atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi runāšana mēlēs
rainars
Iesūtīts: 2009.02.04 14:01:50
1.Kor.14:39 Tātad, brāļi, tiecieties pravietot, neliedziet arī runāšanu mēlēs.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.02.05 03:00:29
Jānis Kalniņš
Man arī ir draugi , kuri ir lūguši šo dāvanu un viena mūziķe no Austrijas to arī saņēma. Viņa ir ļoti ticīga. Viens mans cīnu biedrs arī iet uz šo , lūdz... nez kā viņam veiksies. Bet es pazīstu ļoti daudzus , kuri runā mēlēs. Viss jau OK, bet , ja viņi man lūdz , lai es lūdzu aplī ... es lūdzu , bet viņi kaut ko buldurē un es nespēju normāli veidot sarunas tekstu ar Jēzu. Jo dzirdu tikai ša ha bla da....I. Pavlovičš arī reiz ekumēniskajā pasākumā vienkārši teica , ka sit ārā lūgšanu....viņam bija grūti lūgt.
Domāju , ka mēlēs runātāji šauj pār strīpu. Vienā dievkalpojumā gaidīju draugu un pārbijos - visi bija ,,mēlēs,,. Dievkalpojumā. Lai jau viņiem tiek. Korintieši mūsdienās. Ne jau harizmāti. Harizmāti ir Stefani. ES gribētu līdzināties Stefanam.
Man ļoti žēl , ka luterāņi vasarsvētkus ,, cildina,, par harizmātiem. Stefans bija svētais , un Jēzus viņu attaisno un visus mūs , kuri ir karsti kristieši . Tāpēc Stefani redz debesis , - nejēgas -mistisku noslēpumu.
Es esmu nācis zobenu starp jums likt ... - Jo kompromisa nav . Zobens ir Viņa Vārds. Mūsu Jātniekam!
Vai ne ?!
Dievs Tevi mīl , es arī!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.05 10:39:20
Jānis Kalniņš, jā lūk... tas manuprāt arī ir tas ko Raksti rāda... kā šī dāvana domāta un lietojama!

Kudī interesantāks jautājums ir - vai jums ir personīga pieredze ar mēļu tulkotājiem?
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.05 11:11:06
Ieklausīsimies realajās liecības nevis spriedelejumos .Vai nu ir liecība vai nav.Nepilnīgs cilvēks un nepilnīgas atziņas.Atstasim Svetā un Taisnīgā Dieva ziņā un sapratīsim ka ne viena no Svētā Gara dāvanām nav racionāli izskaidrojama.Ja noliedzam runašanu mēlēs tad noliedzam Svēto Garu kurš dod dažādas dāvanas.Ja noliedzam kādu noGara davanas tad uzskatam Dievu par meli kurs ir jatur tikkai Gramatā.Man ar ir dots piedzīvot Svētā gara izpausmes,bet nu jau baidos to liecināt ka kādam brālim tas nenāk par apgrēcību.Pietiks ka par to liecību esmu dalījies radio.Žēl ka tā ,gribēju padalīties izskaidrojot to evanģēlija gaismā un celt mūsu paļāvību uz Dieva SpēkuTad kad ar mani tas notika sapratu pašu faktu ,bet pieaugot ticībai un paļāvībai uz Vareno Dievu un Zīmēm,saprotu padalīties Bībeles gaismā .Miers ar jums!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.05 11:41:26
vilks,

liecības nemēdz būt par apgrēcību

2 Kor 12 nodaļu!
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.05 11:42:21
1.Kor.14:39 Tātad, brāļi, tiecieties pravietot, neliedziet arī runāšanu mēlēs. kO NEZIN šIS NOZīMē.
kAS šEIT NOTIEK ?
Paldies ka izdzēsi manu nesavaldīgo ,apvainojošo komentu.
GAIDīšU šAI SADAļā TāDUS KAM PATIEšAM IR KO TEIKT PAR RUNāšANU MēLēS.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.05 11:48:02
kO NEZIN šIS NOZīMē.
kAS šEIT NOTIEK ?


