atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem bezdievis un dievbijīgais
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.10.27 23:24:17
2 Bet es - es gandrīz būtu paklupis, manas kājas bija sagrīļojušās, mani soļi gandrīz būtu izslīdējuši no manas gaitas raksta,
3 jo es dusmojos par lielīgajiem, kad es redzu, ka bezdievjiem tik labi klājas.
4 Tiešām viņiem nav nekādu bēdu visu mūžu, vesela un labi barota ir viņu miesa.
5 Cilvēku grūtības viņus nespiež, viņi netiek spaidīti kā citi cilvēki.
6 Tādēļ arī augstprātība ir viņu kaklarota, un varmācībā viņi tērpjas kā drēbēs.
7 Taukajā sejā spīd viņu aizplūdušās acis, tajās atspoguļojas viņu sirds domas.
8 Viņi zobojas un runā savā ļaunumā tikai par varas darbiem, viņu runas ir augstprātības pilnas.
9 Līdz debesīm viņi paceļ savu muti, un viņu mēle šaudās pa visu zemes virsu.
10 Tādēļ ļaudis pievēršas viņiem un pilniem malkiem, kā ūdeni dzerot, uzņem sevī viņu mācības.
11 Un viņi saka:"Kā Dievs to zinās? Vai Visuaugstākais ir kāds viszinis?"
12 Redzi, tādi ir bezdievji, un tomēr viņiem arvienu labi klājas pasaulē , un viņi vairo savu bagātību.

13 Tiešām, veltīgi es esmu paturējis šķīstu savu sirdi un mazgājis nevainībā savas rokas.
14 Un mani taču nelaime mocīja katru dienu un bargi mani pārmācīja ik rītus .
15 Tomēr, ja es domātu: es runāšu tāpat kā viņi,- redzi, tad es apgrēkotos - pret visu tavu bērnu dzimtu.
16 Es to visu pārdomāju, lai saprastu, bet tas bija par grūtu manai saprašanai ,
17 tiekāms es iedziļinājos Dieva noslēpumos un kļuvu uzmanīgs uz to, kāds gals viņus sagaida.
18 Tiešām, Tu viņus nostati uz slidena ceļa un liec viņiem gāzties, ka viņi iet postā.
19 Cik pēkšņi viņi tiek iznīcināti, aizrauti projām un izbailēs dabū galu!
20 Kā sapnis, kas uzmostoties ir zudis, tā Tavā priekšā, ak, Visuvarenais, Tev ceļoties, viņu tēli būs pēc Tavas pavēles pazuduši.

21 Ja mana sirds tomēr vēl vairāk sarūgtinātos un savās iekšās es sajustu sašutumu,
22 tad es būtu galīgs nejēga un nezinātu nekā, es būtu kā bezprāta kustonis Tavā priekšā.
23 Bet pie Tevis es palieku vienumēr, Tu mani turi pie manas labās rokas,
24 Tu mani vadi pēc Sava prāta un beidzot mani uzņemsi godībā.
25 Kad Tu esi mans, tad man nevajag ne debess, ne zemes!
26 Jebšu man arī pamirtu miesa un sirds, taču Tu, Dievs, esi mans patvērums un mana daļa mūžīgi!
27 Jo redzi, tie, kas neuzticībā no Tevis atstājas, iet bojā ; Tu izdeldē tos, kas no Tevis atkāpjas.
28 Bet man paliek mans aplaimotājs Dieva tuvums; man ir prieks savu cerību likt uz Dievu To Kungu, lai paustu visus Tavus darbus.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.29 15:58:42
a_masiks
Nebaidies, man ir stāsti un piedzīvojumi veselam vakaram. Esmu jau vienu otru šeit kādreiz minējusi, tāpēc neatkārtošos.
Ja gribi kristiešu liecības, kā Dievs reāli darbojas, tad meklē kristiešu sabiedrību un pamēģini klausīties bez automātiski ieslēdzošamies kalkulācijas, kā pagriezt, kā interpretēt, lai izrādītos, ka tas viss ir bleķis, fantāzijas, meli.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.10.29 23:42:08
Ctulhu
Molohs ir iespeejams ar taadu pasu varbuutiibu, kaa biibeles dievs.

Ar kādu varbūtību Tu tici, ka Molohs ir reāla būtne?
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.10.30 21:20:41
Ctulhu
Ar ljoti nieciigu, domaaju, ka apmeeram 10^(-88).

