atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.22 16:02:45
neviens lats

man pietiek ar to, ka ārsts pasaka, ka tā ir homeopātija un es to iegādājos homeopātiskā aptiekā un ka to māca RSU nezinu kam man ticēt tev vai speciālistam..... mmmm es izvēlos speciālistu.....jo medicīnu nesaprotu un šaubos vai tu esi gudrāks par medicīnas profesoru
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.22 16:38:00
neviens lats

nu konkrētais subjekts nepieder pie jūsu cilts - sēžu netā un gudri rakstu bet stradā ar studentiem un stradā ar slimniekiem onkoloģijas slimnīcā....
hmmmm agrāk cilvēki nepieņēma farmakoloģiju, bet nolaida asinis. viss mainās
tikai kāpēc jūs gribat, lai visi pieņem jūsu domas par vienu vienīgo taisnību
Spīdola OZola
# Iesūtīts: 2008.11.22 17:06:50
neviens lats

Nu redz... viņš taču ar homeopātiju nenodarbojās, bet bija tradicionālās medicīnas pārstāvis tad jau jāaizliedz tradicionālā medicīna, jo tas ir šarlatānisms....
nu piedo, bet par ķīmiskām zālēm ar bieži vien nav kārtīgu zinātnisku faktu un pēc 10 - 10 gadiem uzpeld, ka ups.... zāles nav labas. A ko tad... tad jau neko, jo veselība sabojāta

šī saruna var ilgties mūžīgi, jo ne vienā ne otrā frontē nav kārtīgu taustāmu pierādījumu....
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.22 18:08:22
Mulders
TEV pagaidām nav zināmi klīniski un atkārtojami pierādījumi ka homeopātija (potencētais ūdens) darbotos!
Ārstiem, slimnīcām un veselības uzraudzības iestādēm ārzemēs, kuras kādu vielu apstiprina par ZĀLĒM , šādi pētījumi un apstiprinājumi IR.
Tā kā, lūdzu, nepasludini SAVU nezināšanu par absolūtās patiesības mērauklu.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.22 18:21:29
-Jona-
Tātad - liecībām, ka tas patiesi darbojas, turklāt ne pirmo gadu desmitu, ka nav tā nekāda fantāzija nedz placebo. Ar to pašu tu faktiski esi apšaubījis šo liecinieku godīgumu, mja..

Ja Tu tā saki, sanāk, ka Tu pati sevi notiesā.

Izskaidro man, kā var pāršķirt ūdeni, sitot pa to ar mēteli.

Uzmanīgi pārlasi atbilstošās rakstvietas, kas, ko un kādā sakarā darīja, rīkojās pavēlēja, izpildīja. Ceru, ka saprati šī jautājuma bezjēdzīgumu.


Papucs
Prieks, ka Tu sāc nedaudz iedziļināties.

Senos laikos man homeopātija šķita laba, gudra metode, nu uz mata kā jūs te visi to azstāvat. Tad es iedziļinājos un atklāju, ka jūru neatbildamu jautājumu un loģisku absurdu.

Bet lieta tāda, ka palūkojoties pēc būtības , ne jau tikai dīvainas un neizskaidrojamas lietas kā homeopātija, bet arī parastas un izskaidrojamas kā mikroprocesoru tehnoloģijas, pakļūst zem tās pašas kritikas.

Lūdzu konkrētus piemērus, kur mikroprocesoru tehnoloģiju autori nespēj pēc būtības atbildēt uz analogiem jautājumiem.

Attiecīgi vai nu Dievam tīkama, vai netīkama mērķa sasniegšanai.

Nepiedēvē Dievam savus mērķus.

