atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 14:16:01
Pagaidām apmierinies ar to, ka rtgstari kā neredzami arī sākotnēji no paša vella bij.

Bumbul, pagaidām nav pierādīts ka Homeopātija darbojas... jeb pareizāk sakot, ka darbojas tieši tas potencētais ūdens, nevis paša pacienta dziļa pārliecība, ka šitā manta darbojas, un tad iestājas placebo efekts, kas, protams, nav vēl izskaidrots, bet ir vismaz novērots.

Nu lūdzu... tu te par zinātni, nu iedod tos pētījumu materiālus, kur IR tie pierādījumi.

Šķiet ka šī "zinātne" ir tiešām riktīga ezotērika, ir jābūt kaut kādā iekšējā lokā, lai tev iedotu tos pierādījumus - visi plēš kreklu un apgalvo, ka pierādījumi IR, bet neviens nevar referencēt mūs - zināt gribošos uz šiem pētījumu materiāliem... Reku Ctulhu kaut ko uzraka, palūdza tevi izskaidrot pāris jēdzienus... jo arī es tādus pirmo reizi dzirdu... Es neuzstāju, ka esmui dzirdējis visu... tikai lūdzam tevi, kas zīmējas par lielu homoeopātijas pārzinātāju... definēt šos jēdzienus, jeb godīgi atzīt, ka nehrena tur nav zināms...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.19 14:28:58
jēpis, tur nav tik vienkārši... tas jau ir placebo efekts, ka tieši ticība kaut kādā veidā aktivizē organismu, ka šis reāli sevi ārstē... kā ārējās fiziskās novērošana ir tāda, ka organisms objektīvi sāk izstrādāt vielas, kas ārstē...

Te gan ir fīča... slimnieka organismam ir jābūt "saskarsmē" bijušam iepriekš ar īstu aktīvo vielu (tabletku) kas tiešām pa īstam palīdzēja. Rezultātā organisms it kā acerās "ķīmisko formulu" un kaut kādos apstākļos spēj reproducēt šo vielu pats... Precīzi Placebo efekti nav izskaidroti vēl šodien, bet tur ir tas materiālistiem nepatīkamais fakts... vispirms ir pacietna mentālais stāvoklis (uzicība tabletkai un ārstam) un pēc tam ir objektīvs pat ķīmiski novērojams organisma darbīabs rezultāts!

Kā arī... domāju daudzi ārsti pastāstīs, ka pacienti kas ar savu gribu un vēlmi dzīvot nepadodas vēzim... turās tam pretī daudz daudz ilgāk + viens otrs pat pamanās to uzvarēt!

Tb mūsu pašu ķermeņu spējas vēl nav apzinātas...

TĀPĒC es neiebilstu pret dajebkāda ūdens barošanu cilvēkam, ja vien viņš tic tā iedarbībai un no tā viņš objektīvi izārstējas!

Pietam mūsu stresainajā vidē manuprāt 90% slimību patiešām ir psihosomatiskas... un tik 10% ir tādas riktīgās... Jo cilvēks jau tiešām, ja šo izlamā no panckām ārā, jūtās slikti, sirds klapē bla bla bla visi tie simptomi kas ir pie tādām vai citādām slimībām... un ja cilvēks ieiet tādā ciklā, nu gatavs, nojūgsies un organisms saies tūtā... Ja jau jogas spēj ar gribu savu sirdsdarbību regulēt, tad gan jau ka mūsos ir mehānismi kā cilvēks var gan sačakarēt gan arī uzlabot savu organismu ar savu gribu vien...

Tač es nedomāju ka homeopātija ir kaut kur šajā laukā... viņi kaut kur pa vidu tēmē... Ķīmiju un Fiziku šie apakšā negribu atzīt un nevar izskaidrot, savukārt parakstīties, ka tas ir tik tāds Placebo efekts neļauj nedz personīgais gods, nedz (kas manuprāt ir īstais iemesls) biznesa intereses... jo ja cilvēi uzzinās, ka darbojas viņi paši nevis tas sīrupiņš, nu neies viņi to pirkt, bet dzers tīru ūdeni, kas manuprāt tiešām 90% palīdzētu kudī labāk... ņemot vērā kādā miskastē mēs dzīvojam!
vasara
# Iesūtīts: 2008.11.20 13:47:19
Ir jau visādi cilvēki, kas sevi sauc par dakteriem, bet patiesībā ir slakteri. Te jāmāk izšķirt, kurš patiešām ir ārsts-homeopāts, kurš tikai kaktu dakteris. Nu gluži tāpat kā ar parastajiem poliklīniku ārstiem - dažs neko nejēdz un sabeidz tavu veselību, bet dažs ir profesionālis un patiešām izārstē kaiti.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.20 14:47:17
Sveiki, vienotās frontes neticīgie Tomi!
Ja jums šis jautājums tiešām interesētu, jūs palasītu agrāko diskusiju par homeopātiju VAI vismaz uzklausītu manis minētos argumentus PAR homeopātiju šajā pašā dizkusijā. Bet par tiem jūs - kā ūdeni mutā ieņēmuši.