Ja pareizi sapratu, tas nozīmē = 0, jo tik mazi skaitļi ir neiespējami vai tml. Bet lai, galvenais, ceru, ka konsekvenci saprati.

Es runāju par Dievu, kura patiesums manā pasaulskatījumā ir ar varbūtību = 1;
Tu runā par Molohu, kura patiesums Tavā uztverē ir ar varb. = 10^(-88).

Pieņemot, ka dzīve pastāv ar varb. = 1, bet fantāzijas ir reālas ar niecīgu varb. (lai būtu tie paši 10^(-88) ), ir pierādīts, ka es runāju par dzīvi, bet Tu - par fantāzijām.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.10.30 22:18:19
a_masiks
Tas ka TAVĀ pasaulskatījumā bībeles dievs ir iespējams ar varbūtību viens vesels, norāda ka tavā pasaulskatījumā ir sastopamas pretrunas. Par aplamu secinājumu izveikšanu ij nerunājot...

Ja es uzskatu, ka Dievs ir reāls (p=1), kur ir pretruna? Kur aplami secinājumi?

Tas, ko es saku par Dievu un kādus secinājumus izdaru, pie pieņēmuma, ka man Dievs ir reāls, automātiski nozīmē, ka šis uzskats ir manas dzīves būtiska sastāvdaļa. (Paprasi kādam psihologam, lai paskaidro Tev, kā indivīda dzīvi ietekmē ticība.)

Ctulhu, kā noskaidrojām, uzskata, ka ne Bībeles Dievs, ne Molohs nepastāv, līdz ar to ir acīmredzami, ka viņš runā par fantāzijām.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.10.31 08:03:48
a_masiks
Tavā loģikā ir spēcīga deformācija, par lo liecina aplamie secinājumi saskaroties ar Dieva jēdzienu un ticību. Visu gaišu, es Tev neko nepierādīšu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 10:44:13
a_masiks, nevis aizmukšana bet bezjēdzīgas sarunas atpazīšana!

Nav jēga pierādīt pitagora teorēmu cilvēkam, kam ir problēmas pat saprast ģeometrijas axiomas!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 10:52:09
a_masiks, tad kāpēc visu laiku par to cepies? Nu liec mierā kristiešus, ja šamos nesaproti. Bet ja gribi saprast, tad iemācies klausīties... ja ne... nu tad palixi nesapratis!
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.31 11:11:38
a_masiks
Aklais saka - es redzu...
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.31 11:19:48
a_masiks
Bet varbūt - tieši otrādi? Tu = tas, kam zeme liekas plakana?
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.31 11:22:35
Ctulhu
MĒS pārbaudām praksē, ne teorijā. Un atklājam, ka Dievs ir un darbojas.
Balss
# Iesūtīts: 2008.10.31 11:24:12
Ctulhu
Es ne par versijām, bet par PRAXI!!!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.31 11:29:19
a_masiks, vislielākās nelaimes ceļās nevis no nezināšanas, bet no pārliecības, ka zin, bet tā nav
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.31 11:33:33
Nu tad - kur un kā parādās Dievs un kā tas darbojas?

Realitātes existencē Tu tici, ka Realitāte existē pati par sevi... taču, tā kā jau novērots, ka, ateisti atsakās lietot loģiku, ja tā sāk rīvēt viņu kantes, tad tu nespēj vienkārši iet loģiski un spriest par existējošo lietu cēloni...
Teixim, tu nespēsi saprast vienkāršu ontoloģisku premisu - Visam, kas sācis existēt, ir existences cēlonis! Lūk šo lietu nespēj nedz saprast nedz pieņemt neviens Ateists, jo viņi vēl dzīvo faktiski 19 gadsimta fizikas uzskatā, ka Visums ir mūžīgs un mūžīgi existējis, pietam existējis ar tādiem likumiem, kuri ir pieejami ateista izpratnei. Tas ir aplams pieņēmums, bet bez tā ateists nevar uzturēt savu ateismu, tamdēļ viņš labāk izdomā daudz neticamākus scenārijus par Dievu, lai tikai racionalizētu šo elementāro pretrunu starp realitāti un loģiku kas no tās izriet un personīgajiem metafiziskajiem uzskatiem!

