atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi runāšana mēlēs
rainars
Iesūtīts: 2009.02.04 14:01:50
1.Kor.14:39 Tātad, brāļi, tiecieties pravietot, neliedziet arī runāšanu mēlēs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:03:08
Jēzus māceklis
Tu esi tā KUNGA kalps? Kāpēc Tev tā nesanāk?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:04:50
Aivars
Zinu, ka nesanāk, bet cenšos vismaz
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:09:46
Jēzus māceklis
Vai var gadīties tā, ka nav ne vainas Tam KUNGAM, un nav ne vainas Tev, bet tā saucamā "mēlēs runāšana" ir pilnīgas blēņas, aiz kā arī Tev neizdodas pārliecināt citus, ka tas ir kaut kas ievērības cienīgs?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:12:39
Aivars
Kungam noteikti nav ne vainas . Redzi, ja man šīs dāvanas nebūtu, tad tu varētu mani pārspēt ar saviem teoloģiskajiem argumentiem. Bet tā kā es šo dāvanu ikdienā lietoju, un pētu arī Rakstus, ko tie saka par to, tad šī kombinācija ir stipri argumentētāka.
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:15:20
Jēzus māceklis
Katrā ziņā Dievs to neforsē un neuzspiež šo dāvanu.Tā ir privilēģija un drīkst runāt mēlēs, kā Gars dod izrunāt. Vai vajag obligāti runāt? Nē, nevajag, vēlreiz uzsveru-tā ir privilēģija-tu drīksti sākt runāt mēlēs.

drīkstu?a kapec to vajag..ta ari man nepateici
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:18:28
dafne
a kapec to vajag..ta ari man nepateici

lai pamatā savā personīgajā lūgšanas dzīvē sevi stiprinātu ticībā.( bet ne tikai)

4 Kas runā mēlēs, tas ceļ pats sevi;

Tev var jau ar neko nevajadzēt, ja tev tā gribas... , tāpēc ir rakstīts : tiecieties ( iekārojiet) garīgās dāvanas
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:19:33
Jēzus māceklis
kas ir argumentētāka?
Vai gadījumā lepnība nav atņēmusi saprašanu?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:22:21
Aivars
nedomāju to lepnības garā. Domāju to tā. Kādam ir uzdāvināta dāvana. viņš to lieto. cits pienāk un saka, tev tā dāvana ir slikta. tam atbild, bet man viņa patīk man viņa labi darbojas un strādā, bet tev laikam nav nojausmas, jo tev tādas nav.
Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:25:20
Jēzus māceklis
pac saprati, ko teici?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:30:01
Aivars
nu labi. iedomājies kādu rotaļlietu kas ir uzdāvināta vienam puikam. kaut kādu neikdienišķu ar funkcijām. no ārpuses nevar redzēt, bet tikai tad, kad sāk lietot un izmantot funkcijas tad saprot, ko tās dod. nu piem., valodu apmācību spēļu dators. pienāk otrs puika un saka ā tev kaut kāds dators , man ar tāds ir. otrs saka, nē tev nav, jo šis ir jaunākās paaudzes valodu apmācības dators. nu nezinu nezinu skan atbilde, man liekas, ka tas dators izskatās ne visai. otrs atbild ka es tev saku viņam ir noderīgas funkcijas, kādas līdz šim datoros nebija. otrs atbild man vienalga viņš nepatīk. tā ne pie kāda kopsaucēja viņi nevar nonākt, jo viens lieto funkcijas un zina kas tas tāds ir, bet otram nav un tas nezina un tāpēc domā, ka tas ir slikts un ka tas nekas nav.
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.06 18:50:37
Aivars
Varbūt dāmai vajadzētu ieteikti sastapt Kristu tur kur Viņš ir solījies būt, proti, sakramentā un lūgšanā; un ne tik ļoti meklēt Viņu tur, kur Viņš nav solījis būt - sākot ar niedru jūras pašķiršanu un beidzot, ūdens pārvēršanu vīnā un beidzot ar pupiņvalodu

varbut cilvekam skiet,ka viņs ir apdalits un nav nekadu davanu..tapec grib to meljosanas davanu,ka apliecinajumu..ta nevaretu but
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.06 19:00:55
Jēzus māceklis
Bet tā kā es šo dāvanu ikdienā lietoju,
tu lūdz mēlēs,un pēc tam tulko?ja tā..kapec uzreiz neludz saprotama valoda?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.06 19:07:38
dafne
Tāpēc , ka lūgšana mēlēs atšķiras no parastās lūgšanas saprotamā valodā. Es varu lūgt mēlēs pusstundu un pēc tam tulkot savu mēlēs lūgšanu saprotamā valodā 5 minūtes, par stiprinājumu manam prātam, lai tas ir auglīgs pie lūgšanas!