-Jona-
Pasaulē ir tendence sporta zirgus vispār apkalpot pamatā ar hp (izņemot ķģ traumu gadījumos, protams). īpašnieki tač nav galvas saspieduši, lai gāztu saviem high - priced horses iekšās ķīmiju no spaiņa..
P.S.
Bet pārgudreļiem protams, sava znaja. Kā teica viens mans profesors - var caureju ārstēt zarnas vispirms iztīrot (hp) , un var - vnk aizsperot priekšā korķi (allp). Tā teikt, gaumes lieta Un ja tā regulāri piekopj otro metodi, tad nav jābrīnās, ka netīrumi gāžas ārā pa visām porām... aprejot visu un visus.
(Izcēlumi mani)

Klau, par ko liecina Tavi žargonismi, kur var izgteikties normālā valodā, kas ir `ķģ`? Kurš mums te ir pārgudrelis?
Tev kā mediķim vajadzēja zināt, ka zarnas tiek tīrītas arī bez visas homeopātijas.

Spīdola OZola
man pietiek ar to, ka ārsts pasaka, ka tā ir homeopātija un es to iegādājos homeopātiskā aptiekā un ka to māca RSU nezinu kam man ticēt tev vai speciālistam..... mmmm es izvēlos speciālistu.....jo medicīnu nesaprotu un šaubos vai tu esi gudrāks par medicīnas profesoru

Tici uz vārda un aizmiedz acis.
Starp citu, mums ir teoloģijas speciālisti, kas šajā laukā ir konkrēti gudrāki par mani, bet es viņiem neticu (piem., saistībā ar liberālisma lauciņu). Jo loģiskas spriestspējas likumus viņi nespēj atcelt.

Kontroljautājums tiem, kas uzticas speciālistiem. Kurš precīzi ievēro zobu higiēnu atbilstoši speciālistu norādījumiem (kaut vai tikai vienu: pēc katras ēdienreizes vismaz 3 minūtes tīrīt zobus ar birstīti un pastu)?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.22 18:27:42
Spīdola OZola
nu piedo, bet par ķīmiskām zālēm ar bieži vien nav kārtīgu zinātnisku faktu un pēc 10 - 10 gadiem uzpeld, ka ups.... zāles nav labas. A ko tad... tad jau neko, jo veselība sabojāta

Mūsu medicīnas (un vispār - teju jebkurā nozarē) liela problēma ir pārlieka uzticība preparātiem, visādiem speciālistiem, visu ko grābjot uz ticību. Tikai ne savam personīgam veselajam saprātam. Lūk, kad ārsti vairāk domās ar galvu (un viņiem būs nodrošināti atbilstīgi apstākļi, lai to varētu efektīvi darīt), tad arī mazāk būs ķīmijas ārprātu negatīvās sekas un citu problēmu.

Vienu cilvēku kļūdas nekā nenorāda uz citu nekļūdīgumu vai arī neattaisno tos.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.11.22 18:55:03
Mārtiņš
Ja Tu tā saki, sanāk, ka Tu pati sevi notiesā.

Kādā veidā gan? hp Latvijā pazīstama kopš 19.gs. sākuma, ja nezināji. Ehh, ja nebūtu okupācijas pa vidu... Es sevi nevaru notiesāt kaut tāpēc vien, ka par labu šai med.nozarei runā darbi. DARBI , vai saproti? Bet ja tev kas konkrēti iebilstams, plāj taču vaļā. Esi kkad piemānīts, nepareizi ārstēts, veselība sačakarēta..? Konkrētas sūdzības par kādu konkrētu ārstu? Nevar, nu nevar kā Mulders nolamāt visus kādas nozares dr. par šarlatāniem, bez jebkāda faktiska seguma (ja vien uzskati sevi par godīgu cilvēku, protams).

Uzmanīgi pārlasi atbilstošās rakstvietas, kas, ko un kādā sakarā darīja, rīkojās pavēlēja, izpildīja...

Nedomā, ka pārzinu Rakstus sliktāk par tevi. Ja pārlasītu pats, tad atrastu, ka:
37 Ja Es nedaru Sava Tēva darbus, neticiet Man!
38 Bet, ja Es tādus daru, tad, ja Man neticat, ticiet vismaz šiem darbiem..
/Jņ.10/

Jebko mēs esam tiesīgi pārbaudīt pēc darbiem un tikai tiem. Jebko .

par ko liecina Tavi žargonismi, kur var izgteikties normālā valodā, kas ir `ķģ`? Kurš mums te ir pārgudrelis?
Tev kā mediķim vajadzēja zināt, ka zarnas tiek tīrītas arī bez visas homeopātijas.


