atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 12:19:49
1) Es nemaksāju par krāna ūdeni, bet par ārsta zināšanām (pat ja tās ir pieredzē, nevis teorijā balstītas) un par zālēm, kas iedarbojas.

Būsim godīgi. Tu maxā par kaut kādu informāciju, ko tev dod vīreļi, kam ir kaut kādi sertifikāti. Redz kad nomet textam liriku, texst paliek visai neitrāls un prasa bik vairāk - kas par zināšanām, kas par sertifikātu, sertifikāta pamatojums, zināšanu pamatojums... Jo zināšanas un sertifikāti ir arī Pokaiņu Akadēmijas beidzējiem, Buiķiem u.c. torsionu lauku spečiem.

Oscillococcinum - klasiskais placebo efekts

Anas barbariae, hepatis et cordis extractum 200K 0,01 ml
palīgvielas: Saharoze, laktoze.

Lai ctulhu analizē. Saharoze un laktoze, klasiskās vielas, no kā taisa placebo! Apsveicu. Tu samaxāji daudz naudiņas par to lai ar ticību šai vielai aktivizētu savu organismu cīņā pret simptomiem.
Tas ir tāpat kā - plēšu papīrīšus un mētāju apkārt - lai aizbaidītu krokodilus. Ak tad krokodilu nav, nu tātad mana metode darbojas

Klīniskie Pētījumi neapstiprina šamās zāles iedarbību vispār!

Iedarbojas ĻOTI labi.
Placebi arī iedarbojas ĻOTI labi! Bet okey, ja saharoze tevi izārstē, lai tā būtu! Galu galā... kāda šķirba kā tu galvassāpes un drudzi dabon nost!

4) Es nerunāju par savu garīgo izaugsmi - tā nav neko diža. Es runāju par citu man zināmo kristiešu izaugsmi (kuri arī ir lietojuši un lieto to pašu bīstamo homeopātiju...)
To garīgo izaugsmi var patestēt kaut vai šajā sarunā... garīgās izaugsmes "ežus" jau var sajust tikai tur... kur tie dēmoni slēpjās Katram mums tādi ir...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.26 13:26:43
ja tā šķaidīšana darbotos, tad jau mēs arī kafiju varētu šķaidīt. Ietaupītu naudu un varbūt pat nostrādātu placebo ar uzmundrinājumu šūnām ... tikai garša nekāda
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 13:38:43
Mulders
1) TU nelasi iepriekš rakstīto!!!!!!!!
Man apnicis rakstīt palagus vai kā ņedoučkam vēlreiz borēt, ka gan Vācijā, Zviedrijā, Francijā u.c. t.s. vecajās Eiropas valstīs (tagad arī Latvijā) ĀRSTI HOMEOPĀTI ir ĀRSTI AR SAVAS VALSTS AUGSTĀKO MEDICĪNISKO izglītību , kas papildus ir specializējušies (valsts sertificētās augstākajās mācību iestādēs - universitāyēs vai institūtos) homeopātijā.
Un kas lieto VISAS savas zināšanas medicīnā, visas klasiskās izmeklēšanas metodes - no asins analīzēm līdz datortomogtrāfijai.
Tā ka par diagnozēm un par rezultātiem ir arī dokumentāri pierādījumi.

Klīniskie Pētījumi neapstiprina šamās zāles iedarbību vispār!
Vai tos veici TU??? Šeit uz vietas datorā?

Ja tas viss būtu placebo un papīrīši pret krokodīliem, tad lielie biznesa uzņēmumi - ĀRZEMJU slimo kases, neapmaksātui pacientiem šos medikamentus.

4) Kā jau teicu - nestāstu par savu garīgo izaugsmi (lai gan, ko tu zini - varbūt es no ābečnieka esmu nonākusi jau tiktāl, ka spēju sarunāties? ), bet gan par citu kristiešu (kuri, ak, vai, lieto homeopātiju) garīgo izaugsmi un kurai es un daudzi citi cilvēki ir liecinieki.

Bet par Debesu Ķēniņienes pielūgšanu - labāk parunā ar brāļiem un māsām no RKB...
Es nepielūdzu un neupurēju ne zāļu firmām, ne ārstu apvienībām, nekvēpinu un nepielūdzu tos.

Atceries, ka kristietis savā brīvībā pat upuru gaļu drīkst ēst...
Bet, ja tas tevi (ticībā vājo... ) apgrēcina, tad par homeopātiju vairs nerunāšu...

Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 13:40:58
Ctulhu
Paliec, kurpniek, pie savām liestēm. .. Ctulhu - pie raganām...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.26 14:07:22
diez vai tās zāles ( piem. minētās Oscillococcinum) ir apvādrotas, bet pielietojot common sense, jo šķaidīšana nav nekāds ūberkruts vai nesaprotams tehnoloģisks process - nu kas var būt ja 1% atšķaida 200 reizes? (first mixture contains 1% of the extract, the second contains 1% of the first mixture, un tā 200 reižu)

ūdens vai cukura ripa
tad, jau sanāk, ka ar parastajām tējām saaukstēšanās gadījumā mēs dzeram ziloņa devu aktīvo vielu un ar parastu kumelīšu tējas paciņu var izārstēt veselu armiju.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 14:12:13
Rausītis
Jā, ja ņemtu vielu iedarbību uz slimību.
Bet, kā jau teicu - homeopātija neuzbrūk slimībai (to dara klasiskās, ķīmiskās zāles), bet gan signalizē organismam, ka tev, lūk, tajā un tajā orgānā jāmobilizējas un jāatjaunoajs. Hei, Mulder, vai es vēl neesmu diezgan jauna? Būšu labi mobiilizējusies!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.26 14:34:55
Klīniskie Pētījumi neapstiprina šamās zāles iedarbību vispār!
Vai tos veici TU??? Šeit uz vietas datorā?


Nē zinātnieki laboratorijās!

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/14973976

REVIEWER`S CONCLUSIONS: Though promising, the data are not strong enough to make a general recommendation to use Oscillococcinum for first-line treatment of influenza and influenza-like syndrome. Further research is warranted but required sample sizes are large. Current evidence does not support a preventative effect of Oscillococcinum-like homeopathic medicines in influenza and influenza-like syndromes.

Šeit ir Google saits
http://scholar.google.lv/schhp?hl=lv&lr=

Tur var pēc dažādām tēmām meklēt zinātniskus reālus rakstus, pārsvarā ir publicēti "Abstract" daļa - tb īsumā kas tika pētīts, kā tika pētīts, kādi ir rezultāti!

Nu bēdīgi ar to homeopātiju ir... tā īsti neparādās tas efekts, šamā slēpjas!

Kas interesanti, šie pētījumi ARĪ ir darīti no zinātnieku puses, kas paši ir savu valstu atzīti grādi utt utjp! Balss, GRĀDS un VALSTS GARANTIJA negarantē, ka cilvēks netiks pievilts! Arī Ārstiem ir savi uzskati par pasauli un lietām ārpus viņu darba... un kāds brīnums, ka daudzi ārsti tic homeopātijai pretīm visiem pētījumiem tāpat kā ir matemātiķi kas tic torsionu laukiem!



Ja tas viss būtu placebo un papīrīši pret krokodīliem, tad lielie biznesa uzņēmumi - ĀRZEMJU slimo kases, neapmaksātui pacientiem šos medikamentus.


Kā tu to zini!

Tu taču maxā! Tad kāpēc viņiem uz to netaisīt biznesu? Ko tad tas maxā... sapakot krāna ūdeni vai cukura tabletītes! Pacienti rij iekšā, tas nekaitē, bet daži reportē ka no tā labāk paliek... nu ko vēl vairāk vajag?

Es nepielūdzu un neupurēju ne zāļu firmām, ne ārstu apvienībām, nekvēpinu un nepielūdzu tos.

Bet tu viņu darbu uzteic un savu naudu viņiem atod tieši tāpat pamatojoties - Jo tas taču darbojas! Tāpat kā Jūdi, atdeva savas aitas un dedzināja upurus Debesu Ķēniņienei - Jo tas taču darbojās!

Bet, ja tas tevi (ticībā vājo... ) apgrēcina, tad par homeopātiju vairs nerunāšu...

Mani tas neapgrēcina. Mani apbrīno manu brāļu kristiešu lētticība, ka viņi sev un saviem bērniem mutē liek lietas "kas darbojas" bet paši nezin no kurienes šiem preparātiem tā iedarbība... pietam pat paši atzīst, ka ne jau no matērijas, bet no kaut kādas "informācijas" kuras izcelsme ir kāda? Cilvēku Liecība un Sertifikāti? Tādi paši sertifikāti no cilvēkiem tika izdalīti visādiem viltus praviešiem!