Kas interesanti, tu uzdod jautājumu un dod pats savu atbildi un piešuj šo atbildi Balsij, nepamanot, ka tu pats savu aizspriedumu projicē uz kristiešiem... un tad brīnies, ka viņi tev nepiekrīt un tu tad saki - AHĀ pieķēru, jūs nepiekrītat manam aizspriedumam par jums, tātad... galvenā alkaholiķa pazīme, šis noliedz ka ir alkaholiķis
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.31 11:43:04
kāds cēlonis ir existences cēlonim? Jo ja jau existences cēlonis ir sācis existēt, tātad, viņam ir cēlonis

Redzi... tieši tas ko es teicu! Tu šo premisu nesaproti!

Jo tur ir nosacījums JA X ir sācis existēt, TAD x ir exitences cēlonis!
Šī premisa "pārklāj" tikai tos realitātes objektus, par kuriem ir zināms, ka tie nav mūžīgi existējuši. Tobiš tie objekti, par kuriem zināms, ka to existence nav nepieciešamība, bet derivatīva... Par tiem objektiem, par kuriem ir iznāms KA to existencei ir bijis sākums... Lūk un par šādas klases objektiem tiek apgalvots, ka viņiem ir existējis kāds cēlonis...
Tas ir...
1. Ja existē objekts X
2. Ja existē pierādījumi, ka objekta X existencei ir bijis sākums!
TAD
No 1 un 2 izriet, ka EXISTĒ cēlonis C tāds, kas ir šī X existences cēlonis.

Mēs varam NEKO nezināt par cēloņa C dabu, bet vienu mēs varam zināt... tas existē(ja)
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.31 11:46:06
Ctulhu

Mulders nav viltīgs, Mulders šad tad atļaujās pastudēt filosofiju un loģiku!
Tas ir acīmredzams un faktiski tautoloģisks!

Existēt var vai nu mūžīgi nemainīgi objekti, kas ir nepieciešami, tb bez kuriem existence principā nav iespējama!
Vai var existēt tādi objekti, kuru existence ir atkarīga no pirmajiem!

Tik Mulders nepamana, ka tas, kassaacies Lielajaa spraadzienaa, ir nevis viss Visusm, bet muusu domens. Savukaart viss Visums ir multiverss,kuraa taadu domenu ir daudz, drosi vien bezgaliigi daudz .


Lūk te ir tas, kas parādās pie ateistiem!

Ctulhu ZIN bez jebkādām šaubām un viņam ir kalns pierādījumu, ka existē tāds Multivērs!
Vēl vairāk Ctulhu ZIN šī Multiversa DABU un STRUKTŪRU
Vēl vairāk Ctulhu ZIN, ka šī Multiversa DABA NAV nekāda sakara ar Apziņu
Vēl vairaķ Ctulhu ZIN un viņam ir kalns pierādījumu, visus likumus (varbūtība, cēloņsakarības u.c.) kurus var pielietot šim Multiversam

Teicu jau... ateists ir gatavs konstruēt dajebkādas konstrukcijas un paziņot ka tās NAV Dievs, lai tikai no Dieva tiktu vaļā Tad paziņo, ka mēs ticot pasakām... nu ateisti tic fantastikai!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 11:50:33
Tur var būt arī tāds variants - ja existences cēlonis ir bijis "mūžīgs", tad reizē ar existences radīšanu šim cēlonim jāmirst, jāizbeidzas. Vai jāģenerē bezgalīgi daudz paralēlo eksitenču.
Vai jātransformējas pašā eksistencē.


Un no kā tas loģiski izriet? Kāpēc tam tā būtu jābūt?
Kāpēc man būtu jāmainās pēc tam, kad es esmu radījis datorspēli? Vai kamdēļ man būtu jākļūst šīs datorspēles daļai? Jeb kāpēc man būtu jāparstāj existēt?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 11:56:02
Bet nav noveerojumu, kas noraada, ka vareetu buut dievs.

Ir ir... tik tu jau tos nespēj redzēt!

Jo jebkuru šādu novērojumu noraksti uz Multiversu, jo NEVAR Dievs existēt... Prosto tavs pasaules uzskats nepieļauj augstāka saprāta existenci par cilvēku... augstākas pakāpes cēloņus visuma existencei, tādus cēloņus, kas pats ir HyperSaprāts
Tavā sistēmā tads nedrīxt būt!

