atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.11.24 10:45:50
Mārtiņ - šī atšķaidīšanās jau notiek psateicoties arī citiem sastāvā ietilpstošajiem aktīvajiem kpmponentiem, un īpaši jau indiferentās pamatmasas īpatsvaram. Tā pati par sevi nav noteicošā, svarīgāka ir pašas vielas dabīgā koncentrācija, čūsku indi piem., taču atšķaidīs daudzkārt vairāk kā kādu vājas iedarbības līdzekli. Jebkura inde patiesībā ir reizē arī zāles , ja tik ievēro īsto koncentrāciju - bišu, čūsku, pat mušmiru un indīgo zirnekļu.
Hānemanis pārkāpts netiek, jo svarīgākais princips te ir ārstēt ar līdzīgo. Un šmaukšanās nekādas arī nav, domā parastie dr. ir nu galīgie loši ka nesaceltu visskaļāko brēku pretējā gadījumā? Vizīte pie ārsta - hp maksā dārgi, tas gan, bet viņi gan arī mācās ļoti ilgi un nopietni.

Tad kāpēc tomēr ir tik svarīgi hp nenoniecināt? Jo tā bieži ir faktiski vienīgā reālā alternatīva pavisam maziem bērniem, mātēm, kas baro ar krūti un īpaši jau - grūtniecēm. Pat niecīga saaukstēšanās pirmo grūtn. mēnešu laikā var radīt paliekošas sekas bērnam, un būtu vnk krimināli neizmantot vienīgo reālo iespēju to novērst. ja nu ir gadījies bērnu ieņemt rudens mēnešos, tad riska faktors ar to pašu jau ir daudzkāršojies! (vislabāk būtu to plānot vasaras sākumā/vidū, kad zemeņu un zaļo salātu laiks pilnā sparā - tas bik offtop.)
Un ne jau visi ir kristieši un ne visiem pat kristiešiem ticība ir atbilstoša, lai sagaidītu dziedināšanu no Viņa, tā ka..
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.24 11:10:41
neviens lats
Tikai tā pavisam pavirši paŗbraucot googlei, atradu arī šos t.s. baltos caurumus (white holes), gan visas citas piedauzības ...
http://www.liis.lv/astron/IE_version/Pavaicastro/atbilde.. s.htm
kā jau arī domāju, tas ir no sfēras, ko vēl paši fiziķi nav apguvuši, bet tikai pēta un pieļauj teorētiski. Tātad kaut kas jau sāk noskaidroties - pilnīgi varētu būt, ka pat ja ķīmija tajos atšķaidījumos faktiski ir beigusies, ir palikusi tātad fizika . Nu apm. kā kad vietā, kur reiz noticis noziegums, vēl pēc gadsimtiem tiek novērotas parādības .
Bet netaisos tagad te pārliecināt skeptiķus, kuriem arī tāda ranga fiziķis kā A. Buiķis nav autoritāte, ja sataisījies jau uz kārtējo neauglīgo strīdiņu, ej tad bekot, masik. :P

Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 11:20:44
neviens lats
Nē, sastrutojis pirkstiņš vēl nav flegmona.
Flegmona ir satrutojums dziļos audos, ja aptuveni pareizi aprakstu - tas atradās delnas lielā spilventiņa dziļumā - tātad visai bīstamā vietā, kur iet visa rokas asinsrites sistēma un varēja sākties asins saindēšanās.
Es jau arī nesaku, ka nevar satrutojumu ārstēt klasiskā ceļā. Bet tikpat labi var darboties arī homeopātija.
Es, piemēram, šobrīd ārstējos ar parasto ķirurģiju un ķīmiju, jo ar homeopātiju neizdevās. (Tobiš, neesmu sektante.)
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 11:46:40
neviens lats
Tu laikam ne tikai domā, bet arī lasi selektīvi...
Ārsti - homeopāti vajadzības gadījumā lieto arī tradicionālo medicīnu.
Šī pati ārste-homeopāte mani uz šo ārstēšanos nosūtīja, starp citu.

Bet nu, kad jau esi iejuties homeopātu ādā, kā būtu, ja tu pamazām sāktu iejusties kristiešu ādā?...