Netaisos izskaidrot darbības mehānismu, bet šāda skaidrojuma nav - ir tikai hipotēzes. Taču prakse pierāda, ka homoepātija iedarbojas. Un ne jau placebo līmenī psihosomātiskām saslimšanām.

No vairākiem piemēriem manā un manas ģimenes dzīvē, kur allopātijai zāļu nebija, homeopātija izārstēja. Un nevis bezmiegu vai stresu, bet reālas, fiziskas diagnozes.
Vēlreiz par it kā placebo : manam bērnam, zīdainim nāk zobi. Brēc kā aizkauts. Ir izmēģinātas visas iespējamās aptieku ķīmiskās zāles. Neviena īsti nelīdz. Kāda daudzbērnu māte man iedod (rūpnieciski ražotu, vēl šobrīd aptiekā nopērkamu preperātu) - globuli (graudiņus), kas noņemšot bērmam zobu nākšanas sāpes un nomierinās. Es, ļoti skeptiski noskaņota, ielieku bērnam mutē attiecīgo skaitu. Pēc 5-10 minūtēm sāpes beidzās, bērns nomierinājās. Un tā nebija vienreizēja sagadīšanās. Turpināju tās lietos arī pārējiem bērniem, dāvināju citām mammām - ar to pašu pārliecinošo iedarbības rezultātu.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.20 14:57:15
Balss
Te daži kadri saprotu un darbojas uztver tikai komplektā. Jebkura lieta, kas darbojas ir jāsaprot vismaz kādam, kurš to var izskaidrot citiem. Homeopātija līdz šim attiecas uz lietām, kuras darbību neviens nesaprot. Līdz ar to dažie nekristieši paziņo, ka īstenībā darbojas kaut kas cits, ko var izskaidrot, savukārt dažie kristieši domā tāpat vai sliktākajā gadījumā paziņo, ka darbojas maģija.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.20 15:02:06
Papucs, tātad, ja nezinām KĀ darbojas, tad nevar izslēgt ka nedarbojas maģija, laik-telpas liekums, Ctulhu lāsts, ķīmija, Higgsa lauks vai dajebkas!

TĀTAD... ja pastāv varbūtība, ka tā IR maģija... Tad... mmm... vai to lietosim?

Savukārt, ja tā NAV maģija, tad lūdz tieši tāpat ar izslēgšanas metodi lūdzams izslēgt visu un tad reportēt to kas paliek, tās hipotēzes kas VAR BŪT...

Tātad tad vismaz divus sarakstus

1. Kas noteikti nedarbojas šai efektā - un kāpēc tas ir izslēgts.
2. Pāri palikušo, par ko nav zināms!

Sašaurinās pētniecību un izpratnes līmeni!

Nu un tiem "Ja darbojas, tātad labs" fanātiem lūdzu palasīt par tādām lietām kā heroīns, opijs... kuras savā laikā ARĪ aptiekas parakstīja un arī ļāva lietot... JO DARBOJĀS! Un esmu pārliecināts, ka jebkurš šo zāļu lietotājs arī teļņašku plēsīs un brēks un apgalvos, ka darbojas, to pat varēs konstatēt objektīvos pētījumos, pietam darbojas tā, kā neviens cits preparāts nespēj darboties...

Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:03:40
Ctulhu
Kuram nav skaidrs? Tiem, kuri nepapūlas noskaidrot?
Es nezinu nevienu, kurš būtu mēģinājis, bet nedarbotos. Cits jautājums, ka diagnozei jābūt ļoti precīzai, citādi darbojas, tikai nepareizā virzienā, no kā daži varētu izdarīt secinājumus, ka nedarbojas.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.20 15:07:13
Mulders
Varbūt nedzīvosim valstī, kuras vadītāji iespējams piedalās slepenos rituālos, un kur burvji iespējams pareģo procesus?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:07:32
Ctulhu, attiecībā uz Elektrību... prosto paļaujos uz ilgstošo pieredzi ar šīm lietām un maximāli cenšos ievērot ZINĀMOS drošības noteikumus. BTW jēdziens "maģija" ir izplūdis jēdziens ikdienas sarunās, tā kā vispār jau tad būtu jāsāk ar terminu noskaidrošanu! Domājams ka dažādi cilvēki to saprot dažādi!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:09:54
Pietam es ļoti labi apzinos, ka ir visai grūti izvērtēt... jo katram ikviena saslimšana vai veselība ir ļoti personīga lieta. Un, ja runa iet par bērnu veselību, grūti ir pārmest māmiņai visādu Zilā Kalna martu lietošanu, ja tā viņa izārstē bērnu... Es pats nezinu kā es rīkotos ja man vai manu tuvinieku veselība būtu tik apdraudēta, ka nu nekāda tradicionālā medicīna nepalīdz!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.20 15:11:25
Ctulhu, nepareizi... tāpat kā mums ir kaut kāda dabīgā rezistance pret karstumu, auxtumu, starojumu, ķīmiskām vielām, ūdeni etc... tā mums ir arī dažādas garīgās rezistances tai skaitā arī pret maģisko iedarbību!