TAČU Pat ja tāds IR... tava sistēma to nekad nekad neatklās... tava sistēma ir tā uzbūvēta, ka tu stāvot blakus Dievam viņu nekad nespēsi novērot... jo priekšā būs šis filtrs - Dieva Nav Jebkurš Novērojums, kas liecina par Dievu NAV Dieva pierādījums, bet ir pierādījums kādai nezināmai struktūrai, kura NAV Dievs

Tava premisa diktē tava novērojuma interpretāciju

Jeb citiem vārdiem... Tava sistēma ir nefalsificējama principā! Neexistē pat teorētisks novērojums, kas pierādītu Dieva existenci ateistam!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 11:59:36
kāda ir existences cēloņa daba? Ja tas ir bezgalīgi pastāvējis, tad arī existence ir bezgalīgi pastāvējusi. Ja existence ir radusies aiz kāda cēloņa C, loģiski seko, ka celonim C ir cēlonis D, kas radīja cēloni C.

Neseko gan tas loģiski, bet tu drīxti tam neticēt... es vienkārši vēlreiz pārliecinos, ka loģika ir tas, ko tu neproti lietot... tas ir aparāts, ko ateists atsakās lietot un saprast tad, kad tas ir pretrunā viņa metafiziskajiem uzskatiem!

Pietam loģikas likumus neesmu izgudrojis es... Tikai, šķiet, šoreiz es tos labāk pārzinu un redzu, ka tu neproti tos lietot godīgi... tu neļauj loģikai strādāt, tad kad tā uzrāda tavu uzskatu aplamību... un tā kā tavi uzskati ir visas tavas domāšanas, uztveres un faktiski pasaulskatījuma pamatā, tad tu nekad neļausi loģikai tos sagraut, tāpēc tu atsacīsies pakļauties loģikai, ja tā apdraudēs tavu pasaules skatījumu!
Žēl gan... tas nozīmē, ka, ja tu maldies, tad tev pašam nepastāv nemaz iespēja par to pārliecināties... jo tavs prāts pielocīs šo vienīgo faktiski instrumentu - loģiku - lai tā tev runā tavā valodā!

Bet loģika ir auksta... bezjūtīga kā matemātika... tai inputā ir dati, un outputā ir secinājumi!

Tu neproti to lietot...

No tā, ka es radu datorspēli neizriet, ka datorspēle ir pastāvējusi vienmēr kāmēr es esmu pastāvējis!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 12:00:52
tāpēc, ka datorspēle nav existence. Viņa jau tiek radīta existencē.

Nē... tieši otrādi... datorspēlē esošie zvēriņi existē tikai šajā datorspēlē... tā ir viņu existence un realitāte! Citas viņiem nav

Pietam ar vāru "Existence" es vairāk domāju šo Visumu, jo tas ir vienīgais kas mums te ir... ko varam novērot! Tā es domāju Existenci!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.31 12:11:03
No kaa secinaajums: Dieva jeedziens neko neizskaidro. Nedod jaunu infu.

Atkarībā no tā, ko nozīmē "izskaidrot"

Dod gan infu jaunu! Piemēram... kāmēr Darvinisti ticēs savām muļķībām, tikmēr miljoni un miljardi tiks tērēti melna kaķa meklēšanā melnā istabā, kur tā nav!
Daudz resursu tiks iztērēti experimentiem, kas visi nolaidīs arvien podā visus Darvinistu pieņēmumus!
Cilvēki cels karjeras uz tukša gaisa... nespēdami caur Darvinismu dot nevienu pašu tehnoloģiju!

Taču tie, kas sapratīs, ka dzīvība ir dizainēta un saprāta radīta, tie kas sapratīs elementāras matemātikas formulas un IT teorēmas, ka informācija tāpat kā enerģija slēgtā sistēmā nerodās... tie arī bīdīs nākotnes fiziku, bioloģiju un ķīmiju!
Bet ateisti ticēdami loterijas laimei tā arī dzīvos pārliecībā, ka viss Visums ir nejaušība... un nezkamdēļ tas dod viņiem pārliecību, ka nejauši uzjauktas smadzenes spēj veikt izpēti, kam ir kāds sakars ar realitāti, kas ir tiešā pretrunā pašam Darvinistiskajam uzstādījumam!

Bet lai to saprastu... ir jāspēj loģiski domāt... auxtasinīgi analizēt... nepieļajot ka personīgie aizspriedumi diktē matemātikas formulas un pielabo teorēmas un secinājumus caur personīgās metafizikas "gateri"
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 92 , pavisam kopa bijuši: 21736