Vai izlasīji to Balklava grāmatu?...
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 11:55:48
neviens lats
Tāpēc, ka arī homeopātina ne vienmēr spēj iedarbināt organisma pašārstēšanās funkcijas, kā gribētos. Jo homeopātiskās zāles neuzbruk slimībai, bet gan aktivizē organisma pašdziedināšanās (remonta) funkciju attiecīgajā vietā un sistēmā.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 12:06:49
neviens lats
Ar to, ka notiek konkrēta slimnieka organisma aktivizēšana (pat kādreiz atkarībā no cilvēka tipa, komleksijas u.t.t.) konkrētas saslimšanas pārvarēšanai.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 12:15:31
neviens lats
Nezinu, neesmu ar placebo ārstējusies. Tu esi?
Man liekas, ka placebo labi palīdz hipohondriķiem, kur nekādas reālas saslimšanas nav, tikai jāaizgaiņā baiļu izraisīti pseidosimptomi.
Reālu slimību placebo dažkārt var ietekmēt (jo pozitīvs pacienta noskaņojums un ticība labam iznākumam arī veicina pašārstēšanās funkciju).
Bet homoepātijas iedarbi neizskaidro rezultāti dzīvnieku un zīdaiņu ārstēšanā. (Jau minēju piemēru, kad nebūt neticēju homeopātijas iedarbei, kad to pirmo reizi lietoju savam zīdainim.)
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 12:55:44
neviens lats
Tu šeit pasniedz savas fantāzijas kā faktu.
Neviens homeopāts neputro zāles. Ja lieto ķīmiskās, tad tā arī pasaka.
Zīdaiņu un dzīvnieku izārstēšanu objektīvi parāda analīzes un konstatē ārsts.
Subjektīvi - ja mans zīdainis dažas minūtes PĒC zāļu lietošanas pārtrauc savu sirēnas tipa gaudošanu - un to KATRU reizi - vai tās ir manas iedomas jeb zāļu iedarbība?
Medus pārsteiguma moments bēbim darbojas varbūt dažas sekundes, sorry!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.24 14:38:35
rekā, izrādās, ka Balss nezin kas ir Placebo un tad sūdzās, ka Homeopātija nav tas!

Saule, Placebo ir reāla arstēšana, protams, ne pārāk pazīstama, bet izskaidrojums primitīvs kā zirga deķis. Tāpat kā organisms spēj izstrādāt būtībā ķīmiju, imūnsistēmai... vai piemēram, lēnām pieradināt var organismu pat pie nāvīgas kobras indes devas, tāpat cilvēka organisms spēj producēt ārstējošu ķimiju, ja vien iedod informāciju par to!

Tādējādi... Placebo ir dabīgā organisma "pašārstēšanās" bāzēta jau organismam pazīstamās zālēs... Tur gan pētījumi ir gan pētīti, gan atkārtoti... organisms burtiski ražo zāles.

Tāpat arī organisms var ražoet endorfīnus... prieka narkotikas faktiski, tikai dabīgi tas ražo to ļoti maz salīdzinot ar īstajām narkotikām!

Mūsu organisms ir riktīga ķīmiskā rūpnīca kas spēj ražot ļoti daudz savienojumus... pietam tādā veidā, ko vēl paši neprotam sintezēt!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 15:58:28
neviens lats
Neviens no taviem argumentiem nav arguments...
!) Tas, ka zāļu sastāvā VAR būt (bet parasti nav) arī neatšķaidītas vielas, nav nekāda putrošana.

2) Tas ir tavs bezpamata apgalvojums.

3) Izmēģināju visu, nebaidies. Bombonga sāpes nenoņem.

4) Arī medus neatņem sāpes. Pārsteiguma moments darbojas tikai īsu brīdi.

5) Tās daudzās mātes un tēvi, kuri arī ir piedzīvojuši šo nejaušo sakritību - zobu nākšanas sāpju noņemšanu pēc šo homeopātisko zāļu lietošanas (bez analgina!!!) - ir liecinieces un liecinieki.

Mulders
Es Placebo lietoju šī vārda parastajā nozīmē - kā neitrālu preparātu bez medicīniskas iedarbības konkrētajā pētījumā.
Protams, placebo var lietot arī psihoterapijā, panākot dziedinošu efektu. Kāpēc ne?
Tikai nevajag piekarināt placebo birku tur, kur tas nav.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.24 16:13:27
Balss, placebo kāreiz ir "neitrāla tabletkas apēšana" lai panāktu dziedinošu efektu, ko izraisa pacienta psiholoģiski pozitīvs noskaņojums... Nu lūk... un kā grand_placebo šobrīd darbojas šī homeopātija!

Cilvēki sadzerās zāles, kurās, kā Mārtiņš parādīja, ir normālas neatšķaidītas aktīvās vielas... un par "hmoepātiskām" tās padara D ar cipariņu...

