atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kurš grib dzīvot Kristīgā komūnā?
Briinumsons
Iesūtīts: 2008.07.20 00:03:02
lūdzu pieteikties!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 12:46:59
Ingars
nez kur pāvestam tāda gaiša doma ienāca prātā, ko pat Dievs nebij iedomājies

Paskaties uz laiku, kad tā gaišā doma ienāca prātā un tad neuzdosi muļķīgus jautājumus Bet, jebkurā gadījumā, priesteru celibāts tak Tevi nekādejādīgi neietekmē un tā ir cilvēku apzināta un brīva izvēle.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 12:48:12
sicilia

zini man vienalga tavas domas. sapratu, ka runāt bezjēdzīgi, jo tu ņeznaješ no pajoš

tā tad tev arī vienalga šī mana doma - un pagalam muļķīgi rīkojas tie, kuri vienu pērli izceļ bet otru nonicina tik tāpēc, ka lūk viņiem gaumes atšķirīgas - tas ir stulbi un neētiski ?

jap, varu saderēt, ka krietns bariņš nespēj. lai gan būs kas spēj, bet daudzas nespēj un nemaz negrib to spēt. redz viena būtiska lieta - liels daudzumns preēto netic Dievam un viņām pilnīgi pofig lietas, ko tu mums te stāsti un domā....

vai tad es runāju par visām precētajām? tad jau mums būtu jārunā par atšķirību starp kristietēm un nekristietēm, taču ne par to ir runa Nē, tikai par ticīgajām, par kristīgām sievietēm, par atšķirību starp mūķenēm un precētajām krsitietēm, un varu saderēt, ka arī viens bariņš mūķeņu totāli liekuļo un citiem neredzot, nezinot strādā briesmu lietas

Jā acīmredzot tu tomēr domā, ka viņas ir svētākas, labākas, tad ko tu man pārmet, ja pati tā dari?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 12:50:43
Ingars

Opā a tad pasaki, ka tikai par kristietrēm. a nekristietes nav precētas sievietes? A kas es gaišreģe lai to zinātu

es to neteicu
Jā acīmredzot tu tomēr domā, ka viņas ir svētākas, labākas, tad ko tu man pārmet, ja pati tā dari?

to saki visu laiku tu.
man patīk mūķenes. respec es to nenoliedzu...... mošs tāpēc, ka tādu pašatdevi neesmu redzējusi starp kristietēm - precētām sievietēm.... vo starp neprecētām esmu, bet precētām nea.... un ko man tagad darīt....
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.21 12:51:55
JA negribat dzīvot komūnā , taisiet savu diskusiju!
Paldies , draugi!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 12:55:29
sicilia

tevi pilnēmēss ietekmē vai gaidāmais saules aptumsums, ka kasies kā gadu nemazgājies. tevi tas uztrauc? Nu aizraksti pāvestam un parasi. ko var kasīties un kasīties. Nāksies tev pretkašķa zāles nosūtīt. (zin par līdzcilvēkiem jārūpējas:D)

ja ja, šitādas atmaskas arī Luters saņēma, kad aizstāvēja savu ticību ķeizara un romas pakalpiņu priekšā. Kad vairs tiem pāvestiešiem nebij bībelē pamatotu argumentu, tad viņiem vairs nebij citas izejas kā ķerites pie nepamatotiem apvainojumiem un pie cilvēku izdomātām tradīcijām. Tam pāvestam Luters sūtīja ne vienu vien sūdzību, kuras visas pāvests ignorēja. ar ko mūsdienu pāvests ir labāks?


Zive.
Vienkārši ir vairāk laika tās realizēt.
kvantitātes ziņā tas pats vien sanāk - tev vēl klāt papildus viens vīrietis un daži bērneļi, par kuriem rūpēties. A kvalitātes ziņā - vai viņa spēj katram bērnam dot to, ko spēj miesīga māte (te es nerunāju par tām bezatbildīajām mātēm)

Paskaties uz laiku, kad tā gaišā doma ienāca prātā un tad neuzdosi muļķīgus jautājumus Bet, jebkurā gadījumā, priesteru celibāts tak Tevi nekādejādīgi neietekmē un tā ir cilvēku apzināta un brīva izvēle.

ja es būtu kārtējais seksuāli izmantotais altārzēns, tad gan tas mani ietekmētu
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.07.21 12:57:49
Ingars
ja es būtu kārtējais seksuāli izmantotais altārzēns, tad gan tas mani ietekmētu

Es zinu , ka laulība neglābj no pedofīlijas vai homosexualitātes!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:00:23
Briinumsons

