atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas ir Svētā Gara zaimošana?
Ingars
Iesūtīts: 2009.03.17 10:58:53
Mat. 12:32 Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots; bet, kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz nākošā mūžā.


Lūk. 12:10 Un katram, kas teiks ko pret Cilvēka Dēlu, tam to piedos. Bet tam, kas zaimos Svēto Garu, to nepiedos.

-----------------
Kristiešu tēma. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.21 13:25:24
-Jona-
Nu redz, mēs nonācām kopīgi pie atziņas, ka Svētā Gara zaimošana ir tas grēks, no kura neatgriežas, jo tas netiek piedots, jo tā teica Jēzus, jo tā ir rakstīts bībelē
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.21 13:33:32
Ingars

Nu jā - ja nozaimots līdz galam , ja tā var teikt. Tie būtu šie gadījumi:

21 Un viņi neatgriezās ne no savām slepkavībām, ne no savām burvestībām, ne no savas netiklības, ne no savām zādzībām.
/Atkl.9/
11 Un tie zaimoja Dievu debesīs savu sāpju un augoņu dēļ, bet neatgriezās no saviem darbiem.
/Atkl.16/
21 Liela krusa ar daudz mārciņu smagiem graudiem krita no debesīm uz cilvēkiem, bet cilvēki zaimoja Dievu krusas briesmu dēļ, jo tās posts bija ļoti liels.
/Atkl.16/
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.03.21 14:07:17
-Jona-: ja budists klausa savai sirdsapziņai, tad faktiski viņš klausa tam pašam Radītājam. Ka nepazīst kā Personu, ir otršķirīgi.

Nez, vai tā ir prātīga runa... Ko nozīmē klausīt savai sirdsapziņai? Vai ne arī to - klausīt savām sajūtām, saviem spriedumiem un arī saviem maldiem? Vai uzticēšanās budistu mācībai par reinkarnāciju var glābt grēcinieku?

Ja paklausīšana savai sirdsapziņai mūs glābtu, tad jau Kristus upuris par mums ir velts! Tad jau arī nav nekādas jēgas kristīgajai misijai. Sūtīsim vien pasaulē psihologus, lai tie māca ļaudis paklausīt savai sirdsapziņai un pasaule būs glābta!

Mīlestība patiesi ir augstāka par teorētisku ticību, bet kas gan tā ir par mīlestību, kas "mīļā miera labad" ļauj cilvēkiem palikt maldos un aiziet tam mūžīgā pazušanā?
Mirga
# Iesūtīts: 2009.03.21 14:41:58
Jā, Ingar , esmu darījusi. Tu citē vienu pantu un gribi ar to skaidrot lielās sakarības Trīsvienībā un mūsu attieksmi pret to?– Tu runā par Tēvu un Dēlu un izdari savus secinājumus. Mateja, tāpat Lūkas, ev. lasām: pret Cilvēka dēlu . – Man liekas, arī šajā gadījumā konteksts ir svarīgs (22 – 37). Un labi ir palasīt plašāku skatījumu Vēstules ebrejiem 10. nod. otrajā pusē, sevišķi 28 – 30.

Mulders , liekas, pašreiz skatās tikai ar vienu aci, pats turpinādams Trīsvienības dalīšanu un klāstīdams ar to saistītās briesmas. –
Ja Dievs ir viens, tad taču skaidrs, ka pretrunu nevar būt.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.21 15:58:12
-Jona-

Tomēr visprecīzāk lietas būtība izklāstīta šeit

Mat. 12:32 Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots; bet, kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz nākošā mūžā.


Lūk. 12:10 Un katram, kas teiks ko pret Cilvēka Dēlu, tam to piedos. Bet tam, kas zaimos Svēto Garu, to nepiedos.

Mirga
Nu konteksts taču acīmredzami ir skaidrs - Dieva trešās Personas dēvēšana par sātanu, tā ir rakstīts, kas vēl ko nesaprast? UN nav tā nekāda Dieva dalīšana
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.21 18:03:01
lēnprātīgais

Jā, arī budists un vispaŗ jebkurš var tikt glābts, ja vien klausa Likumam/bauslībai kas sirdī (kaut nezinot, kas to izdevis). Morāles uzstādījumi lielajās reliģijās ir ļoti līdzīgi (nezagt, nemelot, nenokaut, bet cienīt un mīlēt).
Turklāt no viņa arī neatprasīs tādā mērā, kā no nelietīga kristieša - kam nu maz dots ...