Cilvēki tām tic... aktīvā viela darboajs... summāri rezultāst ir normāls terapeitiskais efekts. Jo darbojas aktīvā viela + tava pilnīgā pārliecība, ka tas palīdzēs organismu noskaņo "pozitīvi" un viss notiek...

Bērniem, Dzīvniekiem - nu izpēti šo zāļu saturu... atradīsi tur normālu ķīmiju kuru atradīsi tieši tāpat arī parastās zālēs...
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 16:15:14
neviens lats
Es vienmēr izlasu zāļu sastāvu.
Zini, ne jau pirmo gadu esmu ar pīpi uz jumta... jau gadu desmitiem to daru, un, kā redzi, esmu dzīva un vēl tīri priša, tāpat kā mans vīrs. Un bērni ir sveiki un veseli, un bez alerģijām.
Bet, kad vajag, lietojam i ķirurģiju, i ķīmiju. Homeopātijai vnk vajadzīga lielāka pacietība, jo tai nav tas ātrais (un bieži - īslaicīgais) efekts, kas ķīmijai. Toties bez blaknēm un ar izdziedināšanos.
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 16:17:41
Mīļais Mulder!
Ej tu šoreiz bekot! Nu, neesi tu masķer na vsje ruki!
Tavi argumenti pret homeopātiju tagad man ļoti sāk atgādināt mūsu brāļu ateistu argumentus pret Dievu...
Pie kam, tu esi trūcīgi informēts...
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.24 16:22:54
Balss, nu lūk... tādējādi... tā kā homeopāti pilnīgi un galīgi atsakās šos manus trūkumus aizpildīt, es iztikšu ar tradicionālu medicīnu. protams Homeopāti drīxt sev glaudīt pa spalvai ja viņiem izdosies man ieskapēt kādu tabletku, tak es paļaušos uz zinātni savas fiziskās veselības remontēšanā! Jo pagaidām Dievs par Zinātni neko labāku nav iedevis materiālās pasaules saprašanai!
Un jā, tu sastapsi, ka, ja runa iet par materiālām lietām, es varu būt pat ļoti "neticīgs"...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.24 16:35:32
Ctulhu... nu tu jau mums tāds - filosofs odinočka!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:16:00
Mulders
Es jau tevi nepierunāju pārcelties uz citu medicīnu.
Mani tikai kaitina tas, ka šo - vairāku gadsimtu garumā pielietoto un praksē pārbaudīto zāļu lietošanu (pat ja līdz galam to darbības mehānisms nav izskaidrots) - ievieto pie placebo, psihoterapijas vai ezotērikas u.c. ne pārāk nopietnām jomām.

Pārlasi vēlreiz pats savu Iesūtīts: 2008.11.24 16:13:27
Tās ir Tavas fantāzijas - homoepātiskajās zālēs ķīmija parastās devās - kā tas ir normālo zāļu gadījumā - vispār nav sastopama. Augu izvilkumu piejaukumi kā Traumeel sastāvā ir drīzāk reti.

Ceru un novēlu, lai ne tev, ne tavējiem nenāktos sakarties ar ķīmisko zāļu smagām blaknēm - aknu, nieru, kuņģa u.vēl trakākiem bojājumiem...
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.24 17:27:51
neviens lats
Divu gadsimtu pieredze, nevis teorija! - tev nav pietiekama?
Ja būtu jāpalīdz cilvēkam kādā ekstrēmā hipertonijas krīzē un nebūtu pa rokai nevienu ķīmisko zāļu tās novēršanai, tad asins nolaišana būtu gluži pieņemama alternatīva izņēmuma gadījumā.

Lasu, lasu. Bet mani šīs zāles īpaši neinteresē. Tās nav potencētas, par ja to daudzums ir mazs. Ķīmisko zāļu lietošanā paļaujos uz ārstējosšo ārstu. Kurš - ja vajag - paraksta arī ķīmiskās zēles.

Bet pirmdiena beidzas... netrako... sniegs arī nokusīs, būs viegklāk pabraukt... keep smiling!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:34:42
Vai es jau te ieminējos, ka labu laiku visai veiksmīgi praktizēju asins nolaišanu?
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.24 17:35:21
neviens lats
Nē, mani pārliecina nevis teorija, bet prakse - kā homeopātisko zāļu lietošanā (fizisks fenomens), tā arī Dieva darbība šajā pasaulē, manā un citu cilvēku dzīvē...
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.24 17:36:35
Papucs
Tu praktizē ASINS nolaišanu? Hm, hmm, hmmm... Man likās, tu te par ko citu iestājies?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 61 , pavisam kopa bijuši: 35061