atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Seksualitāte
Brīvā meža govs
Iesūtīts: 2008.11.20 11:48:58
Seksualitāte ir Dieva dāvana.
bet man ienāca prātā doma - jo tuvāk cilvēks Dievam(garīgāks) jo mazāk attīstīta (intensīva) ir viņa seksualitāte. pareizi? nepareizi?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 13:40:29
Nevajag pārāk baidīties no baznīcas valodas un apzīmējumiem, vajag vienkārši saprast, kas aiz tiem slēpjas

Opā... izrādās, ka ne tikai Dievs runā šifrā, tb viņa vārdi nekad nenozīmē to ko nozīmē vārdi, bet jāmeklē kas aiz tiem slēpjas. Tak vēl izrādās, ka arī aiz vārdiem, ko Baznīca baro saviem adeptiem slēpjas vēl kaut kas un vārdi neapzīmē to ko tie izsaka!

Man ir aizdomas ka kādam jumts ir caurs un uz Aļasku aizbraucis!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 13:42:09
Man šķiet, ka speciāli meklēt neko nevajag, jānoņem vienīgi vienmēr klātesošās aizspriedumu brilles.

Atkal... vārdi kas jāatšifrē. A ja nu tas, ko tu noņem ir nevis brilles bet bremzes?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 13:44:17
Kā stāv rakstīts:

Tātad seksualitāte kā tāda ir svēta un sex kā tāds - svēts, taisns un labs. Vai tad labais man varēja atnest nāvi? Protams, ka ne! To ir darījis grēks. Tas, lai atklāti parādītos kā grēks, izlietodams sexu par līdzekli, man ir nesis nāvi, lai, darbojoties sexualitātei, kļūtu pārpārim grēcīgs.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 13:46:32
Trilobīte... bēda sanāk, kad viņus ar viņu pašu skaidrojumiem sāk vadāt uz loģiskām skaidrojumu konsekvencēm, tad šie sāk spirināties un brēc, ka tu uzspied savu viedokli vai taisi aispriedumus.

Laigan biežākais ir hand-waving - ai aizej izlasi grāmatu xyz tad visu sapratīsi un domāsi kā es...

Fīča jau tāda, ka Reliģija un Dievs nav vienīgā "ticība" kas vada cilvēkus. Cilvēki tic daudzām lietām pat paši to neapzinoties, un tās viņus vada un komandē...

Tie ir tie Gari pasaules telpā... kurus izšķirt un pārbaudīt aicina Apustuļi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 13:48:29
Tu sacīji, ka ir vai nu nepareizi iztulkots vai arī Jēzus tādu nav sacījis. Tu apšaubi evaņģēlija patiesumu, tātad tu jau esi atkritējs, un neviens, pilnīgi neviens tavs spriedums nevar būt kristietim pieņemams.


Trilo, Papucs jau man sen ir "marked" jo ja puisim sanāk, ka Dievs ir grēka cēlonis un gribētājs... tad prāts kas tā spriež jau ir sajāts!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.20 13:48:57
Trilo, jā un trakie ir gan pie jūsējiem gan pie mūsējiem (Jona)

Laigan... es ļoti labi apzinos, ka daudziem arī es liekos jucis! Tā kā... domāju ka Papucim mūsu spriedums ir tik pat pofig kā Jonu spriedumi par Mulderu! Tāpat visi pie viena tiesas galda stāvēsim, nevis jūs pie savējā, mēs pie savējā, hariki vēl kaut kur pie cita!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 14:02:41
Trilo, tu tač mocies... ne?
Mirga
# Iesūtīts: 2008.11.20 14:14:10
Radās vēl viens jautājums:
Vai ar laulības pārkāpšanu Jēzus runās vienmēr jāsaprot dzimumakts?
Vai nav tā, ka šāda norma ienākusi pasaulē, izveidojot tiesu sistēmu?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 14:15:03
Trilo, es vairāk par to, ka RKB jau tev būs neertības no citas puses... tur ar laulībām etc? Tas ir tāds church-shoppings.

Man gan prieks, ka tev tik ātri dabrauca Adventistu bzdinks... man dikti gribētos saprast šo cilvēku smadzeņu darbību... bet laikam jau tas ir kaut kas tāds pats kā ticēt Vilkačiem vai Multiversiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 14:17:15
Mirga, protams ka ar to tiek domāts kas plašāks... jo iekārot sievieti var jau ne tikai ar vēlmi viņu uzvilkt... Pietam, ja tā padomā, tad sex var būt arī visai "gaisīgs" ar minimālu fizisku kontaktu... un tomēr tas būs sexualitātes piesātināts un iekāre tur sitīs augstu vilni!

