atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kā tikt galā ar grēku?
vita33
Iesūtīts: 2007.04.17 11:59:06
Lūdzu palīdzību! Mans grēks ir tāds, ka lasīju sava vīra saraksti portālā Draugiem.lv (viņš bija pats no sākuma iedevis man savu paroli) un tad viņam sāka nākt vēstules no meitenēm, uz kurām viņš labprāt atbildēja un pat diezgan neķītri koķetēja. Ar šausmām secināju, ka vairs nevaru iztikt bez šīs viņu sarakstes lasīšanas, bet man savukārt tas sagādāja šausmīgas sirdssāpes, lasot cik divkosīgs ir mans vīrs. Mēs abi esam kristīti. Savu grēku es apzinos, ka nedrīkst lasīt svešas vēstules un katru dienu lūdzu Dievu dot man spēku tikt galā ar šo grēku un pārvarēt to. Bet kā ir ar manu vīru? Viņš mājās tik skaisti runā par Dievu par nodevību un melošanu, bet ko viņš dara pats šajā portālā. Kad pateicu, ka zinu par viņa saraksti, viņš ļoti noskaitās un grasījās pat šķirties, tad nomierinājās, nomainīja paroli. Tomēr manā sirdī ir palikušas sāpes ar kurām es netieku galā un tad kad viņš ir prom no mājām man visu laiku ir jādomā vai viņš atkal neflirtē ar citām meitenēm.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Labojis Balss: 2007.08.29 15:41:27
a_masiks
Ja Tava izpratne par bezgalīgu pasauli aprobežojas ar bezgalīgi izstieptu sevis eksistēšanas laiku un materiālā-sabiedriskā stāvokļa tik pat ilgu statiski nemainīgu stāvokli,
No kā tad tu TO izsecināji?! Nedomāju, ka tā ko būtu formulējusi. Mana izpratne (ticība) ir par bezgalīgām iespējām un attīstību Dieva tuvumā un Viņa virzienā jeb Viņa vadītajā ceļā.
Paldies, Mulder, par džentlmenisku aizstāvību! Bet nav jau tik traki! Tikai joprojām žēl un kļūst aizvien žēlāk šo mūsu oponentu, kuriem, šķiet, gribas oponēt oponēšanas pēc... nevis lai nonāktu pie... (Piedod, masik , vīriešiem jau nepatīkot, ka viņus žēlo... bet tas attiecas uz tevi ne kā uz vīrieti, bet kā uz cilvēku, Dieva radītu būtni, kura dzīvība ir tikpat vērtīga un Dievam mīļa kā mūsējās.)
P.S. Hmm, vai derdzīgi nakriškāņi mēdz lasīt Mazo Princi ?
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.29 16:08:35
a_masiks
Mūžīga eksistēšana vienā ieņemtā, statiskā stāvoklī
Tu man pieraksti to, ko neesmu ne teikusi, ne domājusi!
P.P.S. Re, ka tik lielas atšķirības starp kriškāņiem un nakriškāņiem nemaz nav - arī parastie kriškāņi lasa vai vismaz ir lasījuši to pašu. Mani gan šokēja, ka mūsu skolas gadu aizliegtā literatūra Dekamerons tagad ir maniem bērniem skolas programmā!!!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.29 16:11:24
PPS - vispār te tāda neticīgo invāzija sanākusi.
Sakam lielo PALDIES Guntim par bremzēšanu, bugoga
Balss
# Labojis Balss: 2007.08.29 16:11:25
Ctulhu

Tu arī, Brut?!

