atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi kas ir ciešanas?
** + mīlētā
Iesūtīts: 2008.12.07 23:24:13
dzīvē katrs cilvēks ciešs
ir dažāda veida ciešanas: kādas ir labas un kādas nav labas ciešanas?
ja nav noslēpums, par ko mēs ciešam?
un no kā rodas ciešanas?


Ja Tu kādam izraisi ciešanas, kā Tu rīkojies?
Vai ir atšķirība, vai ciešanas izraisa kristietis vai nekristietis?
(lūdzu diskutēsim par tēmu)

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.11 09:32:27
Par Ījabu man tā nesaprotami, ka Ījabam atlīdzināja, dodot jaunu ģimeni un jaunus pēcnācējus. Vai tad svarīgi ir, ka VISPĀR ir kaut kāda ģimene un pēcnācēji? Parasti cilvēkam vajag TIEŠI ŠO dzīvesbiedru, un TIEŠI ŠOS bērnus, nevis - ka vispār tādi ir. Vai tad tos var aizvietot?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.11 09:33:21
a_masiks
gan otrs labi zin ar ko tas būs beidzies
Tas Ragainais jau nezināja. Vai tad zināja?
lācītis āprus miglas [91.188.36.63]
# Iesūtīts: 2008.12.11 13:02:41
EzītisMiglā
Ijabam taču sievu neatņēma.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.12 12:13:30
Ījaba sieva savu vīru žēlodama viņam teica - atsaki Dievam un mirsti. viņa ciešanas bija neciešamas. bet šamais viņai neklausija, izcieta savu mēru līdz galam.
par ciešanām - tā tiešām ir jānodala vairākās kategorijās. 1. ciešam savas muļķības dēļ. 2. ciešam, lai pagodinātu šajos pārbaudījumos Dievu. 3. ciešam, citu cilvēku grēku sāpināti.
šķiet, pateicu vispārzināmas lietas.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.12 12:19:13
Ctulhu
redzi, tam, kas Dievu mīl visas lietas nāk par labu. Ciešanās cilvēks aug. man šorīt nāca prātā kāda rakstu vieta, kuru agrāk ne īpaši labi sapratu - ir teikts, svētīgi jūs esat, ja tiekat kārdināti! kas ir ciešanas? kārdinājums sacelties pret Dievu. un nereti tieši tur cilvēks klūp. svētīgs, kurš caur ciešanām izgājis paļāvībā uz Dievu. tāds cilvēks ir pāraudzis sevi.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.12 12:24:23
Ctulhu
mans dārgais draugs, ja cilvēkam uzkrautu visu to grēku nastu, kādu viņš ir sastrādājis - neviens ne vien neizdzīvotu kā mazs bērns, neviens vispār nespētu izdzīvot.
kādēļ mirst mazi,nevainīgi bērni? es nezinu. bet skatoties uz šo grēka pārmākto zemi - īpaši par to nebrīnos.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.12 12:27:03
Ctulhu
šis spēks ir nācis, tas ir Jēzus , kurš atpirka mūs no grēka varas. pagaidām mēs ar cerību gaidām visu lietu piepildījumu. kad vairs nebūs grēka, slimību, asaru un nāves.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.12 12:27:50
Ctulhu
es piekrītu - visumā cilvēcēns ir jauks vardulēns. bet jebkura grēka alga(sekas) ir nāve.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.12 12:32:23
Ctulhu
es arī esmu tikai viens liels grēka gabals. manī patiešām kaut kas labs ir iespējams tad, ja to dod Dievs. ja kādam ir savādāk - apsveicu!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.12 12:33:09
Ctulhu
mācamies gan, un jo tālāk jo labāk ,rafinētāk mākam grēkot.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.12 12:37:52
Ctulhu
he,he,he - attīstās tas cilvēciņš, attīstās un tad bladāc - koka kaštelē iekšā. vot i visa attīstība. un katram viss jāsāk no sākuma.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.12 12:38:21
Ctulhu
labi,labi - es to par cilvēci kopumā.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.12 12:51:45
Ctulhu
protams, mēs varam mācīties no citu pieredzes. atklāti sakot - stipri šaubos vai kāds kaut ko īpaši daudz ir iemācijies no citu pieredzes. zinātnes ir laba lieta, arī ticība tiek nodota ar liecinieku palīdzību. tomēr, tomēr - katram pašam ir visam tam jāiet cauri, katram pašam šī sava pieredzīte ir jāiegūst.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.12 12:55:55
Ctulhu
mja. ne tu savu dzīvību sev devi, ne tev viņas ilgumu noteikt. cik Dieviņš dos - tik arī būs.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.12 13:02:48
Ctulhu
Kas tad ir svariigaak - vairoties vai eksisteet?
viennozīmīgi - vairoties! es bez šitā nevaru!
labi. tagad mazliet nopietnāk - ne vairošanās, ne eksistence pati par sevi nedod nekādu jēgu. tas ir, ja eksistence pastāv tikai eksistēšanas dēļ, tā ir bezjēdzīga.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.12 13:08:10
a_masiks
nezinu es, masik. protams, es piekrītu Ctulhu - eksistencei jēgu dod attīstība. bet attīstības priekšnoteikums ir eksistence. ir vēlkaut kas svarīgāks, būtiskāks - un tā, mīļie veči, piedodiet, ir Mīlestība .
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.12 13:11:40
Eksistecei ir jābūt patīkamai. Tad tā ir jēdzīga eksistence.
Varbūt ka tā?
Tad tur ieliekās iekšā arī attīstība kā patika - patika justies arvien drošāk, un patika sajust interesi.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.12.12 13:12:07
Ctulhu
labi. un kā lai tas parazīts, egoists un liekulis - cilvēks iemācās mīlēt?
es patiešām neloloju ilūzijas par cilvēka patieso būtību. varbūt esmu pārāk samaitāta.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.12 13:15:34
S.R...
Tu gribi teikt, ka neviens nav iemācījies mīlēt? Nu, ne jau ar absolūto Dieva mīlestību, bet kaut drusku?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.12 13:17:29
Ctulhu
Es domāju, ka tā patika, jeb bauda, ir ts svarīgākais, pēc kā tiecas cilvēks. Tu - ka kontrolējamība un sarežģītiba, un patika ir tikai rādītājs, tam ka process iet pareizi.
Šķiet, ka mēs skatāmies uz vienu un to pašu no dažādām pusēm, un abiem taisnība vienādā mērā?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 133 , pavisam kopa bijuši: 9465