Man prosto nav iekāriens savējo testēt uz crash-testiem! Tāpat kā mani īpaši nevilina experimentāli noskaidrot manu kaulu mehānisko izturību! Pietiek, ka zinu tās robežas kurās ir OK un tajās arī dzīvoju un rosos un veicu savu pētniecību, atstājot neizpētītās zonas tiem, kam attiecīgā rezistance lielāka!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.20 15:20:25
Ctulhu, nu paga... man tieši tāpat neinteresē Tetra-Hlor-Vinil-Fui pētniecība... vai man neinteresē pārāk Vizlu pētniecība! Man interesē kas cits... un tā nav maģija!

Pieņemu, ka ir cilvēki kam tā interesē, nu tad lai viņi iet pie pareizajām instancēm - Baznīcā tādas var atrast - un apgūst šo rezistanci un iepazīst šo ne pārāk mīlīgo pasauli! Man tur nevelk... tāpat kā nevelk Dainu pētniecībā vai Pirotehnikā!

Un ja es pac mājās sākšu ar pirotehniku nodarboties, es apdraudēšu ne tikai sevi bet arī apkārtējos!

Tu taču arī Ķīmiju ne jau pašmācības ceļā līdz saviem grādiem mācījies... bet kontrolētā vidē skolotāju un instruktoru vadībā lēnām nonāci tur kur tagad esi! Tad kāpēc lai ar maģiju būtu savādāk? Tik tā ir vēl neskaidrāka un daudz bīstamāka, jo tā ir ārpus klasiskās zinātnes redzesloka... tā ir Teologu un Reliģiju lauciņš! Kāpēc tu domā, ka ja Zinātnei ir visādi novirzieni un atzari, tad tādi nevar būt blakus major Reliģijām... ir tak zināma - Austrumu maģija, Rietumu maģija etc.

Kas svarīgi... mutē gan es nebāžu nepazīstamus preparātus! Man lūdz garu instrukciju kas tas tāds, saturu, blakņu sarakstu, iedarbību, dozēšanu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:23:50
OK, es tikai saku, ka nevajag noliedzosu attiexmi (ja fignja patiesi existee).

Arī attiecībā uz Homeopātiju!

Taču defaultais stāvoklis ir "noliedzoša"... čista pašsaglabāšanās instinkts. Nu protams, Dievs sūta pasaulē dullos, kas bāž galvu viskautkur... es pagaidīšu, kad pietiekoši daudzi dullie būs tur iebāzuši un varbūt kāds spēs malomaļski paskaidrot ko tad tur ieraduzīja... nu līdz tam izvēlos nelīst!
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.20 15:26:01
Mulders
1 Ctulhu, attiecībā uz Elektrību... prosto paļaujos uz ilgstošo pieredzi ar šīm lietām un maximāli cenšos ievērot ZINĀMOS drošības noteikumus.

Es tieši tāpat kā Mulders - paļaujos uz ilgstošo pieredzi ar šīm lietām , pie tam, nevis tikai savu, bet daudzu pieredzi.

ikviena saslimšana vai veselība ir ļoti personīga lieta. Un, ja runa iet par bērnu veselību, grūti ir pārmest māmiņai visādu Zilā Kalna martu lietošanu , ja tā viņa izārstē bērnu.. .

Es gan esmu brīdinājusi citas māmiņas no Zilā Kalna Martām, un arī pati NEKAD neesmu lietojusi šāda veida ārstēšanu.

3) Tātad daudzās pasaules valstīs rūpnieciski ražotās homeopātiskās zāles ir gatavotas maģisko zāļu fabrikā?

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:27:09
IIsteniibaa pret homeopatiju man ira noliedzosa attiexme ne jau taapeec, ka tur kkas magisks vareetu buut, bet taapeec, ka homeopatu texti satur bleenjas viegli pamanaamas.

