atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību un atkal par to pašu - par mīlestību!
S.R...
Iesūtīts: 2008.12.09 11:03:33
šodien iekrita acīs(sirdī šis.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.09 11:03:51
Mīlestība ir pietiekams attaisnojums jebkurai eksistencei. /Paulu Koelju./
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.09 11:28:33
es to šeit ieliku pēc pārdomām par mūžīgo dzīvošanu. kādēļ dzīvot? kādēļ dzīvot mūžīgi? un šeit ir mana atbilde - lai mīlētu.
vai var eksistēt nemīlestībā? nezinu, stipri par to šaubos.
Gaida Siedziņa
# Iesūtīts: 2008.12.09 12:27:06
S.R...

patiesībā tādas nemīlestības nemaz nav! ja kāds cilvēks to sajūt - jāmeklē iemesls...
Jo ja nebūtu mīlestība šī pasaule nebūtu...
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.09 14:32:47
Gaida Siedziņa
atļaušos iebilst - nemīlestība ir! tāpat kā ir balts un melns. meli un patiesība. tāpat ir Mīlestība - Dievs. un nemīlestība - sātans.
un ne jau cilvēks ir visu lietu mērs - vēljovairāk ne jau viņa sajūtas.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.09 14:43:50
Nekas nenonivilējas, nonivilējas vien tam, kam mīlestība kļūst tikai par tukšu vārdu. Bet patiešām, lai cik arī nežēlīgi tas izkalusītos - bez mīlestības nav jēga absolūti nekam. vislabākie centieni un nodomi - ja to mērķis nav mīlestība (turklāt nevis kāda abstrakta "mīlestība" bet gan pats Dievs, ka IR Mīlestība), tie visi ir niecību niecība, pat vēl sliktāk - labs darbs, ja tā mērķis nav Dievs=Mīlestība, tad tas ir vislielākais ļaunums. Jo kāda jēga darīt labu cilvēkam, ja tu viņam nevari sagādāt mūžīgo dzīvību? Kāda jēga no visām labdarībām, pat no pašuzupurēšanās citu labā, ja tu viņus neved pie Kristus, jo citādi tava upurēšanās citu labā patiesībā ir ļauna liekulība. Tas ir tas pats, kas barot, pašaizliedzīgi rūpēties, ārstēt, aizsargāt lopiņu, kurš domāts nokaušanai un apēšanai, jo visas tās rūpes ir vērstas tikai uz vienu - lai tas lopiņš labāk nobarotos un būtu garšīgāks

Tāpat arī rūpes par cilvēkiem, kurus tu neved pie Kristus, ir viņu barošana kaujamai dienai, lai elles ugunij būtu vairāk ko rīt
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.09 14:53:56
Gaida Siedziņa
patiesībā tādas nemīlestības nemaz nav

Kas ir vienaldzība?
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.09 14:56:00
Ingars, kā izpaužas rūpes, kuras neved pie Dieva?
Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.09 15:06:34
Zive.

tās izpaužas tāpat kā jebkura labdarība - palīdzēšana cilvēkiem un tamlīdzīgi, ziedošana, aizsargāšana un visas tādas labas lietas. Un tā tu palīdzi, ziedo, sargā, bet tā arī cilvēkm par Jēzu nepastāsti un tāds laimīgs aprūpēts viņš nomirst un aiziet tur, kur aiziet visi neticīgie. Tukšas ir tās rūpes, kas neved cilvēku pie Dieva, tukšas bezjēdzīgas un pat ļaunas
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.09 15:07:45
Ingars
ko tu te pļurksti! manas rūpes par dēlu nav tukšas - kaut arī es nezinu, pieņems viņš Jēzu vai nē. visticamāk jau ka pieņems.
un kā tad ar rakstu vietu - ja kāds pravietim pasniegs glāzi ūdens, tādēļ, ka tas ir pravietis - patiesi, tāds saņems pravieša algu! liekulis un pļurkstētājs tu esi!!!!
Gaida Sniedziņa
# Labojis Gaida Sniedziņa: 2008.12.09 15:08:13
Zive.
Kas ir vienaldzība?

es gan biju domājusi to vairāk S.R kontekstā par eksistēšanu! ja būtu tikai un vienīgi nemīlestība, vai pasaule eksistētu?
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.09 15:11:41
Ingars, zini kā man šķiet. Patiesi rūpēties tu vari tikai par cilvēku, kuru labi pazīsti, jo tas prasa laiku. Ja tu cilvēku labi pazīsti, tad tu ar viņu dalies tajā, kas tev svarīgs.
Un ja tev nav svarīgs Jēzus / tb, tu viņam netici/, es tomēr nebūtu tik pārliecināta, ka tās rūpes ir bezjēdzīgas.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.09 15:15:34
Gaida Sniedziņa
neputrojies.
pati teici - patiesībā tādas nemīlestības nemaz nav!
a tagad jau - ja būtu tikai nemīlestība... kā var būt tikai tas, kā vispār nav?
Gaida Sniedziņa
# Iesūtīts: 2008.12.09 15:18:48
S.R...

tas bija jautājums nevis apgalvojums
baltais tehws [87.110.32.28]
# Iesūtīts: 2008.12.09 15:21:37
Gaida Sniedziņa nemahnees!!!!! baltais tehws pat balto tehwu skolah rakstihja uz tahschu rullihscheem un wehl atceras, ka zihme "!" nenozihmeh jautahjumu, bet izbrihnu!!!!!!
Gaida Sniedziņa
# Labojis Gaida Sniedziņa: 2008.12.09 15:25:36
a_masiks
Tev kaut kas nav kārtībā ar mīlestību
protams,ka neeksistētu!

