atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Adopcija?
Briinumsons
Iesūtīts: 2008.07.24 21:47:34
Vai esat kādreiz apdomājuši iespēju pieņemt kādu dzīves pabērnu pie sevis?
http://www.adopcija.lv/index.php?option=text&item_id=6
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.07.25 11:29:38
es nezinu, man laikam psihiatru izsauktu ja es tagad neprecēta budama, un kad pat māsas bērnam nav pietekami laika ko veltīt, vēl kādu adoptētu
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.25 11:29:52
Briinumsons Redzi, joks ir tajā, ka es nedzīvoju atsevišķi tīri fiziski, tomēr dzīvoju savu autonomu dzīvi un pieņemu savus lēmumus Un vēl piedevām viņa pārāk labi zin, ka vismuļķīgākais, ko var darīt ir mēģināt mani no kaut kā atrunāt, jo spītības pēc vien tad es to izdarīšu, kaut arī zināšu, ka viņai iespējams taisnība Bet nu katram savi netikumi.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.25 11:30:30
Amēlija Vo vo
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.25 12:38:45
Papucs,

vait cilveeku ar praatu var izprast ?
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.25 12:45:28
Rosalie
Salīdzinoši viegli. Ja ir pietiekošs informācijas daudzums, tad pat baltos plankumus var diezgan precīzi aizpildīt, līdzīgi kā puzli.
Diemžēl man tas ciešami darbojas tikai attiecībā uz citiem cilvēkiem, bet ne sevi pašu.
Ir vēl nianse, ka gandrīz neviens cilvēks nav gatavs dzirdēt patiesību par sevi.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.25 12:48:59
Papucs

vo nepiekritīšu (varu tagad lasīt lekciju).... tos baltos plankumus protams var savās zināšanās aizpildīt, bet kur ir garantija, ka pareizi izpratīsi otru m? un vari tagad lasīt lekciju, tomēr tāds uberspečuks neesi.... just personīgie novērojumi... lai gan tev pa;sam protams liekas, ka esi
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.25 12:52:50
sicilia
Cik necik atvērtiem cilvēkiem tas darbojas. Nezinu, vai viņi paši piekritīs, ka ir kāds mans nopelns viņu pārmaiņās, bet varu minēt dažus gadījumus (ne tagad).
Un garantijas nav, bet stipra pārliecība gan
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.25 12:52:54
Ir vēl nianse, ka gandrīz neviens cilvēks nav gatavs dzirdēt patiesību par sevi
1. Drīzāk nevis patiesību par sevi, bet otra viedokli par patiesību;
2. Nevis patiesību, bet formu, kādā tā tiek pasniegta
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.25 12:57:18
Zive.
Nevis patiesību, bet formu
Tu trāpīji desmitniekā!!!
Tā jau ir lielākā nelaime, ka nospiedošajam vairākumam mīļākas ir visādas formas, nevis pati patiesība. Viņi gatavi pieņemt neiedomājamākos melus skaisti iepakotās formās

Un par pirmo punktu.
Neviens jau nespiež paklausīt kā pavēlei. Varēja vismaz sākties kāds dialogs, nevis sienas būvēšana.
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.25 13:15:57
Papucs
taču RKB adepts skatās KAS runā nevis KO runā!
Ir svarīgi ar cilvēku runāt viņam pieņemamos un saprotamos jēdzienos un terminoloģijā Un vēl, tiklīdz cilvēks jūtas tā, ka viņam kaut ko pārmet, viņš pārsvarā gadījumu sāk neadekvāti reaģēt.
Papucs
# Labojis Papucs: 2008.07.25 13:27:22
Zive.
tiklīdz cilvēks jūtas tā, ka viņam kaut ko pārmet, viņš pārsvarā gadījumu sāk neadekvāti reaģēt.

Tai jušanai varētu būt par iemeslu kompleksi, traumas, sirdsapziņa, pašpārmetumi u.c.
Man visu laiku šķita, ka spēju pamanīt, kad sāku kādam ko pārmest. Tad tikai atliek noplātīt rokas, apzinoties to milzīgo kompleksu, traumu, pašpārmetumu kalnu, kas izraisa tās neadekvātās reakcijas...
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.25 14:02:54
Papucs

vo ar pārliecību nepietiek.... un varbūt tā tev ir paša mānīšana? hmmm nezinu, tu te mētā baigo cilvēku pazinēju... bet man kaut kā tā pārliecība, ka tu necik liels pazinējs un experts neesi un tā ir mana pārliecība,.... un pretī tu vari likt tikai savu pārliecību īsāk pilnīg bezcerīgi
Varbūt Jony
# Labojis Varbūt Jony: 2008.07.25 15:28:52
Par Brīnuma jautājumu...Ja kāds izlemj adoptēt, tad silti iesaku ņemt pēc iespējas jaunāku. Man bija 6 gadiņi kad mēģināja adoptēt ...un tas notika sešas reizes viena gada laikā.Tas bija briesmīgi....Pēc tam mani adoptēja 14 gados...kā jūs domājat, vai tie cilvēki bija laimīgi? Huligāns nebiju, bet raksturiņš man jau bija smags. Un par māti es tā arī nespēju viņu saukt. Tā kā pēc iespējas jaunāku...
Varbūt Jony
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:34:01
a_masiks Ja nu vienīgi kolektīvi
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:48:13
kolektīvi viņš jau ir adoptēts, jo ir takš VB brīnums
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.25 15:50:28
Zive.,

... viss jau ir tikai projekcijas.

... ko es dzirdu, nekad nav 100% tas, ko tu sakot domaaji

...no muusu labaas gribas neatkariigi

Ja to patur praata, komunikaacija labaak sanaak.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.25 16:23:49
sicilia
īsāk pilnīg bezcerīgi
Lai jau būtu bezcerīgi, bet tas nenozīmē, ka obligāti jāseko vēl arī neadekvātajām reakcijām , kas diemžēl regulāri seko
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.25 16:25:13
Rosalie Pilnīgi piekrītu
Papucs
# Iesūtīts: 2008.07.25 16:29:19
Rosalie
... viss jau ir tikai projekcijas
Parasti no šitā laukā tā arī nekad netiekam
(saku netiekam nevis netiekat , lai atkal nesāktos dažu personu neadekvātās reakcijas )
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.25 17:38:22
Papucs

ko piesējies kā gribu, atpūšos.... tev ir problēmas? nu tad atrisini, tu jau mums gudrs, citu problēmas saredzi, a savas nevari likvidēt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 192