atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kas ir un kas nav okultisms
Ingars
Iesūtīts: 2009.02.28 16:10:13
Vai nodarbošanās ar austrumu cīņām, vingrošanu, meditāciju utt. ir okultisms vai nav?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:11:02
Nu piemēram - ci gun, reiki, tai chi, daoisms
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.02.28 16:13:09
es domāju, ka austrumu cīņas, ci gun ir OK, kamēr nepētam un neidziļināmies filozofijā, bet izmantojam tikai ka vingrošanu
lai gan es austrumu cīņas un ci gun neuzskatu par okultismu, bet reiki es vobše neizprotu

okultims manuprāt ir dažādas zīlēšanas, pareģošanas, buršanās utt
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:15:32
Nu, nebāz visu vienā maisā. Var jau nosaukt vingrošanu nez kādā vārdā, un uzreiz tev būs okultisms.

Katrai skolai, protams, ir pamatā kāda koncepcija. Piem., lēnas kustības, vai - koncentrēšanās uz ieelpu, izelpu. Aiz tā visa var būt arī piekarinātas arī filosofijas. Bet, paņemot tikai fizisko līmeni (vismaz vingrinājumos), nav jābīstas kā mazam bērnam tumsā, ka nupat, nupat tev kaut kas pielips ne tāds.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:16:09
sicilia

Nu šķiet, ka tomēr pagrūti būs nošķirt to tehniku no filozofijas, darbošanās ar chi ir diezgan riskants pasākums, ne velti šādas tehnikas nekad Dievs cilvēkiem nav atklājis
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:18:48
Ingars
Vai Dievs tev ir atklājis, tieši kā skriet, kā mazgāt muti, kā izstaipīties? Tad, ja nav Bībelē aprakstīts, tad ir aizdomīgs pasākums?
sicilia
# Labojis sicilia: 2009.02.28 16:19:52
Ingars

nu piedod tad jau pilates - lēna vingrošana, monotona vingrojumu atkārtošana arī ir okultisms
viss ir okultisms. internets arī, jo Bībelē nav pieminēts elektriskās zobu birstes, zobu diegs, g`;azes plīts, mašīna, galu galā tavs darbs arī ir okultisms, jo Bībelē nav pieminēts un Dievs to nav atklājis

viss protams atkartīgs no cilvēkiem, bet konkrētais profesors māca tikai elpošanu, vingrošanu un masāžu, skaidrojot kā tas var ietekmēt mūsu organismu, bet kaut kādu filozofiju neizmanto
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:20:40
Balss
Nu tas nebūs gluži tas pats, es vispār nezinu, man ļoti patīk patrennēties, bet kaut kā nesanāk to no filozofiajs atdalīt, tas taču prkatiski nav iespējams. karatē vienmēr iet kopā ar filozofiju, citādi tas kļūst tukšs un pat ļauns
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:22:13
sicilia
Redz rietumos bij tā īpatnība, ka fizisko stingri nodalīja no garīgā, tāpēc vingrošana bij tikai vingrošana, cīņa tikai cīņa, taču austrumos tur visur garīgums ir iekšā, tiī ideja par chi, par kosmosu utt - tas viss jau nekur nepazūd
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:24:18
Ingars
ak mani neinteresē. man patīk no rīta izmasēt kāju pēdas un kāda tur filozofija..... pamēģini pamasēt.... uzreiz tonuss rodas. auksta duša arī tonus. Vai tur ir filozofija?
kas ir tī čī un kosmosa enerģijas nezinu. masejot pēdas man pofig visas enerģijas, galvenais, ka es jūtos labi
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:26:16
sicilia
Nu tad tas atkarīgs no attieksmes - uztveru to kā enerģētisko vingrinājumu vai vienkārši vingrinājumu? Nu ja chi vietā ir nervu sistēma un asinsrite, tad ir ok?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:28:18
Ingars
a kas vainas nervu sist;ēmai un asinsritei gribi teikt, ka tev tās nav?
protams, tas atkarīgs no uztveres.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:30:03
sicilia
Nu piemēram es nebūtu pretrunā ar Dieva gribu, ja nodarbotos ar karatē, pēc tavām domām?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:36:59
Ingars
a to tu paprasi Dievam
ci gun atšķirībā no karatē nevienu nesit, bet uzlabo savu veselību
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:39:35
sicilia
Bet ja nu tev uzbrūk vai kādam tavam tuviniekam?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.02.28 16:45:20
Ingars
vai karatē pasargās no nāves, ja Dievs to būs lēmis? hmmm liekas pirms gada vai diviem vienu treneri džeki Jūrmalā bārā piekāva. un nelīdzēja, ka viņš sacensību uzvarētājs, profesionālis...
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:01:33
Ingars Redz rietumos bij tā īpatnība, ka fizisko stingri nodalīja no garīgā, tāpēc vingrošana bij tikai vingrošana, cīņa tikai cīņa, taču austrumos tur visur garīgums ir iekšā, tiī ideja par chi, par kosmosu utt - tas viss jau nekur nepazūd.

Tev brāl Svētītas dikusijas nāk ārā.
Es nezinu kā ar cīņām ,bet zinu ka macītājs iesvētes mācībā ska ka ja ir fiziskais tad ir arī garīgais aspekts un otrrādi.Nu kaut vai pazemības izrādīšana lūdzoties tupot uz ceļgaliem ar noliegtu galvu.
Pāvils kurš apustulis ar saka ka ja kaut ko dara tad tam kungam par godu un viņu pielūdzot.Lūgšu nekrist galējībās.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:23:24
sicilia
Tas nav viennozīmīgi, ka apriori ja tev uzbrūk, značit Dievs lēmis, lai tevi sakropļo vai nosit - varbūt jā, varbūt nē, tu to nevari zināt
sicilis [78.84.120.59]
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:25:16
Ingars
es neteicu, ka oblig`;ati nosit... es teicu, ka spēja kauties nepasargās, ja Dievs tā būs lēmis....
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:29:02
sicilis [78.84.120.59]
Nu tādā gadījumā es tev piekrītu, taču spēja aizsargāties palīdzēs, ja Dievs tā būs lēmis.
sicilis [78.84.120.59]
# Iesūtīts: 2009.02.28 17:30:36
meibī... bet ja kāds apgūst karatē vai citu cīņu nevis, lai organisms būtu OK, lai veselība neklibo (ibo zināms, ka cilvēkam ir jākustas, jo tikai veselā miesā ir vesels gars) bet ar domu, ka man uzbruks, būs jāaizstāvas, tas toč nav OK
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 36218