atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 01:35:23
jēpis
Tautas medicīnas zāļu tējiņas ja ir garšīgas -ok. Tik vien labums kā no garšas.

Par tautas zāļu tējiņām tu maldies, t.i., to labums ir ne tikai garšā.
Bet, atkārtoju, zāļu tējiņas NAV homeopātija.

No Ārsta homeopāta specialitātes nolikuma:
Homeopātija ir medicīnas nozare, kas ārstē ar preparātiem, kuri gatavoti no dabas produktiem – augiem, minerāliem, dzīvniekiem u.c. Homeopāts to veic, izvēloties preparātu (-us) pēc stingri definētiem principiem un procedūrām, no kuriem galvenais ir līdzības princips.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 07:56:35
jēpis, es nebrīnos, ka cilvēkiem vienalga ko un kā sauc. Jo oponēt daudzi ir gudrinieki, bet lasīt, saprast izlasīto, savilkt galvā loģiskā bildē pāris teikumus - tas laikam ir kaut kas ļoti grūts, patiešām neiedomājami grūts uzdevumus
jēpi, arī es domāju, ka homeopātijas realizētais līdzības princips ir fufelis, taču tajā pat laikā iesaku `fufelismu` nevispārināt uz jebko, kam homeopāti pieskaras. Zāļu tējas visnotaļ labi palīdz noteiktām kaitēm, pat tik efektīvi, ka tās pat tiek iekļautas medicīniski apstiprinātos pretparātos.
Trakais burunduks
# Labojis Trakais burunduks: 2008.11.14 08:09:10
Mārtiņš

nea nemāku
atbildi uz maniem jautājumiem

ooo kas tad vēl ir tradicionālā medicīna?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 08:49:15
Trakais burunduks
atbildi uz maniem jautājumiem

Uz kuriem tad gribās atbildi? Uz lozungiem pagrūti atbildēt.

ooo kas tad vēl ir tradicionālā medicīna?

Varens jautājums. Patiešām labs jautājums. Atvaino, es ņirgājos.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.14 08:53:07
Mārtiņš

Kāpēc lozungi.
es gribu zināt, ja viss ir tā kā tu saki, kāpēc tad valsts augstskolās homeopātus māca, kāpēc viņi strādā slimnīcās un poliklīnikās?

Un par medicīnu... hmmm interesanti uzzināt šādu cilvēku domas. Mošs atklājas, kas ļoti interesants...
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:03:50
Hm...es arī gribu ko piebilst...jēpis Tu kaut ko teici par placēbo zālēm...lai arī tā būtu, bet šis mācītājs, kurš nostājas pret homeopātiju, vienalga ir duraks...kāpēc? Nu vienkārši tāpēc, ka pat tradicionālajā medicīnā lai izārstētos ir vajadzīga ticība...kaut vai tām zālēm ko dzer...ja nebūs, tad var arī nepalīdzēt
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:23:02
Mazliet domīgais Jony
Nu vienkārši tāpēc, ka pat tradicionālajā medicīnā lai izārstētos ir vajadzīga ticība...kaut vai tām zālēm ko dzer...ja nebūs, tad var arī nepalīdzēt
Nebūs gluži tiesa. Aklās zarnas izgriešana problēmu gadījumā palīdzēs neatkarīgi no tā, ticēs pacients šim procesam vai ne.
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:27:40
Miervaldis Gotiņš Es runāju par zālēm un nevis par fizisku iejaukšanos...tobiš ķirurģiju...čuješ razņicu?
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:31:39
jēpis
Jony varbūt akal domāja tikai alergēnās iesnas, mirgēnu, depresiju - visādas tādas kaites, kuru cēlonis tikai galvā vien meklējams.
I kur varētu iepazīties ar faktuālo materiālu par alerģisko iesnu cēloni galvā?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:33:26

jēpis
mani ar interesē par to cēloni galvā alerģiskām iesnām. un alerģija ar laikam galvā rodas. par to ar sīkāk. mēs abi varētu apsēsties kaķu bariņā es lēnām smakšu un mocīšos ar iesnām un tu man skaidrosi, ka tās ir manas iedomas
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:36:28
Par alerģiskām iesnām nezinu, bet galvassāpes piem. austrumos ar zālēm neārstē...izdara masāžu zināmos punktos un pāriet, bet mēs tempjam ķīmiju.
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:39:10
jēpis
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:47:54
jēpis
Vienkārši. Varu saderēt, ka ja tev iestāstīs, ka šiet apkārt kaķi nenormālā daudzumā klaiņo - alerģijas pazīmes būs uz sejas. Tb - zālēm ir placebo efekts aiz ticības zālēm, slimības ierosinātājam ir tieši tāds pac, tikai pretējs placebo efekts.
Nebūs gluži tiesa. Es kaķus <pēc smakas> sajūtu, pat nezinot, ka viņi tur ir. Ir precedents - vispirms simptomi un tikai pēc tam jautājums `Klau, a vai pie Tevis gadījumā nedzīvo kaķi?`. Atbilde `Jā, veseli 2` mani NEMAZ neizbrīnīja...
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:49:51
jēpis

