atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi runāšana mēlēs
rainars
Iesūtīts: 2009.02.04 14:01:50
1.Kor.14:39 Tātad, brāļi, tiecieties pravietot, neliedziet arī runāšanu mēlēs.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2013.01.17 12:58:08
Mārtiņš
Bet no kurienes nāk pati šī ideja, ka vislabākās un pilnīgākās garīgas dāvanas, izpausmes ir kaut kas tāds, ka "širmim jāaizveras", jo citādi tas nav pa īstam?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:10:42
JM, ja tu saaktu runaat Angliski to ilgstoshi nemaacoties un gana peekshnji, tad man buutu lielaaka ticiiba, ka taa ir Dieva Daavana...

A ja tu bulduree, un izjemot tavu subjektiivo paarlieciibu, ka taa ir valoda, neviens cits nevar apstiprinaat... nu tad taa arii sanaak - ka tavas iedomas gluzhi nav tas kas Visumam izraisiis jebkaadu pienaakuma apzinju.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:12:22
Maartinjsh, es runaaju par 5gadiigu beernu... un valodas tur nevaid... bet tikai neartikuleetas skanjas, kuras beerns vienkaarshi meegjina bubinaat rotaljaajoties un teelojot "sveshvalodu".
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:14:43
Maartinjsh - peedeejais tavs koments, manupraat dreebi runaa.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2013.01.17 13:28:52
Raimonds
Bet no kurienes nāk pati šī ideja, ka vislabākās un pilnīgākās garīgas dāvanas, izpausmes ir kaut kas tāds, ka "širmim jāaizveras", jo citādi tas nav pa īstam?

Es to neesmu teicis un nezinu. Jo vairāk - šīs izpausmes, ciktāl es saprotu Rakstos teikto, nav garīgās dāvānas.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:33:12
Jošs Mulders
Jā, un tavs piemērs ar tavu meitu arī ir ļoti labs. Bērns izdod neartikulētas skaņas, faktiski gribēdams kaut ko izteikt vai nu savas sāpes, vajadzības, vēlmes vai emocijas un jūtas. Viņš nerunā saprotamiem vārdiem, bet vecāki vi;nu izprot ko viņš prasa un vēlās vai viņam kas sāp vai nepatīk, tikai izsecinot no šīm skaņām vien. Un tā ir saruna ar vecākiem.

Tā mūsu debesu tētis ir devis dāvanu pieaugušajiem komunicēt ar Viņu ar šīm visādām nesaprotamām skaņām, kuras tētis saprot.

Rom. 8:26 Bez tam arī Gars nāk palīgā mūsu nespēkam; jo mēs nezinām, ko mums būs lūgt un kā; bet pats Gars aizlūdz par mums ar bezvārdu nopūtām.

Rom. 8:27 Bet Tas, kas izpētī sirdis, saprot, ko Gars grib, jo Tas pēc Dieva gribas iestājas par svētajiem.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:36:30
dafne
Šī dāvana arī ir reāla un darboties spējīga.To es nenoliedzu!
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2013.01.17 13:37:15
Jēzus māceklis
Jā, un tavs piemērs ar tavu meitu arī ir ļoti labs. Bērns izdod neartikulētas skaņas, faktiski gribēdams kaut ko izteikt vai nu savas sāpes, vajadzības, vēlmes vai emocijas un jūtas. Viņš nerunā saprotamiem vārdiem, bet vecāki vi;nu izprot ko viņš prasa un vēlās vai viņam kas sāp vai nepatīk, tikai izsecinot no šīm skaņām vien. Un tā ir saruna ar vecākiem.

Tas, par ko Jošs Mulders teica un pēcāk paskaidroja, ir bērnu spēlēšanās - parasti bez kāda speciāla vēstījuma. Nevajag visā ielasīt šifrētas sāpes un visu ko citu. Bērni ļoti labi zin un prot vecākus uzrunāt pa tiešo - pie nosacījuma, ja bērnam ar vecākiem ir normāls kontakts.

Jēzus māceklis
Tā mūsu debesu tētis ir devis dāvanu pieaugušajiem komunicēt ar Viņu ar šīm visādām nesaprotamām skaņām, kuras tētis saprot.

Bērns spēlējoties vai ākstoties vienmēr zina, ko dara, un savu izdomāto vai pa jokam izķēmoto valodu saprot vai vismaz bērnam ir iekšēja skaidra atsauce, ko viņš dara. Tad tā ir vismaz vienvirziena komunikācija.
Bet, ja tu pats nesaproti, ko dari, tad NAV komunikācijas no tavas puses. Izņemot, ka Dievs, kas redz sirdis, redz, ar kādu garu tu to dari. Un tas pats Dievs caur apustuli brīdina, ka citu cilvēku priekšā šādi uzvesties nedrīkst.