Turklāt, lūdzot mēlēs es pamatā stiprinu savu garu un ticību, bet bez prāta līdzdalības. Bet es varu stiprināties arī ar savu prātu, lūdzot tulkojumu.

13 Tādēļ, kas mēlēs runā, lai lūdz Dievu, ka viņš to var arī izskaidrot.
14 Jo, kad es, mēlēs runādams, lūdzu Dievu, tad mans gars gan lūdz, bet mans prāts paliek neauglīgs.
15 Kā tad tas patiesībā ir? Es taču gribu Dievu lūgt garā, bet gribu lūgt arī ar prātu; es gribu dziedāt garā, bet gribu dziedāt arī ar prātu.

Aivars
# Iesūtīts: 2013.01.06 19:08:03
dafne
Kompleksi ļaužiem mēdz būt visvisādi. Bet vai tādēļ cilvēku, kas cerējis spēlēt vijoli, vajadzētu mānīt, ka Dievs viņam/ai tā vietā devis dāvanas spīdzināt saksafonu?
Ja nu šai dvēselei ir lemts adīt zeķes vai auklēt zīdaiņus, vai kauči sist bungas. Kāpēc gan tādēļ šai jāizdomā, ka vajag bezjēdzīgi buldurēt valodā, ko neviens nesaprot?
dafne
# Labojis dafne: 2013.01.06 19:15:59
Jēzus māceklis
es tik nesaprotu kapec tu gribi atdalīt to praatu lūgsanas laikā?un ja taja laika tavs prats izslegts..ka vari pec tam ko iztulkot(atcereties)..un vel vairak...stiprinat savu ticibu?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.06 19:18:58
dafne
Tā ir dāvana. To nevar dabīgi, tas notiek pārdabīgi.( Visas Gara dāvanas ir pārdabīgas)
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.06 19:59:57
Jēzus māceklis
bet tu neesi noskaidrojis kada valoda tu lūdz,mos ta ir kada iz senam valodam..njaa..bet ka gan noskaidrosi,ja prats atslegts..
tur gan nav neviens teikums korintiesu vest.par prata atslegsanu
Jēzus māceklis
# Labojis Jēzus māceklis: 2013.01.06 20:06:29
dafne
tā var būt arī kāda no senām valodām arī var būt, ka mūsdienu. Valodnieki strīdās cik šobrīd pastāv valodu. citi saka no 2-4tūkst. daži saka, ka pat līdz 10 tukst. valodam.

tur gan nav neviens teikums korintiesu vest.par prata atslegsanu

NU kā nav?

14 Jo, kad es, mēlēs runādams, lūdzu Dievu, tad mans gars gan lūdz, bet mans prāts paliek neauglīgs.

Automātiski prāts ir neauglīgs, bet lūdzot tulkojumu prāts pieslēdzas. Tāpēc var lūgt gan garā, gan abējādi garā+prāts.

13 Tādēļ, kas mēlēs runā, lai lūdz Dievu, ka viņš to var arī izskaidrot.

Ja es gribu lūgt arī ar prātu, tad tas uz mani attiecas.

15 Kā tad tas patiesībā ir? Es taču gribu Dievu lūgt garā, bet gribu lūgt arī ar prātu; es gribu dziedāt garā, bet gribu dziedāt arī ar prātu.

Bet ja negribu, tad nē, varu lūgt tikai garā.Lai gan jāsaka drīzāk tā, ka nevis prātu es "atslēgt" varu, bet "pieslēgt" pie Gara.
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.06 20:13:05
Jēzus māceklis
prāts paliek neauglīgs ..neko neiegūst
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.06 20:17:17
dafne
nu jā, bet gars top stiprināts ticībā! bet ja grib, tad var "pieslēgt" prātu. Lūgt Dievu lai ir tulkojums . Grūti to izskaidrot.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 42 , pavisam kopa bijuši: 8394