Ja šīs zāles ir labas un darbojas, es tikai priecātos, bet pagaidām neviens mani par to nav pārliecinājis... viss kas ir... ir placebo vai klasiska ķīmija!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 14:46:45
Mulders
1)Zinu, zinu, par Ctulhu tipa zinātnieku noslieci panākt un pierādīt, ka Dieva nav (ka homeopātija nedarbojas).
Šos pētījumus lielā mērā (ja ne ekskluzīvi) finansē ķīmisko zāļu firmas, jo gadu no gada pieaug homeopātisko zāļu lietotāju skaits, un savukārt attiecīgi - samazinās ķīmisko zžļu lietošana. Tātad - skaidras biznesa intereses.

2) Nē, PAR ZĀLĒM rietumvalstīs (lielāko cenas daļu ar minimālu pacienta piemaksu) MAKSĀ SLIMO KASES. tĀTAD tur VIŅĀM NEKĀDAS BIZNESA INTERESES NAV - KASĒM JĀMAKSĀ ŠĀ KĀ TĀ - PAR ĶĪMISKAJĀM VAI HOMEOPĀTISKAJĀM.
Bet kases neiebilst pret homeopātisko zāļu segšanu tāpēc, ka tām

1) nav blakņu, kuras bieži ir ļoti smagas ķīmiskajām, līdz pat šo blakņu izraisītiem nāves gadījumiem. Ir bijuši vairākui šādi skandāli.

2) tās bieži ir tikpat efektīvas vai pat efektīvākas attiecīgās slimības izārstēšanā nekā ķīmiskās.

Un kasēm ir vienalga - ar placebo vai bez, ka tik par pacienta izārstēšanu mazāk jāmaksā.

Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 15:03:26
Ctulhu
Efektivitāte pierādās tā, ka, ja pacients ir izārstēts - tātad, ja nav komplikāciju, nav stacionāra, nav citu zāļu - tātad izārstēts!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 15:08:58
Šos pētījumus lielā mērā (ja ne ekskluzīvi) finansē ķīmisko zāļu firmas, jo gadu no gada pieaug homeopātisko zāļu lietotāju skaits, un savukārt attiecīgi - samazinās ķīmisko zžļu lietošana. Tātad - skaidras biznesa intereses.

Ņu redz... tātad nevis vaina ir pētījumā, bet tajā, kas to "pasūtījis" Redzi... tu JAU esi indoktrinēta, jo tu tik akli tici homeopātijai, ka neexistē tāds pierādījums, kas parādītu, ka tieši šī tava ticība tavu organismu mobilizē un izraisa ārstbniecisko efektu - saucās placebo! Esmu jau teicis, to viegli būtu pierādīt, aizstājot visus šīs zāles ar krāna ūdeni un cukura tabletēm... Redzēsi... tāpat visi rīs tās un dos galvu ķīlā, ka tas darbojas! Nu apčakarējuši tevi ir... bet ja tas tev mazina iesnas... lai tā būtu!

2) tās bieži ir tikpat efektīvas vai pat efektīvākas attiecīgās slimības izārstēšanā nekā ķīmiskās.
Piemērus! Un pētījumus, kas to apstiprina! Iļi atkal... visi pozitīvie pētījumi ir baigi labie, a visi negatīvie ir pasūtījuma pētījumi, kam nevar ticēt

Un kasēm ir vienalga - ar placebo vai bez, ka tik par pacienta izārstēšanu mazāk jāmaksā.
VOT! Un ja tu ārstējies no cukurūdes, jo labāk!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 15:19:44
Uz bakteriaalajaam - antibiotikas.

Riskanti. Pieradīs... un kad pa riktīgām vajadzēs antibiotikas, tad baktērijas mirs no smiekliem
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 15:20:14
Donačka, vot tu kaut ko no medicīnas rubī... ko tie homeopāti slēpj... kāpēc neatklāj, kā un kas darbojas tais zālēs, ja darbojas!
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.26 15:55:00
Donachka
Par spīti teicienam par iesnu ārstēšanu/neārstēšanu 7 dienās/vienā nedēļā, es vairākkārt esmu pārslimojusi iesnas (vieglā formā) apm.2-3 dienu laikā - ar homeopātiju.
Piem., ja izdodas pie pirmajām saaukstšanās pazīmēm - šķavas, tā pirmsiesnu sajūta, ka kaut jkas tuvojas, ieņemt vienu stobriņu tā paša Oscillococcina plus fito-zāles (no augiem) Sinupret, tad 2-3 dienās iesnas viegli uznāk un viegli pāriet. Vai pat nesākas.
Un man iesnas un blakusdobumi ir vājā vieta, tā ka par placebo efektu grūti runāt.