Tieši tas ko vilks, Dona, Jānis Kalniņš pateica...

Tev ir grūti arī nākamo teikuimu izlasīt

40 Bet viss lai notiek pieklājīgi un kārtīgi.

A detaļas, skat augstāk... KĀ tas skaitās - pieklājīgi un kārtīgi! Nevis haotiski, tā kā neticīgajiem - tiem kuriem "22 Tā mēles nav par zīmi ticīgajiem, bet neticīgajiem" - ir jābēg prom un nekādas kārtības!

Saproti - LIETOT VAR - Nevajag Arī Aizliegt tās lietot - BET... pieklājīgi un kārtīgi, tā kā Dievs to ir paredzējis - Ja draudzē, tad ar tulku un nevis ticīgo labā, bet neticīgo labā! Ja privāti, tad lieto privāti... Nu kas ir tik neskaidrs? Pats taču visu laiku apelē pie Sv. Gara un tomēr dāvanas no viņa gribi, bet Dāvanas lietošanas instrukciju met laukā un lipini savējo klāt un tad pārmet, ka citi tev norāda uz šo nekonsekvenci!
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.05 12:03:57
Mulders piemin paaugstinašanos,bet neievēro skabargu pasa acī.Paskaties ddiskusijas tēmu?!Vai tur bija prasīts kā ieviest draudzēs vai liecības labad.Ja pasam nav ko teikt ttttad var arī paklusēt.

Ja privāti, tad lieto privāti... Nu kas ir tik neskaidrs?
Neatceros ka būtu tevi saticis dzīvē un komunicējis un nepavisam ne ka būtu tev uzmācies ar mēlēs runāšanu.Nevienam te neprasīja instruktēt .Bet man vismaz prieks ka beigās tu tomēr nenoliedz šo Svētā gara dāvanu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.05 12:12:32
rainars, es nekad to neesmu noliedzis... jo pazīstu cilvēkus, kam tāda ir un kas to lieto arī paredzētajā kārtībā!

Labi es off...
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.02.05 12:43:25
es esmu piedzīvojis kristību Svētajā Garā, un protams runāju mēlēs. Ja no sākuma īsti nesapratu kam tas viss vajadzīgs, tad tagad es vispār nesaprotu, kā es bez tā esmu varējis iztikt. Lūdzot mēlēs es piedzīvoju tik īpašus pārdzīvojumus. Sirds piepildās ar tādu Dieva mīlestību, prieku, mieru. Rodas deksme, ticība kļūst stiprāka. Tas patiešām ir kautkas brīnišķīgs
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.06 09:49:16
LittleWonder
Ir cilvēki, kam degsme rodas arī citādā veidā, arī ticība kļūst stiprāka. Es esmu īpašus mirkļus piedzīvojis lūdzot latviešu valodā un arī saņēmis stiprinājumu, tā ka nevar vis tik viennozīmīgi sacīt, ka bez mēļu dāvanas nevar iztikt. Tas drīzāk nozīmē to, ka katram cilvēkam Dievs pieiet individuāli atšķirīgi, katrs ir savādāks - tev mēļu dāvana bij vitāla nepieciešamība, slava Dievam par to. Bet kādam tā nav vajadzīga lai rastu patiesu tuvību ar Dievu - slava Dievam arī par to. Bet es arī nesaku viennozīmīgi, ka man to nevajag - ja Dievs gribēs tad dos, bet ja nedos, tad acīmredzot tiešām nevajag.

