atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:40:52
neviens lats
Cik pa degunu iztek, tik der, jo pēc tam tiešām paliek labāk!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:42:50
Papucs
Meitenēm paliek labāk, kad viņas izraudas. Puikām, kad izkaujas un pa degunu nolaiž asinis?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:45:23
Mani novērojumi cauri šai sarunai liecina, ka notiek elementāra terminu putrošana/nezināšana/pārprašana un tāpēc kašķis!

Personīgi sev esmu pārliecinājies, ka šķiet, tiešām "homeopātijai" te tic tikai -Jona- bet nu tur viss skaidrs... to ka pārējie par "homeopātiju" sauc parasto ķīmiju - nu ak vai... Ctulhu tak arī putro terminus filosofiskos, tač, ja to zin, var pat ar šamo sarunāties!

Es aizeju (no tēmas) te viss skaidrs!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:51:59
Mulders
Nē, draugs, šoreiz putro Tu...

un kā grand_placebo šobrīd darbojas šī homeopātija!

Cilvēki sadzerās zāles, kurās, kā Mārtiņš parādīja, ir normālas neatšķaidītas aktīvās vielas... un par "hmoepātiskām" tās padara D ar cipariņu...

Cilvēki tām tic... aktīvā viela darboajs... summāri rezultāst ir normāls terapeitiskais efekts. Jo darbojas aktīvā viela + tava pilnīgā pārliecība, ka tas palīdzēs organismu noskaņo "pozitīvi" un viss notiek...

Bērniem, Dzīvniekiem - nu izpēti šo zāļu saturu... atradīsi tur normālu ķīmiju kuru atradīsi tieši tāpat arī parastās zālēs..


LIELAIS VAIRUMS homeopātisko zāļu, kuras TERAPEITISKI darbojas, ir tīri homeopātiskas, bez neatatšķaidītu augu izvilkumu un/vai parastu ķīmisku zāļu piejaukumu.
Tu pārāk maz ar šo jomu esi saskāries, tāpēc neizdari kļūdainus secinājumus uz tendenciozi izmeklētu paraugu bāzes.

Esi taču gudrs tortes gabaliņš?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:52:55
neviens lats
Nē, mani pārliecina mana personīgā PRAKSE un tikai!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:54:00
Ctulhu ... vai arī tīrs spirts? Iedzeru un uzreiz labāk paliek, vai ne?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.24 18:44:27
Balss
Tu pārāk maz ar šo jomu esi saskāries, tāpēc neizdari kļūdainus secinājumus uz tendenciozi izmeklētu paraugu bāzes.

Manis atlasītie piemēri bija pēc principa "pirmie no saraksta". Nav man patikšana stundām pavadīt meklējot izņēmumus.

Bet nu viss ir skaidrs. Tagad esam gudrāki, visi zinām kas ir homeopātija, kādas galvenās metodes, kādu informāciju sniedz tās piekritēji, kāpēc daži tiepjās. Tāpat arī novērojām, kā gauži pasaulīgs kašķītis riskē pāraugt reliģiskā konfliktā.

Ar mieru!
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.25 18:02:27
Ctulhu ņe figa!!!
vasara
# Iesūtīts: 2008.11.25 18:04:56
Ct , vai ogres trikotāža arī nav reliģija?
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.25 18:05:05
zāles ir zāles un reļigija ir reļigija!...
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.25 18:07:59
Ctulhu zāles nav iracionālas. ctulhs gan ir iracionāls!!!!!!!!!
Sieviete
# Iesūtīts: 2008.11.25 18:10:33
ctulhs gan ir iracionāls!!!!!!!!! jo netic, ka zāles darbojas!!!!!!!1
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 11:12:07
Balss, nu mēs jau tev piedāvājām - iedod to zāļu izrakstu un sastāvu kuras tu uzskati par homeopātiskām un esi pārliecināta, ka tās darbojas... un tad mūsu ķīmiķi izvērtēs kas tas tur viss ir!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 11:17:43
Mulders
Kāda jēga?... ķīmiķi turpinās neatrast to, kas tur nav atrodams.
To, ka darbojas, pierāda prakse, nevis molekulu skaits.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.26 11:21:07
Balss, bet jautājums ir par to KĀPĒC darbojas!

Arī Faraona burvju maģija darbojās. Un Mozus brīnumi darbojās! Kāpēc? Redzi abi darbojās, bet atbilde uz jautājumu "Kāpēc" var atšķirties!