Tie nav žargonismi, bet vnk paradums no studiju laikiem lietot saīsinājumus. ķģ - protams, ka ķirurģija, varēja jau nu no konteksta noprast. Par med.jautājumiem sīkāk ar tevi laikam bezjēdzīgi..
... varētu vismaz atturēties no tiesāšanas, citādi jau tā pārāk bieži baznīcai iznāk klanīties un atvainoties, kad kārtējo reizi pa ātru pie sērkokiem ķērusies...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.22 19:24:41
Jautājums tieši par tēmu:
vai kāds/a lieto firmas Weleda kosmētiku vai parfimēriju?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.22 19:40:36
Mārtiņš

loģiskas spriestspējas likumus viņi nespēj atcelt
Būtu labi, ja arī Tu tos likumus nedaudz ievērotu:
kur mikroprocesoru tehnoloģiju autori nespēj pēc būtības atbildēt uz analogiem jautājumiem - analogais jautājums bija: ar ko mikroprocesoru tehnoloģijas supercivilizācijas veidošanā Dieva acīs ir labākas par telepātijas (vai jeb kā cita) izmantošanu supercivilizācijas veidošanā?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.22 21:11:40
neviens lats
Pārlasi vietas par Bābeles torni - cilvēki tajā laikā bija tuvu tam, lai sasniegtu Debesu valstību bez Dieva palīdzības. Protams, mūsdienu tehnoloģijas vēl nesasniedz tādu varenību, tāpēc Dievs vēl ļauj mums ar tām niekoties.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.23 12:08:28
Trilobīte

Izskatās, ka tu sludini kaut kādu citu reliģiju

???

"Un tie teica: "Celsim sev pilsētu ar torni, kura virsotne sniedzas debesīs ! Ar to mēs sev sagādāsim vārdu un netiksim izkaisīti pa visu zemi."
Un Tas Kungs nonāca, lai apraudzītu pilsētu un torni, ko cilvēku bērni cēla. Un Tas Kungs sacīja: "Lūk, tā ir viena tauta, un tiem visiem ir viena valoda. Tas ir tikai sākums viņu rīcībai, un turpmāk nekas, ko tie nodomājuši, vairs nebūs tiem neiespējams. Iesim, nolaidīsimies un sajauksim viņu valodu, ka tie vairs nesaprot cits cita valodu."
Un Tas Kungs tos izklīdināja no tās vietas pa visu zemes virsu, un viņi mitējās celt pilsētu. " (1. Moz. 11:4-8)
Tas ir Bībelē par pirmo apzināto mēģinājumu veidot supercivilizāciju.
Nu un tagad ar tehnoloģijām globālisti to mēģina atkal. Tad, kad Dievam tas apniks, Viņš pieliks Pasaulei punktu "Kad nu jūs redzēsit izpostīšanas negantību stāvam svētā vietā, par ko pravietis Daniēls sacījis" (Mat. 24:15).
Baznīcas standarta skadrojums. Vai tad Tu zini kādu citu (neskaitot hariku skaidrojumu) ?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.23 12:16:58
Papucs
analogais jautājums bija: ar ko mikroprocesoru tehnoloģijas supercivilizācijas veidošanā Dieva acīs ir labākas par telepātijas (vai jeb kā cita) izmantošanu supercivilizācijas veidošanā?

Kā lai atbildu uz jautājumu, kas būvēts uz klaji melīgiem vai demagoģiskiem apgalvojumiem?
Pirmkārt, mikroprocesoru tehnoloģijas supercivilizācija - kas tā tāda? Tipiski tehnoloģiju diletanta maldi.
Otrkārt, telepātijas (vai jeb kā cita) izmantošanu supercivilizācijas veidošanā - Tava ideja par Bābeli ir tikai Tava fantāzija.
Papucs, ne tehnoloģijas - vienalga kādas - ir tās, kas veido ļaunuma impērijas, bet mēs paši, mēs, cilvēki. Grēks, kas mājo iekš mums, kam mēs vergojam, ir šī demoniskā supercivilizācija. Ne jau procesori.
spīdolīgā [78.84.122.15]
# Iesūtīts: 2008.11.23 12:21:00
Mārtiņš

