atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Homeopātija
betīna
Iesūtīts: 2008.11.12 22:02:36
Aizvakar noklausijos raidijumu Kristīgajā radio par homeopātiju, kur sludināja ,ka šī alternatīvā medicīna ir okulta ,sātaniska un tas ir nāves grēks. Kā jūs domājat?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:43:25
Tak elementaari. Bardax jeedzienos. Hom. aptiekaas paardod fitoterapijas zaales.

Lūk un es gribu lai paši homeopāti un homeopātijas fanāti to ATZĪST!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.20 15:58:46
Ctulhu, nē nu ir jau ok, kad pasaka - šito nezinām, vot tik tālu zinām, a tālāk nezinām!

Un tad jau mana kā konkrētā produkta lietotāja atbildība ir izlemt, vai esošais skaidrojums man ir pietiekams, jeb šis nezināmais šķiet pārāk daudz nezināmais, lai es to bāztu mutē vai liktu mutē savam bērnam!

Teixim tas pats LHC (large hadron collider)... nu nezinu es kas tur sanāks... mikromelnie caurumi, tā ir iebrišana nezināmajā... hvz... ir risks, bet nu šis risks ir tāds, ko esmu gatavs uzņemties drīzāk nekā ēst preparātus, kuru iedarbības mehānismus nespēj izskaidrot tie, kas tos paraksta!
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.20 16:33:32
Jums abiem:
- divi veči pie alus kausa spriež - cik gan stulbi ir tie dzejnieki un simfoniju rakstītāji! Nu, nekā tur nav, un saprast arī nekā nevar! Kam no tā vispār kāda jēga? Tikai neizglītotām sievietēm, vai ne? MĒS gan visu zinām skaidri.
Lai tie dzejnieki padod šurp savu dzeju! Mēs viņam parādīsim, ka stulbības sarakstījis!
Tas jums tā - par attieksmi un pieeju lietām.
Paši putrojat terminus, paši tos apgāžat.
Forši vienā tandēmā mīties: Ctulhu ar Mulderu . Saskaņu beidzot esat atraduši?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.20 16:51:47
Ctulhu
Kādu citātu? Kur, kad, cikos?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.20 17:02:03
Ctulhu
Lai Benita atbild par saviem izteikumiem. Tos neteicu es un netaisos tos ne skaidrot, ne aizstāvēt.
Man pietiek ar ārstiem, klīnikām, rūpnieciski ražotām zālēm, kuras nopērkamas aptiekās, kuras darbojas un kuru iegādi pacientiem sedz slimo kases (citās valstīs, kur finanšu aprēķinus gadiem ilgi analizējuši speciālisti, kas atklājuši, ka ši ārstēšana ir tikpat vai vairāk efektīva kā allopātijai, tikai BEZ blaknēm. Tātad - slimo kasēm izdevīgāka, jo mazaķ jāmaksā par slimības lapām).
Darbojas ARĪ Muldera minētās tējas u.c. fitopātijas zāles. Dieva aptiekā zāļu ir daudz!
Balss
# Labojis Balss: 2008.11.20 17:05:37
Ctulhu
Tas notiek , kad ar puszināšanām mēģina izskaidrot šimbrīžam neizskaidrojamo.
Bez tam, vai nevarētu gadīties, ka tu un tavi kolēģi pēdējo gadu laikā nav pārāk intensīvi sekojuši jaunākajai zinātnes attīstībai?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.20 17:34:28
Ctulhu
Es taču ne ar zilbi neaizstāvu šo tekstu!!!! Saprati beidzot?
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.11.20 19:20:53
Ctulhu

Vai Tu pārstāsi dzert tēju tikai tādēļ, ka zinātniskā kongresā sāks bīdīt tekstus par tēju, līdzīgus tiem citētajiem?
Domāju, ka nē. Tieši tāpat ir ar homopātijas lietotājiem.
Savukārt, ja nekad nebūsi lietojis tēju, pēc šādiem tekstiem, ļoti iespējams, būs grūti Tevi pārliecināt, ka tēju lietot ir labi.

Taču mans ieteikums - pārbaudīt lietas pašiem. Homeopātiju nevar salīdzināt ar, teiksim, narkotiku lietošanu, kur tiešām ir pietiekoši ticami padomi to nemēģināt.