Garām. es gāju ciemā pie dzēka, kuram ir plikais kaķis. Gāju sev iestāstījusi, ka plikiem kaķiem nav spalvu, nav arī alerģijas. OOOO beidzot kaķis, kuru varēšu murcīt nešķaudot nesmokot, neraudot un nepuņķojoties....... rezultātā pēc 15 min vienalga sākās pazīmes. Prasīju dzēkam kāpēc tā, šams teica... normāli. izra`dās alerģija ir nevis tikai no spalvām, bet no tiem feromoniem vai kā, ko kaķis izdala.
+ man taču pašai bija kaķis... un es uzreiz varēju pateikt, ka viņš bija ielvījies istabā, jo nezinot, ka viņš tur gulējis es aizejot gulēt sāku smakt..... lai gan 100 % biju pārliecināta, ka kaķis nav gulējis manā gultā

nav tā kā tu saki. tad jau man vajadzētu tikai iedomāties, ka es pieņemu zāles un būtu OK. A ņifigā. Jāsauc ātrie, lai kačā vaļā un ne jau ar homeopātiku bet hormonāliem līdzekļiem
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:54:57
jēpis

atkal nepareizi. Ja es neredzu un nesajūtu kaķi (pazīmes, tādas, ka tev pēkšņi kāds žņaudz kaklu un iemetis čupu ar smiltīm acīs), man vienalga. Tu man vari stāstīt par kaķu ordām cik uziet. Par vienu kaķu ordu, par 1000, par to, ka tev visa māja ar kaķu ādām iztapsēta. man vienalga. bet ja tu slēpsi kaķi skapī, un man teiksi, ka kaķa nav, es vienalga to sajutīšu un man būs pazīmes.
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:55:46
jēpis

Jā. mana ārste ar teica - zāles jālieto 3 dienas pirms vajag un izrakstīja nākamo aknu bojājošo hormonu devu
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 09:57:22
jēpis
Piemērs bija gluži pretējs. Ja man ira suņi, bet tev sastāsta ka vesela orda ar kaķiem - tu saodīsi visu ko, tikai ne kaķus, taču kā būs ar tavu pašsajūtu? Tu taču slims paliksi, nepārtraukti kontrolējot - vai tikai iesnas neparādās, vai tikai aizdusa nemoka. Un būs takā iesiņas, un takā aizdusiņa sāks mocīt.... kā es te stāvu!
Iespējams. Bet no tā NEKĀ neizriet, ka alerģijas kā tādas cēlonis ir galvā. T.i. - KONKRĒTA lēkme, piekrītu, var būt uz psihosomatiskā pamata, bet ne alerģijas izcelsme kā tāda. Nejauksim silto ar mīksto

Ja Tu sastāstīsi, ka Tev ir pilna māja ar kaķiem - tad es tajā bez ĻOTI SPIEDĪGAS vajadzības vienkārši neiešu iekšā
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:02:54
jēpis
tikai - a kas ir allerģija? Koa?
Konkrēti man? Histamīna izdalīšanās kaut kur ebeņos (mums savulaik par to mācīja, bet bioķīmija bija viens no tiem priekšmetiem, kur es NEKO nesapratu). Tipa - pārspīlēta organisma aizsargreakcija pret noteiktiem kairinātājiem.
Brīvā meža govs
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:04:59
man ar šķiet, ka visas kaites ceļas no galvas. man bija kaut kāda neizskadrojama baismīgā alerģija - nevarēju saprast no kā. izmeklējos visādas vainas - medus, etiķis, putekļi vēlnezkas - bet nekā. varu to visu lietot, ja galvā kārtība. bet citādi var iet bēdīgi.
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.14 10:05:51
jēpis

jei bogu mani neviens hipnotezējis nav es piedzimu jau tāda jūtīga ar švaku imunuju sistjemu un tieksmi uz visādām zarazām. man alerģija jau no dzimšanas, tāpēc medicīniskā karte biezāka par Bībeli
Tā kā teorija garām. Pieaugušo var nohipnotizēt, bet vai tad kāds dzemdībnamos t zīdaiņus hipnotezē?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 148 , pavisam kopa bijuši: 37016