atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību varbūt jau izmalts jautājums, bet par Dieva mīlestību uz saviem kalpiem
Gaida Sniedziņa
Iesūtīts: 2008.12.10 12:55:31
Dievs mīl jebkuru cilvēku Zive

bet ka Tu domā, vai savējos Viņš nemīl vairāk?

vai visi tiek mīlēti vienādi?

kādi ir jūsu pamatokjumi?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Gaida Sniedziņa
# Labojis Gaida Sniedziņa: 2008.12.10 12:55:55
ja šis temats ir bijis, lūdzu iedot konkrētu linku, izdzēsīšu šo diskusiju

No netēmas uz tēmu:

Gaida Sniedziņa 2008.12.10 12:39:37
Zive
ma ļoti patīk doma: Cilvēks Dievu nespēj mīlēt pilnīgi, bet Dievs mīl tādu cilvēku, kurš meklē Dievu un Viņa žēlastību!


Zive. 2008.12.10 12:47:26
man ļoti patīk doma: Cilvēks Dievu nespēj mīlēt pilnīgi, bet Dievs mīl tādu cilvēku, kurš meklē Dievu un Viņa žēlastību!

Abet man patīk doma, ka Dievs mīl jebkuru cilvēku :P

mazi bērni uz sliktām lietām nav jāmāca, bet labās nākas nopūlēties, lai iemācītu!

Bērni ir baigi labi novērotāji. Un ko saņem, to dod tālāk.
Noasveidīgais
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:58:25
Tā kā Dievs ir mīlestība, tad viņš mīl vienādi.
Bet tas nenozīmē, ka Viņš ir vienaldzīgs tad, ja viens bērns dara pāri otram.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:58:51
Gaida Sniedziņa Nešaubīgi, ka savējos Dievs mīl vairāk. Tas uzskatāmi bija redzams Bērtuļa naktī.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:59:20
Domāju - Dievs visus cilvēkus mīl vienādi. cits jautājums - vai visi cilvēki vēlas un ir nokļuvuši šīs mīlestības zonā. tas ir līdzīgi kā ar sauli, tā spīd pār visiem, bet ne visiem patīk sauļoties.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:00:06
Gaida Sniedziņa
Kā tur bij ar tām 99 aitām un vienu noklīdušo
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:01:03
vēl - manuprāt Dievs pret sev mīļotajiem izvirza lielākas prasības un dod lielākas potences šīs prasības izpildīt.
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:02:03
Gaida Sniedziņa
vai visi tiek mīlēti vienādi?
Baidos, ka pat bībelei nav vienotas nostājas šajā jautājumā. Ko tur vēstule romiešiem runāja par sudraba traukiem un nakcpodiem?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:03:58
S.R... Spriedums radies pārdomājot Dieva izredzētas tautas stāvokli mūsdienu pasaulē?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:05:13
Miervaldis Gotiņš
Baidos, ka pat bībelei nav vienotas nostājas šajā jautājumā. Ko tur vēstule romiešiem runāja par sudraba traukiem un nakcpodiem?
fui!
vai cilvēkus vajadzētu salīdzināt? ko nu Dieviņš katram devis, tas arī ir. citam sudrabu, citam podus. viss ir Dieva dāvana.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:07:49
*Duksis
kas man daļas gar viņiem?
kuru spriedumu Tu domā, vai šo?
manuprāt Dievs pret sev mīļotajiem izvirza lielākas prasības un dod lielākas potences šīs prasības izpildīt.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:11:31
S.R... Nus, neviens nepapūlas noskaidrot, kas D. ir "savējie"? Laikam jau nekļūdīsies tie, kas teiks, ka Izredzētā tauta. Pārējie, labākajā gadījumā, ir tai pakārtots lielums.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:13:34
*Duksis
iespējams, ka Izredzētā tauta ir īpašs Dieva lolojums, bet visi pārējie arī nav pavisam novārtā palikuši. gribi teikt, Dievs mīl tikai žīdus?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:14:43
S.R... Dievam labāk ir redzams. Pie tā arī paliksim.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:19:22
Drīzāk jau ka visus vienādi.
Līdzīgi kā normāls vecāks savus bērnus.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:26:20
EzītisMiglā Ja nav "svešo", tad nav arī "savējo." Katrs jēdziens pastāv caur savu pretstatu.
Gaida Sniedziņa
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:27:07
vai cik daudz komentāri, kamēr es te iztaisīju no netēmas tēmas!

Miervaldis Gotiņš
Baidos, ka pat bībelei nav vienotas nostājas šajā jautājumā
domāju ka Bībelē ir gan vienota nostāja....
es domāju ka Dievs mīl visus, bet viņam ir mīļāki un nemīļāki cilvēki!

*Duksis
Spriedums radies pārdomājot Dieva izredzētas tautas stāvokli mūsdienu pasaulē?
manā skatījumā izredzētā tauta ir visi Kristum ticīgie! ēbrejs, latvietis vai amerikāni!

EzītisMiglā
Drīzāk jau ka visus vienādi.
pēc kā spried?

* Bībeles meklējumi būs pec pusdienām

Balss
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:32:52
Bērni ir baigi labi novērotāji. Un ko saņem, to dod tālāk.

Šai domai nu gan nevaru piekrist. Mazi bērni, kas saņēmuši no saviem vecākiem tikai nesavtīgu mīlestību, satiekoties ar sev līdzīgiem, kaut vai 1-2 gadus veciem bērniem, sāk cīnīties par mantiņām, raut ārā no rokas, pagrūst otru, lai dabūtu sev.
Secinājums - tā ir cilvēka iedzimtā, egoistiskā, grēka sapostītā daba, kas parādās jau pavisam mazam bērniņam.
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:34:10
Gaida Sniedziņa
es domāju ka Dievs mīl visus, bet viņam ir mīļāki un nemīļāki cilvēki!
Nu vispār šī teikuma abas daļas runā viena otrai pretī
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:38:14
Balss - parādās tas, ka bērns ir pieradis, ka visu dabū viņš. Viņš nav pieradis dalīties Vai arī tieši otrādi - daudzbērnu ģimenēs bērni mēdz iemācīties par sevi cīnīties, bet reizēm tieši otrādi - dalīties.
Bet savā ziņā piekrītu Tikai jāņem vērā, ka bērns jau mācās ne tikai no tā, ko viņam vecāki pastāsta - kas ir pareizi un kas nav, bet arī no vecāku savstarpējām attiecībām un atmosfēras ģimenē.
Tas, ka sīcis ir egoistisks, ir zināmā mērā dabīgi, bet vot tas, ka viņš ir ļauns - tb mērķtiecīgi dara citiem pāri... es neesmu pārliecināta, ka tas ir iedzimts...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.10 13:39:18
*Duksis
Nu, Dieva gadījumā ,tā teikt, visi bērni ir Dieva - kā jau sākotnējā Autora.
Tāpēc, Dievam nekādu svešo nav, un nav nekādu īpašo izredzēto.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 35001