Arguments - tas tā nedarbojas, jo mēs nespējam noticēt, ka tas tieši tā varētu darboties - taču nav pietiekoši nopietns arguments sevi cienošam izglītotam cilvēkam, vai ne?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 10:06:20
Es taču ne ar zilbi neaizstāvu šo tekstu!!!! Saprati beidzot?

Mēs jau tevi neapsūdzam! Ctulhu vienkārši uzskatāmi parāda kāpēc mēs tai Homeopātijai neuzticamies!

Un atkal... neviens Hmoepāts te nespēj paskaidrot, kāpēc par homeopātiskām sauc vielas, kuras pat nav šķidras... nerunājot par to, ka tās nav ūdens!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 10:07:55

Taču mans ieteikums - pārbaudīt lietas pašiem. Homeopātiju nevar salīdzināt ar, teiksim, narkotiku lietošanu, kur tiešām ir pietiekoši ticami padomi to nemēģināt.


Kāpēc nevar? Jūs tak apgalvojat, ka nekas tur nav izpētīts un saprasts, tad kā tu ZINI ka tam nav nekādu blakusefektu un negatīvu seku? Tad ir izpētīts vai nav izpētīts? Ja nav, tad no kurienes pārliecība, ka nav kaitīgs? Ja ir izpētīts, nu tad pētījuma rezultātus galdā... Pagaidām tie kas ir (skat Ctulhu textu) liek krist zem krēsla krampjainos smieklos!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.21 10:22:39
Trilobīte, vai tu varētu kā RKB adepts ieskriet "Pārkristīšanas" tēmā un izlasīt manu interpretāciju Romiešu 7 nodaļas fragmentam un uz pirxtiem prikinutj, vai tas ir līdzīgs RKB interpretācijai un ja nē, tad moš, kāda ir RKB interpretācija šai rakstu vietai tajā kontextā! Cik es saprotu, tad jūsējiem pirmdzimtā grēka izpratne ir ja ne tāda pati tad ļoti līdzīga Luterāņu izpratnei!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 11:02:54
Balss, bik tomēr palasu tā pa digonāli jaunākos pētījumus un atklājumus... jei bogu baltos caurumus, hiperprotonus un neitronviļņus neesmu sastapis! Lūk palūdzām zinošiem cilvēkiem, kas homeopātiju uzskata par zinātni, lai tak viņi noforwardē mūs - dumiķīšus - kur par šo var uzzināt ko vairāk!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:35:09
Es tiešām labrāt paskaidrošu, kas ir homeopātija, tiklīdz pats to būšu sapratis Taču iesākumā mēs varētu nestrīdēties par skaidrojumu, bet gan koncentrēt uzmanību uz ārstēšanas rezultātiem.
Homeopātijas pretinieki visu laiku te mēģina apgalvot, ka tā nedarbojas, un ja darbojas, tad kaut kas cits. Tas šķiet dīvaini no cilvēkiem, kuri turas no tās pa gabalu - viņi nekādi nevar zināt, ka homeopātija nedarbojas.
Šeit es saskatu divas tendences.
1. Nekristiešiem (Ctulhu, jēpim) pretestības iemesls varētu būt bailes. Jā, jā! Kā tad tīrs ūdens (pēc viņu domām) varētu ko nodarīt organismam (gari šajā gadījumā atkrīt). Ja jau viņi ir pārliecināti, ka homeopātija nedarbojas, tad taču nekas netraucē to pierādīt. Atturības iemesls var būt tikai bailes no pretēja rezultāta, ka tomēr darbojas.
2. Kristiešiem (Mulderam, Trilobītei) pretestības iemesls varētu būt neticība vai vājticība:
a) neticība, ka Visvarenais Dievs būtu spējīgs radīt dabā mehānismus, kas darbojas neatkarīgi no mūsu saprašanas/nesaprašanas - šāda neticība velk uz lepnību;
b) vājticība saistībā ar, piemēram, Rom. 14:13-23, kur bailes no nezināmā, nešķīstības vai gariem ir par iemeslu atturībai no homeopātijas. Šāda vājticība nekādi nav nosodāma , un Pāvils mums homopātijas atbalstītājiem ieteiktu šīs atziņas izpaust tikai sagatavotajiem, kuri to spēj pieņemt bez māņticīgiem aizspriedumiem, bet nedarīt ar savu ticību pāri Mulderam un Trilobītei
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:41:33
Papucs, interesanta analīze...