Bet mēlēs runāšana nav vienīgais veids, kā piepildīties ar Deiva mīlestību, prieku, mieru. Patiesībā tas ir sekundārs veids. Primārie veidi ir kristība, absolūcija un svētais vakarēdiens - ja tu caur šiem negūsti prieku, mieru, īpašu pārdzīvojumu, degsmi garā un ticības stiprinājumu, bet caur mēlēm to gūsti, tad tā ir droša pazīme, ka kaut kas nav kārtībā tavās attiecībās ar Dievu


Gribēju vēl piebilst, ka nemaz tik daudz vasarsvētku draudzēs nerunā mēlēs. Patiesībā esmu tik kādus divus, trīs cilvēkus tā dzirdējis. Tātad lieto gan viņi pareizi šo dāvanu, kas lūdz, tas lūdz klusām pie sevis, ja neviens netulko - par to nu es pats pārliecinājos. Jā dažus var dzirdēt, taču viņi neuzstājas publiski, tā ka var sacīt, ka vispār klātienē neesmu piedzīvojis šīs dāvanas nepareizu lietošanu. Ā šķiet vienā apsākumā bij publiska mēlēs runāšana ar tulkošanu kopīgas lūgšanas laikā.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.06 12:47:10
Pati to neesmu piedzīvojusi, bet lasīju notikumu, kur kāds lūdzis kādā samērā retā valodā (ko klātesošais poliglots sapratis).
Kāds cits ņēmies tulkot un iztulkojis pavisam ko citu, par pilnīgi citu tēmu, nekā bijis lūgts... tā ka arī ar tām tulkošanām tā ir, kā ir.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.06 12:49:50
Balss
nu tur jau tā lieta, ir jabūt vārdam un sakramentiem, jābūt pareizai mācībai, tad arī būs ar dāvanām kārtībā
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.05 17:28:20
Lūgsim lai Jēzus Kristus Dzīvais Dievs uz to tad arī mūs vada pasargā un saudzē,ka mēš viņa prātu un gribu saprastu un ne tikai saprastu ,bet arī pildītu radītāja gribu, lai vairāk meklētu baļķus savās acīs un tos izvilktu un atstatu brālim pašam saprast ka skabarga ta acī.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.03.05 17:57:17
Cilvēkiem, kuri var "runāt mēlēs", acīs parasti ir samanāms kas dīvains.
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.07 11:58:39
Dimitrs dzied:par tiem dīvainiem dziesma skan .un ļaujiet būt dīvainam arī man.
incognito
# Iesūtīts: 2009.03.07 12:23:35
Paskatījos dažus mēlēs runātājus Youtubē , tiešām nezinu, kas tas tāds par Garu, kas šos cilvēkus pārņem, bet, atvainojiet, negribu būt ar to nekādā sakarā.
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.19 18:57:50
Te gadījās tādu rakstu ar liecībām izlasīt.
http://www.dzivibasstraumes.lv/meles.html
Dieva Tēva ,Dēla un Svētā Gara VārdāDebesu Tēvs,Jēzus Kristuys Dzīvais Dievs lūdzu atvērt patiesību Svētajā garā un lūdzu kliedē šaubas un neticību caur Jēzu Kristu mūsu Kungu un Pestītāju.Āmen.
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.03.19 19:46:17
incognito
Arī es nekad un nekādos apstākļos (t.sk., pēc nāves) negribu būt ar šo garu nekādā sakarā!!!
Dieva Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā! Āmen.
incognito
# Iesūtīts: 2009.03.19 20:52:48
Papucs
Tas nav tāpēc, ka es ticētu Dieva un Velna mūžīgajai cīņai un domātu, ka tas ir Velns, kas šos cilvēkus pārņem. Drīzāk man neliekas derīgas garīgās prakses, kas izraisa cilvēka nonākšanu transa stāvoklī, apziņas atslēgšanos un tamlīdzīgi. Manuprāt, praksei ir domāšanu jāpadara asāku un modrāku.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.03.19 21:11:57
incognito
Jā, jā, es tieši tā arī sapratu!
Krusta svētību pievienoju rainaram
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 36997