neviens lats
Šeit nebūt NAV ticības, bet PIEREDZES lieta. Manas un daudzu citu tūkstošu cilvēku pieredzes lieta. Ar visām diagnozēm, analīzēm un rezultātiem.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 15:58:35
Ctulhu
Nē, mīļais skeptiķi... ar Sinupret vienu pašu, kuru lietoju jau vismaz 15 gadus, man vismaz izdodas izvairīties no blakusdobumu iekaisuma, bet ne no iesnām. Tās ir un paiet normālā garumā, 7 dienās.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:24:22
Gudrīši! Neesmu vēl dzirdējusi ne par vienu NOPIETNU homoeopatijas klīniku vēža slimniekiem. Lai gan imūnsistēmas papildus stiprināšana noteikti varētu atbalstīt klasiko medicīnu.
Bet astmas izārstēšanai - ne simptomu novēršanai - homeopātijai varētu būt pat labāki rezultāti - pieļauju.

neviens lats
Priekš tam, kas ir un kas nav nopietna slimība, man ir ārsts, kurš to pēc visām med. analīzēm izvērtē. Un tad arī nozīmē attiecīgu terapiju.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:27:55
Šos pētījumus lielā mērā (ja ne ekskluzīvi) finansē ķīmisko zāļu firmas, jo gadu no gada pieaug homeopātisko zāļu lietotāju skaits, un savukārt attiecīgi - samazinās ķīmisko zžļu lietošana. Tātad - skaidras biznesa intereses.

par šo es nebrīnos. ~ pirms 10 gadiem kāds bijušais aptieku tīkla īpašnieks skaidrā biznesa valdoā pateica, ka lielā nauda aptieku biznesā slēpjas nevis ārstējošajos medikamentos, bet gan profilaktiskajos un preventīvajos, proti vitamīni, uztura bagātinātāji, tai skaitā homeopātija arī labi iederas. Tieši tā kā balss rakstīja - organisma/imunitāte spēcināšanā. Tāpēc nav brīnums, ka ārsti to arī sirsnīgi iesaka.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:31:15
Rausītis... nu lūk, a mēs maitas pērkam citronus, apelsīnus, ābolus, kivi un štopējam iekšā un neslimojam!

Kā jau teicu te vienu brīdi pa nopietnam nogāzos ar kaut kādu kaiti... 3 dienas gulēju... ārsts izrakstīja kaut kādus brīnumus, tā kā neko no tā nesapratu, tad noliku to visu malā un turpināju tempt daudz daudz daudz tējas... saku 3 dienas un biju lietojams... a tempertūra pāri 39 bij... Vēl šodien dzīvs esmu!

Homeopātija? Da tējas daudz šķidruma un paldies Dievam vēl vesels organisms, spējīgs kauties pretīm zarazām!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:31:39
Labi. Un kuru slimību ārstēšanai izmantosi homeopātiju? Nopietnajām, vai nenopietnajām?

NL tu esi ļauns!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:31:43
Rausītis
Tāpēc nav brīnums, ka ārsti to arī sirsnīgi iesaka.
... un ķīmisko zāļu firmas visiem spēkiem apkaro...
Bet ārsti jau neiesaka SAVAM labumam, bet gan cilvēku veselībai. Ne jau uztura bagātinātājus, bet gan zāles, kas ārstē bez blaknēm.
Un, ja kādreiz neizdodas, tad vēl vienmēr var ķerties pie ķīmiskā lielgabala.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 16:38:21
neviens lats,Mulders
Principā visām der. Bet ārsts izvērtē, kad ķerties pie ķīmijas, kad nē.

Tu,Mulder, gudri darīji! To tev arī katrs gudrs ārsts būtu ieteicis, it īpaši homeopāts.
Pie kam, paaugstinātu temperatūru neiesaka dzīt lejā mākslīgi, jo tā ir tā krāsniņa, kurā tiek sadedzināti vīrusi.
Dažkārt, kad šāda slimība ieilgusi - lai kādu iemeslu dēļ - un temp. nav īpaši augsta, viena medode ir - mākslīgi paaugstināt - ar karstām vannām u.tml.- un noturēt šādu t pāris stundas.
Ja ar aspirīnu nodzen t, tad tas ir zaļā gaisma neuzvarētai huligānu bandai, kas var izlauzties un turpināt postījumus.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 53 , pavisam kopa bijuši: 4871