es perfekti ievēroju zobu higiēnu ibi pirms tam to nedarīju un sekas bija skumjas, tāpēc tagad, ja nbevaru iztīrīt zobus izskaloju un lietpoju speciālas košļenes, ko košļāju 15 min pēc ēšanas, kā to iesaka zobu higiēnisti. + pēc katras zobu tīrīšanas es lietoju arī mutes skalojamos līdzekļus un vēl regulāri apmeklēju zobārstu


Un ja man neticēt ārstam, kas nosaka manu veselības stāvokli un iesaka labāko ārstēšanu, kam tad ticēt? Kā jau minēju augstāk neesmu mediķis, pati ārstēt sevi nevaru. nesirgstu ar slimību, ka esmu gudrāka un pati varu sev salabot zobus, izgriezt apendicītu un pie reizes izārstēt vēl kādu slimību
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.23 12:21:14
-Jona-
Nedomā, ka pārzinu Rakstus sliktāk par tevi. Ja pārlasītu pats, tad atrastu, ka:

Es tā nedomāju un neteicu. Es ar nožēlu atzīstu, ka vāji pārzinu Rakstus.

... varētu vismaz atturēties no tiesāšanas, citādi jau tā pārāk bieži baznīcai iznāk klanīties un atvainoties, kad kārtējo reizi pa ātru pie sērkokiem ķērusies...

Labs ieteikums. Universāls.
Taču LELB`am neatminu, ka ir bijusi kāda zinātniska rakstura pārsteidzība. Pat otrādi, ir mācītāji, kas tiek kritizēti kā pārāk praktiski / zinātniski.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.23 12:32:00
Paskatījos, kāda info atrodama homeopātiskās aptiekas lapā, un ko par tām zālēm saka Zāļu valsts reģistrs. Interesanti, daudzas no tām ir nopērkamas arī parastās aptiekās, ar tādiem pat vai citiem nosaukumiem. Izrādās, arī es esmu lietojis homepātiskos preparātus, piem., Aflubin pret saaukstēšanos.
Tagad palūkojam Aflubin sastāvu:

Aktīvās vielas
100 ml AFLUBIN® satur:
Gentiana D1 1 ml
Aconitum D6 10 ml
Bryonia D6 10 ml
Ferrum phosphoricum D12 10 ml
Acidum sarcolacticum D12 10 ml


Un vēl palīgvielas:
6.1 Palīgvielu saraksts
Satur 43 svara % etanola un attīrītu ūdeni.
1 ml = apmēram 25 pilieni. Etanola saturs 1 ml = apmēram 0,40 g.


Tātad redzam, ka ir 43% spirta šķidums, kurā uzreiz redams, ka vismaz pēc masas galvenā aktīvā viela ir genciāna. D1 nozīmē 1.potenci, tātad atšķaidījumu 1:10. Līdz ar to 100ml produkta satur 0.1ml tīras genciānas. Pieņemu, lai gan nevaru apgalvot, ka ar to varētu pietikt, lai radītu terapeitisku efektu.

Iemesls, kamdēļ ražotāji reģistrē zāles homeopātisko preparātu grupā, varētu būt sekojošais (fragments no Rheuma-Heel apraksta):

5 Farmakoloģiskās īpašības
5.1 Farmakodinamiskās īpašības
Nav attiecināms uz homeopātiskiem līdzekļiem.
5.2 Farmakokinētiskās īpašības
Nav attiecināms uz homeopātiskiem līdzekļiem.
5.3 Pirmsklīniskie dati par drošību
Nav attiecināms uz homeopātiskiem līdzekļiem.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.23 12:35:16
Mārtiņš
Vēlreis atkārtoju - tuvāk loģikai, par ko tā fano!!!

