atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem LTV 1 programma izbeigs kristīgos raidījumus
Balss
Iesūtīts: 2008.11.06 07:48:08
Šādu ziņu šodien dzirdēju pa radio. Vai izbeigs arī dievkalpojumu translēšanu 1.programmā? Ja tas ir taisnība, tad tā ir lielas iedzīvotāju daļas interešu neievērošana!!! Populārākajā programmā gan varēs raidīt seriālus ar to morāles standartiem, bet kristiešu attieksmes paušanai vairs vietas nebūs.
Vai mums tas jāpieņem klusējot?!

Lūdzu, izteikties kristiešus vai neitrāli noskaņotos.
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.11.06 07:49:03
Lēmums laikam tiks pieņemts 11.novembrī!!!!!!!!!!!!!!
baltais tehws [87.110.168.65]
# Iesūtīts: 2008.11.06 08:21:09
no sawas garahs koklehtahja pieredzes waru teikt, ka, ja man neljauj kokleht weenah weetah, tad jahmekleh akuraht cita! Bet ko lai dara, kad bajahriem un dizschbajahriem tah leelah teikschana!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.06 08:31:27
Balss

hmmm vai tad Kotam kas interesē. pagājušajā gadā viņš gribēja slēgt vienu bērnu raidījumu, jo tur runājot pārāk sarežxģītā valodā tb ne slengā un nelamājas.... onka rullē
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.11.06 09:00:03
Brīnišķīga dāvana latviešu tautai 90. valsts pastāvēšanas gadskārtā! Ja tā tiešām notiks, iesaku atteikt Dienvidu tilta iesvētīšanu - lai paši tiek galā, kā māk.
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.11.06 09:27:12
a_masiks

es iebildīšu. LTV ir valsts finansēta televīzija. Kāpēc man piemēram ir jāskatās narkomāna Klimiviča vadītie pasākumi, kur viņš vervelē tā, ka bez kārtīgas uztankošanās ar stiprajām zālēm Tulamoru nav saprotams ne teikums? Mmmm? Piemēram, svētdienās ir labs raidījums par vēsturi. Tikai aaaa mēs skatījāmies 4 cilvēki un nesapratām Klimoviča komentārus, jo tie bija piedotiet neizprotami. kāpēc man jāskatās bērnu psihi bojājošais raidījums kaste, kur viens psihs stumda kasti pa zemi un atkārto - kas te? es te?
Galu galā bez panorāmas es neko citu neskatos (un ņemot vērā zemos reitingus daudzi priekšroku dod komerctelevīzijām, to pamatojot ar LTV nebaudāmajiem raidījumiem un nnepareizo raidījumu politiku)
galu galā par valsts naudu var atļauties 1 reizi nedēļā iekļaut programmā kristīgu raidījumu (dievkalpojumu vai ko citu)
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.06 09:41:19
aga esmu dzirdējusi par to krīzīti. A tu nav dzirdējis ka LTV taisās palaist jaunu kanālu... LTV3 kas būs īpaši veltīts kuļtūrai? mošs nevajag a? Lai sakārto esošos
+ piem. vertikāle jau gadiem pastāv valsts finansējums + ziedojumi....mošs tiem dievkalpojumiem arī varēj ko ziedot.....
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.06 10:04:03
a_masiks

vismaz pēdējās divas nedēļas pa radio par to vārās, jo grib slēgt raidījumu 100 g kultūra, bet tai pat laikā Kotam ir dižais sapnis par jauno kanālu, kuru OBLIGĀTi vajag
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.06 10:23:18
Trilobīte

a visādus mēslus pa valsts naudu rā`dit ir oK?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.06 10:26:46
Vo Trilobīte pareizi saka, rāda tikai tos raidījumus pa valsts finansētu tv kurus attiecīgās grupas arī apmaxā... Koncertus tikai tos, kur koncertorganizatori samaxā. Olimpiādes tikai tad, ja Olimpiskā komiteja samaxā. Ziņas... tikai tad, ja skatītāji par to maxā!