Vis kas ir pretējs mīlestībai - IZNĪCINA! SAGRAUJ! UTT

Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.09 15:34:01
Jā jā padarm pasauli gaišāku un labestīgāku izceļot sevi un materiālas lietas, tad pie tā visa tā pieķeramies, ka mums tās kļūst tik mīļas, ka vairs neizjūtam slāpes pēc Dieva, tad tieši labi ir ja nāk ciešanas un pārbaudījumi visiem, kas iesnaudušies vai grimst mietpilsonībā

S.R...

nuuu tu īsti nesaprati manu sakāmo - vai tad tu nerūpējies arī apr sava dēla garīgajām vajadzībām un nelūdz par viņu? Bet patiesi daudzi vecāki rūpējas un čubina savus bērnus, izlaiž un tad brīnās - es viņam tikai labu, tik daudz mīlestības devu, bet kā viņš tik ļauns varēja izaugt. Lūk tāpēc, ka neļudzi par viņu, tāpēc ka nerūpējies par bērna garīgajām vajadzībām

Un tie pļurkstētāji muldētāji ir tieši tie, kuri cenšas pagodināt sevi nevis Dievu, tumšie liekuļi. Viltīgie vilki jau slēpjas jēra ādās, citādi taču tos uzreizi varētu atpazīt

Bet nejau pret labu darbu darīšanu es te vēršos, bet gan pret sirds attieksmi un motivācijām, kas mūs vada

Dona Eriksone
Nevajag visu tik formāli uztvert - dzirdēt ir viena lieta, bet sajust un saņemt mīlestību no kristieša Jēzus vārdā pavisam kas cits.

Gribēju tik pateikt, ka labie darbi ir jādara un Dievs arī neticīgajiem devis sirdsapziņu, lai savā ļaunumā cilvēki viens otru "neaprītu". Lai gan garīgi neatdzimušam cilvēkam ir visai primitīva izpratne par to, kas ir labs, tomēr tā ir un vajag visus mudināt uz labu, taču jāvērš uzmanība uz to, ka labais ir labs vienīgi tad, ja pie Dieva tas ved, citādi viss labums ir bezjēdzīgs, īslaicīga laime, kas pāriet
Gaida Sniedziņa
# Labojis Gaida Sniedziņa: 2008.12.09 15:35:17
a_masiks
ha ha...
ja Dievs nemīlētu Ādamu un Ievu, tad pasaule neeksistētu! un ja Dievs vispaŗ nemīlīetu....
es piemēram Viņa vietā jau sen būtu pasauli sadauzījusi... bet Viņš mīl un gaida, kad mēs Viņu un viens otru centīsimies mīlēt un tāpēc mēs eksistējam! Bet Tu jau ateists un Tev ir nemīlestība, kur eksistēt un mīlēt Tev nozīmē nīst!
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.09 15:40:01
Ingars
nu labi, varbūt mazliet sabļaustijos, atvaino.
bet manuprāt katrs labs darbs, doma, vārds rada labo. varbūt tā nav dedzīga Kristus sludināšana - varbūt tā ir īstajā laikā mīlestībā pasniegta ūdens glāze.
un otrādi - kāds dedzīgs sludinātājs, kas sludina it kā Kristu aiz šī vārda savu nemīlestību neaizslēps. nu, kaut kā tā.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.09 15:41:08
S.R..., un tagad buča pienākas Tev!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.12.09 15:41:14
S.R...

18 Bet kāds priekšnieks Viņam jautāja: "Labo Mācītāj, kas man jādara, lai es iemantotu mūžīgu dzīvību?"
19 Bet Jēzus tam sacīja: "Ko tu Mani sauci par labu? Neviens nav labs, izņemot vienīgi Dievu.
20 Baušļus tu zini: tev nebūs laulību pārkāpt, tev nebūs nokaut, tev nebūs zagt, tev nebūs nepatiesu liecību dot, godā savu tēvu un savu māti."
21 Tas atbildēja: "To visu es esmu turējis no mazotnes."
22 Kad Jēzus to dzirdēja, Viņš teica: "Vienas lietas tev vēl trūkst: pārdod visu, kas tev pieder, un izdali to starp nabagiem, tad tev būs manta debesīs, un tad nāc Man līdzi!"
23 Bet viņš, to dzirdēdams, ļoti noskuma, jo viņš bija ļoti bagāts.
24 Bet, kad Jēzus to redzēja, Viņš sacīja: "Cik grūti tiem, kam daudz mantas, iekļūt Dieva valstībā!
25 Jo vieglāk ir kamielim iet caur adatas aci, nekā bagātam ieiet Dieva valstībā."
26 Tad tie, kas to dzirdēja, sacīja: "Kas tad var tikt izglābts?"
27 Bet Viņš atbildēja: "Kas cilvēkiem nav iespējams, tas iespējams Dievam."
28 Tad Pēteris sacīja: "Redzi, mēs esam atstājuši visu un esam Tev gājuši līdzi."

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 85 , pavisam kopa bijuši: 5496