atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi 10 baušļi
Svilpaste
Iesūtīts: 2007.03.16 09:45:56
Jautājumi 10 baušļu sakarā.
1) Vai tie attiecas uz kristiešiem, jo tika doti izraēliešiem, kurus izveda no Ēgiptes?
2) Ja attiecas, kā izprast bausli "Netaisi sev elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs, nedz pēc tā, kas ir virs zemes, nedz pēc tā, kas ir ūdenī zem zemes. Nezemojies to priekšā un nekalpo tiem..." (2.Mozus 20:4,5). Kā ar altārgleznām?
3) "Sešas dienas tev būs strādāt un padarīt visus savus darbus. Bet septītā diena ir sabats Tam Kungam, tavam Dievam, tad nebūs tev nekādu darbu darīt..." Vai jūs ievērojat sabatu, tas ir, nestrādajat sestdienā nekādus darbus?
4) Ja ir teikts "tev nebūs laulību pārkāpt", bet Jaunajā derībā Jēzus pieļauj laulības šķiršanu netiklības dēļ un Pāvils gadījumā, ja neticīgs laulātais nevēlas dzīvot kopā, tad kuram likumam ir lielāks spēks?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
elina222
# Labojis elina222: 2007.10.21 02:36:10
Svilpaste Ja ir teikts "tev nebūs laulību pārkāpt", bet Jaunajā derībā Jēzus pieļauj laulības šķiršanu netiklības dēļ un Pāvils gadījumā, ja neticīgs laulātais nevēlas dzīvot kopā, tad kuram likumam ir lielāks spēks? atceries, ka jaunajā derībā (Mateja 5:28) ir arī teikts, ka svešas sievas iekārošana jau domās vien arī ir laulības pārkāpšana...
klusētājs [81.198.4.114]
# Iesūtīts: 2007.10.21 20:13:16
par to burbuļatoru man šķiet, ka tā radītājam(kaut viņam šķiet, ka tas ir labākais pasaulē) nenāktu par ļaunu savu darinājumu kritiski palūkoties - respektīvi, izejot ne tikai no savu vajadzību(materiālu, nemateriālu) apmierināšanas viedokļa. ja jau reiz viņš to piedāvā sab.
2) par indivīda atkarību no psiholoģiski-harizmātiskām reklāmām, manuprāt, - ja indivīda pašvērtējums ir zems (a la mazvērtības sajūta u.c.), tad viņš centīsies to kompensēt - katreiz savādāk - arī ar burbuļātora iegādi.......vispār jau mūsdienu patērētāju sabiedrībā, viens no virzītājfaktoriem ir nelaimīgi, neapmierināti cilvēki, kas pērk lietas un pakalpojumus, lai justos laimīgāki....kaut uz brīdi....tas ir ļoti izdevīgi......un, ja kāds jūtas mierā ar mazumu....tad viņam pa visām varēm centīsies, reklāmas jau pirmām kārtām, iestāstīt, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, un tā nav laime, ko viņš izjūt.....jo
klusētājs [81.198.4.114]
# Iesūtīts: 2007.10.21 20:14:00
jo viņam taču nav burbuļotāja !
Mulders
# Iesūtīts: 2007.10.22 17:56:07
Ctulhu, ēeeeee... "kuru baušļu" no kāda saraksta.

Tb aglasitje vesj spisok, a to kaut kāda huiņa sanāk. Tev iedod flomasterus, un tu prasi, kuri flomasteri te trūkst? Man tas izklausās šķībi, moš ko nesapratu!
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.27 14:47:21
KarotesNav # Iesūtīts: 2007.09.10 10:55:17 Lieliski formulets!
Sieviete
# Iesūtīts: 2007.10.27 14:48:05
Ctulhu Nu tad uzraksti, kadi bausli tev trukst! Man ta ka pietiek ar esoshajiem..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 138 , pavisam kopa bijuši: 35856