Mēs paredzam, ka darbojas divu iemeslu dēļ
1) Šajās zālēs ir aktīvas vielas tāpat kā parastās zālēs un tas ir konstatējams pēc šī sastāva vai zāļu analīzēm - tb nav nekādas būtiskas atšķirības no tā, kā darbojas dažādas citas zāles, vakcīnas, whatever
2) Placebo efekts, pacients svēti tic šai darbībai, organisms tiek neapzināti ieslēgts šajā režīmā un tālāk pēc texta "Placebo Effekts"
3) Vakcīnas efekts... nu līdzīgi, kā cilvēku pieradina izturēt kobras indi nāvīgu devu... ar nelielām indes devām, ko organisms prot neitralizēt, līdz tas iemācās neitralizēt visu devu... Tas tad būtu tas "Kļin Kļinom višibajut"

Nekādu balto caurumu, neitronu viļnu un hiperprotonu!

Bet jēga... tevis u.c. cilvēku izglītošana un erudīcijas celšana, aizspriedumu un maldu salaušana, gudrības mīlestība un labas liecības došana par kristiešiem, kas visu pārbauda, kas labs to patur... un kā teica Kristus "Neticiet kuram katram Garam, bet tos pārbaudiet" Tad lūk, piedāvājums ir tev sekot tava Kunga norādēm! Pārbaudīt. Dievs tev devis iespēju - pat neticīgos iejūdzis šajā darbā - lai tu varētu pārbaudīt to, ko liec mutē... no kurienes tas nāk un kāpēc darbojas, ja darbojas!
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.26 11:25:41
Mulders
1) Domāju, ka rūpnieciski ražotās zālēs nav faraonu maģijas efekta.
2) Acīmredzot, zāļu iedarbību drīzāk nosaka ražošanas tehnoloģija, nekā tiešā, vienkārši ņemtā attiecīgās vielas iedarbība.
3) Placebo efekts neiestātos pie dzīvniekiem, zīdaiņiem vai cilvēkiem, kas šīm zālēm netic, bet tomēr - zem spiediena, piemēram, vecāku - tomēr lieto.
4) Ņemot vērā, ka šo zāļu lietošanu gadu desmitiem ilgi, šķiet, nav atstājusi nekādu garīgā ļaunuma efektu ne uz mani un manu ģimeni, ne uz citiem man zināmajiem kristiešiem, uzdrošinos paļauties uz Kristus vārdiem, ka ne jau tas mūs sagāna, kas mūsos ieiet, bet gan tas, kas no mums iziet.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.26 11:30:57
1) Domāju, ka rūpnieciski ražotās zālēs nav faraonu maģijas efekta.

Un ja tu domāsi, ka sniegs ir zils?

2) Acīmredzot, zāļu iedarbību drīzāk nosaka ražošanas tehnoloģija, nekā tiešā, vienkārši ņemtā attiecīgās vielas iedarbība.

Kā acīm redzot?

3) Placebo efekts neiestātos pie dzīvniekiem, zīdaiņiem vai cilvēkiem, kas šīm zālēm netic, bet tomēr - zem spiediena, piemēram, vecāku - tomēr lieto.

Tāpēc saku - zālēs ir aktīvas vielas, kas darbojas neatkarīgi no ticības!


Tātad... vai tu ļausi mums pārbaudīt šīs zāles, pie reizes ja vari iepostēt arī ražotāju, moš uzraksim pašu ražosanas procesu!

Es brīnos, ka tu savu bērnu pakļauj zālēm tikai balstoties pamatojumā "Tas Darbojas"

Jeremija 44:
17 Mēs izpildīsim savu solījumu, ko esam devuši, nest kvēpināmos un dzeramos upurus debesu ķēniņienei, kā mēs un mūsu tēvi, mūsu ķēniņi un virsnieki to darījuši Jūdas pilsētās un Jeruzālemes ielās! Toreiz mums bija maizes papilnam, mums klājās labi, mēs neredzējām nekā ļauna.
18 Bet no tā laika, kopš mēs pārtraucām dedzināmos un dzeramos upurus debesu ķēniņienei, mums trūkst visa kā, un mēs ejam bojā no zobena un bada.


Redzi... Tieši tas pats arguments... Pielūgt Debesu Ķēniņieni ir ok... jo TAS TAČU DARBOJĀS! Bet līdzko pievērsāmies "Tradicionālam Dievam" tā viss sagāja tūtā!

