atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:39:48
Ctulhu
Vecīt, nerunā no nožēlojamās LV ārstu situācijas un pieredzes... Es runāju, ko zinu - kā tas ir citās, normālās valstīs.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:46:51
... un ķīmisko zāļu firmas visiem spēkiem apkaro...

manuprāt, tās ir dažādas lietas, kas ir sajauktas. lielāš firmas investē milzu līdzekļus "nopietnu" slimību ārstēšanai, nevis profilaksei. Tās mēģina samazināt zāļu attīstības un reģistrācijas periodu uz ~10-15 gadiem, bet vispār tas esot 20-25. Kas tur par pētījumiem, un investīcijām un kontrolēm. Protams arī viņiem ir kļūdas.
Nu un ja ārsti šādu zāļu vietā sāk ieteikt "šķaidījumus" kuru īzgatavoša neko daudz neprasa un arī to reģistrācija, tad nav brīnums, ka lielās firmas sāk protestēt.

Man pati ideja ar `000 kārtīgo šķaidīšanu nav skaidra. Es esmu dzirdējusi par uzlējumiem (sprits ar kaut ko), ekstraktiem - sulu, tēju utml. Tas pats citrusepts kaut vai. Ta ir fitoterapija un tas palīdz.
Bet kāda jēga no šķaidīšanas - nu nesaprotu. Nu kā tu domā, kas var palikt pāri, ja pilienu vielas šķaida 200 reizes.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:52:41
neviens lats
Ķīmiju izvēlas tad, kad izmēģināta homeopātija, bet nav pietiekami efektīvi iedarbojusies. Nebūtu slinkums un laika par maz, varētu aprakstīt keisus.
Tā kā vēža vai citu TIK nopietnu kaišu manā ģimenē nav bijis, tad nevaru spriest, kāda veida atbalstošu terapiju šādai diagnozei ieteiktu.
Starp citu, pieļauju, ka piem., tieši astmai u.c. autoalergēnām slimībām homeeopātija patiesi labāk palīdz.
Jā, starp citu, atcerējos - ļoti senos laikos - kādai manai tuvai radiniecei bija plaušu TBC (antibiotiku vēl nebija), neviena kīmija nelīdzēja. Gatavojās vienas plaušas izoperēšanai. Tad atrada tolaik pagrīdē praktizējošu homeopātu, ar kura zālēm viņas veselība dažu mēnešu laikā bija tik radikāli uzlabojusies, ka OP nevajadzēja, un ārsti slēpti brīnījās par savu zāļu iedarbību (jo parasti tās vairs nelīdzēja).
Tajos laikos viņa nedrīkstēja teikt, ka kāds nelegāls ārsts viņu ir ārstējis ar citām zālēm. Teica, ka jā - lietoju tās, ko man izrakstījāt.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:01:37
Pie kam, paaugstinātu temperatūru neiesaka dzīt lejā mākslīgi, jo tā ir tā krāsniņa, kurā tiek sadedzināti vīrusi.

Dzinu ar Coldrex... neciešamas sajūtas ir kad ir 39! Un daudz daudz tējas... Cik saprotu, tad mans organisms vienkārši ar tādu herņu nebij saskāries, šim vajadzēja 3 dienas kāmēr imunitāti izstrādāja... jocīgākais, ka neviens apkārt nesaslima... pat 1gadīgs bērns!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:02:42
Sofija Eriksone
ar govju suudiem

to seno metodi es ar esmu dzirdējusi, un saka ka līdzot arī bez piena, jo citiem var būt alerģija pret pienu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:04:09
man domat, ka liela dalja cilvju dara otradi - vispirms izmegjina parastaas zaales un peec tam , kad visas ceriibas zudushas, metas pie homeopatijas un tad nu gan milzu nopelns izaarsteeshanaa ir ticiibai.

Jā un nepamana, ka iedarbojās tradicionālās zāles, jo cilvēka organisms atslēdz `pretosānos`. Bez Placebo ir jau arī Nocebo efekts... var arī nokaut visai efektīvu zāļu darbību, ja visu organismu noskaņo un iedzen stresā, ka nekas vairs nepalīdz... kā tik ar āmuru pa galvu, lai beidz spirināties pretīm!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:05:43
pie 39 var rasties [robleemas ar sirdi, taapeec labaak patiesham iemst kaadu aspiriinu. Coldrex neiesku, neviens kombineetais preperats nav labs.

