atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu konsistorija
Svilpaste
Iesūtīts: 2007.04.23 21:41:17
Bieži esmu dzirdējusi negatīvas atsauksmes no draudžu darbiniekiem par LELB konsistoriju, manuprāt, ir izveidojusies situācija, kad ir divas "republikas", kas ne īpaši saprot viena otru. Kāda ir jūsu attieksme pret konsistoriju? Vai tās darbības pēdējo gados ir uzlabojusies? Vai jūsu draudzei ir laba sadarbība ar konsistoriju? Kas būtu jāmaina?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.04.30 07:54:40
Andis Atvars
Kā jau teicu agrāk, negribu ar Tevi strīdēties. Pirmkārt tāpēc, ka mana pieredze rāda, ka diskusijas ar aizvainotiem un sarūgtinātiem cilvēkiem nenoved vis pie patiesības noskaidrošanas, bet pie neauglīgiem strīdiem.
Otrkārt, kā jau minēju, neesmu pietiekami kompetenta, lai detaļās atspēkotu visas Tavas apsūdzības (lai gan - kā jau sieviete - ar muguras smadzenēm jūtu, ka tie diez vai ir pamatoti), tāpēc ceru, ka turpmāk spēšu savaldīties un klusēt. Un beigšu ļurināt .
No Tevis rakstītā liekas, ka esi mācītājs. Bet vai arī mācītājiem kādreiz nav vajadzīga dziedināšana?...
Kāpēc tu esi tik izmisusi, mana dvēsele, un tik nemiera pilna manī? Ceri uz Dievu! Jo es viņam vēl pateikšos, savam glābējam un savam Dievam! 42.psalms.
Andis Atvars [87.110.84.182]
# Iesūtīts: 2007.04.30 17:01:36
...paldies par komplimentiem, bet neesmu mācītājs, par ko nav grūti pārliecināties... ir tādi kas jau ir ievākuši ļoti detalizētu informāciju par mani, jo nemēdzu slēpties aiz nikiem un sagrozītas informācijas..., lai gan mazliet nožēloju, ka tā rīkojos...
Svilpaste
# Iesūtīts: 2007.04.30 21:57:48
Mjā, es arī ar skumjām secinu, ka detalizētas informācijas ievācēji šeit ir ļoti čakli, man kāds oponents atrakstīja un jau pavēstīja, ka no savien informācijas avotiem esot uzzinājis, kā mani sauc.
Andis Atvars [87.110.84.182]
# Iesūtīts: 2007.05.01 02:20:15
Verga dvēseles bija, ir un būs...tik žēl viņus- tik tuvu Apsolītai zemei, bet bez cerībām tajā ieiet.
Izlasi Gvido Ozoliņš 2007. 04. 13. / 17:19:39 (Zaļās ceturtdienas dievkalpojums Domā). Padomā labi, priekš kam kādam vajag zināt Tavu personību- taču ne jau ziņkārības apmierināšanai.
Paklausi mani- ejam prom no foruma, ne jau draudu dēļ, bet bezjēdzības. Lai Dievs pats nāk un spriež tiesu pār sava īpašuma namturiem.
Labprāt iepazītos tuvāk. Mani vari atrast Draugos.lv, bet neesmu tas, kas dzīvo Rīgā.
Ēvalds Bērziņš
# Iesūtīts: 2007.05.01 15:09:24
Andis Atvars [87.110.84.182]
Gribu atgādināt senu patiesību - Baznīca (LELB tai skaitā) ir svēta, kaut arī tā pilna ar grēciniekiem. Ja tu kaut ko saki par to, apdomā labi, lai vismaz vārdos un darbos neapgrēkotos.
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2007.05.01 17:12:56
Svilpaste ,
Konsistoriju daudzi kritizē, bet ne daudziem ir konkrēts padoms - ko un kā darīt labāk. Liela daļa no tiem asākajiem kritizētājiem savā laikā paši ir sēdējuši Konsistorijā, nenieka nav panākuši un tad sapratuši - labāk mēs skatāmies no malas un kritizējam, nekā paši cenšamies kaut ko darīt, kamēr citi kritizē mūs.
Kāds Tev pamats uztraukties, ja kāds ir uzzinājis Tavu vārdu?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.02 10:04:21
Andis, Sieviete, vai zini kādēļ " Aldara" šefu nomainīja? Ne tādēļ, ka ražošanā būtu stagnācija, bet gan tādēļ, ka konkurenti attīstījās straujāk.

Lab, ka mums tas nedraud, jo Baznīcu uztur Kristus un kvantitāte nebūt nenorāda uz kvalitāti un otrādi.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.05.02 10:05:17
Noasveidīgais, eu a cik Konsistorijā piķo? Moš man pieteikties par sakārtotāju - jokoju!
Balss
# Iesūtīts: 2007.05.02 20:37:25
Mulders
Cik dzirdēts, tad algas konsistorijā ir ZEM Rīgas darba tirgus līmeņa ar attiecīgo kvalifikāciju - noteikti zemākas nekā IT speciālistiem, tā ka paliksim vien katrs savā vietā , kā savā laikā teica Kārlis Ulmanis...
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 20 , pavisam kopa bijuši: 5604