Tāpat arī Izraēls tuxnesī... Redz kad bijām Ēģiptē mums bij ij gurķīši, ij sīpoli... nebij tik slikti, a vot aizgājām Mozum pakaļ un skat - vazājamies pa tuxnesi un viss ir trubā!

Balss, tev taču pa tiešo ir pieejams teologs... parunā par šo!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 11:41:43
Mulders
Viss jau sen izrunāts un izlietots. Paļaujamies uz Kristus vārdiem.
Vēsturē arī citu lietu dabība ir bijusi no attiecīgā zināšanu līmeņa neizskaidrojama, tomēr ir lietota. Tikai vēlāk atklājot to darbības mehānsimu jeb iemeslu.

2) Acīmredzot tāpēc, ka ķīmiski tur iedarbība tiešām it kā nevarētu būt - pie tik mazas koncentrācijas. Tātad info nesējs ir kas cits.

3) Zēlēs ir nevis vielas, kas iedarbojas, bet informācija, kas pamodina organsima pašdziedināšanos.

4) Neesmu pamanījusi nekādu garīgu ļaunumu no šo zāļu lietošanas nevienam no man zināmajiem kristiešiem. Bieži pat otrādi - pieaugšanu ticībā, kas atspoguļojas viņu dzīves augļos. Bet tam, protams, nav nekāda sakara ar zāļu lietošanu vai nelietošanu. Vnk, šo zāļu lietošana nav kavējusi garīgo izaugsmi.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.26 11:54:50
Vēsturē arī citu lietu dabība ir bijusi no attiecīgā zināšanu līmeņa neizskaidrojama, tomēr ir lietota. Tikai vēlāk atklājot to darbības mehānsimu jeb iemeslu.

Tā ir... bet tas neiazliedz būt uzmanīgam un skeptiskam... un visu pārbaudīt, vai tas nav šarlatānisms, šmaukšanās un elementāra tavas vientiesīabs izmantošana, lai tu par krāna ūdeni maxātu vairāk kā tas maxā! Bet ja tevi tas neuztrauc... ok.

2) Acīmredzot tāpēc, ka ķīmiski tur iedarbība tiešām it kā nevarētu būt - pie tik mazas koncentrācijas. Tātad info nesējs ir kas cits.
Vai arī nav! Putru no cirvja uzvārīt nav liela prasme! Tāpēc jau mēs tev palūdzām - iedod tavu zāļu saturu - ok labi, ja tas ir konfidencāli un norāda uz kādu citu lietu, ko negribi atklāt - sapratīsim! Taču manuprāt Mārtiņš labi demonstrēja kas ir šis informācijas nesējs

3) Zēlēs ir nevis vielas, kas iedarbojas, bet informācija, kas pamodina organsima pašdziedināšanos.
Tā kā šis ir manas specialitātes tēze, tad pagaidām zinātnei un reliģijai ir pazīstami sekojošie informācijas nesēji
a) Matērija tardicionālā
b) Lauki un Viļņi, kas faktiski arī ir matērijas forma
c) Garīgas būtnes - eņģeļi, dēmoni - eņģeļu pats vārds ir - Vēstnesis, tātad Informāciajs Nesējs... Dēmoni bij origināli Eņģeļi, tātad arī pēc būtības Informācijas nesēji!

TU PATI apgalvo, ka a un b ir izslēgts Homeopātijā. Loģiski izriet, ka paliek zinātnei nekonstatējamā un neaizsniedzamā realitātes daļa - Eņģeļi un Dēmoni u.c. garīgās substances, kas var būt informācijas nesējs!

Tātad jautājums - kā tu zini, ka tie nav dēmoni kā šīs informācijas nesējs - jo tu pati uzskati un tici, ka matērija tā nav (tātad jautājums, kāpēc tad tur vispār to matēriju vajag)! Informācija tas ir VĀRDS plašā nozīmē - tātad zāles faktiski ir Apvārdotas - es te tikai vienkārši tev loģiski rādu tevis pašas apgalvojumu loģiskās konsekvences - jautājums vai tu GRIBI un VARI (vai tev ir drosme) izsekot tevis pašas apgalvojumu loģiskiem secinājumiem!

Nu un lūdzu - ko Raksti saka par apvārdotu substanču lietošanu... Mums Baznīcā ir zināmas tikai divas - Svētais vakarēdiens, Kristību ūdens... nu un iespējams dziedinošas eļļās! Par tiem zināms, ka tas ir Dieva pavēlēts un ar Dieva apsolījumu apstiprināts Vārds, kas pievienots materiālai substancei... tāpēc to varam droši lietot!