masiks sevi definēja kā derdzīgu nakriškāni, tāpēc brīnījos... Jo pazīstu un pat draudzējos arī ar brīnišķīgiem nakriškāņiem.
sheksna Kāds GUNTIS te ko bremzē?... A? Man sievišķīgā ziņkārība sarosījās!
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.29 16:15:53
a_masiks
Bet varbūt attīstība ir no nepilnīgā uz pilnīgo? Nevis izejot no labā un ļaunā kategorijām?
Balss
# Labojis Balss: 2007.08.29 16:18:37
Ctulhu
Aha, mušas krīt uz medu! Ko tad ateisti meklē baznīcu portālos? Tusiņu, kompāniju, virtuālos kautiņus? Laika pavadīšanu un kacināšanos?
Brīnījos, ka arī TU esi lasījis Princi . Likās, ka tev viss ir tikai cipari un teorijas.
Nē, nepilnīgais ir attīstībā uz pilnību.
Balss
# Labojis Balss: 2007.08.29 16:21:41
a_masiks
Nē, nakriškāņi ir žēlojami, nevis derdzīgi. Kaut gan abi aspekti var arī pastāvēt vienlaikus, protams.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.29 16:21:45
Taču jāsaka, ka neticīie (ateisti un citi) te tukši nekacinās, bet uzdod jēdzīgus jautājumus.
Balss
# Iesūtīts: 2007.08.29 16:32:59
a_masiks
Labs ir, esiet BITES! Varbūt tiešām sāksiet vākt medu, nevis atstāt melnus traipus!
Mulders
# Iesūtīts: 2007.08.29 16:37:39
KarotesNav, problēma tāda, ka uzdod jautājumus, bet pieļauj atbildes tikai tādas kādas patīk viņiem. Nu a nafig... labāk tad jau uzdod jautājumu un uzraksti atbildi pats, ja tik gudrs. Bet ja gribi zināt, tad kamdēļ neesi mierā. A ja neesi mierā, tad nafig jautā?
Kristieši ir tie, kas ir mierā ar tām atbildēm kuras devis Jēzus Kristus! Nu neticīgajiem šīs atbildes neapmierina, un tomēr viņi tieši pie Kristiešiem griežas ar visādiem jautājumiem! Kur loģika?
Parādīt Kristiešiem, ka viņi īstenībā nav mierā, tik iedomājas ka ir mierā? Nu a tā pat jau arī uz otru pusi var pavērst, neticīgie tik izliekas, ka ar savu ateistisko skatījumu ir mierā, bet pati šī saruna liecina, ka nē viņi tomēr nav mierā un kaut kas viņus dīda un viņi meklē vairāk!
Cik garš tik zaļš!
Balss
# Labojis Balss: 2007.08.29 16:53:21
Ctulhu
Klau, mēs nevienam ateistam neuzbāžamies ar savu teoloģiju ateistu forumos... kāpēc jūs domājat, ka jums ir jāaizber mūsu forums, kurā, mēs, tumšie, loģiski domāt un spriest nespējīgie ļautiņi, savā starpā tusējam un vārāmies savā sulā?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.29 17:08:06
>Mulders
Patiesībā es neesmu ne ticīgais, ne neticīgais.
Es pieņemu "darba hipotēzes", uzdodu jautājumus un skatos, kas ar manu versiju notiek.
Uldis
# Iesūtīts: 2007.08.29 17:21:29
Ctulhu Tmēr ir dīvaini tēmā par to, kā tikt galā ar grēku, daži dīvaiņi apspriež matemātiskās problēmas.
Balss
# Labojis Balss: 2007.08.29 21:48:32
Ctulhu
OK - sabiedrība - tā ir neitrālā zona. Darbosimies tur visi. Bet mēs nelienam jūsu ateistu dīķīšos (vai jums vispār tādi ir? jeb jūs tā kā kā dzeguzes - vienmēr pie citiem?...)
Es negribu tevi un jūs visus aizgaiņāt. Tikai norādīt - vismaz uz tavu sākotnējo apņemšanos - neaizbērt mūsu tēmas ar offtopikiem. Jūs jau sākumā pie tā arī turējāties, bet nu jau daudzas tēmas ir tik pilnas ar jūsu kaujas lauka šķembām, drupām un ieročiem, ka aiz to kalniem gandrīz vairs nevar tikt atpakaļ pie topika...
Alkohols ir tikai viena no grēka verdzības ārējām manifestācijām.
Tēma ir - kā uzvarēt grēku sevī...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.30 09:23:01
>Balss
Mēģinu laboties.
Kā uzvarēt grēku sevī? Nevaru atbildēt kā kristietis, jo es tāds neesmu.
- Neticīgie drīzāk skatās uz zināšanu iegūšanu, šai gadījumā zināšanas par cilvēku - psiholoģija, psihiatrija u.tml. Tur tiek meklēta cilvēka rīcības motivācija. Tas pats alkoholisms - var būt iedzimts, var būt tīri psiholoģisks (kāda man svarīga persona mīlēja iedzert, un es neapzināti dzeru tieši tāpēc, jo kopēju šo personu), reklāmas veicina alkoholismu.
- Filozofija, ideoloģijas. Man stāstīja par vienu cilvēku, īstu komunistu, tādu kā propagandas filmās, viņš otram varēja atdot visu.
- Dažādas citas metodes, tuvas psiholoģiskām vai tuvas austrumu mācībām. Man pašam ir izdevies uz brīdi sasniegt stāvokli, kad nu tiešām neko, neko ļaunu darīt negribās. Pat klasiskās latviešu skaudības nebija, jo nebija ko apskaust, visur biju es. Tā teikt, apjautu Spēli "no malas" :-)
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.30 12:08:19
Un kādreiz senos laikos ļaudis Bābelē nolēma celt torni, kas sniegtos debesīs. – (Iznākums lasāms Mozus 1. grāmatā.)
Šodien Japānā ir nodoms celt torni, kas sniegtos līdz 4 km augstumam. – Taču progress!!