Znač placebo... jo nokrita uz 37 ar kapeikām! Tad kā pēc texta... 6 stundas darbojās un atkal apakaļ... un tā 3 dienas... kāmēr laikam tam vīrusam vai kas tas bij, apnika... ja jau man negaršo tik daudz tējas, tad ko tie nabaga vīrusi pārcieta... pilnīgi žēl paliek, būtu es Džainists ļautu tiem zvēriņiem dzīvot
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:06:51
Nu, kumeljteeja, kaa jau noskaidrojama nav homeopaatija, bet fitoterapija

Gan jau tur kādu D0 vai D1 vai pat D2 ciparu var arī kumeļtējai piemeklēt! Tā kā... homeopātija... zub daju!
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:07:58
Ēeh...senie letiņi, kad apaukstējās, gāja uz pirti...kārtīgi nokarsējās un nopērās, pēcāk sadzērās tēju un vis štokos...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:09:07
Ēeh...senie letiņi, kad apaukstējās, gāja uz pirti...kārtīgi nokarsējās un nopērās, pēcāk sadzērās tēju un vis štokos...

Tāpē jau šie izmira... neviens vairs dzīvs apkārt nestaigā! Kaitīga tā pirts
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:10:36
Donachka
Par siltu pienu ar govju pankūkas virskārtiņu jeb somiņu, plēvīti, esmu dzirdējusi, ka tajā ir kāda govs zarnās izstrādāta tipa dabīgā antibiotika.
Bet mana radiniece tika ārstēta ar pilieniņiem.
Tie, kas metas pie homeopātijas, tātad NAV ķīmijas izārstēti. Bet kāpēc tad viņi tāpat neticēja visuvarenajai zinātnei un ķīmijai?

neviens lats
Ne jau vēža vai taml. gadījumā. Bet bronhīta - jā.

Mulders
Labāk ir izturēt to t un nedzīt nost. Bet mēs jau zinām, cik var izturēt vīrieši... mūsu vājais, saudzējamais dzimums!
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:11:54
MuldersTāpē jau šie izmira... neviens vairs dzīvs apkārt nestaigā! Kaitīga tā pirts

A tu no kurienes...no marsa radies
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:17:00
Piekrītu Sofijai...pietiek ar 37grādiem
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:18:37
Labāk ir izturēt to t un nedzīt nost. Bet mēs jau zinām, cik var izturēt vīrieši... mūsu vājais, saudzējamais dzimums!

Balss - nav taisniiba, liela temper. IR jaadzen nost.

Lūk arī mūsdienu medicīna!

Balss... Donačkai taisnība... pie 39.5 ko konstatēju sev kā maximumu... sirdij sāka palikt sūdīgi... pārsitieni u.c. herņa...
Jā varbūt esmu vājš vīrietis... bet netaisos es apstiprināt "šarlatānu medicīnu" pakļaujot sevi naturālajai selekcijai!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:19:17
A tu no kurienes...no marsa radies

Pirtī toč nē Redz es pirtī neeju... un skat kāds dzīvs un kustīgs! Arī gurķus needu, tie kaitīgi esot!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.11.26 17:20:00
Sofija Eriksone
Balss - nav taisniiba, liela temper. IR jaadzen nost.

Es atceros, ka bērnībā, kad bija liela temperatūra, vecāki mani tina segā, lai svīstu, un tas bija baigi grūti. un tad atnāca viena ārste, kas norāva visas segas nost un teica, ka jāliek vēss dvielis uz pieres - vecāki bija maigi sakot izbrīnīti, bet es tā priecājos , jo pirms tam pat kāju nedrīkstēju izbāzt no segas.
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:23:34
Mulders Es gan vēl dzīvs...kaut ēdu gurķus...laikam dinozaurs
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:23:55
aha, visi , kas esot eedushi gurkjus, esot nomirushi, lasiiju vienaa zhurnaalii

Vēl vairāk... Pētījumi liecina, ka 90% visu aviokatastrofu gadījumā piloti ir ēduši gurķus iepriekšējo 2 nedēļu laikā. Nu daudz pētījumi!

Taču kā tur bij teikts - zinātnieki iesaka ēst zupu no purva orhidejām, cik zināms, no tām vēl neviens nav miris
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:24:43
nu, beernus pie augstas temper. citreiz ieriivee ar spirtu no matu galiniem liidz papeezhiem

Jā! Tagad gan ir visādi klasiskie citramoni kapsulās, var pat mazam zīdainim dabūt temperatūru zemē.
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.11.26 17:26:00
Mulders, no tām vēl neviens nav miris

ir ir...no vecuma...bet varbūt tomēr no zupas?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 160 , pavisam kopa bijuši: 5389