Vo malacis..... pateici vismaz kaut ko pareizu....
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:01:31
Ingars
vai viņa spēj katram bērnam dot to, ko spēj miesīga māte
Es domāju atkarīgs no kalpošanas veida. Ir dažādi klosteri. Redzi, klostera cilvēkiem arī ir sava ģimene, kur jārūpējas vienam par otru, tā ko šis moments tur arī neizpaliek.
Starp citu, ja sievietei ir mazi bērni, viņai ir jābūt mātei varonei, lai pagūtu vēl papildus tam, ka pilnvērtīgi rūpēties par savējiem, vēl kaut kur izskraidīt.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:02:04
Ingars
lasi ko uzrakstīja brīnumiņš, jo arī jūsu lauciņā mēdz gadīties pa s`mucei, lai gan onkuļiem mājā ir sievas... un pie pareizticīgajiem ir par šmucei..... tā kā nevajg

nu es ceru, ka advencētāks un tev smuki ko pateiks. Ko nezinu, visticamāk, ka tādā nu ir RKB kārtība.... a tevi tas uztrauc. tev ir sava baznīca un nevar teikt, ka bez šmuces
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:02:16
sicilia

Opā a tad pasaki, ka tikai par kristietrēm. a nekristietes nav precētas sievietes? A kas es gaišreģe lai to zinātu

nu vai tad tas nav loģiski saprotams? Tak loģiski, ka runājam tikai par kristiešiem, jo nekristiešiem šāds jautājums vispār nav aktuāls

man patīk mūķenes. respec es to nenoliedzu...... mošs tāpēc, ka tādu pašatdevi neesmu redzējusi starp kristietēm - precētām sievietēm.... vo starp neprecētām esmu, bet precētām nea.... un ko man tagad darīt....

visu cieņu mūķenēm, arī man patīk viņu pašaizliedzīgā kalpošana - tas patiešām iedvesmo, bet saki man - cik tad precētās kristietes esi tā godprātīgi izvērtējusi? Un kā tu vērtē šo kristēriju - "pašatdeve"? Vai mūķene atdod sevi bāreņiem un grūtdieņiem tik ļoti, kā sieva par vīru un bērniem? Nu protams, ka bērnu māte nevar 24 stundas diennaktī kalpot pansionātā, nu ja tev tā labāk patīk - vari uzskatīt, ka bērnu māte uzņemas rūpes par vēl veinu bērnu namu/pansionātu, ko sauc par mājām. Bet tad jau sanāk, ka māte dara vairāk, nekā mūķene.

Un kas tavuprāt mūķenes uztur? Precēti strādājoešie nodoķlu maksātāji
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:02:52
Ingars
ja es būtu kārtējais seksuāli izmantotais altārzēns, tad gan tas mani ietekmētu

Ja es būtu kārtējā nepilngadīgā meitenīte, kuru precējies mācītājs pavedinājis...
Ņinada tut ļa ļa
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:06:21
Ingars

emmm nu viņas stradā tāpat kā es.... slimnīcē, veco ļaužu pansionātos, beŗnu namos, skolās. saņem algu tāpat kā tu, bet atdod to klosterim...

zini es nevienu īpaši neizvērtēju..... es skatos un redzu..... un es nenosodu mātes, kas neskrien un nedara vēl ko..... man tikai brīzām nepatīk, ka mātes aizmirst par saviem bērniem un ģimeni, jo ne jau naudas pelnīšana ir svarīgāka, par bērna audzināšanu tb ne jau nauda aizstās māti, bet bieži arī mātes kristietes labāk savu bērnu uzgrūž omei, auklei utt.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:08:46
PS - un pat ja viņāmz iedo Precēti strādājoešie nodoķlu maksātāji
tā nav tava darīšana. Nu tu ielien svešā RKB pārstāvja maciņā...... īsāk, kāda tev daļa, kam es ziedoju savu naudu, ko godīgā ceļā nopelnu
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:09:48
a_masiks Škic, Masiks! }:-|
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:11:35
Briinumsons

Es zinu , ka laulība neglābj no pedofīlijas vai homosexualitātes!

muļķības - ir rakstīts, ka labāk doties laulībā, nekā kaist kārībā. Netiklības novēršanai katram vīram lai ir sava sieva un katrai sievai savs vīrs. Luterāņu mācītāji drīkst precēties un ļoti reti ir tādi gadījumi, kā katoļu preisteriem. Pārsvarā tas ir jau pirms laulības izveidojusies novirze, bet pie katoļu preisteriem skaidrs, ka tik daudziem pēkšņi parādīties tādas novirzes nevar, ka tas ir celibāta rezultāts

Zive.
Es domāju atkarīgs no kalpošanas veida. Ir dažādi klosteri. Redzi, klostera cilvēkiem arī ir sava ģimene, kur jārūpējas vienam par otru, tā ko šis moments tur arī neizpaliek.
Starp citu, ja sievietei ir mazi bērni, viņai ir jābūt mātei varonei, lai pagūtu vēl papildus tam, ka pilnvērtīgi rūpēties par savējiem, vēl kaut kur izskraidīt.


nu un kāda tad liela atšķirība - kvantitāte jau tāpati. Domā mūķene var pēkšņi izdarīt vairāk? Nu taču apkalpoto cilvēku apjoms ir tas pats, tikai pierēķini mūķenei klāt iztrūkstošo ģimenes locekļu skaitu. Atšķirība ir tā, ka mūķenei jau nav citur jāstrādā, bet mātei vēl jāpagūst uz darbu, tur jau tas laiks paiet. Un pasaki man kāda starpība - rūpēties par trim bērniem mājās vai par trim bērniem bāreņu namā?