Mīlestība patiesi ir augstāka par teorētisku ticību, bet kas gan tā ir par mīlestību, kas "mīļā miera labad" ļauj cilvēkiem palikt maldos un aiziet tam mūžīgā pazušanā?

Šie maldi, ja ne ātrāk, tad tiks izgaisināti Otrās atnākšanas dienā un tas nudien neprasīs laika vairāk kā Saulam. Būs uz ceļiem momentā! Ierindas budists nav vainīgs, ka paaudžu paaudzēs viņam iepotēta ticība uz viltus dievu, par to atbildēs konkrētais viltnieks.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.21 18:06:16
lēnprātīgais

Ja paklausīšana savai sirdsapziņai mūs glābtu, tad jau Kristus upuris par mums ir velts!

Kapēc gan, vai tad Buda kādu ir atpircis? Viņš ir tikai mānījis un Tēvs nekad taču nevērsīsies pret savu piemānīto bērnu, bet gan tikai pret īsto vaininieku..
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.21 18:11:43
Jona, Jona, mums nav dots spriest par lietām, kuras Dievs nav atklājis
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.21 18:18:48
Ingars

Ir atklājis, ir un visai drīz tu par to pārliecināsies pats. Jo tu nu reiz esi no tiem klauvētājiem .
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.21 18:25:57
-Jona-

Stāv rakstīts:

Rom. 12:3 Tad nu es ieteicu ikvienam starp jums tās žēlastības vārdā, kas man dota: netiekties pāri noliktam, bet censties sevi apvaldīt saskaņā ar to ticības mēru, ko Dievs katram piešķīris.

Un tici man - nekad Dievs natklāj neko tādu, kas ir pretrunā ar Viņa jau atklāto Vārdu

Stāv rakstīts:

Mk 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.


Mums klauvētājiem ir arī tā sacīts:

1.J�ņ. 4:1 Mīļie, neticiet katram garam, bet pārbaudiet garus, vai viņi ir no Dieva, jo daudz viltus pravieši ir izgājuši pasaulē.

un mums ir dots piemērs, kā to darīt:

Ap.d. 17:11 Tie bija labvēlīgāki par Tesalonīkes jūdiem un vārdu labprāt uzņēma, meklēdami ik dienas rakstos, vai tas tā esot.

Lai Dievs tevi pasargā no meliem
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.03.21 19:40:45
Ingars
Aivar - vai nezini, kādam Garam tu piederi? Tu esi Dieva bērns un tev nav tiesības nolādēt citus Dieva bērnus, sakot, ka viņi zaimojuši Svēto Garu, kur nekas tāds nav noticis
Es tikai pastāstu par mācītāju homoseksuālistu , kurš vēlāk Dieva piemeklēts aiziet bojā narkomānu pritonā. Tas nav man nekāds brālis un nebūs.

Aivar, draugs, es vēlreiz tev saku - vispirms iepazīsties ar bībeli un tikai tad raksti par šo tēmu. Vai nelasīji, ka Svētā Gara zaimošanu NEPIEDOD ? Tu pats nonāc pretrunās. Stāv rakstīts, ka piedots taps tiem, kas zaimo Tēvu vai Dēlu, bet, kas zaimo Svēto Garu, tam netiks piedots ne šinī ne nākamajā laikā. Tātad loģiski - zaimot Tēvu vai Dēlu nav tas pats, kas zaimot Svēto Garu, vēl jo vairāk - zaimot Aivaru Lapšānu vai zaimot Vilkersonu

Par Piedošanu Nepiedošanu. Nav jau teikts , ka nepiedošana darbojas kā uzreiz iznīcināšana , ka tikai apokalipses dienā. Tagad Dievs pat sevišķi ļaunu lietu darītāju vispirms ,,nogr
ūž zeme,,. Ja tad viņš nesaprot , tad arī viņa stāvoklis kļūst arvien smagāks , līdz aiziet bojā. Piemēru ir pilns. Visu mūs acu priekšā tas notiek ar dažiem .....Es arī saprotu kādēl mēs tā satraucamies par Šo tēmu - ja būsim vienaldzīgi par šo Dieva brīdinājumu, tad arī rausim visus uz elli un kalposim ragainim. Es labāk pieņemu to par pašsaprotamu, ka Svētā Gara zaimošana ir stāšanās pretim svētajiem utt... ko jau rakstīju ..., kā to , ka šis Bībeles teksts nav nekas. To jau Tu arī izdarīji , neko nepaskaidrodams , ko tad tas īsti nozīmē? Un arī nepaskaidrosi, jo Tev kaut kas gauži grauž visā šajā tēmā. Un kas , to redzu...

