atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Ko Baznīca var darīt
Mulders
Iesūtīts: 2009.02.23 10:50:12
Šajā Krīzē... kāda būtu draudzes loma ticīgo dzīvēs?

Piemēram mūsu draudzē draudzes locekļi izvieto uz ziņojuma dēļa sludinājumus, kur piedāvā katrs ko nu var piedāvāt - jurista palīdzību, ārsta palīdzību partikulārās kaitēs... saviem draudzes locekļiem!

Kā ir jūsu draudzēs, vai ir savstarpējā palīdzība un sadarbība? Vai draudzē tā vai citādi ir jūtama šīs krīzes sekas - vai nu cilvēki meklē darbu, vai piedāvā darbu... kā?
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.23 10:50:22
Kā ir jūsu draudzēs, vai ir savstarpējā palīdzība un sadarbība? Vai draudzē tā vai citādi ir jūtama šīs krīzes sekas - vai nu cilvēki meklē darbu, vai piedāvā darbu... kā?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:03:32
Borac, tik daudz cik pati draudze to uzņemās - un kāpēc - nu aiz tās pašas mīlestības pret savējiem...
Ja pieņem, ka draudze ir vienots vesels, tad jautājums atkrīt... Kāpēc gan rokai būtu jāuztraucās par sāpošu zobu!

Bet ja tā padomā, tad viens sāpošs zobs mobilizē visu varbūt pat veselo organismu, kāreiz šī zoba problēmu risināšanā!
Princis B.
# Labojis Princis B.: 2009.02.23 11:03:43
tīri praktiski lielā draudzē to grūti noorganizēt, bet to ļoti labi varētu noorganizēt komūnā!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:03:56
Trilobīte, es secināju, ka es pac esmu baigais sušķis... ne īsti ko piedāvāt varu, nedz arī to, ko varu piedāvāt, tiešām gribu uzņemties
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:06:46
No tiem,kurus draudzē pazīstu, neesmu dzirdējusi, ka viņu sociālajā situācijā būtu kas mainījies uz slikto pusi...bet doma ir lieliska, piekrītu. Par to ir vērts padomāt.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:09:48
Trilobīte gan jau pati ar esi hariks -nu kaut mazdrusciņ.Jā komunā,bet teiksim ja draudzēdarbojas šūnniņas tad ar ir vieglak.Nu teiksim šuninu vaditaji ar tiekas kopā un protams ar mācitāju ,kurš tad ari dod norādes ........
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.23 11:29:15
rainars, to LELBā sauc par Draudzes Padomi Domājams, ka RKB arī ir analoģiskas struktūras... Iļi kas tiek domāts ar "šūniņa"? Diakonijas nodaļa?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:31:56
Dona, tad es rainara tekstu vēl jo vairāk nesapratu... lai rainars pac paskaidro!
Amēlija
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:32:10
Dona Eriksone
nē, nevis dzīvoklis, bet tie cilvēki, kas savācas ir šūniņa.
Princis B.
# Labojis Princis B.: 2009.02.23 11:35:11
Katoļiem ir lūgšanu grupiņas, kas ir vairāk temtiskas (Franciskāniskas, Harizmātiskas, rožukroņi skaitošas utt) mazāk vērstas tieši uz konkrētu draudzi, portams draudzes aktivitātēs ir japiedalās , jo tad neļaus tikties draudzes telpās.

ar mājas grupiņām ir tā - parasti iespējas uzaicināt pie sevis ir retajam un tad arī galu galā apnīk visu laiku aicināt pie sevis.

ir labi, šad tad uzaicina kāds pie sevis, bet visu laiku arī nevar
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:36:43
Hei Princis ielicis savu feisu... BTW jēdzīgi
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:37:11
Klau, Mulder, nebojājam atkal labu tēmu ar lieku matu skaldīšanu. Šūniņa ir jebkuri draudzes locekļi, kuri kopā lūdzas un ir sadraudzībā arī ārpus dievkalpojuma. Labāk runājam par draudzes iespējām palīdzēt krīzē.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:37:53
Nu, bet vai tad draudzei jānodarbojas ar sociālajiem jautājumiem?

Jā! Palasi tak Rakstus - draudze nodarbojas ar daudzām lietām, tai skaitā diakoniju!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.23 11:38:25
vilks, bet es tak to nezināju... Pirmo reizi tādu terminu dzirdēju draudzes kontextā! Paldies, ka paskaidroji!

Un jā Mulder, nebojā foršo tēmu!
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.23 11:43:46
Borac
palasi Pāvila 1. vēstuli korintiešiem, 12. nodaļu. Šīs nodaļas kontekstā draudzes locekļu pienākums ir nodarboties arī ar savstarpēju pašpalīdzību.
danar
# Iesūtīts: 2009.02.23 12:49:40
Es savējiem iedodu atlaidīti veikalā
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.23 15:27:18
Trilobīte man priecē tava atbilde par harikiem.Mēs tak pārsvarā te
esam tadi hariki ,katrs sava veidā un ar dažadām Dieva pielūgsmes formām.JO kāds labums no mums būtu drauzdē,ja ar savu harizmu nevaram stutēt citus ,tāpat kāciti ar savu mūs.Tamdēļ jau Dievs mūs ir savā draudzē(ticīgo kopibā) saucis -> draudzi celt.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 152 , pavisam kopa bijuši: 2564