atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Dieva griba un cilvēka griba tajā
Gaida Sniedziņa
Iesūtīts: 2008.12.10 17:39:14
vai Dieva Griba var izpausties tikai tad, ja mēs negribam neko?
Vai tomēr Dievs atļauj cilvēkam arī gribēt kādas lietas?

temats radās no:
artos-a
Cilvēks grib baudīt, un kā likums - pāri mēram. Baudkāre cilvēku iedzen pārsātinatībā, bet pārsātinātība viņu iztukšo pavisam. Tā gribēdams visu, cilvēks nedabū beigās neko. Bet tas, kurš negrib neko, tas dabū visu.

EzītisMiglā # Iesūtīts: 2008.12.10 13:51:16
artos-a
Bet tas, kurš negrib neko, tas dabū visu.
Negribēt neko nav iespējams. Var gribēt ļoti maz.


artos-a # 2008.12.10 13:54:40
EzītisMiglā
Es to teicu ciešanu sakarā. Viena lieta gan mums ir pavēlēta, lūgt, lai Dieva griba notiek. Viss. Šī ir vienīgā cilvēciskā gribēšana, kas neizsauks ciešanas.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.12 23:09:04
...pusprāts?... baigās asociācijas...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.12 23:09:56
Atkal tas ieciklējies parazītiski noskaņotais bots uzradies... . Pats viņš nedos nekādu jaunu zināšanu pienesumu, bet citus pratinās un tincinās pēc pilnas programmas.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.12.12 23:11:22
:-) Reksi, arī Tu topi sveicināts !
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.12 23:12:45
Tas Pats Vasals!
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.12.12 23:14:32
Dot var tas, kam ir. Vai man ir?
Tas, kas ir man, nevienam nav vajadzīgs. Tas varbūt pat ir kaitīgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.13 09:59:28
Tas tāpat ir neizbēgami. Bet tu jau nepamanīji, ka es uzsvēru ko citu - KĀ es vēlētos lai mirst.

Nē es pamanīju ka tu gribi lai bērns mirst mierīgās vecumdienās... Es joprojām brīnos, ka tēvs vēl saviem bērniem nāvi... lai arī mierīgu! Ja es varētu saviem bērniem dāvāt mūžīgo dzīvošanu, es viņiem to dāvātu... it īpaši, ja man ar to būtu iespēja būt kopā ar viņiem mūžībā!
Tas ka fiziskā nāve praktiski ir neizbēgama, ar to es samierinos, bet tā nekādīgi nav mana griba attiecībā uz maniem bērniem. Bet nu pofig... Tu principā parādīji, ka tu vēlies saviem bērniem to, ko pats uzskati par labo un derīgo... Tāpat arī Dieva griba attiecībā uz cilvēkiem ir viss labais... labais Dieva izpratnē, un Dieva labais ir daudz lielāks un labāks par to ko kāds no mums spēj iedomāties...
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.14 00:48:03
Olita
es nekādi netieku skaidrībā ar to mūžīgo dzīvošanu:
Tas, tāpēc, ka mums cilvēkiem ir tieksme domāt savu priekšstatu rāmjos.
Ar mūžību tu šeit saproti bezgalīgu, pat garlaikojošu laka nogriezni. Bet laiks ir tikai šīs materiālās pasaules dimensija. Pie Dieva ir - Viņa klātbūtne, kas ir lieliskākais, kas cilvēkam var notikt.
Vai arī prombūtne...
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.14 09:32:50
Olita
Šobrīd lasu "Ciānas gudro" protokolus. Ja tur taisnība, tad pār pasauli reiz valdīs ebreji, viņu varas kāre ir neizmērojama..
varu tev pačukstēt - viņi jau tagad valda!
un ne bez Dieva ziņas.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.15 10:16:00
Olita
pār pasauli valda žīdi un masoni!!! glābjas kas var!
manuprāt tu dramatizē situācija - bet tas, ka ebreji ir īpaši - nu, tas jau mums nevienam jau sen nav noslēpums - īpaši maitas, un īpaši svētie. eh, labākl liksim viņiem mieru.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.15 10:38:29
S.R...
Labāk svētīsim, jo atcerieties VD teikto par svētību un lāstu...

Bet pamācīties gan no viņiem mums daudz ko vajadzētu - savstarpēju atbalstu, nevis noriešanu.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.15 10:45:17
Balss
es esmu Jaunās Derības cilvēks. principā par šo tautu neizjūtu ne naidu, ne skaudību ne bailes. un ar to tad arī pietiek.
Balss
# Labojis Balss: 2008.12.15 10:54:25
Vispār, jūdu tautas pastāvēšana diasporā veselus 2000 gadus - tā ir unikāla parādība visā pasaules vēsturē. Otra šāda piemēra nav!
Un fakts, ka viņi spēja atgriezties savā senču dzimtenē un tur iesakņoties - tādas liekas nenotiek bez īpašas nozīmes un jēgas.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.15 10:54:32
Olita
nu, kaut kā tā ir sanācis - visi nav vienādi stipri vai vienādi vāji. tas ir dabas likums - ir jābūt barvedim, ir jābūt baram. viņi kalpo un palīdz viens otram - ja mēs skatāmies no šāda viedokļa - viss ir labi.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.15 13:08:15
Olita
Olitiņ, masai ir vajadzīgs vadonis - viņa bez tā nespēj! kā tu to nesaproti...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.15 13:25:31
Šobrīd lasu "Ciānas gudro" protokolus. Ja tur taisnība, tad pār pasauli reiz valdīs ebreji, viņu varas kāre ir neizmērojama..

Piekŗitu S.R. Kristum ir nodota visa Vara Debesīs un Virs Zemes, a viņš ta ebrejs
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.15 13:29:37
MuldersCtulhu
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 33836