Nu Maģija arī mēdz maskēties par muļķi!
Saproti, moš mēs toč esam kam uzbriduši... vot kā mežoņi, atraduši kaut kādu radioaktīvo hvz kādu materiālu... saprot, ka tā tuvumā kaut kādi efekti, izskaidrot nevar... tb skaidrojumi ir "murgaini"... taču beigās izrādās - nāvigs starojums, tik iedarbojas pēc ilga ilga laika, kad tu jau vairs nevari konstatēt, ka tas no tā radioaktīvā ieža!

Vot ij ar šito... acīmredzot KAUT KAS TUR IR... skaidrojums tāds pats murgains! Vot ij es labāk tālāk turos... a vosj lopņīs, a vosj tā ir bumba ar laika degli... Lai veči ar pareizo ekipējumu aiziet un pabaxta to homeopātiju... Tak nē... šķiet, ka šie Druīdu Priesteri apkārt sastājušies kaujas pozā un sak - neaiztieciet mūsu svēto akmeni! Nu sorry... tad es iešu tam ar līkumu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:27:59
Balss, un Elektrība ir vismazs izskaidrota līdz kaut kādam līmenim, tā ir kvantējama, mērāma etc. Lūdz to pašu visu par homeopātiskajām zālēm!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.20 15:32:04
Tātad daudzās pasaules valstīs rūpnieciski ražotās homeopātiskās zāles ir gatavotas maģisko zāļu fabrikā?

Visticamāk ka tās nav nekāda Homeopātija, tur nav nekāds potencētais ūdens, bet visdrīzāk vienkārši alternatīva ķīmija Tik nosaukta tā, lai tu to sīrupu pirktu par 10Ls veikalā ar uzrakstu "Homeopātisks" nevis to pašu sīrupu pa 2Ls parsatā aptiekā. Nu tas tāpat kā pirkt olas pa 2Ls "Ekoloģiskajā Veikalā" nekā pa 70 santīmiem parstā Rimčikā! Nopērc tādas un tie 1.30Ls tev dod "zaļu" sajūtu un svarīgumu, ka esi pasauli zaļāku padarījusi!

Cilvēki IR gatavi daudz maxāt par sajūtām un "mieru sirdī"... Un jā... es domāju, ka visādām lauku tantiņām ir zināmas metodes un zāles, kas gan ir ķīmiskas, bet kuras nav reģistrētas vai izmantotas tradicionālā medicīnā!

Personīgi pazīstu sertificētu feldšeri, kas gan gangrēnu gan tubrekulozi izārstēja ar tējām... cilvēkam nebij kāja jāgriež, savukārt tuberkulozņis izārstējās - protams ILGSTOŠI...

Arī man īkšķī ieaugušu nagu viņa izārstēja daudz labāk nekā ķirrurgs, kas nagu noņēma! Nepalīdzēja... a tēja palīdzēja...

Tak tā nav homeopātija! Laigan daudzi zem "Homeopātija" saprot dajebko, ko netirgo parastā Farmācijas kantorī!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:32:32
Ctulhu
Tāpēc, ka homeopātiju lieto ārsti ar klsasiko med. izglītību. Tātad, pēc šobrīd pieejamām zināšanām šajā jomā.
Mulders
Cik šobrīd princips ir saprotams un zināms, tik tas ir arī skaidrots - šis efekts un lietošana ir praksē novērota.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:38:18
Cik šobrīd princips ir saprotams un zināms, tik tas ir arī skaidrots - šis efekts un lietošana ir praksē novērota.

Un tam NAV blakusoparādības... piemēram kā dzīvsudraba tvaikiem, kad efekts parādās pēc 20-40 gadiem? Tb tas ir TIK tālu izpētīts?

Un paskaidro man durakam... kāpēc par homeopātiskām zālēm sauc zāles, kuras pat nav šķidras? Ja homeopātija ir nekas cits kā "potencēts ūdens"?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:42:50
Ctulhu, vovo... tāpēc arī klasiskās es nemaz tik ļoti nesteidzos lietot... Bij gadījums, ārss paraksta kaut kādu herņu... nu es kā daunis nopērku, jo nezinu jau kas tas ir.
Man par laimi sievastēvs ir spečuks tieši zālēs... darbs viņam tāds... pazvanu un paprasu kas tas tāds ir... Šis brīnās, ko man tādu herņu izrakstīts, it kā es uz miršanas būtu, kad jāatpumpē no komas!

Vot ij ej un uzticies...

Es jau neuzticos arī parstām zālēm tā uz dullo... bet tur vismaz var kaut vai i-netā uzrakt kas tas tāds ir, kā darbojas, ķīmisko sastāvu utt utjp! Neviens vismaz neslēpj... ne tā kā homeopāti... viss pamatojums ir gramatiski pareizi teikumi bez jēgas izmantojot terminus, kurus nezin neviens!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 19 , pavisam kopa bijuši: 624