atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Nodevība
S.R...
Iesūtīts: 2008.12.05 09:40:38
ko jūs saprotat ar šo vārdu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:22:17
Nodevība.
Ir piedzīvota ļoti īpašā veidā. Ir ko teikt šajā sakarā.
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 19:23:36
Dona Eriksone
kā tad nedraugiem spļaujam sejā
paldies, (foruma)mās`!
tas ka Tu man nepiekrīti un Tev ir citi uzskati, uzreiz jāsāk attaisnotie par draudzēšanos un infantīlismu un jāizsaka savā somā izdomātie spriedumi, kas aizvaino??
man gan paliek bēdīgi...par tavu attieksmi!
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:24:50
Papucs
nu padalies!(citādi es vēl sadusmošos uz Donas tanti - jāmaina tēma)
ko Tu dari, ja Tevi nodod?
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.12.06 19:31:31
** + mīlētā
Mani smagi nodeva vienlaicīgi gan vienkārši biedri, gan mani draugi, gan meitenes, kuras man patika - klasesbiedri. Līdz ar to nonācu sarežģītā situācijā. Man bija vai nu jāienīst visi vienlaicīgi, vai arī jāpiedod visiem vienlaicīgi.
** + mīlētā
# Labojis ** + mīlētā : 2008.12.06 19:32:47
...vienlaicīgi. ?
tā to saparst? vienā laikā visi untad miers no visa?
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:33:20
** + mīlētā
Ech, dassij, izskatiijaas, ka esi pieaugusi pa sho laiku. Ej ar mieru, maasa!
** + mīlētā
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:35:09
Dona Eriksone
atkal Tev, Donas tant, kaut kāds spriedums!
ar mieru es iešu pēc kāda laiciņa, tagad tepat vien ar mieru sēdēšu
Papucs
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:37:02
** + mīlētā
Nu kā? Parasta kolektīva nodevība. Ja starp viņiem nebūtu mīlētu cilvēku, vieglāk būtu ienīst visus uzreiz. A ko tagad - dažiem piedot, pārējos ienīst?
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:39:52
Papucs
Un ko izveeleejies? Visus ieniist vai visiem piedot un kas no taa visa iznaaca?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.12.06 19:52:24
To meiteņu dēļ izvēlējos piedot. Man tā tomēr bija mīlestība. Draugus kādu brīdi biju gatavs arī ienīst.
Jebkurā gadījumā sapratu, ka nonākšana šādā situācijā ir īpaša likteņa dāvana (vēl biju ateists). Tas vēlāk palīdzēja.
vilks
# Labojis vilks: 2008.12.06 20:33:22
es šo vārdu - nodevība - īsti nesaprotu. bet drīzāk šķiet, ka piekrītu Artosam. nodevība ir nodevība pret Dievu - tātad elkdievība.

kaut kad bērnībā esmu gan arī jutusies nodota, kad uzticējos un draudzene rīkojās savādāk kā biju sagaidījusi; vispār arī tagad, ja kas līdzīgs notiek, jūtos nodota. bet tās jau tikai tādas sajūtas, ar reālu nodevību tam nav nekāda sakara.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.07 00:56:49
Te runā par to, kā jūties, kad esi ticis nodots.
Bet kā jūties pats, kad esi nodevis? Kā atrisini šo situāciju?
Lasīju Dasijas piemēru par vīrieti, kurš uzmeklēja piekrāptās sievietes un lūdza piedošanu. Cik tas palīdz, cik tā ir tikai ķeksīša pievilkšana?
Ziemeļmeita
# Iesūtīts: 2008.12.07 11:39:53
Bet tāpēc jau padomi "no malas" gandrīz nekad nepalīdz,jo tam,kam to vajag nav tik bezkaislīga attieksme pret savu situāciju+problēmu kā padomdevējam.
Ziemeļmeita
# Iesūtīts: 2008.12.09 23:41:53
http://www.limon-online.ru/news/2008-11-24-97
Gaida Sniedziņa
# Labojis Gaida Sniedziņa: 2008.12.10 12:03:18
Olita
ai tās psiholoģijas!
es labāk palasu Bībeli, tur vismaz kaut kas jēdzīgs rakstīts!

mūsdienu psiholoģija cilvēkam iemāca būt egoistam( neredzēt otru )... kā SEVI aizsargāt, kā SEVI padarīt pārāku par otru... SEV... SEV... SEVI... manipulācijas, itkā SEVIS sargāšana....
( tas ir pretēji Bībelei, kura māca sevi aizliegt un mīlēt tāpat kā savu tuvāko, nevis vairāk vai mazāk( ar mazāk domāju, neieslīgstot sevis nicināšanā - kompleksos)... )
psiholoģija iemāca mīlēt tikai sevi vairāk par visu!

man tas neliekas saistoši! vienīgais, kas cilvēkam ir jāskatās sevī ir grēki, lai to nožēlotu Dieva priekšā.... un saņemtu Dieva piedošanu par tiem... tādejādi darot tiem galu!
Zive.
# Labojis Zive.: 2008.12.10 12:10:06
Gaida Sniedziņa
vienīgais, kas cilvēkam ir jāskatās sevī ir grēki

Brr... baigi nožēlojamā un drūmā eksistence tad sanāk... Tad jau visu dzīvi jāsēž pie mūra sienas un jādauza galva... :/
Abet man liekas, ka cilvēkam ir jāmāk saskatīt to labo, kas viņā ir, lai varētu to pilnveidot. Lai varētu pilnveidot tos talantus, ko Dievs ir devis. Tb cilvēkam sevi ir jāpazīst. Gan labo, gan slikto, kas viņā ir.

Es te tā padomāju un izdomāju, ka ja cilvēks sevī saskata tikai slito, ta viš patiesībā sanāk baigais liekulis.
Gaida Sniedziņa
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:19:12
Zive.
nu lasi tālāk ...un saņemtu Dieva piedošanu par tiem...

nezinu... man piemēram palīdz, ja es zinu, kas man kaiš, jo varu attiecīgi rīkoties... vot piemēram nesen atpakaļ man te bija uznācis kaut kāds itkā no visiem nemīlēšanas posms - tas ir viens no lepmības veidiem... man piemēram tas palīdz nožēlot un dzīvot tālāk!(atdzīst un patiesība darīs brīvu)
drūmāk ir, ja nevar atras kas par vainu.... jo parasti cilvēka prāts bēdās un skumjās paliek truls...
Zive.
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:26:35
palīdz nožēlot un dzīvot tālāk!(atdzīst un patiesība darīs brīvu)
drūmāk ir, ja nevar atras kas par vainu.... jo parasti cilvēka prāts bēdās un skumjās paliek truls...


100% piekrītu Starp citu, pati lasi :P es tak ar saku, ka cilvēkam gan labo, gan slikto jāmāk redzēt
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:29:51
Pārdomas par tēmu:

> ...patiesība darīs brīvu

Liekas, ka īsteni brīvu cilvēku spēj padarīt tikai griba. Paša griba, protams.
Gaida Sniedziņa
# Iesūtīts: 2008.12.10 12:36:01
*Duksis
Liekas, ka īsteni brīvu cilvēku spēj padarīt tikai griba. Paša griba, protams.
Tev paša griba
kristiešiem tā nav jānopūlas pašiem(bet nav ar jābūt kūtriem melēt), jo to paveic Dievs
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 50 , pavisam kopa bijuši: 22726