Rom. 8:26 Bez tam arī Gars nāk palīgā mūsu nespēkam; jo mēs nezinām, ko mums būs lūgt un kā; bet pats Gars aizlūdz par mums ar bezvārdu nopūtām.

Rom. 8:27 Bet Tas, kas izpētī sirdis, saprot, ko Gars grib, jo Tas pēc Dieva gribas iestājas par svētajiem.


"Bezvārdu nopūtas" nav epileptiska gārgšana, neartikulēta kladzināšana vai cita dīvaina uzvedība.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:39:47
Jošs Mulders
JM, ja tu saaktu runaat Angliski to ilgstoshi nemaacoties un gana peekshnji, tad man buutu lielaaka ticiiba, ka taa ir Dieva Daavana...

Jā, šo dāvanu es nenoliedzu, bet tu neatbildēji uz jautājumu.

Kas tad ir tavuprāt mēļu dāvana ( Gara) ?
Jēzus māceklis
# Labojis Jēzus māceklis: 2013.01.17 13:41:59
Mārtiņš
bet bērni, kuri neprot vēl runāt viņi sazinās ar skaņām ( tik sev vien zināmā valodiņā), bet vecāki tos tomēr saprot . Citi nesaprot, bet vecāki gan. Viņi pazīst savu vecāku balsi un ne vienmēr ir saprotama valoda viņiem ko saka vecāki, bet viņi sajūt ko vecāki grib teikt. Tāpat debesu tētis mums devis dāvanu ar kuru varam sazināties ar Viņu.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:45:58
Raimonds
Mērķis, ko norāda raksti ir celt pašam sevi ticībā. Bet tas nav vienīgais. Tā ir arī saruna ar Dievu. Un tevis pieminētās lietas tur arīdzan var būt iekšā. Taču pamatā tas stiprina garu un var stirpināt arī prātu, ja saņem šo skaidrojumu, lai prāts būtu auglīgs. Bet es tagad saprotu cik tas ir nenormāli grūti izskaidrojams citiem, ja tiem nav šīs dāvanas. Jo visi atbildētāji ir bez šīs dāvanas un tāp``ec mēģina to racionāli izskaidrot, bet to nevar, jo tā ir pārdabīga, tāpat kā visas Gara dāvanas.
...... [87.246.165.252]
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:48:11
Mārtiņš
Skaidrs, tas nav pie tevis, bet ja vien būtu skaidrs, kas ir tā Bībelē aprakstītā mēlēs runāšana
Nesapratu, kāds tam sakars ar arhibīskapa teikto?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:48:23
Jēzus māceklis
Mērķis, ko norāda raksti ir celt pašam sevi ticībā.

? kur ir šāds Rakstu uzstādīts MĒRĶIS?
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:49:37
Mārtiņš
4 Kas runā mēlēs, tas ceļ pats sevi;
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:50:13
...... [87.246.165.252]
Arhibīskaps atbalsta Bībelē aprakstīto mēlēs runāšanu, bet tas, par ko visi strīdās - KAS un KĀDA ir tā mēlēs runāšana.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:51:00
Jēzus māceklis
4 Kas runā mēlēs, tas ceļ pats sevi;

Tas ir konstatējums, secinājums, bet ne rīkojums, pavēle vai pat pamudinājums.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:52:37
Mārtiņš
runājot mēlēs neviens to nesaprot izņemot Dievu. var saprast pie nosacījuma, ja skaidro, ko runā.

2 Jo, kas runā mēlēs, tas nerunā cilvēkiem, bet Dievam; jo neviens to nesaprot, viņš garā runā noslēpumus.
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:53:26
Mārtiņš
Jā, varbūt arī konstatējums, un tas kas runā apzinās, ka top stiprināts garā. Tā tas var būt arī par mēŗki celt sevi ticībā
Jēzus māceklis
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:56:22
Labi, man nav vērts to apsriest laikam vairs. Jo es nevaru paskaidrot dāvanu no Dieva, kas ir pārdabiska. Es zinu, ka man tā ir, un ka es to lietoju. Tā mani ceļ ticībā un stiprina. Par pārējo nezinu.
dafne
# Iesūtīts: 2013.01.17 13:58:46
Jēzus māceklistur jau tā lieta,ka parejas davanas nav tik"sarezgiti`skaidrojamas
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 124 , pavisam kopa bijuši: 35842