Bībelē Tu šo tēmu neatradīsi un Tu to arī neesi uzrakstījis. Pārlasi. Šī tēma ir jālaiž caur sirdi. Tikai tad viņa atveras. Tu te vienkārši mani nomelno , neko nepateikdams. Es neko tādu neesmu ne rakstījis , ne pat zemtekstā domājis.

Tev tāds kā augstākstāvošas , personas skatījums, kurš ir iemācījies klasē kā traktors jāvada , bet kad ierauj puskaci , tad bēdz no tā traktora pa gabalu.
Man šķiet Ingar , ka Tu te jau reiz palaidi retoriku, tā kā man ar Tevi nav ko daudz runāt. Nekas jau Tevī nav mainījies.
Varu tikai ieteikt padomāt - Kādā spēkā iet no augšas atdzimuši kristieši, kas viņiem kavē kalpot, ko neticīgam nozīmē Svētais Gars , vai ticīgais redz Svēto garu , kāpēc zaimo tieši Svēto Garu , kāpēc ne Kristu , vai Tēvu , kas ir trīsvieņība , ja to zaimo, kas ir zaimošana , vai zaimošana ir arī kāda cita darbība , kā izpaužas zaimošana....
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.21 20:59:29
Ingars

Rom. 12:3 ... netiekties pāri noliktam, bet censties sevi apvaldīt saskaņā ar to ticības mēru, ko Dievs katram piešķīris.

Es tā arī daru, bet necentīšos taču savu ticības mēru arī mākslīgi pazemināt, vai ne.. Un ticību Saviem paklausīgiem bērniem Kungs jo dienas jo palielina, ja kas.

Mk 16:16 Kas tic un top kristīts, tas tiks izglābts, bet, kas netic, tiks pazudināts.

Kas TIC, jā. Mazticīgiem, kuri vairāk šaubās nekā tic, sava ticība turpretī jākāpina, un, nemānīsim nu sevi, Jēzus mazticīgos tā arī sauc - par mazticīgiem (pat Pēteri pēc tam, kad tas jau bija pa ūdens virsu pastaigājis! - mazticīgais, kādēļ tu šaubījies? ).
Šeit man jau bija vesela tēma par to:
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=153182&t=153182

1.Jņ. 4:1 Mīļie, neticiet katram garam, bet pārbaudiet garus, vai viņi ir no Dieva, jo daudz viltus pravieši ir izgājuši pasaulē.
un mums ir dots piemērs, kā to darīt:
Ap.d. 17:11 Tie bija labvēlīgāki par Tesalonīkes jūdiem un vārdu labprāt uzņēma, meklēdami ik dienas rakstos, vai tas tā esot.

Vai Jēzus nepildīja šos pašus Rakstus tā, ka burta kalpi farizeji spiedza no niknuma, jo nekādi nevarēja saprast un atšķirt, ka Dēls nevis novēršas ,bet arvien ved mūs dziļumā šais pašos Rakstos..? Un reiz nu Rakstos apsolītas nākamās lietas , tad tās jau pēc definīcijas nevar būt iekļautas pašos Rakstos, bet gan tālāk dotajā Vārdā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.21 21:22:58
Mirga,

Ja Dievs ir viens, tad taču skaidrs, ka pretrunu nevar būt.

Tieši tā. Un tādējādi, ja pretrunas IR tad tas NAV viens un tas pats Dievs. Tādējādi, ja ir pretrunas starp kāda jūsmotāja pasludināto, lai arī viņš saka, ka to viņam Sv. Gars diktējis un to, kas Rakstos Atklāts, un mēs zinām, ka Rakstos runā Sv. Gars, tad tieši pēc tava secinājuma ir skaidrs, ka Jūsmotāja Gars nav tas pats Gars, kas Rakstus Devis, līdz ar to, ir noraidāms jo tieši tā kā tu saki, Dievs ir Vienots pat sevī un nevar sev būt pretrunā. Tādējādi kaut kāda gara pasludināšana par Svēto, vēl nepadara viņu par Dieva personu!
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.21 23:12:34
kaut kur ar ir rakstīts ka burts nokauj ,bet gars dara dzīvus.

