tad šis vīriņš domāts,

13 Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā..
/Jņ.16/

Patiesības gars paralēli apskaidro arī prātu un dod zināšanas. Tas nenozīmē, ka svētie tagad kaut kā mazāk tic vai kā, bet viņu ticība nu jau ir tik pilnīga, ka Kungs uztic lietas .
Svētie tāpat ir arī tiesīgi redzēt gan Jēzu, gan eņgeļus un tas atkal nenozīmē, ka viņiem svētība ar to pašu garām (svētīgs kas neredz, bet tic, vai ne). Tā ir gluži vnk jau nākamā pakāpe, nākamā stadija viņu attiecībās ar Jēzu.

Kad abi ir kā viens .
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.23 12:58:20
13 Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā..
/Jņ.16/


Svētī tos patiesībā; Tavi vārdi ir patiesība . Bet ne par viņiem vien Es lūdzu, bet arī par tiem, kas caur viņu vārdiem Man ticēs. /Jņ.17/

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 17 , pavisam kopa bijuši: 34634