atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Datorspēles
S.R...
Iesūtīts: 2008.11.03 10:53:02
Pavisam praktisks jautājums.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:33:26
S.R...
vēl ir variants tavā datora kastē sadabūt iekšā jauna datora iekšas....
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:35:30
S.R...
Kaut kādas spēles tas kompis pavilks. Spēles tak ir tāpat dažāda vecuma, var piemeklēt atbilstošas.
Ka tik sīkais nebūs saskatījies kādas jaunākās un krutākās, kuras arī tas jaunais nepavilks.

Jautājumu var uzdot boot.lv vai kādā citā datoriķu forumā.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:36:40
KarotesNav
nuuu, spēles tādas kā spēlē klasesbiedri ...
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:37:51
šāds variants man izmaksātu apmēram Ls 150. - jo jāmaina praktiski viss, sākot ar cieto(nu, kā viņu tur) tad procesors, video karte un vēl visādi pričendāļi. vārdusakot, nopirkt mazlietotu normālu kompi(lai var spēlītes spēlēt) sanāk uz pusi lētāk.
paskaties tos "Atlons" parametrus - man teica ka esot jaudīgs.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:39:02
S.R. es tiešām nezinu cenas un tās attiecības Nemačēšu pateikt. Pac savējo pirku pirms nepina gada par daudz daudz lielāku cenu un uz to brīdi (faktiski arī šobrīd) tas ir tanks un es nemācēšu salīdzināt lēto galu... moš KN var ko pateikt...

Bet jā, tas kas tev ir, faktiski neko nepavilks...
Tas otrs ko tev piedāvā arī manuprāt neko baigo nepavilks... laigan... es tur pusi texta pat nesapratu!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:39:54
KarotesNav
man pietiks ar vietējiem datoriķiem pavilkt jau varbūt kādu brīdi pavilks - bet tas datoru tā var "sačakarēt"ka vēlāk tikai miskastei derēs. bet tā viņš ir normāls kompis, ja negrib tās spēlītes spēlēt
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:40:44
Mulders
moš KN var ko pateikt...
Nea, es ar neesmu dzelžinieks. :-(
Jāprasa kādā datoriķu forumā, tai pašā boot.lv, tur parasti tādus jautājumus uzdod.
S.R...
# Labojis S.R...: 2008.11.04 10:41:40
Mulders
nu skaidrs, man to ieteica datorcentrā, kurš apkalpo manu iestādi - *****s man nesmērēs, mēs esam samērā labi klienti
wow, kas par zvaigznēm - vai tad es ko sliktu pateicu?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:43:08
S.R...
Spēles datoru nesačakarēs, bet viņas tikai drausmīgi vilksies.
Bet var pamēģināt, uzlikt kādu pavisam vecu rallija spēli, varbūt ka sīkais nomierinās?
Tikai neprasi, kur tādu spēli var dabūt, es nezinu. Kaut kad pirms kādiem gadiem 10 man tāda bija, un patika spēlēt.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:43:39
S.R...
Pērc datoru , jo visi uz portatīvajiem tagad kristuši tāds mans ieteikums
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:45:17
KarotesNav
labi, vispirms pamēģināsim kādu "vecu ralliju" tikai kur tādu dabūt?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:46:51
Briinumsons
gan jau nopirkšu. es sev mašīnīti arī esmu noskatījusi - vēl tikai jāaiziet uz mežu naudas podu izrakt.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:50:23
S.R. tā kā braucamspēles man nekad nav vilkušas, tad es pat nezinu kur tādas dzīvo!

Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:50:51
S.R. ir vēl cic variants... spēļu konsoles... es gan nezinu izcenojumus, bet tās kā likums ir lētākas + spēlēm speciāli radītas - tātad gan grafika, gan skaņa ir vajadzīgā!

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.11.04 10:54:35
S.R. skaties

http://www.euroshop.lv/xbox_ps3_wii_konsoles/nitendo_wii_xbo.. x_ps3_konsoles/_xbox_360_arcade/

Turpat arī citas skaties...
Šķiet šitās ir... bet nu jāskatās klāt!

Protams tas ir tiešām tikai Spēļu Dators, bez jebkādām īpaši advancētām fīčām, lai tu darītu ko citu!

Spēles arī var piepirkt... laigan kaut kas jau nāk līdzi tāpat!

Jaudīgākās konsoles šķiet maxā pie 200 un pat pāri, bet arī dabon to kvalitāti un jaudu ko es piemēram ar savējo pa 600Ls dabonu, man gan līdzi nāk "viss pārējais dators"

http://www.all.lv/index.php?step=goods&sec=user&lang=lv&typeid=1.. 37

Šeit playstation... cita veida datorkonsole! Tas XBox ir Microsofta lolojums!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:55:53
Mulders
kas ir spēļu konsoles? kur tādas var dabūt?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:57:33
Mulders
Tu traks esi!? Ls 200 par spēlītēm!!! tad es mierīgi pērku to datoru pa Ls 100 un viss.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.11.04 10:59:35
Pamēģini labāk veco Pocket Tanks, vai tos tanciņus, kas bija videospēlē, ko pie televizora sprauda pirms 20 gadiem, ātrumā nepateikšu pareizo nosaukumu.
Derēs jebkuram datoram!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.11.04 11:01:48
Papucs
vot tur jau tas joks, ka Bauskā neko sakarīgu nevar dabūt, kur nu vēl kaut kādus vecos gabalus. atbrauc ciemos, atved tos tankus - kopā uzspēlēsim.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.11.04 11:10:55
S.R. es jau nezinu... prosto spēļu konsolēs puika neatpaliks jaudā no visjaudīgākajiem klasesbiedriem, kuriem moš tā jauda ir panākta uz dārga kompja bāzes - lielais brālis vai tētis nopirka! A spēļu jauda tāpati!

Nu protams es arī 200Ls par geimučiem vien nedotu... Bet par 100Ls arī īsti geimuči nesanāks, es jau arī nezinu KĀDAS tās spēles tavs puika grib... jo spēles ir nu baigi dažādās un tās senās es nemaz nezinu kur dabūt! Jāmeklē kaut kādos tirdziņos, kur pārdod diskus ar veselu lērumu šādu spēļu!

Jo es pilnīgi saprotu puiku, ja šis saskatās top spēles ar fotoreālistisku izpildījumu, loģiski ka viņš grib ko līdzīgu, bet tas maxā "DĀRGI"

Piemēram mana datora videokarte vien pati maxāja pie 200Ls, tad uz tās arī iet modernie geimi ar tādu grafiku, ka elpa aizraujās... bet ja puika uz to saskatās un neapjēdz, ka mammai kaut kas tāds var maxāt vairākas algas, tad ir bēdīgi! Jāmāca pieticība!

Kas interesanti IR spēles, kuras parauj nevis grafikas bet satura dēļ... bet tādas jāmāca spēlēt un cienīt! Aceros bij spēle "Angband" tur VISPĀR grafikas nebij, viss ar burtiņiem, bet tur varēja pavadīt dienām, nedēļām un mēnešiem to dzenājot!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 70 , pavisam kopa bijuši: 32677