Tu pati apgalvo - ka šis Vārds (informācija) tavām zālēm ir pievienota un nav šīs matērijas pašas īpašības - tātad matērija nav šī Vārda nesējs - Tātad šī vārda nesējs no ZINĀMĀ mums paliek Dieva Vārds, Eņģeļi, Dēmoni!

Lūdzu kur tev garantijas, ka tas nav Dēmoni!
Lūdzu tikai nesaki "Tas Darbojas" parādīju rakstos, kur Dēmonu lietošana "darbojās" pietam daudz labāk ārēji nekā Dieva paša Vārds... kad visi tie labumu pazūd!


4) Neesmu pamanījusi nekādu garīgu ļaunumu no šo zāļu lietošanas nevienam no man zināmajiem kristiešiem.

Jeremijas grāmatas citātu izlasīji? Kā arī neesi pamanījusi, via neesi gribējusi redzēt - jo cilvēkiem ir tendence "pievērt acis" uz lietu defektiem, par kurām ir daudz maxāts. Vai neesi pati ievērojusi, kāmēr pa veikalu vazājies - lietas ir nu tā... sūc kautkāds - a līdzko par to izdod lielu naudu - tā tas ir pats labākais, pats skaistākais, defekti pazūd, paliek tikai labās lietas. Tā kā "neesmu pamanījusi" liecina nevis par lietu objektīvi, bet par tavām novērošanas spējām. Labi, ja nekas kaitīgs nav noticies... tu paļaujies uz savu pieredzi... Pietam garīga kaitniecība var izpausties visai fiziski...

Vnk, šo zāļu lietošana nav kavējusi garīgo izaugsmi.
Un tomēr... tava garīgā izaugsme aizliedz tev publicēt šo zāļu sastāvu. Labi jau teicu, ja tu negribi izpaust savas vai bērnu kaites, ok... bet kāpēc tava garīgā izaugsme neceļ labos darbus gaismā, lai visi redz, ka tie ir Dievā darīti, bet to sveci zem pūra slēp? Ja tur viss ir kārtībā... tad Ctulhu konstatēs, ka tur ir derīgas vielas, secināsim, ka tu gudri lieto zāles, kas darbojas... un visi iesim mājās. Gadījjumā ja tevi šmauc un tirgo citramonu par 3Ls, mēs to pateiksim lai tevi nemāna...
Bet kāpēc lai tu baidītos? Vai tas, ka Ieva un Ādams paslēpās no Dieva bij viņu garīgā izaugsme?

Bet ja mēs nekonstatēsim materiālu pamatojumu šo zāļu lietošanai, tad loģiski paliek šis garīgais informācijas nesējs... Jautājums tad paliek tavā ziņā - KAS ir šis garīgais informācijas nesējs. Kā Vārds ir pievienots šīm zālēm, kas tas par Vārdu... tā jau kāreiz ir Reliģijas kompetence... un te nu tad Homeopātijas izcelšanās un tās autora "Vārds" var nospēlēt lomu... Es visādus apvārdotus ūdeņus turu pa gabalu!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.26 12:09:10
Mulders
1) Es nemaksāju par krāna ūdeni, bet par ārsta zināšanām (pat ja tās ir pieredzē, nevis teorijā balstītas) un par zālēm, kas iedarbojas.

2) Zāļu saturus varu tev iedot čupām. Nē, drīzāk dažas, jo mēs principā esam, paldies Dioevam, veseli ļaudis. Nav man nekas slēpjams. Piem., jaunākais hits - visādu veidu apaukstēšanās infekciju, ieskaitot īsto gripas vīrusu infekciju gadījumā - Oscillococcinum. Sastāva nav pa rokai, bet gan jau atrodams arī netā.
Iedarbojas ĻOTI labi. Ja pagūst noķert un ieņemt pie pirmajiem simptomiem, slimība pat var aiziet garām ļoti vieglā formā.

3) Es nekad neesmu apgalvojusi, ka tas nevarētu būt b).

4) Es nerunāju par savu garīgo izaugsmi - tā nav neko diža. Es runāju par citu man zināmo kristiešu izaugsmi (kuri arī ir lietojuši un lieto to pašu bīstamo homeopātiju...)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 68 , pavisam kopa bijuši: 33931