Prezervatīvs jau nenozīmē, ka sex nav bijis tikai tāpēc, ka tehniski fizisks kontakts nemaz nav bijis!!!

Sex ir galvā! Uz to arī bauslis pirmkārt attiecas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 14:38:16
Ctulhu, nu runā ka kaut kādi jogas var tā sadomāties un sacerēties, ka dabon orgasmu pat nepakustoties!

Galu galā... slapjie sapņi... arī taču... bezkontakta orgasms, ar sexu tīri galvā!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.20 15:45:51
Trilobīte, lūk šādus fruktus testē ar elementāriem testiem... vai viņi spēj saprast un pieņemt elementāras un vienkāršas lietas, kuras saprot pat bērni!

Nu lūk... un ja cilvēks nejēdz mateni pirmā 100 robežās, tad viņa ļurināšana par parciālajiem diferencālvienādojumiem ir un paliek tikai ļurināšana!

Efekts pamanāms arī bik citā nozarē... kad cilvēks nezin fizikas pamatus, tad šis kaut ko izlasa kādā "Ilustrētā Zinātnē" neko nesaprot ko ir izlasījis, visu saprot šķērsām... un tad nāk barā un saka - Vot tur <Raksta Autors un viņa Grāds> raksta to un to, un redz es labāk uzticos šim vīram, nekā tev - tu stulbais Mulder - jo tev nav tādi grādi, ka šī raksta autoram.

Ij tu neieborēsi tam cilvēkam, ka autors runā pavisma par ko citu un pavisam citā kontextā un apstiprina tieši pretējo nekā to, ko šamais vējgrābslis ir "sapratis"...

Un visa šitā "ezotērika" izaug no elementāra slinkuma un nevēlēšanās darīt "melno darbu apmācībā" tas ir iemācīties pašus pamatus... to garlaicīgo rēzrēķina tabulu, to ārkārtīgi ķēpīgo Ņūtona mehāniku u.c. elementāras lietas, bez kurām tu tais debesīs netiksi... un nevari tu šiem cilvēkiem ieborēt, ka viņi to nezin... jo redz viņi tak uzticās Autoritātēm... samērā bezcerīgs ded-end un es pat nezinu kā šādiem ļaužiem palīdzēt! Za rodinu abidna!

Tāpē daudz patīkamāk ar jēpi un ctulhu vāvuļot, viņi vismaz neputrojas pamatos!
Magdalēna
# Labojis Magda: 2008.11.20 15:56:05
Trilobīte

Magdalēna, cienītā - kāda tev ir izglītība?
Kā man patīk šis jautājums!



Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.11.20 16:03:11
mīļie mani, nu kāda saistība seksualitātei ar izglītību? un kam pietiekama ir tava izglītība - Magdalēn?
Magdalēna
# Labojis Magdalēna: 2008.11.20 16:15:46
Brīvā meža govs

Patiesībā ar izglītību kā tādu saistība nav nekam. Nozīme vien tam, ko cilvēks zin, saprot, piedzīvo...
Diploms šeit nespēlē nekādu lomu, vien zināšanas...Bet ja tās neprot pielietot dzīvē?
Es atbildēju uz Trilobītes jautājumu.
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.20 16:18:56
Brīvā meža govs
mīļie mani, nu kāda saistība seksualitātei ar izglītību?
Nu kā - izglītots cilvēks, kurš saprot burtus, var izlasīt visādas seksuāli izglītojošas grāmatiņas.
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.11.20 16:22:17
Miervaldis Gotiņš
prātīga vīra valoda!
Brīvā meža govs
# Labojis Brīvā meža govs: 2008.11.20 16:23:37
Magdalēna
manuprāt ir tā - gudrs cilvēks bez izglītības ir sevi izniekojis, izglītots muļķis vismaz centies sevi pilnveidot.
kaut gan, tā saucamo sirds izglītību, gudrību nevienā skolā, izņemot dzīvi nevar iemācīies.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.20 19:04:49
Trilobīte

šoreiz nav tāds gadījums, ka tev pretī ir kaut kāda meitenīte


Šitas bija labais!
(rūdītie biedri labi pazīst Tavas ne tikai 3, bet arī 5, 7 un 10-stāvīgās kombinācijas )
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.20 19:55:12
Trilobīte
Vai skypē?
Šeit nevarēs - Mods nesnauž!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 110 , pavisam kopa bijuši: 35982