Nespriedīšu par #1 klases gadījumiem, bet iekš #2 tu esi vienkārši auzās!

Tu visu laiku (un ne tu viens, bet visi citi arī) konsistentiignorējat manu vienkāršo jautājumu - vai Homeopātijai nav kaitīga iedarbība kaut kādā citā vietā, laikā?

Teixim kādi ir veikti pētījumi un kādi ir rezultāti par homeopātisko līdzekļu ilgtermiņa efektiem... nu pēc gadiem 20? 30? ir tādi pētījumi?

Kā arī... paņemsim tikai kristīgo kontextu. Kādi ir pētījumi un garantijas no Baznīcas puses, ka šīe preparāti nav saistīti ar kādiem ļauniem gariem un maģiskām būšanām? Kur garantija? Kādi pētījumi, Baznīcas atzinumi, kanoni?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:42:45
Mulders,Trilobīte
Neesmu datoriķis, ne elektronikas speciālists, nedz automehāniķis, nedz lidmašīnu konstruktors, tomēr es lietoju visas šīs ierīces, lai gan īsti izskaidrot nevaru, kāpēc un kā tās darbojas.

Es tās VIENKĀRŠI LIETOJU. Un sekmīgi lietoju. Tāpat ar homeopātiju. Tā kā esmu pieredzējusi daudzkārt, ka tā darbojas, un pat reizēm darbojas tur, kur allopātija neko nespēj (starp citu, esmu savukārt lietojusi allopātiju tur, kur neiedarbojās homeopātija), tad jūs mani nepārliecināsiet, ka tas viss ir humbug.

Tā kā lietoju homeopātiju jau vismaz 30 gadus, un tie, kas mani un/vai manu ģimeni pazīst, var spriest, vai esam veci un slimi; vai esam garīgi dzīvi vai apsēsti - un no tā izdarīt savus secinājumus par homeopātijas ie- vai ne-iedarbīgumu un tās garīgajām un/vai fiziskajām blaknēm jeb arī to neesamību.

Lai visiem foruma iedzīvniekiem laba fiziskā un garīgā veselība!.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:45:27
Balss, Lūdzu pasaki, vai ar Homeopātiju tu saproti un arī lieto "potencētu udeni" jeb čupu sausu tabletku, pulverīšu utt, kuriem ir maz sakara ar ūdeni - respektīvi tie pēc definīcijas nav un nevar būt homeopātiski līdzekļi!

Cik no tevis lietotajiem ir potencēts ūdens un cik no tevis lietotajiem "homeopātiskajiem" līdzekļiem ir kaut kas atšķirīgs?
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:47:39
Mulders
Nekad neesmu runājusi par potencētu ūdeni. Homeopātiskas ir atī tabletes, globuli (sīki graudiņi), ziedes, kuri ir izgatavoti šādā vielu potencēšanas rezultātā. Tehnoloģiju nezinu - tā ir rūpnīcu padarīšana.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:48:26
Ctulhu, es jau neceru, ka ir izpētīts, bet mani interesē, VAI kāds to ir pētījis un kādi ir rezultāti un kur publicēti/izlasāmi!
Okey, ja zāles pašas izgudrotas pirms 5 gadiem, naivi cerēs, ka kāds zinās tās iedarbību 20-30 gados. Taču homeopātija jakobi jau cik - 100 gadus pastāv? A ko... medicīnai standarti ir visai drastiski, testi ir drastiski... kāpēc homeopātijai būtu kādas atlaides, lūdz liekam galdā testus un pārbaudes un tad skatāmies! A to... visi lieto... visi zin ka darboajs... a neviens nezin "uz kā rēķina"! Daba nemīl tukšumu, ja kaut ko dod, tad kaut ko ņem, ja kaut kur pieliek, tad kaut kur atņem!

Balss
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:49:05
Ctulhu
Tipisks psihosomatiskais efekts.
Jā, īpaši zirgiem, suņiem, kā arī manam zīdainim, kad es ar lielu skepsi iebāzu viņam mutē tos graudiņus, nemaz necerēdama, ka palīdzēs pret zobuu nākšanas sāpēm un ar to saistīto baurošanu...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.21 17:49:53
Ctulhu
Būs laiks, iedošu.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 22 . 23 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 106 , pavisam kopa bijuši: 33260