Farizeji un sauduķeji ar zinaja rakstus,to starp arī Sauls, līdz Jēzus pārdabiski viņam paradījās.

Tātad, brāļi, mūs vairs nekas nesaista ar miesu, ka mums būtu jādzīvo pēc miesas; jo, ja jūs pēc miesas dzīvojat, tad jums jāmirst. Bet, ja jūs Gara spēkā darāt galu miesas darbībai, tad jūs dzīvosit. (Rom. 8)

Jo daudz ir aicinātu, bet maz izredzētu.

Ja nu jūs, ļauni būdami, zināt dot saviem bērniem labas dāvanas, cik daudz vairāk jūsu Tēvs no debesīm dos Svēto Garu tiem, kas Viņu lūdz?"
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.21 23:43:52
rainars

Pareiz , brāl. Dievs Tevi mīl, es arī!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.21 23:57:25
-Jona-
Vai Jēzus nepildīja šos pašus Rakstus tā, ka burta kalpi farizeji spiedza no niknuma, jo nekādi nevarēja saprast un atšķirt, ka Dēls nevis novēršas ,bet arvien ved mūs dziļumā šais pašos Rakstos..? Un reiz nu Rakstos apsolītas nākamās lietas , tad tās jau pēc definīcijas nevar būt iekļautas pašos Rakstos, bet gan tālāk dotajā Vārdā.

ZELTA VĀRDI!!! DIEVS TEVI MĪL!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.03.22 00:17:04
-Jona-
Cilvēks stāv pie kalna....nu nevar viņam iestāstīt , ka aiz tā kalna ir vēl milzīga kalnu grēda. Ne viņš grib kāpt, ne citiem kāpējiem palīdzēt....
Rainara redzes fenomens -
Farizeji un sauduķeji ar zinaja rakstus,to starp arī Sauls, līdz Jēzus pārdabiski viņam paradījās.
Balss
# Iesūtīts: 2009.03.22 00:48:06
Aivars Lapšāns
Tu te visiem apstiprini, ka ne tikai Dievs viņus mīl, bet ka arī tu pats te visus mīli... Vai esi par to tik pārliecināts???
Piedod, bet izklausās visai frāžaini, sīrupsaldi un nepatiesi...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.22 17:54:46
kaut kur ar ir rakstīts ka burts nokauj ,bet gars dara dzīvus.

Tur jau tā problēma ka "kaut kur"... Vot šādi "kaut kur, kaut ko sagrābstās" un tad taisa savu teoloģiju...

Ieteiktu tev tādējādi aiziet un noskaidrot KUR tad šie vārdi ir rakstīti un kādā kontextā un noskaidrot, vai tur tiešām ir pretstatīti Dieva Vārdi Rakstos un kaut kādas "caur sirdi izlaižamas garīgas tēmas" jeb tomēr kaut kas cits!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.22 17:57:19
Bībelē Tu šo tēmu neatradīsi un Tu to arī neesi uzrakstījis. Pārlasi. Šī tēma ir jālaiž caur sirdi. Tikai tad viņa atveras.

Lūk te mēs arī redzam to, kas šeit notiek... Bībelē tēma nav, bet tā ir kaut kur kaut kādā sirdī? Un tas nekas, ka tā nav Dieva Vārdā... tā vienalga ir tāda pati autoritāte vai pat lielāka autoritāte, jo var atcelt vai apiet Dieva Vārdu, kā šim Dieva Vārdam!

Nu izlaidu caur sirdi, neko tur neatradu... Ko nu?
Teixi, ka sirds nepareiza... nu tieši tas ko es saku... jālaiž caur pareizo sirdi, caur pareizi izdresētu sirdi - ieteicams tādu sirdi, kuru šie harizmāti ir jau apstrādājuši ar saviem paņēmieniem, tad ne tikai Sv. Gars un Dēmoni kur vaig kur nevaig rēgosies, bet arī Troļļus un Vilkačus redzēsiet!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 28 , pavisam kopa bijuši: 10750