Tāpēc jau es arī saku, ka telepātija (vai kas cits) nebija ne par matu sliktāka par procesoriem. Ne jau pret vienoto valodu Dievs vērsās, bet pret mēģinājumu sasniegt debesis pašu spēkiem. Tik tālu skaidrs?
Nu un arī homeopātija pati par sevi ne pie kā nav vainīga.

Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.11.23 12:37:03
Atradu vienu pavisam interesantu eksemplāru.

1 Zāļu nosaukums
Traumeel S
2 Kvalitatīvais un kvantitatīvais sastāvs
100 g satur:
Arnica montana D3 1,5 g
Calendula officinalis D0 0,45 g
Hamamelis virginiana D0 0,45 g
Echinacea angustifolia D0 0,15 g
Echinacea purpurea D0 0,15 g
Chamomilla recutita D0 0,15 g

Symphytum officinale D4 0,1 g
Bellis perennis D0 0,1 g
Hypericum perforatum D6 0,09 g
Achillea millefolium D0 0,09 g
Aconitum napellus D1 0,05 g
Atropa belladonna D1 0,05 g
Mercurius solubilis Hahnemanni D6 0,04 g
Hepar sulfuris D6 0,025 g
Palīgvielas skat.p.6.1
3 Zāļu forma
Ziede


Pievēršam uzmanību (skat. pasvītrojumu) D0 sastāvdaļu īpatsvaram. D0 nozīmē bez atšķaidījuma, t.i., tīra aktīvā viela, pilnīgā pretrunā Hānemanim.

Domāju, te ir atbilde homeopātisko preparātu fenomenam. Tas ir veids (šmakšanās formālitāšu izpildei/apiešanai), kā lētāk laist ražošanā normālas mazas koncentrācijas zāles, kas ir balstītas uz pietiekami pārbaudītiem un drošiem komponentiem.
Šķiet, par par Zāļu reģistrā atrodamajām varam nesatraukties.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.11.23 12:39:36
Papucs
Tāpēc jau es arī saku, ka telepātija (vai kas cits) nebija ne par matu sliktāka par procesoriem. Ne jau pret vienoto valodu Dievs vērsās, bet pret mēģinājumu sasniegt debesis pašu spēkiem. Tik tālu skaidrs?
Nu un arī homeopātija pati par sevi ne pie kā nav vainīga.


Dievs vēršas pret grēku. Par tieši procesoriem Viņš neko nav teicis, bet līdz ar citu radību pavēlējis tos izmantot cilvēces labad un Dieva plānu īstenošanai.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.23 12:41:19
Mārtiņš

Izrādās, arī es esmu lietojis homepātiskos preparātus

Ne jau tikai Aflubīnu Tu lietosi, bet arī vēl daudz ko citu.
1. Televīzijā reklamē praktiski tikai homeopātiskās zāles un pārtikas piedevas, jo pastāv zināmi ierobežojumi tradicionālo zāļu reklāmai.
2. Eiropas Savienībā ir vienota tendence nākotnē pamazām aizvien vairāk tradicionālo zāļu aizstāt ar homeopātiskajām (laikam jau galvenokārt ražošanas izmaksu dēļ).
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.23 16:59:49
Viens piemeers homeopaatijas "placebo" efektam:
kadai vecakai kundzei, kas bija atbraukusi ciemos, delnaa bija sakusies dzilja infekcija. Tuvumaa esoshais arsts ar praktisku pieredzi kirurgijaa teica, ka ta jau ir ista flegmona (atceros so medicinisko diagnozi) un ka nav citas iespejas, ka doties uz slimnicu opereet, plus lietot antibiotikas.
Kundze to noteikti nevelejaas. Mans ARSTS (ar augstako klasisko medicinisko universitates izglitibu), kurs parsvaraa lietoja homeopatiju, pa telefonu ieteica rokai max karstu saarmainu (veljas ziepju) vannu, un pec tam kaadu homeopaatisku ziedi. Sho proceduru atkartojot nakamaja dienaa.
Flegmona uzsuucaas... Kaarteejais placebo? Jeb vai palidzeeja TIKAI sarmainaa karstaa vannoshana?
Ak, jus, neticigie Tomi!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 144 , pavisam kopa bijuši: 9877