Ir tāda zinātne kā būvmehānika, kura daudz striktāk nekā dievs limitē ēku un citu būvju augstumu...
Kā uzvarēt grēku sevī?
Visupirms jau saprast, kādas Tavai rīcībai var būt negatīvas sekas un KĀ mainīt rīcību, lai šīs sekas nepieļautu. Praksē gan tas ir ellīgi grūti, jo cilvēks nav visgudrs un viszinošs un nevar adekvāti prognozēt ikkatras savas rīcības sekas. Pat tad, ja rīcība sākotnēji ir plānota kā LABS darbs.
Uldis
# Iesūtīts: 2007.08.30 23:10:47
Ctulhu "Mans piedaavaajums - teroru veersam nevis pret razotaajiem un tirgotaajiem, kaa dariija amerikaanji, bet gk pret lietotaajiem."

šī tēze apstirptina ieskatu, ka pasaule spēj risināt problēmas ar terora palīdzību, tas ir, biedējot, šausminot, atribjototies. Te arī slēpjas inkvizīcijas saknes.

Evaņģēlija ar to nav nekāda sakara. Evaņģēlijs piedod, apžēlo un atbrīvo.
Balss
# Labojis Balss: 2007.08.31 00:16:03
Sheksna
jo cilvēks nav visgudrs un viszinošs un nevar adekvāti prognozēt ikkatras savas rīcības sekas. Pat tad, ja rīcība sākotnēji ir plānota kā LABS darbs.
Vārds vietā! Tieši to apzinoties, mēs, kristieši, ejam to ceļu, kurš šīs gan apzināti, gan neapzināti nodarītā ļaunuma sekas spēj neitralizēt. Ne vienmēr mēs šeit, bet galējā konskvencē Kristus - vienmēr.
Taisnība, Uldi!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2007.08.31 09:15:01
> Uldis
Evaņģēlijs piedod, apžēlo un atbrīvo. = kā tad ar draudēšanu Atklāsmes grāmatā? "Visi, kas nedarīja man pa prātam, tika iemsti uguns jūrā, tika mocīti utt"?
Nav jau būtiskas atšķirības: visi, kas alkoholu nelietoja, dzīvoja mierīgi, tika apžēloti un atbrīvoti, bet lietotājus terorizēja.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.08.31 11:46:17
Ne vienmēr mēs šeit, bet galējā konskvencē Kristus - vienmēr.
Ugu, bet tā galējā konsekvence tā arī paliek nesasniedzamajā un nepārskatāmajā nākotnē... kuru nevar ne pārbaudīt, ne ko.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 159 , pavisam kopa bijuši: 9304