Kā tu domā kā mana māte paspēj? Viņai atširībā no mūķenes neviens darbā paiku naghaļavu nedod, arī pajumti ne. Mūķenes taču strādā par vēderu, bet manai mātei par to vēl atsevišķi papildus jāstrādā un vēl no viņas algas novelk nodokļus, kas caur nezinu kādiem ceļiem arī tiek uzturētas mūķenes. Vai arī no to cilvēku ziedojumiem, kas maksā katoļu baznīcā, nav svarīgi, jebkurā gadījumā viņas uztur tie cilvēki, kuri strādā citur un tādi pārsvarā ir precējušies.

sicilia
tāda veida šmuces ir gan mazāk baznīcās, kurās laulība ir visiem atļauta. Vienkārši nevajag izdomāt ko savu, bet vajag pēc rakstiem vadīties, a pāvestam jau pašam liela galva, viš jau zina labāk par Dievu
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:14:12
Ingars

es tā neiteiktu neteiktu, bet tā jau saka, ka paša acī baļķi neredz .... bet ja tev nepatīk, ko aiztiec to RKB. nu kā uzburtc zinies.... nu velk velk iekniebt citam un pataisīt savas spalviņas spožākas. To, ka tev RKB derdzas sen jau ievēroju
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:17:35
Kā tu domā kā mana māte paspēj? Viņai atširībā no mūķenes neviens darbā paiku naghaļavu nedod, arī pajumti ne. Mūķenes taču strādā par vēderu, bet manai mātei par to vēl atsevišķi papildus jāstrādā un vēl no viņas algas novelk nodokļus, kas caur nezinu kādiem ceļiem arī tiek uzturētas mūķenes. Vai arī no to cilvēku ziedojumiem, kas maksā katoļu baznīcā, nav svarīgi, jebkurā gadījumā viņas uztur tie cilvēki, kuri strādā citur un tādi pārsvarā ir precējušies.

Nu jau Tu brauc auzās pēc pilnas programmas Nesatraucies, no Tavas mātes nodokļiem mūķenes toč netiek uzturētas Un tagad Tu materiālo stādīsi pāri visam - tas, kurš kādu uztur ir krutākais
Zini, kas pa momentu ir iestājies - katrs cenšas pierādīt savu taisnību. I tas jau ir bezjēdzīgi.
Ingars
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:19:07
Zive.

Ja es būtu kārtējā nepilngadīgā meitenīte, kuru precējies mācītājs pavedinājis...
Ņinada tut ļa ļa


nu un cik tu tādus gadījumus esi dzirdējusi? Nu salīdzini - cik izmantotāji ir precētie un cik no tiem ir neprecētie? Nu nav tā kā tu saki - tie kam ir sava sieva un normāla dzimumdzīve nekad nekādas novirzes nerodas. Parasti ja precēts ir maniaks, tad tas viņam jau pirms tam ir bijis, bet parasti tādi ir tikai vientuļi un neprecētie vīrieši - tā lūk. Un domā, ka meitenītes nav ari no teim priesteriem cietušas?

sicilia

man tikai brīzām nepatīk, ka mātes aizmirst par saviem bērniem un ģimeni, jo ne jau naudas pelnīšana ir svarīgāka, par bērna audzināšanu tb ne jau nauda aizstās māti, bet bieži arī mātes kristietes labāk savu bērnu uzgrūž omei, auklei utt.

nu tādi laiki, ka tie bērni taču kaut kā jāpabaro, mūķenei jau nav tādas problēmas, viņai ta visu pieved klāt

PS - un pat ja viņāmz iedo Precēti strādājoešie nodoķlu maksātāji
tā nav tava darīšana. Nu tu ielien svešā RKB pārstāvja maciņā...... īsāk, kāda tev daļa, kam es ziedoju savu naudu, ko godīgā ceļā nopelnu


bet runa jau ir tīri par salīdzināšanu - nu tad arī salīdzinu
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:22:15
Ingars

Man tikai viens jautājums, tu vispār klosterī esi bijis. jebkādā (pareizticīgo vai katoļu)?
redz Ingar, mūķene smūsdienās stradā, pelna naudiņu, iet uz tuirgu iepirkties, taisa pašas sev ēdienu.... vo par maksājumiem - ūdeni, elektrību gāzi nezinu, bet malku pašas gādā, skalda, kurina.... nekāda zinies konfekte jau nav...... tāpat kopj māju, + visam pa vidu lūgšanas, stradāšana ar bērniem katahētikas kursos utt. kas nu kurai tur par pienākumiem...
Zive.
# Iesūtīts: 2008.07.21 13:22:35
Ingars
Viss. Runājiet tālāk, ja gribat, negribu es svešu netīro veļu mazgāt
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 80 , pavisam kopa bijuši: 24113