Kāpē vispār kaut ko bez maxas rāda šai valstī?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.06 10:34:58
Trilobīte

oooo lab būtu, ja rādītu ko tauta grib..... bet nerāda tak.... reitingu nav
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.06 10:39:08
Trilobīte

tak tā jau nav komerctelevīzija, bet valsts. Tur jau tas sunc. komerctelevīzija var rādīt reklāmas ar filmu un šovu iespraudumiem, un kādus vie mēslus vēlas, bet ne jau valsts.... tur jau tas joks....
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.06 10:40:47
Trilo, tu tik intesnīvi to LKR klausies, ka to visu zini?

Arī bez LKR sabiedrība ir pārliecināta, ka kristieši ir dumi radījumi tikai tāpēc vien, ka ir kristieši. VIens LKR tur neko nevar mainīt, kas interesanti, tas pieņem, ka sabiedrība šo radio patērē!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.06 10:46:27
Trilo, jocīgas tev problēmas... kā tai anekdotē "A tu uz skapja pakāpies"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.06 11:00:11
Mulders - a tu neesi sieviete un tev vispār nav problēmu

Man ir... tak ne tādas. Tāpē saku... jocīgas... no mana skatupunkta. Tb ja man kāda radiostacija nepatīk, tad es šamo neklausos. Un ja es gribu kādu konkrētu tēmu (kristīgu) tad es necepos par to, ka kāds to man neprovaido!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.06 11:48:24
a_masiks, nu bet LKR tak nav manis finansēts... tad ko es par to cepos. LTV ir manis finansēta (mani nodokļi) tāpēc tur varu gan gribēt gan cepties par gribētā nesaņemšanu!
sicilia
# Labojis sicilia: 2008.11.06 11:59:40
a_masiks

Nu pa LTV rāda visādus štruntus arī filmas, kas kristiešiem nav pieņemamas......

kāpēc mums tikai jāizrūmējas no LTV programmu listes?

vai tu hgribi teikt, ka šai valstī sātanistu un kanibālu ir vairāk nekā kristiešu?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.06 12:02:02
Donachka

Nu viņa pakliedz un viņus tāpat pa TV parāda
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.06 12:04:56
Es atvainojos, bet ja nodokļus maksā arī sātanisti un kanibāli - tev nāksies maķenīt parūmēties... ibo viņiem ir tādas pat tiesības kā tev. Par muslimiem, jūdaistiem, budistiem ij nerunāju... tb- kopējo raidlaiku nāksies SADALĪT uz galviņām. Vai rīkoties kā JP.

Jā sadalām uz galviņām... attiecība sanāks apmēram tāda, ka Kristiešiem pienāksies stunda, kāmēr Islamam pāris sekundes

sicilia
# Iesūtīts: 2008.11.06 12:07:23
a_masiks

a es par savu..... kāpēc man jākatās teiksim Hameleonu rotaļas

Seriāls, ASV. 4895. sērija a? es maksāju ne mazus nodokļus no kuriem piešķir naudiņu arī šāda sviesta rādīšanai. Ok man nav pretenzijas, lai omes skatās veselas, bet tad es gribu vismaz vienu (un nevis 5 raidījumus ar atkārtojumu kā tas ir ar Hameljoniem) nedēļā par kristietību. Vo.... man ar ir tiesības...
Vai vēl viens sviec ir Vairas raidījums. Domā vaira par to maksā? nea viņa vēl saņem honi (atkal no m`;usu nodokļiem) par tā sviesta dzīšanu ēterā. Mošs labāk aizklapēt Vairas autorraidījumu un palaist vienu ekumēnisko diefkalpojumu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.06 12:10:06
a_masiks... nepareizi spried. Skatās pēc auditorijām... cik vispār skatītāju būs un vai būs. 3 skatītāju dēļ neviens Raidījumu nemargos!
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 95 , pavisam kopa bijuši: 2686